Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    14-11-05
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,150

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by wow

    Μια ερώτηση τεχνικής φύσεως ηθελα να κανω.

    Το Hydroxycut γιατί έχει μέσα στην συσκευασία περιμετρικα κάτι σαν βαμβακι?? Ετσι πρέπει να είναι?

    [:-sonar]
    </blockquote id=quote>

    Xa xa τι ρωτάτε βρε παιδιά!! :D:D:D Για να το έχουν κατασκευάσει έτσι κάποιος λόγος θα υπάρχει. προσωπικά δεν το εχω δει αλλά μάλλον θα είναι έτσι για να κρατάει φρέσκο το προϊον ή για να δικαιολογήσει την τιμή του!! χιχιχιχι :D:D:D:D:D:D:D:D:D

  2. #32
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    11-02-08
    Location
    .
    Posts
    17

    Default

    :D

    Απλά το είχα απορία γιατι να ειναι έτσι..

    Χαχα! [:-jester]
    The gap between where you are and where you want to be is called Frustration. Frustration is eliminated by Education and Action. Get learning and get doing.

  3. #33
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    27-09-07
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by wow

    :D

    Απλά το είχα απορία γιατι να ειναι έτσι..

    Χαχα! [:-jester]
    </blockquote id=quote>

    Και σε εμενα εχει βαμβακι.
    Πρεπει να ειναι και για να το κραταει φρέσκο όπως ακούστηκε αλλά και για να μη χτυπιουνται τα χαπια στη μεταφορα και χαλάνε.

    Ποσο καιρο τα χρησιμοποιείς wow? Είδες κάποιο αποτέλεσμα?
    Εγω πάντως με 6 χάπια τη μερα(3+3), δε μπορω να κλείσω μάτι.2 ξαπλώνω και κοιμάμααι στις 5 τα χαράματα. Οσο για το αν οντως σε βοηθάει να καις το λίπος, βοηθάει, μόνο αν κανεις γερή προπόνηση ή καλή αεροβική και το πρόγραμμα διατροφής(γράμμωσης βασικα) ειναι πολύ αυστηρο.
    Δε ξέρω, σε μενα δουλεύει και ειναι πολύ δυνατο σε σχέση με το Lipo-6 που ειχα πάρει παλιότερα, το οποίο έκανε καλή δουλειά αλλά τόση ενέργεια ωστε να μη μπορεις ουτε να κοιμηθείς δε μου έδινε.

  4. #34
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    11-02-08
    Location
    .
    Posts
    17

    Default

    Thanasis εχθες το ανοιξα το κουτάκι και αρχισα κανονικα με τα 2 χ 3 φορες την μέρα. Να σου πω για αποτελέσματα ειναι προφανώς πολύ νωρίς. Αυtό που έχω παρατηρήσει είναι οτι 45 λεπτά (ο χρόνος αυτός εξαρτάται και απο το αν ειμαι με γεματο στομαχι η όχι) αφου τα πάρω, νιωθω για λιγο ένα ρίγος, δεν διαρκει πανω απο 2-3 λεπτά και μαλλον οφειλεται στη αύξηση της θερμοκρασίας του σώματος που προκαλεί. Υποθεσεις κανω βέβαια δεν έβαλα θερμόμετρο να δω αν όντως ανεβαζει θερμοκασία. Παντως κοιμαμαι πολυ άνετα. Μολις τελειωσα την εξεταστικη [:-bigeyes] που ειχε πολλα ξενυχτια και ειμαι κουρασμενος γενικοτερα οποτε οτι και να παρω μαλλον θα κοιμάμαι σαν [:-sleep][:-sleep]! Αρχικά είχα σκοπο να πάρω το hydroxycut-hardcore version που είναι όντως αποτελεσματικό οπως έχουν πει και πολλα παλια μελη του forum αλλα στα GNC stores που αγοράζω με εκπτωση δεν το φερνουν και επειδη ηθελα να αρχίσω το προγραμμα γραμμωσης αμεσα πηρα το απλο version.
    The gap between where you are and where you want to be is called Frustration. Frustration is eliminated by Education and Action. Get learning and get doing.

  5. #35
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    Να ρωτήσω εγώ κάτι ;

    Ποια η διαφορά ενός "λιποδιαλύτη" από ένα "θερμογενετικό" συμπλήρωμα. Αφού και τα 2 περιέχουν ΙΔΙΑ συστατικά.
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hydroxycut Hardcore X
    By jimbliz in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 16
    Last Post: 20-03-10, 20:54

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •