Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 91 to 120 of 157
  1. #91
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    δεν συμφωνω μαζι σου φιλε ouzo. Nομιζω οτι η Αννυ ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα αθλητριας fitness.

  2. #92
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    συμφωνω με τον steve..εγω παντως ετσι οπως ειδα τις φωτος της και απο φωτος
    απο αλλα fitness events με το ματι του εντελως ερασιτεχνη διαπιστωσα οτι και
    ανηκει στην κατηγορια αυτη π ειναι αλλα μαλιστα και ακομη λιγοτερο 'fitness',δηλαδη
    δεν νομιζω σε καμια περιπτωση οτι θα μπορουσε να αγωνιστει σε κατηγορια bodybuilding

  3. #93
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    συμφωνω με τον steve..εγω παντως ετσι οπως ειδα τις φωτος της και απο φωτος
    απο αλλα fitness events με το ματι του εντελως ερασιτεχνη διαπιστωσα οτι και
    ανηκει στην κατηγορια αυτη π ειναι αλλα μαλιστα και ακομη λιγοτερο 'fitness',δηλαδη
    δεν νομιζω σε καμια περιπτωση οτι θα μπορουσε να αγωνιστει σε κατηγορια bodybuilding

  4. #94
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    16-04-05
    Location
    .
    Posts
    3,509

    Default

    Για να ρωτήσω, η Nordin δεν συμμετέχει στην κατηγορία bodybuilding?

    ed#305;t: Απλά την παρέθεσα την φωτό για ένα μέτρο σύγκρισης. Πιστεύω ότι είναι τιμή για κάποια κοπέλα να τη συγκρίνουμε με το σώμα της Nordin. Παρόλαυτα πιστεύω ότι έχεις δίκιο και αντιλαμβάνομαι το πνεύμα με το οποίο μου έκανες την παρατήρηση.

    Δεν μπορώ να διακρίνω τρομερές διαφορές από το σώμα της Annie. Συγχωρέστε με για την ασχετοσύνη μου, είναι ένας χώρος που δεν τον γνωρίζω καλά, αλλά θέλω να μάθω από τους ειδικούς.

  5. #95
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    16-04-05
    Location
    .
    Posts
    3,509

    Default

    Για να ρωτήσω, η Nordin δεν συμμετέχει στην κατηγορία bodybuilding?

    ed#305;t: Απλά την παρέθεσα την φωτό για ένα μέτρο σύγκρισης. Πιστεύω ότι είναι τιμή για κάποια κοπέλα να τη συγκρίνουμε με το σώμα της Nordin. Παρόλαυτα πιστεύω ότι έχεις δίκιο και αντιλαμβάνομαι το πνεύμα με το οποίο μου έκανες την παρατήρηση.

    Δεν μπορώ να διακρίνω τρομερές διαφορές από το σώμα της Annie. Συγχωρέστε με για την ασχετοσύνη μου, είναι ένας χώρος που δεν τον γνωρίζω καλά, αλλά θέλω να μάθω από τους ειδικούς.

  6. #96
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    δεν θα το ελεγα οτι ειναι muscular η nordin,τωρα εξαρταται κ απο την ομοσπονδια κ τα κριτηρια της.
    παρ ολα αυτα νομιζω πως δεν ειναι τοσο ευγενικο να παραθετουμε φωτο απο αλλες
    αθλητριες στο προσωπικο τοπικ καποιου αλλου αθλητη οπως εδω.
    1000 συγνωμη ouzo για την παρατηρηση,
    το λεω εντελως καλοπροαιρετα με ολο τον σεβασμο στο προσωπο σου χωρις να θελω να αντιπαραθεσω απεναντι
    σου.συγνωμη επισης κ για το off topic.

  7. #97
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    δεν θα το ελεγα οτι ειναι muscular η nordin,τωρα εξαρταται κ απο την ομοσπονδια κ τα κριτηρια της.
    παρ ολα αυτα νομιζω πως δεν ειναι τοσο ευγενικο να παραθετουμε φωτο απο αλλες
    αθλητριες στο προσωπικο τοπικ καποιου αλλου αθλητη οπως εδω.
    1000 συγνωμη ouzo για την παρατηρηση,
    το λεω εντελως καλοπροαιρετα με ολο τον σεβασμο στο προσωπο σου χωρις να θελω να αντιπαραθεσω απεναντι
    σου.συγνωμη επισης κ για το off topic.

  8. #98
    Pumping Iron CooperS's Avatar
    Join Date
    19-09-06
    Location
    Λάρισα, Greece.
    Posts
    456

    Default

    καλως την κ απο μενα,πολλα μπραβο κ δυναμη για
    μεγαλυτερες δικρισεις.

  9. #99
    Pumping Iron CooperS's Avatar
    Join Date
    19-09-06
    Location
    Λάρισα, Greece.
    Posts
    456

    Default

    καλως την κ απο μενα,πολλα μπραβο κ δυναμη για
    μεγαλυτερες δικρισεις.

  10. #100
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    πολυ καλα τα λες Annie.
    εχω να προσθεσω επισης οτι, στην κατηγορια fitness(η φινετσα του σπορ) η ατομικη ρουτινα ποζαρισματος της αθλητριας
    μετραει 50%στην βαθμολογια της.οπως επισης κ η εμφανιση με βραδυνη τουαλετα στην σκηνη ,σε μερικες ομοσπονδιες.
    Η εμφανισης της δεν πρεπει να ειναι ιδιαιτερα σκληρη με φλεβικοτητα
    κ βαθιες γραμμες,ουτε να ειναι εμφανη στο προσωπο η κουραση κ ταλαιπωρια της διαιτας.
    ειναι μια κατηγορια που παιζει αρκετα μεγαλο ρολο δηλ.η φινετσα κ η καλαισθησια.το fitness εχει φτιαχτει
    για να δινει την ευκαιρια να αγωνιζονται κοπελες που γυμναζονται κ δεν του αρεσει να ξεπερνουν
    καποια ορια με την εμφανιση τους.
    Εχει επισης σκοπο να φερει κοντα στο αθλημα σαν θεατη κ την μεριδα του κοσμου που θελει να βλεπει πιο
    προσιτα σωματα κ να δινει την ελπιδα σε ολους οτι μπορουν με το bodybuilding να φτασουν το σωμα τους
    σε οποιο επιπεδο τους αρεσει,μεταδιδοντας ετσι την βιομηχανια του σπορ σε ολους τους κυκλους.

    Η κατηγορια figure ειναι το ενδιαμεσο μεταξυ fitness & bodybuilding.ειναι οι αμαζονες του αθληματος!!!
    Εκει το ζητουμενο ειναι εμφανεστερη μυικοτητα κ σκληραδα απο το φιτνες,με περιορισμο ομως στο
    σωματικο βαρος για να μην ξεφευγουν σε ογκο κ πιανουν τα ορια του muscular.
    Στο figure δεν υπαρχει εμφανιση στη σκηνη με βραδυνη τουαλετα,υπαρχουν υποχρεωτικες συγκρισεις με
    ποζες κ οχι line up(γυρος συμμετριας) μονο οπως στο fitness,το ατομικο ποζαρισμα δεν πιανει το 50%
    της βαθμολογιας κ ο βασικος περιορισμος ειναι οτι το βαρος της αθλητριας δεν πρεπει να ξεπερνα
    το 90% του υψους της.Πχ μια αθλητρια με υψος 1.60cm δεν πρεπει να ξεπερνα τα 57-58 κιλα σωματικου
    βαρους.

    τελος εχουμε την κατηγορια bodybuilding. οπου τα κριτηρια ειναι ακριβως ιδια με την αντιστοιχη των
    αντρων.αυτη η κατηγορια με τον καιρο κοντευει να εκληψει γιατι ειναι αρκετα κατακριτεα η αγρια
    σωματικη κατασταση που εφτασαν οι γυναικες τα τελευταια χρονια.

    Το μονο προβλημα που υπαρχει για τους αθλητες κ τις αθλητριες του fitness,ειναι οτι εισχωρουν στην
    κατηγορια αποτυχημενοι αθλητες της αγωνιστικης ολυμπιακης γυμναστικης,οι οποιοι απο μικρα παιδια
    κανουν δυσκολες ασκησεις κ προγραμματα γυμναστικης ωρες ολοκληρες,με αποτελεσμα να εξοντωνουν στο γυρο
    του ατομικου ποζαρισματος τους κατ εξοχην φιτνες αθλητες που θελουν πολυ δουλεια
    στον τομεα της χορογραφιας για να πλησιασουν τους πρωην αθλητες της γυμναστικης.
    επισης ουτε σωματικα υστερουν με αποτελεσμα να κυριαρχουν στις 3αδες των θεσεων.
    οποτε καταλαβαινετε ποσο σημαντικο ειναι που η Αννυ κατελαβε μια 2η θεση σε ενα παγκοσμιο
    πρωταθλημα κ τι δυσκολια ειχε να αντιμετωπισει!!!
    </blockquote id=quote>
    Thanx Bigsteve..

    Συμφώνω μαζί σου, ότι το 50% στην ρουτίνα είναι καταστροφικό για μια αθλήτρια που δεν έκανε ποτέ π.χ. ενόργανη στην ζωή της.
    Εγώ έχασα στην ρουτίνα από την 1η την Ισπανίδα που έκανε ενόργανη από μικρή, παρόλο που κέρδισα στο lineup. Αυτό είναι κατά την άποψη μου λίγο άδικο μιας και μιλάμε για αγώνα fitness και όχι για παρουσίαση αεροβικής...αλλά αυτά έχει η ζωή .. ένας αθλητής πρέπει να σέβεται τους συναθλητές του και να ξέρει να χάνει..Τουλάχιστον έκανα ασκήσεις που ποτέ προηγουμένως δεν είχα κάνει στην ζωή μου..μετά από προπονήσεις φυσικά..
    Θεωρώ ότι το αγωνιστικό fitness είναι πολύ δύσκολη κατηγορία.. Χρειάζεσαι σχεδόν σε καθημερινή βάση πολύ χρόνο για προπόνηση με βάρη, ασκήσεις stretching ή yoga για να μπορείς να εκτελείς ασκήσεις που απαιτούν ελαστικότητα, εκτέλεση της ρουτίνας για να βγαίνει πολύ άνετα και πρόβα πάνω στο lineup ώστε να φαίνεται όμορφο και θηλυκό. Τουλάχιστον αν μιλάμε για παγκόσμιο που ο ανταγωνισμό είναι πολύ μεγαλύτερος η προσπάθεια πρέπει να είναι πιο έντονη και να μην παρεκκλίνεις από το πρόγραμμα ούτε μία μέρα.

  11. #101
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    πολυ καλα τα λες Annie.
    εχω να προσθεσω επισης οτι, στην κατηγορια fitness(η φινετσα του σπορ) η ατομικη ρουτινα ποζαρισματος της αθλητριας
    μετραει 50%στην βαθμολογια της.οπως επισης κ η εμφανιση με βραδυνη τουαλετα στην σκηνη ,σε μερικες ομοσπονδιες.
    Η εμφανισης της δεν πρεπει να ειναι ιδιαιτερα σκληρη με φλεβικοτητα
    κ βαθιες γραμμες,ουτε να ειναι εμφανη στο προσωπο η κουραση κ ταλαιπωρια της διαιτας.
    ειναι μια κατηγορια που παιζει αρκετα μεγαλο ρολο δηλ.η φινετσα κ η καλαισθησια.το fitness εχει φτιαχτει
    για να δινει την ευκαιρια να αγωνιζονται κοπελες που γυμναζονται κ δεν του αρεσει να ξεπερνουν
    καποια ορια με την εμφανιση τους.
    Εχει επισης σκοπο να φερει κοντα στο αθλημα σαν θεατη κ την μεριδα του κοσμου που θελει να βλεπει πιο
    προσιτα σωματα κ να δινει την ελπιδα σε ολους οτι μπορουν με το bodybuilding να φτασουν το σωμα τους
    σε οποιο επιπεδο τους αρεσει,μεταδιδοντας ετσι την βιομηχανια του σπορ σε ολους τους κυκλους.

    Η κατηγορια figure ειναι το ενδιαμεσο μεταξυ fitness & bodybuilding.ειναι οι αμαζονες του αθληματος!!!
    Εκει το ζητουμενο ειναι εμφανεστερη μυικοτητα κ σκληραδα απο το φιτνες,με περιορισμο ομως στο
    σωματικο βαρος για να μην ξεφευγουν σε ογκο κ πιανουν τα ορια του muscular.
    Στο figure δεν υπαρχει εμφανιση στη σκηνη με βραδυνη τουαλετα,υπαρχουν υποχρεωτικες συγκρισεις με
    ποζες κ οχι line up(γυρος συμμετριας) μονο οπως στο fitness,το ατομικο ποζαρισμα δεν πιανει το 50%
    της βαθμολογιας κ ο βασικος περιορισμος ειναι οτι το βαρος της αθλητριας δεν πρεπει να ξεπερνα
    το 90% του υψους της.Πχ μια αθλητρια με υψος 1.60cm δεν πρεπει να ξεπερνα τα 57-58 κιλα σωματικου
    βαρους.

    τελος εχουμε την κατηγορια bodybuilding. οπου τα κριτηρια ειναι ακριβως ιδια με την αντιστοιχη των
    αντρων.αυτη η κατηγορια με τον καιρο κοντευει να εκληψει γιατι ειναι αρκετα κατακριτεα η αγρια
    σωματικη κατασταση που εφτασαν οι γυναικες τα τελευταια χρονια.

    Το μονο προβλημα που υπαρχει για τους αθλητες κ τις αθλητριες του fitness,ειναι οτι εισχωρουν στην
    κατηγορια αποτυχημενοι αθλητες της αγωνιστικης ολυμπιακης γυμναστικης,οι οποιοι απο μικρα παιδια
    κανουν δυσκολες ασκησεις κ προγραμματα γυμναστικης ωρες ολοκληρες,με αποτελεσμα να εξοντωνουν στο γυρο
    του ατομικου ποζαρισματος τους κατ εξοχην φιτνες αθλητες που θελουν πολυ δουλεια
    στον τομεα της χορογραφιας για να πλησιασουν τους πρωην αθλητες της γυμναστικης.
    επισης ουτε σωματικα υστερουν με αποτελεσμα να κυριαρχουν στις 3αδες των θεσεων.
    οποτε καταλαβαινετε ποσο σημαντικο ειναι που η Αννυ κατελαβε μια 2η θεση σε ενα παγκοσμιο
    πρωταθλημα κ τι δυσκολια ειχε να αντιμετωπισει!!!
    </blockquote id=quote>
    Thanx Bigsteve..

    Συμφώνω μαζί σου, ότι το 50% στην ρουτίνα είναι καταστροφικό για μια αθλήτρια που δεν έκανε ποτέ π.χ. ενόργανη στην ζωή της.
    Εγώ έχασα στην ρουτίνα από την 1η την Ισπανίδα που έκανε ενόργανη από μικρή, παρόλο που κέρδισα στο lineup. Αυτό είναι κατά την άποψη μου λίγο άδικο μιας και μιλάμε για αγώνα fitness και όχι για παρουσίαση αεροβικής...αλλά αυτά έχει η ζωή .. ένας αθλητής πρέπει να σέβεται τους συναθλητές του και να ξέρει να χάνει..Τουλάχιστον έκανα ασκήσεις που ποτέ προηγουμένως δεν είχα κάνει στην ζωή μου..μετά από προπονήσεις φυσικά..
    Θεωρώ ότι το αγωνιστικό fitness είναι πολύ δύσκολη κατηγορία.. Χρειάζεσαι σχεδόν σε καθημερινή βάση πολύ χρόνο για προπόνηση με βάρη, ασκήσεις stretching ή yoga για να μπορείς να εκτελείς ασκήσεις που απαιτούν ελαστικότητα, εκτέλεση της ρουτίνας για να βγαίνει πολύ άνετα και πρόβα πάνω στο lineup ώστε να φαίνεται όμορφο και θηλυκό. Τουλάχιστον αν μιλάμε για παγκόσμιο που ο ανταγωνισμό είναι πολύ μεγαλύτερος η προσπάθεια πρέπει να είναι πιο έντονη και να μην παρεκκλίνεις από το πρόγραμμα ούτε μία μέρα.

  12. #102
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ouzo

    Πολλές φορές όμως ομοιάζουν αυτές οι κατηγορίες και η μια τείνει να πλησίασει την άλλη. Δεν έχω πολλές γνώσεις σε αγωνιστικά θέματα αλλά πιστεύω ότι η Annie θα μπορούσε κάλλιστα να συμμετέχει και στην κατηγορία Bodybuilding.
    </blockquote id=quote>

    ouzo συμφώνω με bigsteve και nowitzki ότι το σώμα μου είναι πολύ light για μεγαλύτρερη κατηγορία...

  13. #103
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ouzo

    Πολλές φορές όμως ομοιάζουν αυτές οι κατηγορίες και η μια τείνει να πλησίασει την άλλη. Δεν έχω πολλές γνώσεις σε αγωνιστικά θέματα αλλά πιστεύω ότι η Annie θα μπορούσε κάλλιστα να συμμετέχει και στην κατηγορία Bodybuilding.
    </blockquote id=quote>

    ouzo συμφώνω με bigsteve και nowitzki ότι το σώμα μου είναι πολύ light για μεγαλύτρερη κατηγορία...

  14. #104
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Τι να πω ρε παιδιά... 1000 μπράβο! Έχετε απίστευτη δύναμη να αγωνίζεστε σε κάτι τόσο δύσκολο!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  15. #105
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Τι να πω ρε παιδιά... 1000 μπράβο! Έχετε απίστευτη δύναμη να αγωνίζεστε σε κάτι τόσο δύσκολο!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  16. #106

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Annie να ρωτήσω, άμα συμμετείχες σε κατηγορία figure, εκεί νομίζω δεν χρειάζεται να κάνεις...ακροβατικά έτσι δεν είναι; Θα χρειαζόταν όμως να ανεβάσεις το σωματικό σου βάρος;

  17. #107

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Annie να ρωτήσω, άμα συμμετείχες σε κατηγορία figure, εκεί νομίζω δεν χρειάζεται να κάνεις...ακροβατικά έτσι δεν είναι; Θα χρειαζόταν όμως να ανεβάσεις το σωματικό σου βάρος;

  18. #108
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Nowitzki

    συμφωνω με τον steve..εγω παντως ετσι οπως ειδα τις φωτος της και απο φωτος
    απο αλλα fitness events με το ματι του εντελως ερασιτεχνη διαπιστωσα οτι και
    ανηκει στην κατηγορια αυτη π ειναι αλλα μαλιστα και ακομη λιγοτερο 'fitness',δηλαδη
    δεν νομιζω σε καμια περιπτωση οτι θα μπορουσε να αγωνιστει σε κατηγορια bodybuilding

    </blockquote id=quote>

    Nowitzki αν έχεις παρακολουθήσει αμερικάνικα events σίγουρα θα έχεις δει στην κατηγορία fitness γυναικεία σώματα που είναι πιο σκληρά και μοιάζουν περισσότερο για figure. Tο σώμα μου με τα δικά τους κριτήρια θα έπρεπε να σκληρύνει και άλλο ..
    Επαναλαμβάνω όμως Αμερικάνικα Events όπου υπάρχουν και μικρότερες κατηγορίες όπως Model ή Bikini κ.τ.λ.

  19. #109
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Nowitzki

    συμφωνω με τον steve..εγω παντως ετσι οπως ειδα τις φωτος της και απο φωτος
    απο αλλα fitness events με το ματι του εντελως ερασιτεχνη διαπιστωσα οτι και
    ανηκει στην κατηγορια αυτη π ειναι αλλα μαλιστα και ακομη λιγοτερο 'fitness',δηλαδη
    δεν νομιζω σε καμια περιπτωση οτι θα μπορουσε να αγωνιστει σε κατηγορια bodybuilding

    </blockquote id=quote>

    Nowitzki αν έχεις παρακολουθήσει αμερικάνικα events σίγουρα θα έχεις δει στην κατηγορία fitness γυναικεία σώματα που είναι πιο σκληρά και μοιάζουν περισσότερο για figure. Tο σώμα μου με τα δικά τους κριτήρια θα έπρεπε να σκληρύνει και άλλο ..
    Επαναλαμβάνω όμως Αμερικάνικα Events όπου υπάρχουν και μικρότερες κατηγορίες όπως Model ή Bikini κ.τ.λ.

  20. #110
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Annie να ρωτήσω, άμα συμμετείχες σε κατηγορία figure, εκεί νομίζω δεν χρειάζεται να κάνεις...ακροβατικά έτσι δεν είναι; Θα χρειαζόταν όμως να ανεβάσεις το σωματικό σου βάρος;
    </blockquote id=quote>

    Σωστά GRF δεν θα χρειαζόταν "ακροβατικά" αλλά θα χρειαζόταν να αποκτήσω πολύ έντονη μυικότητα και οι μύες μου να είναι πολύ ευδιάκριτοι (πάρα πολύ χαμηλό ποσοστό λίπους και φοβερό "στέγνωμα"). Φυσικά στην περίπτωση αυτή με το βάρος που έχω θα ανήκα figure και όχι bodybuilding.

    Πάντως νομίζω ότι το fitness μου ταιριάζει περισσότερο..

  21. #111
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Annie να ρωτήσω, άμα συμμετείχες σε κατηγορία figure, εκεί νομίζω δεν χρειάζεται να κάνεις...ακροβατικά έτσι δεν είναι; Θα χρειαζόταν όμως να ανεβάσεις το σωματικό σου βάρος;
    </blockquote id=quote>

    Σωστά GRF δεν θα χρειαζόταν "ακροβατικά" αλλά θα χρειαζόταν να αποκτήσω πολύ έντονη μυικότητα και οι μύες μου να είναι πολύ ευδιάκριτοι (πάρα πολύ χαμηλό ποσοστό λίπους και φοβερό "στέγνωμα"). Φυσικά στην περίπτωση αυτή με το βάρος που έχω θα ανήκα figure και όχι bodybuilding.

    Πάντως νομίζω ότι το fitness μου ταιριάζει περισσότερο..

  22. #112
    New Member
    Join Date
    26-04-07
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    Annie καλωσόρισες κι απο εμένα και συγχαρητήρια για τις επιδόσεις σου και τις επιτυχίες σου !!! [:-thumbu] [:-thumbu] [:-thumbu]

  23. #113
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    Attached Image:


  24. #114
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    14-06-05
    Location
    Gotham.
    Posts
    815

    Default

    Βρε, καλώς την Άννα. Welcome...
    How long can any man fight the darkness... until he finds it in himself

  25. #115
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    Καλως μας βρηκες Αννυ!

  26. #116
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    Καλώς σας βρήκα...

  27. #117
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    18-04-05
    Posts
    1,769

    Default

    ναι....γκχμμ..τι ηθελα να πω?
    Α ναι!
    ςωλακ ςεθρη!!!
    η κατι τετοιο.

    βασικα τα εχω πει στο αλλο ποστ πανω κατω και πλαγιως γιατι κατα του tziki την λογικη δεν επαιζε να μπεις.
    αλλα αφου μπηκες να πω οτι θα ειμαι σαλονικη για αλλες δυο μερες!!!!! [:-fight][:-fight]

    Μηπως να ξανασκεφτομασταν την προταση του Πατερ?
    -||-Work like u don't need the money,love like u've never been hurt,
    dance like nobody is watching and f-*-*-k like u are being filmed!! -||-

  28. #118
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    ψηλε αργησες πολυ...

  29. #119
    Bodybuilding Newbie zaxosss's Avatar
    Join Date
    20-02-07
    Location
    Athens, N. Irakleio, Greece.
    Posts
    64

    Default

    Καλωσήρθες. Συγχαρητήρια, είσαι εντυπσιακότατη!
    It's the first day --- of the rest of your life.

  30. #120
    Junior Bodybuilder sly139's Avatar
    Join Date
    26-04-06
    Location
    Aθήνα, Greece.
    Posts
    212

    Default

    Καλώς ήρθες και απο μένα πολυ καλή ελαστικοτητα και μυικοτητα μπραβο.:D


 
Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •