Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-09-07
    Location
    poros, Greece.
    Posts
    33

    Default Επιλογή προπονητή

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

    ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΤΩ ΜΕ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ BODYBUILDING ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘς ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΒΡςΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΡΟΓΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ Κ.Λ.Π.ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΓΝςΡΙΖΟΘΝ ΕΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 3 ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ:ΒΑΣΙΛΗ ΠΑΛΛΗ,ΑΝΤΩΝΗ ΜΠΑΖΙΩΤΗ,ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΙ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΩ,ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΔΕΧΤΟ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  2. #2
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    Ο Πάλλης ε??Μου τον είχε συστήσει ένας φίλος Αθηναίος,τον συγκεκριμένο.?κουσα τα καλύτερα για αυτόν.Βγάζει απο ότι ξέρω προγράμματα διατροφής για αθλητές αρκετών συλλόγων.Βέβαια εγώ είμαι Σαλονικιός(μένω Θεσσαλονίκη),και το να με αναλάβει σαν προπονητής ήταν λίγο δύσκολο.Επί της ουσίας την διατροφή μου θα ρύθμιζε.Εσύ απο ποια περιοχή είσαι?Ύψος,βάρος,ηλικία?:D

  3. #3
    Banned
    Join Date
    04-05-07
    Location
    katerini, pieria, Greece.
    Posts
    1,017

    Default

    δε ρωτας και τον bigsteve μήπως δέχεται να σε αναλάβει?, καπου εδω μεσα γυρίζει. [:-glasses]

  4. #4
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-09-07
    Location
    poros, Greece.
    Posts
    33

    Default

    ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΠΟΡΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΙΒΕΝς ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΥΧΝΑ ΗΛΙΚΑ 22 ΒΑΡΟΣ 93 ΥΨΟΣ 178 ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΛΙΠΟΣ 15% .ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ.ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΛΛΗ ΕΧΩ ΔΕΙ 3 ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΙ ΟΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝς ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΛΟΥΣ 2 ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ.

  5. #5
    Pumping Iron
    Join Date
    18-08-07
    Location
    athens, xalandri, Greece.
    Posts
    314

    Default

    Ολοι στο χωρο γνωριζουν τα ονοματα που αναφερεις.Ομως απο διακριτικοτητα κ μονο δε νομιζω οτι θα σου δωσουν ενα ονομα
    δημοσια.Διαλεξε μερικα ατομα απο το forum στειλε πρoσωπικα e-mail κ ζητα μερικες γνωμες.
    Ο bigsteve ειναι εμπειρος αθλητης θα σε βοηθησει ρωτα κ αλλα παιδια.
    toula nomikou

  6. #6
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    θα σου ελεγα να κανεις 1 βολτα απο αθηνα κ να γνωρησεις απο κοντα κ τα 3 παιδια που αναφερεις.
    μολις μιλησεις μαζι τους πιστευω πως θα βρεις ποιος σου φενεται ο ποιο καταληλος για να εμπιστευτεις τον εαυτο σου σε αυτον...
    μην ξεχνας πως ο προπονητης σου εκτος απο γνωσεις θα πρεπει να τον εμπιστευεσαι γιατι θα τον υπακους τυφλα κ χωρις ερωτησεις, να σε εμπνει κ να σου κανει"κλικ"
    που λεμε κατι που μπορει να γινει μονο απο κοντα.κ τα 3 ατομα παντος ειναι αξιολογα.
    καλη επιτυχια κ καλη προετοιμασια!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •