Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 91 to 120 of 137
  1. #91
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα ο λαος επιβαλει να ακουστει η γνωμη του psilou
    επι του θεματος...

  2. #92
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by adamsτην σοφιστικε κορη της σπιτονοικοκιρας που σπουδαζει Μιλανο που αυριο θα με ξενερονει και θα θελω την κοκκινομαλα πρεζακι με τα χαρτομαντιλα στα φαναρια.δεν χρειαζεται να την ψαχνουμε πολυ θα μπερδευτουμε χειροτερα:D:D:D
    </blockquote id=quote>
    κοκκινομάλλα πρεζόνι που πουλάει χαρτομάντηλα στα φανάρια???Με αυτές ρε φίλε άμα τα φτιάχνεις δεν κάνεις ένα απλό δεσμό κάνεις αγαθοεργία!:D

    P.S. Κουτσοί,στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα...:D:D:D:D

  3. #93
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by adamsτην σοφιστικε κορη της σπιτονοικοκιρας που σπουδαζει Μιλανο που αυριο θα με ξενερονει και θα θελω την κοκκινομαλα πρεζακι με τα χαρτομαντιλα στα φαναρια.δεν χρειαζεται να την ψαχνουμε πολυ θα μπερδευτουμε χειροτερα:D:D:D
    </blockquote id=quote>
    κοκκινομάλλα πρεζόνι που πουλάει χαρτομάντηλα στα φανάρια???Με αυτές ρε φίλε άμα τα φτιάχνεις δεν κάνεις ένα απλό δεσμό κάνεις αγαθοεργία!:D

    P.S. Κουτσοί,στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα...:D:D:D:D

  4. #94
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Serres, Greece.
    Posts
    22

    Default

    όπως και να το κάνουμε ένα καλογυμνασμένο κορμί ελκύει περισσότερο..(ηλικίες μέχρι 25-κυρίως εφήμερες σχέσεις)
    εάν συνοδεύεται και από ένα καλογυμνασμένο πορτοφόλι ακόμα καλύτερα..(ηλικίες &gt; 25-ψάχνομαι για κάτι παραπάνω)
    προσωπικά είχα την τύχη να γνωρίσω την γυναίκα μου σε νεαρή ηλικία(18),να μεγαλώσουμε κατά κάποιον τρόπο μαζί,
    να περάσουμε πολλά λούκια(και παλούκια) και να εκτιμήσει επάνω μου αυτό που έχω μέσα μου και όχι το σώμα το
    οποίο δεν το είχα κι'όλας..πάντως από τον καιρό που άρχισα να γυμνάζομαι συστηματικά,και έβαλα και 5 κιλά "κρέας"
    πάνω μου με βλέπει αλλιώς..πιο ερωτικά..της αρέσει..
    και στην δουλειά μου με βλέπουν με άλλο μάτι..(αυτό δεν της το έχω πει,γιατί βλέπω να κόβουμε το γυμναστήριο!!):D
    Όσο για τα σχόλια των άλλων..φίλων-γνωστών..οι περισσότεροι φίλοι μου το πρώτο που με ρώτησαν είναι εάν παίρνω
    αναβολικά!![:-timebm](κουβέντα για τις 3-4 εβδομαδιαίες προπονήσεις ανεληπώς τον τελευταίο χρόνο,για την διατροφή,για τις
    προσωπικές θυσίες και για την πίεση στον εαυτό μου να μην τα παρατήσω)..δυστηχώς,σχόλια κακόβουλα θα γίνονται
    πάντα..ο καθένας μας μπορεί πάντως να τα "τοποθετήσει" εκεί που τους αρμόζουν!!

  5. #95
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    οι μυώδεις γυναίκες ελκύουν τους άντρες;;;;

  6. #96
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Serres, Greece.
    Posts
    22

    Default

    εάν όταν λες μυώδεις εννοείς κατι τέτοιο http://www.youtube.com/watch?v=c68_kwdQWzs μάλλον όχι!!
    εάν εννοείς κάτι στυλ Crimson μάλλον ναι!!(να μην παρεξηγηθώ!!παράδειγμα έδωσα!):D

  7. #97

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by annie

    οι μυώδεις γυναίκες ελκύουν τους άντρες;;;;
    </blockquote id=quote>

    Πιάνεις δύσκολο θέμα τώρα...[:-shades]

    Εξάλλου υπάρχουν διάφορα επίπεδα μυϊκότητας, δεν είναι και εύκολο να απαντήσει κανείς μονολεκτικά. Σε άλλον δεν αρέσει ούτε μέχρι fitness, σε άλλον αρέσει bodybuilder. Γούστα είναι αυτά.

    Δες π.χ. πόσο διαφορετικές απόψεις υπάρχουν εδώ:
    http://www.bodybuilders.gr/data/main...?TOPIC_ID=1851

    και εδώ για μια ενδιαφέρουσα συζήτηση:
    http://www.bodybuilders.gr/data/main...?TOPIC_ID=2279

    Ίσως θα έπρεπε να κάνουμε ένα poll, αλλά θα δυσκολευτούμε στις επιλογές των απαντήσεων...

  8. #98
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by annie

    οι μυώδεις γυναίκες ελκύουν τους άντρες;;;;
    </blockquote id=quote>

    Πιάνεις δύσκολο θέμα τώρα...[:-shades]

    Εξάλλου υπάρχουν διάφορα επίπεδα μυϊκότητας, δεν είναι και εύκολο να απαντήσει κανείς μονολεκτικά. Σε άλλον δεν αρέσει ούτε μέχρι fitness, σε άλλον αρέσει bodybuilder. Γούστα είναι αυτά.

    Δες π.χ. πόσο διαφορετικές απόψεις υπάρχουν εδώ:
    http://www.bodybuilders.gr/data/main...?TOPIC_ID=1851

    και εδώ για μια ενδιαφέρουσα συζήτηση:
    http://www.bodybuilders.gr/data/main...?TOPIC_ID=2279

    Ίσως θα έπρεπε να κάνουμε ένα poll, αλλά θα δυσκολευτούμε στις επιλογές των απαντήσεων...
    </blockquote id=quote>

    ...να κάτι σαν την Sylvia Tremblay.. πιστεύω αρέσει στους περισσότερους σε αυτό το forum

    Attached Image:



    sorry.. πήγα να κάνω resize αλλά φαίνεται θολή..

    http://www.sylviatremblay.com/galeri...iami2005_G.jpg

  9. #99

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by annie
    ...να κάτι σαν την Sylvia Tremblay.. πιστεύω αρέσει στους περισσότερους σε αυτό το forum
    </blockquote id=quote>

    Εμένα μου αρέσει, δεν θα με χάλαγε και πιο μυώδες σώμα πάντως.

  10. #100
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by annie
    ...να κάτι σαν την Sylvia Tremblay.. πιστεύω αρέσει στους περισσότερους σε αυτό το forum
    </blockquote id=quote>

    Εμένα μου αρέσει, δεν θα με χάλαγε και πιο μυώδες σώμα πάντως.
    </blockquote id=quote>


    όταν δεν χάνουν αυτήν την πολυσηζητημένη θηλυκότητα..νομίζω αρέσουν και πιο μυώδεις γυναίκες..

    η συγκεκριμένη μου αρέσει γιατί νομίζω ότι συνδιάζει πολλά..

  11. #101
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    για μενα δεν ειναι κριτηριο σε μια γυναικα το κορμι αλλα να μου κανει κλικ με τον
    ενα η τον αλλο τροπο.μπορει να εχει κατι η ομιλια της,η το βλεμμα της,η κινηση της, που να με μαγνητιζει.
    η χημεια που λεμε...
    αν συμβαινει κατι απο τα παραπανω εχει καταφερει ειδη να με κανει να ενδιαφρερομαι για εκεινη
    κ μπορει να παραβλεψω κ κατι που δεν θα φενεται τοσο ωραιο επανω της η να μην το πρσεξω καν.

  12. #102
    New Member
    Join Date
    26-04-07
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    Σωστός ο Σταύρος, η χημεία παίζει καθοριστικό ρόλο στις σχέσεις... [:-thumbu]

    Και μιας και το αρχικό θέμα του topic ήταν αν αρέσουν στις γυναίκες οι μυώδεις άντρες :D, εμένα προσωπικά μου αρέσουν και όχι μόνο στο στύλ του Ρουβά. Στο σωματότυπο κάποιων αντρών πηγαίνει να είναι πιο ογκώδεις και σ'αυτή την περίπτωση μου αρέσουν, σε άλλους πάλι δεν τους πηγαίνει.

    Παρόλα αυτά η μυικότητα είναι αυτό που τραβάει το μάτι, ο τρόπος προσέγγισης και η χημεία είναι οι καθοριστικοί παράγοντες για να με προσελκύσει κάποιος άντρας αρχικά...

    Η μυικότητα δεν είναι προϋπόθεση για να μου αρέσει κάποιος αλλά οπωσδήποτε μου αρέσει ένας άντρας να φροντίζει το σώμα του και την εμφάνισή του γενικότερα (...φρεσκαδούρα που λέμε :D) Απο εκεί και πέρα το ταίριασμα των ανθρώπων καθορίζει τη συνέχεια.

  13. #103
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by princess

    Σωστός ο Σταύρος, η χημεία παίζει καθοριστικό ρόλο στις σχέσεις... [:-thumbu]

    Και μιας και το αρχικό θέμα του topic ήταν αν αρέσουν στις γυναίκες οι μυώδεις άντρες :D, εμένα προσωπικά μου αρέσουν και όχι μόνο στο στύλ του Ρουβά. Στο σωματότυπο κάποιων αντρών πηγαίνει να είναι πιο ογκώδεις και σ'αυτή την περίπτωση μου αρέσουν, σε άλλους πάλι δεν τους πηγαίνει.

    Παρόλα αυτά η μυικότητα είναι αυτό που τραβάει το μάτι, ο τρόπος προσέγγισης και η χημεία είναι οι καθοριστικοί παράγοντες για να με προσελκύσει κάποιος άντρας αρχικά...

    Η μυικότητα δεν είναι προϋπόθεση για να μου αρέσει κάποιος αλλά οπωσδήποτε μου αρέσει ένας άντρας να φροντίζει το σώμα του και την εμφάνισή του γενικότερα (...φρεσκαδούρα που λέμε :D) Απο εκεί και πέρα το ταίριασμα των ανθρώπων καθορίζει τη συνέχεια.

    </blockquote id=quote>

    Και κάπου εδώ κολάει η άποψη που έχω γράψει παραπάνω...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  14. #104
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    15-02-06
    Location
    P. Faliro, Athens, Greece.
    Posts
    1,260

    Default

    bigsteve , προσωπικά πιστεύω έδωσες την καλύτερη απάντηση

    +1000

  15. #105
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    μην ξεχνάτε την άλλη που έγινε άλλος...ε σε ορισμένες περιπτώσεις όταν ξεπερνάνε ορισμένες αθλήτριες κάποια όρια μετά είναι γελοίο να θέλουν να χαρακτηρίζονται γυναίκες.πιο πολύ για τρανσέξουαλς μου κάνουν παρά για γυναίκες.και δεν φταίει για αυτό κανένας άλλος παρά μόνο οι ίδιες και σε ορισμένες περιπτώσεις γονείς και προπονητές.Απο τις αγαπημένες μου αθλήτριες με LIGHT σώματα Ava Cowan,Jamie Eason,Tamar,...

    σ.σ. Ελπίζω το φόρουμ να μην αποτελέσει έρεισμα και να μην προωθήσει,τέτοιες ανδροπρεπείς αθλήτριες.

  16. #106
    New Member
    Join Date
    06-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    72

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by annie




    ...να κάτι σαν την Sylvia Tremblay.. πιστεύω αρέσει στους περισσότερους σε αυτό το forum

    Attached Image:



    sorry.. πήγα να κάνω resize αλλά φαίνεται θολή..

    http://www.sylviatremblay.com/galeri...iami2005_G.jpg
    </blockquote id=quote>

    Πωπω:D:D:D:D αυτα ειναι +50 απο μενα:D:D:D:D τετοιες ναι παραπανω οχι:D

  17. #107
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-07-07
    Location
    .
    Posts
    179

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by adams

    Πως να βγει συμπερασμα καθε γυναικα ψαχνει κατι αλλο και καθε 10 λεπτα μπορει να αλλαζει και γνωμη οπος και οι εμεις.σημερα μπορει να γουσταρω το κοριτσακι με τους κοιλιακους και αυριο να την δω αλιως και να λεω..."τι μας το παιζει μορε η ψοριαρα με τα κοντα μπλουζακια και τους κοιλιακους εξω" μετα θα κοιταω μια γεματουλα με μεγαλο κολαρακι που μεχρι χτες δεν μου αρεσε...:D σημερα την χλιδατη γκομενα αυριο το κοριτσακι στο σουβλατζιδικο :D την σοφιστικε κορη της σπιτονοικοκιρας που σπουδαζει Μιλανο που αυριο θα με ξενερονει και θα θελω την κοκκινομαλα πρεζακι με τα χαρτομαντιλα στα φαναρια.δεν χρειαζεται να την ψαχνουμε πολυ θα μπερδευτουμε χειροτερα:D:D:D
    </blockquote id=quote>

    Την κοκκινομαλα αστην, θα σε κολλησει καμια αρρωστια..

  18. #108
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-07-07
    Location
    .
    Posts
    179

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by annie

    οι μυώδεις γυναίκες ελκύουν τους άντρες;;;;
    </blockquote id=quote>
    Εξαρταται..Εκτος απο πιθανα "ιδιαιτερα" γουστα που πολλοι ισως εχουν, θα'λεγα πως αμα θυμιζει αντρα δεν ειναι ελκυστικη. Τωρα υπαρχουν δυο τροποι να θυμιζει αντρα..Να εχει υπερβολικους μυες(κατι σχετικο, αλλαζει απο ανθρωπο σε ανθρωπο ο ορισμος "υπερβολικη" μυικοτητα) 'η να εχει αντρικα χαρακτηριστικα(ανδροποιημενα για την ακριβεια) ως αποτελεσμα αναβολικων..

    Παραδειγμα που εχει μυικοτητα αρκετη αλλα εμενα μου αρεσει πολυ ειναι η Monica Brant. Παραπανω μυικοτητα δε θα μου αρεσε. Αλλα μαλλον και το σωμα της Μονικα θα το προτιμουσα σε οφ σιζον..

  19. #109
    Pumping Iron
    Join Date
    18-08-07
    Location
    athens, xalandri, Greece.
    Posts
    314

    Default

    Οι μυωδες αντρες ελκυουν τις γυναικες σε αυtο συμφωνουμε. Εχετε ομως σκεφτει αν καποιος αντρας εμφανισημος και με χιουμορ πλησιασει μια γυναικα και την κανει να περναει ωραια ποιος θα υπερισχυσει? Εγω πιστευω πως στις ανθρωπινες σχεσεις υπερισχυει "το πακετο" δηλαδη, σωμα σκετο ειναι λιγο, μυαλο πολυ τρομαζει, λεφτα πολλα διαφθειρουν, ας παμε στη φαση "λιγο απ ολα" που ειναι και η χρυση τομη.[:-love]
    toula nomikou

  20. #110
    Pumping Iron
    Join Date
    18-08-07
    Location
    athens, xalandri, Greece.
    Posts
    314

    Default

    Οι μυωδες αντρες ελκυουν τις γυναικες σε αυtο συμφωνουμε. Εχετε ομως σκεφτει αν καποιος αντρας εμφανισημος και με χιουμορ πλησιασει μια γυναικα και την κανει να περναει ωραια ποιος θα υπερισχυσει? Εγω πιστευω πως στις ανθρωπινες σχεσεις υπερισχυει "το πακετο" δηλαδη, σωμα σκετο ειναι λιγο, μυαλο πολυ τρομαζει, λεφτα πολλα διαφθειρουν, ας παμε στη φαση "λιγο απ ολα" που ειναι και η χρυση τομη.[:-love]
    toula nomikou

  21. #111
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    28-08-07
    Location
    .
    Posts
    20

    Default

    Δεν υπαρχει ISO9002 στο γουστο. Ο καθενας οπως τη βρισκει, αρκει να περναει αυτος καλα. Αν φτανουμε σε σημειο να ειμαστε με καποιον ανθρωπο για να ικανοποιουμε αλλους ειμαστε δυστυχισμενοι. Προσωπικα δεν κατακρινω ουτε αυτους που θελουν την εμφανιση, ουτε αυτους που θλεουν το μυαλο αλλα ουτε και αυτους που θελουν το χρημα. Ολα ειναι υποκειμενικα.
    Εγω κοιταζω πρωτα την εμφανιση και αν εχει και το χρημα ευπροσδεκτη. Οσο για το μυαλο, δυστυχως...ολες οι γυναικε.

  22. #112
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    28-08-07
    Location
    .
    Posts
    20

    Default

    Δεν υπαρχει ISO9002 στο γουστο. Ο καθενας οπως τη βρισκει, αρκει να περναει αυτος καλα. Αν φτανουμε σε σημειο να ειμαστε με καποιον ανθρωπο για να ικανοποιουμε αλλους ειμαστε δυστυχισμενοι. Προσωπικα δεν κατακρινω ουτε αυτους που θελουν την εμφανιση, ουτε αυτους που θλεουν το μυαλο αλλα ουτε και αυτους που θελουν το χρημα. Ολα ειναι υποκειμενικα.
    Εγω κοιταζω πρωτα την εμφανιση και αν εχει και το χρημα ευπροσδεκτη. Οσο για το μυαλο, δυστυχως...ολες οι γυναικε.

  23. #113
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-08-07
    Location
    .
    Posts
    197

    Default

    οκ, καταρχην το απαραιτητο disclaimer:
    δεν καθισα να διαβασω τα προηγουμενα Post
    παιρνω αυτη την ελευθερια διότι εχω ψαξει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το θεμα, και δεν πιστευω οτι υπαρχει περιπτωση να εχει πει κανεις οσα θα πω εγω

    η βιβλιογραφια του post μου για οποιον θελει να το ψαξει
    Sperm Wars
    Selfish Gene
    Red Queen

    α) σε βιολογικο επίπεδο, το 80% της ελκυστκότητας ενός αρσενικου ΔΕΝ καθοριζεται απο την εμφάνιση του. δηλ μπορεις να εισαι μπαζο και να εισαι ελκυστικος. στα αρσενικα μετραει το κοινωνικο status, η μαλλον, οι εκφράσεις του status αυτου. δηλ, body language, voice tonality, facial expressions, mannerisms που να δείχνουν υψηλο κοινωνικο status. αυτο που λεμε να εισαι cool.

    b) απο το υπολοιπο 20%, το 15% ΔΕΝ αφορα το σωμα, αφορα το IMAGE. δηλ ειναι καλυτερα να εχεις ενα μετριο σωμα, αλλα να εισαι ξυρισμενος, κουρεμενος, φροντισμενος καλα, να εχεις ωραια ρουχα και γενικα να φροντιζεις τον εαυτο σου. γενικα, με την εμφανιση σου, να λες οτι "προσεχω τον εαυτο μου, και δεν ειμαι ενα σκατοντυμενο metal-geek".

    c) το υπολοιπο 5% αφορα το σωμα, αλλα το "ιδανικο" σωμα, οσον αφορα την ελκυστικότητα, δεν ειναι το brad pitt. το ιδανικο σωμα ειναι το σωμα που δειχνει dominance. χοντρικα, το σωμα που εχουμε στο bulking period. μεγαλοι μυες, πλατη κλπ. οι κοιλιακοι δεν εχουν την παραμικρη σημασια. ειναι το αντιστοιχο του να φοραει μακιγιαζ μια μ****ρα. ωραιο, αλλα δεν ειναι σημαντικο. γενικα το πιο ελκυστικο σωμα για μια γυναικα, ειναι το σωμα που θα εκανε τους υπολοιπους αντρες να σκεφτουν "δεν υπαρχει να τα βαλω με ΑYΤΟΝ!"


    οσον αφορα ενα σχολιο με τα παγωνια που διαβασα. αυτο ειναι μια πολυ διαφορετικη θεωρια. δεν θα επεκταθω, αλλα το αντιστοιχο της ουρας του παγωνιου ειναι το rock star ντυσιμο. το εξαιρετικα τρελο, γελοιο, εξωπραγματικο, ΝΟΝ-cool ντυσιμο.

    -nEEd4wEEd

    ****edited by Crimson****
    Με συγχωρείς, αλλά στην περίπτωση που σου διέφυγε, το φόρουμ το παρακολουθούν και γυναίκες. Και προσωπικά, δεν τρελαίνομαι ν' απευθύνεται κάποιος σε μένα (ή και σε άλλες γυναίκες) αποκαλώντας τες έτσι.
    Πρόσεχε τους τρόπους σου.

  24. #114
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-08-07
    Location
    .
    Posts
    197

    Default

    οκ, καταρχην το απαραιτητο disclaimer:
    δεν καθισα να διαβασω τα προηγουμενα Post
    παιρνω αυτη την ελευθερια διότι εχω ψαξει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το θεμα, και δεν πιστευω οτι υπαρχει περιπτωση να εχει πει κανεις οσα θα πω εγω

    η βιβλιογραφια του post μου για οποιον θελει να το ψαξει
    Sperm Wars
    Selfish Gene
    Red Queen

    α) σε βιολογικο επίπεδο, το 80% της ελκυστκότητας ενός αρσενικου ΔΕΝ καθοριζεται απο την εμφάνιση του. δηλ μπορεις να εισαι μπαζο και να εισαι ελκυστικος. στα αρσενικα μετραει το κοινωνικο status, η μαλλον, οι εκφράσεις του status αυτου. δηλ, body language, voice tonality, facial expressions, mannerisms που να δείχνουν υψηλο κοινωνικο status. αυτο που λεμε να εισαι cool.

    b) απο το υπολοιπο 20%, το 15% ΔΕΝ αφορα το σωμα, αφορα το IMAGE. δηλ ειναι καλυτερα να εχεις ενα μετριο σωμα, αλλα να εισαι ξυρισμενος, κουρεμενος, φροντισμενος καλα, να εχεις ωραια ρουχα και γενικα να φροντιζεις τον εαυτο σου. γενικα, με την εμφανιση σου, να λες οτι "προσεχω τον εαυτο μου, και δεν ειμαι ενα σκατοντυμενο metal-geek".

    c) το υπολοιπο 5% αφορα το σωμα, αλλα το "ιδανικο" σωμα, οσον αφορα την ελκυστικότητα, δεν ειναι το brad pitt. το ιδανικο σωμα ειναι το σωμα που δειχνει dominance. χοντρικα, το σωμα που εχουμε στο bulking period. μεγαλοι μυες, πλατη κλπ. οι κοιλιακοι δεν εχουν την παραμικρη σημασια. ειναι το αντιστοιχο του να φοραει μακιγιαζ μια μ****ρα. ωραιο, αλλα δεν ειναι σημαντικο. γενικα το πιο ελκυστικο σωμα για μια γυναικα, ειναι το σωμα που θα εκανε τους υπολοιπους αντρες να σκεφτουν "δεν υπαρχει να τα βαλω με ΑYΤΟΝ!"


    οσον αφορα ενα σχολιο με τα παγωνια που διαβασα. αυτο ειναι μια πολυ διαφορετικη θεωρια. δεν θα επεκταθω, αλλα το αντιστοιχο της ουρας του παγωνιου ειναι το rock star ντυσιμο. το εξαιρετικα τρελο, γελοιο, εξωπραγματικο, ΝΟΝ-cool ντυσιμο.

    -nEEd4wEEd

    ****edited by Crimson****
    Με συγχωρείς, αλλά στην περίπτωση που σου διέφυγε, το φόρουμ το παρακολουθούν και γυναίκες. Και προσωπικά, δεν τρελαίνομαι ν' απευθύνεται κάποιος σε μένα (ή και σε άλλες γυναίκες) αποκαλώντας τες έτσι.
    Πρόσεχε τους τρόπους σου.

  25. #115

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Το τόπικ καθαρίστηκε από τα άσχετα posts και ξεκλειδώθηκε. Παρακαλώ, να μείνουμε στο θέμα του τόπικ.

  26. #116
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    98

    Default

    Πιστευω πως ενα σωμα σαν του Dexter jackson εχει πιο πολλες πιθανοτητες να αρεσει,διοτι συνδιαζει ογκο και συμμετρια με εκπληκτικη γραμμωση και τελειους κοιλιακους που πιστευω ειναι το Α και το Ω για τις γυναικες.
    Τωρα για τις γυναικες,γενικα η Ελληνιδα δεν θα προτιμησει τετοιο σωμα.

  27. #117
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    31-03-08
    Location
    Heraklio Crete, Greece.
    Posts
    45

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    Θα ήθελα πάντως η κοπέλα μου να με προτιμάει για κάτι άλλο παρά το σώμα μου... Απο φοιτήτριες στο Ρέθυμνο άλλο τίποτα!
    </blockquote id=quote>


    Ελα boss! ναι φοιτιτριες ρεθυμνο συμφωνω Σαββατοκυριακα εκει!!!lololol

  28. #118
    Pumping Iron
    Join Date
    13-03-06
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    440

    Default

    ειναι λιγο υπερβολικο και επιφανιακο το θεμα των μυων και της ελξης στο αλλο φυλο . σιγουρα παιζει ενα ρολο μιας και υποσυνηδιτα υπαρχει προτιμηση για εναν υγιη και γυμνασμενο αντρα , ωστοσο ειναι αποκρουστικο απο σημειο και μετα , και οχι αναγκαιο για ενα υγιες σωμα . τωρα αμα καποιος κανει σωμα επειδη νομιζει οτι χρειαζεται για να ριξεις γυναικες προσωπικα θα τον χαρακτηριζα επιφανιακο και αδιαφορο.
    +1 στον nEEd4wEEd
    knowledge speaks but wisdom listens

  29. #119
    New Member
    Join Date
    12-04-07
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Δεν καταλαβαινω γιατι να υπαρχει τοση αναλυση στις ανθρωπινες σχεσεις.
    Ειτε γιατι δημιουργουνται για οικονομικους λογους,ειτε για λογους εμφανισιακους ακομα και στο σεξουαλικο παραγοντα με το .."μεγεθος".
    Αναρωτιεμαι τελικα αν υπαρχει οντως ενδιαφερον για τις ανθρωπινες σχεσεις μεσα απο τετοιες ερευνες η εξυπηρετουν αλλα συμφεροντα.
    Μηπως τελικα εκπομπες στυλ "σοου σεξυ" η τα σημερινα κοινωνικα προτυπα που ειναι σαφως κατευθυνομενα προσπαθουν να ισοπεδωσουν
    το μεγαλειο της ανθρωπινης ψυχης και αξιοπρεπειας?
    Μηπως ΔΕΝ ειμαστε ολοι ιδιοι τελικα?
    Μηπως το μεγαλειο του ανθρωπου ειναι οτι δεν μπαινουν οι ψυχοσυνθεσεις,οι προσωπικοτητες και οι προτιμησεις σε καλουπια?
    Καλουπια οπως..τι ειναι σεξυ?Τι ειναι ομορφο?Τι ειναι ...καλυτερο??

    Μηπως τελικα υπαρχουν ευτυχισμενοι και γεματοι ανθρωποι που ποτε δεν συμβιβαστηκαν με το να εχουν 6πακ η ακριβα αμαξια
    η ακολουθωντας το lifestyle των ΜΜΕ?
    Μηπως τελικα οι δυστυχισμενοι ειναι αυτοι που τα ακολουθουν γιατι δεν εχουν βουληση οι ιδιοι,η ειναι τοσο ανισχυροι και ανασφαλεις
    προσωπικοτητες?

    Ειναι αστειο αλλα τετοια θεματα και ερευνες συναυδουν με πολλα
    πρωτοκλασατα αρθρα μεγαλων περιοδικων οπως..
    Cosmppolitan..(53464534 τροποι στο κρεβατι για να τον κανετε δικο σας)
    Διαφημισεις bodybuilding με χουλκ ναχουν το συμπληρωμα απο τη μια
    και την ξανθια 2 μετρη απο την αλλη.
    Σπαμ mail για μεγενθητες,χαμπια και αλλα για ακομα περισσοτερη ικανοποιηση.
    Αρωματα χημικα για να ελκετε περισσοτερο το αλλο φυλο
    Ολα βασισμενα στην ανθρωπινη ανασφαλεια και μονο..

  30. #120
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    11-11-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    36

    Default

    momotis δεν έχω να σχολιάσω τίποτα! Απλώς χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι που σκέφτονται και μας συμπαρασύρουν κι εμάς, αν είμαστε τυχεροι, προς τις σωστές κατευθύνσεις...


 
Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •