Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 23 of 23
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-07-07
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ, ΑΤΤΙΚΗ, Greece.
    Posts
    14

    Default JOE WEIDER στο Κερατσίνι

    Εγω παω στο JOE WEIDER του Κερατσινιου απο το 2004 μεχρι και σημερα και ειμαι πολλη ευχαριστημενος. Στην αρχη γινοταν ενας ψιλοχαμος αλλα τωρα εχει στρωσει.

    Υπαρχει καποιο μελος στο Forum που πηγαινει στο JOE WEIDER του Κερατσινιου ??? :D:D:D

    DAAS

  2. #2
    New Member
    Join Date
    06-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    72

    Default

    Αυτα που ελεγαν ενα καιρο στις διαφημησεις ισχυουν οτι ειναι 365 μερες τον χρονο και οτι δεν κλεινουν ουτε σε γιορτες και τι ωρα ανοιγουν κλεινουν για πες

    Εδω μου ειμαι δεν εχουμε τετοια αλυσιδα αλλα απο περιεργια και μονο γιατι μου φενετε πολυ καλο απο το να χαλας τις μερες προπονησης επειδη εχει γιορτες

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    19-05-07
    Location
    ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    181

    Default

    Αναλογα ποιο joe weider γιατι τις Καλλιθεας που πηγαινα ειναι μεχρι τις 12 το βραδυ και οχι 24ωρο που λενε

  4. #4
    New Member
    Join Date
    06-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    72

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by KATERINA

    Αναλογα ποιο joe weider γιατι τις Καλλιθεας που πηγαινα ειναι μεχρι τις 12 το βραδυ και οχι 24ωρο που λενε
    </blockquote id=quote>
    παλι καλα το δικο μου μεχρι τις 9:30 ειναι[:-nonono][:-nonono]

  5. #5
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    ειναι υπευθυνος ενας γνωστος μου εκει ο Νικος κ εχω κανει κ προπονηση οταν ετοιμαζομουν.
    μου φανηκε οτι εχει πληροτητα απο οργανα κ μπορουσες να κανεις ανετα την δουλεια σου.
    τωρα παραπανω δεν ξερω γιατι δεν ημουν καθημερινα εκει(ειχα παει καναδυο φορες)
    ο Νικος παντος που ειναι υπευθυνος ειναι αρκετα ενημερωμενος κ οργανωτικος ανθρωπος.

  6. #6
    New Member
    Join Date
    12-04-07
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Κατ αρχας ειμαι εκει τα τελευταια 3 χρονια.
    Το συγκεκριμενο ειναι σε στοα.
    Απο τα θετικα του γυμναστηριου φυσικα η τιμη που ειναι ασυναγωνιστη για 1 ετος.
    Η σχετικα ευκολη προσβαση σε αυτο και το ευκολο παρκιν στα γυρω στενα.
    Το ωραριο ειναι αναλογως τις περιοδους.
    Ολο τον Αυγουστο οι κυριακες κλειστα και τα Σαββατα μεχρι τις 6μμ.
    Το χειμερινο ωραριο ειναι απο το πρωι μεχρι τις 12μμ(σ/κ) και μεχρι τις 2πμ(καθημ).
    Δυστυχως αργιες κλειστα και μαλιστα μερικες φορες επειδη συμπιπτει και σ/κ ενδιαμεσα γινεται ενα 4ημερο σερι κλειστο.Κατι που δεν πιστευω να προβλεπεται.
    Στα οργανα εχει επαρκεια αλλα οπως και να το κανεις ειναι παναρχαια.
    Μερικα εχουν πολυ καιρο να αλλαχτουν και ειναι και εκτος λειτουργιας.
    Ειναι μικρο γυμναστηριο και εχει σχετικα λιγους διαδρομους και συνηθως περιμενεις στην ουρα.
    Στα πλην επισης ο ψυκτης που ειναι μονο ενας και βρισκεται στον πανω οροφο,αν διψας δηλαδη το καλοκαιρι πινεις νερο βρυσης απο το bar του πρωτου οροφου η αγοραζεις απο το μηχανημα δροσερο νερακι που εχει αν δε βαριεσαι να πηγαινεις πανω.
    Το καλοκαιρι επισης γινονται και κατι κουλα με το aircondition,πιστευω για οικονομικους λογους και στον πανω οροφο τα μεσημερια που βαραει 40 μπορεις να πεσεις κατω κιολας.
    Τελος καταληγω στο προσωπικο.
    Το α και το ω ενος γυμναστηριου.
    Η κατασταση ειναι τραγικη δυστυχως.
    Αν εξαιρεσεις εναν που εχω ξεχωρισει οτι οντως χαμογελαει και ασχολειται με τους πελατες,οι λοιποι ειναι unproffesional και εχουν αλλα πραγματα στο μυαλο τους παρα τη δουλεια που πληρονονται να κανουν.
    Εννοειται πως αν δε πας δεν ερχεται κανεις να σου μιλησει και ας κανεις τις ασκησεις λαθος.
    Σε περιπτωση που εισαι νεος και θες βοηθεια πρεπει να ψαξεις να τους βρεις γιατι οπως καταλαβαινεις ποτε δεν ειναι και στους 2 οροφους γυμναστες.
    Συνηθως ειναι στον 1ο οπου οι δημοσιες σχεσεις καλα κρατουν.
    Σε περιπτωση που ενοχλησεις σαφως και θαρθουν αλλα με υφος που δε σε προδιαθετει να τους ξανακαλεσεις.
    Βεβαια οι γυναικες πελατισες δε πρεπει ναχουν παραπονο ειδικα οι καινουριες αν ειναι ομορφες καθοτι εκλαμβανουν α ταξεως περιποιηση και εξυπηρετηση.

    Παραυτα εχω μεινει 3 χρονια στο γυμναστηριο αυτο,χωρις ποτε να ζητησω βοηθεια απο κανενα η να ερωτησω κατι.
    Μαθαινω τα παντα απο το ιντερνετ και γνωστους.
    Τις μερες που ειναι κλειστο γυμναζομαι σπιτι με δικα μου οργανα.
    Ο μοναδικος παραγοντας ειναι η αποσταση απο το σπιτι και το κοστος καθοτι στην περιοχη ειναι φαρμακι οι τιμες.
    Μακαρι να υπαρξει ανταγωνισμος συντομα στα ταμπουρια(οχι οπως το barbarian)γιατι η παρακμη εχει κανει αισθητα τα σημαδια της.
    Οποιος θελει να δει τη νυχτα με τη μερα στα joe weider ας κανει μια βολτα λοιπον στο Κερατσινι και στο Περιστερι(πλησιον εθνικης)να δει πως θα επρεπε να ειναι τα γυμναστηρια και το προσωπικο.

    Ιδια λεφτα,αλλος τροπος υπηρησιας.
    Για το bigsteve εχω να πω οτι ο Νικος ειναι μια χαρα παιδι και κρινοντας τη φυσικη του κατασταση σαφως και κατεχει το αντικειμενο.
    Στο τομεα ομως που διαλεξε να κανει επαγγελμα μενει μετεξεταστεος για μενα καθοτι χρειαζονται επιχειρηματικες πρωτοβουλιες και ικανοτητες που να κανουν αισθητες διαφορες στην ποιοτητα των υπηρεσιων κατι που δυστυχως 3 χρονια τωρα δεν εχω δει.

  7. #7
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-01-06
    Location
    Athens, Victoria City, Greece.
    Posts
    1,472

    Default

    1 φορά πήγα και δεν πρόκειται να ξαναπάω :P
    Επικρατεί μπάχαλο γενικώς.

    Συμφωνώ με την ανάλυση του παιδιού απο πάνω σε όλα τα points!!!
    "It ain't about how hard you hit.
    It's about how hard you can get hit"

  8. #8
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-07-07
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ, ΑΤΤΙΚΗ, Greece.
    Posts
    14

    Default

    Θα συμφωνησω με οσα λες φιλε momotis αλλα εγω δηλωνω 95% ευχαριστημενος απο το συγκεκριμενο γυμναστηριο. Αυτο που με χαλαει ειναι αυτο που λες για τους γυμναστες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν τους βρισκεις ΠΟΥΘΕΝΑ αλλα ακομα και οταν τους βρεις σε κοιτανε με τετοιο τροπο σα να σου λενε μη τολμησεις να με ξαναρωτησεις (πραγματικα κριμα), βλεπω παιδια που κανουν τις ασκησεις λαθος και ενω οι γυμναστες το βλεπουν δεν κανουν απολυτως τιποτα.

    Οσον αφορα το Νικο, ειναι πολλη καλο παιδι και νομιζω οτι τα εχει ψιλοκαταφερει. Μην ξεχνας οτι μολις προσφατα αποκτησαμε τον ψυκτη (και παλι καλα να λες) εχουμε και τα νερα μας απο τα ψυγεια πωλησης.

    Παντως ΝΟΜΙΖΩ οτι τωρα δεν γινεται ο χαμος που γινοταν παλαιοτερα και τα πραγματα εχουν στρωσει. εξαλλου εγω μενω διπλα απο το γυμναστηριο και εχω βολευτει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ !!!

    DAAS

  9. #9
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-07-07
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ, ΑΤΤΙΚΗ, Greece.
    Posts
    14

    Default

    Θα συμφωνησω με οσα λες φιλε momotis αλλα εγω δηλωνω 95% ευχαριστημενος απο το συγκεκριμενο γυμναστηριο. Αυτο που με χαλαει ειναι αυτο που λες για τους γυμναστες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν τους βρισκεις ΠΟΥΘΕΝΑ αλλα ακομα και οταν τους βρεις σε κοιτανε με τετοιο τροπο σα να σου λενε μη τολμησεις να με ξαναρωτησεις (πραγματικα κριμα), βλεπω παιδια που κανουν τις ασκησεις λαθος και ενω οι γυμναστες το βλεπουν δεν κανουν απολυτως τιποτα.

    Οσον αφορα το Νικο, ειναι πολλη καλο παιδι και νομιζω οτι τα εχει ψιλοκαταφερει. Μην ξεχνας οτι μολις προσφατα αποκτησαμε τον ψυκτη (και παλι καλα να λες) εχουμε και τα νερα μας απο τα ψυγεια πωλησης.

    Παντως ΝΟΜΙΖΩ οτι τωρα δεν γινεται ο χαμος που γινοταν παλαιοτερα και τα πραγματα εχουν στρωσει. εξαλλου εγω μενω διπλα απο το γυμναστηριο και εχω βολευτει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ !!!

    DAAS

  10. #10
    New Member
    Join Date
    12-04-07
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Φιλε daas κανε ενα κοπο αν μπορεις και πεταξου σε αλλο joe weider(περιστερι πλησιον εθνικης) μπες μεσα και δες τι υπηρεσιες,χωρους,service "υποτιθεται" οτι πρεπει να εχουμε στα ταμπουρια και θα δεις γιατι ειμαι τοσο απολυτος στην αποψη μου.
    Η μερα με τη νυχτα φιλε.
    Ο λογος που οπως ειπα δεν εχω παει τοσα χρονια σε αλλο ειναι ο οικονομικος και η αποσταση.
    Παλι καλα που υπαρχουν site σαν αυτο και torrent να μαθεις καποια πραγματα σωστα αλλιως..κλαυτα..
    Το οτι μπηκε ενας ψυκτης φιλε δε λεει τιποτα για μενα,
    σημερα εκανα διαδρομο και παρατηρησα οτι τοσους μηνες που εκανα μπαρα
    και εψαχνα πολλες φορες για κιλα(10 κιλα) και δε τα εβρισκα τελικα ξερεις που ηταν?
    Κατω απο μερικους διαδρομους για να μη ..μπαταρουν..lol!
    Aν και απο κοστος δε γνωριζω πολλα,αλλα το να κανεις μια πατεντα και να το φτιαξεις δε νομιζω να ειναι τοοοοσο ακριβο τοσα χρονια.
    Ας μη πω για τις τηλεορασεις που οταν κανεις διαδρομο ειναι τοσο ψηλα που εχεις φαει σουπα τρελη αν δε κρατιεσαι απο τις λαβες!
    Ασε που οι 4 ειναι μπροστα απο...τοιχο!!!
    Σε ομωνυμη αλυσιδα εκτος του οτι οι διαδρομοι ηταν καινουριοι,οχι οπως οι δικοι μας χωρις αισθητηρες για παλμους!(ελεος αυτος που πηρα με 600ευρω εχει) που εχουμε ειχαν επισης και ενσωματωμενη lcd οθονη!σχεδον στην ιδια ευθεια για να μην αλλαζεις βλεμα οταν προπονεισαι.
    Αυτα και αλλα πολλα στο ΙΔΙΟ ΚΟΣΤΟΣ που πληρωνουμε εμεις!
    Ειναι λοιπον να μη τα παιρνεις με το management που ειναι υπευθυνο?
    (Προς θεου δεν αναφερομαι στην προσωπικοτητα,απλα στον επαγγελματισμο)
    Η διαφημιση ελεγε 365 μερες το χρονο 24ωρο,και στην πραγματικοτητα τα ωραρια ειναι 14ωρα και πολλες μερες με τις αργιες ειναι αδεια απο τη σημαια κανονικα!
    Αφου πραγματικα σκεφτομαι σε λιγους μηνες που τελειωνει η συνδρομη μου να παω να δω caroli και αν επιζησω απο το εγκεφαλικο της τιμης,να ενδωσω μπας και επιτελους εχω την απαραιτητη επαγγελματικη προσεγγιση απο επαγγελματιες του ειδους και μονο.
    Κακα τα ψεμματα φιλε μου,ξερεις τι ειναι να θελω να ανεβασω κιλα και να μη μπορω να βρω το spotter του γυμναστηριου και να ψαχνω πελατες ευκαιρους?
    Οπως συμφωνησες και εσυ οταν οι γυμναστες ειναι ετσι,τα αλλα μας φταινε?
    Κουραγιο συντροφε!

    ps:ο ψυκτης που εχει σε μας,ο μεταλλικος δεν ειναι ο τυπος που εχει αποσυρθει λογω κινδυνου εμφανισης καρκινογονων ουσιων?
    Ο ψυκτης που εχει πλαστικο περιβλημα δεν ειναι ο σωστος?

  11. #11
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-07-07
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ, ΑΤΤΙΚΗ, Greece.
    Posts
    14

    Default

    Κουράγιο momotis, μπορει να εισακουστουν οι ευχες μας και να βελτιωθει η κατασταση......

    Οσον αφορα τον ψυκτη εχω επο καιρο την υποψια οτι ειναι ολιγον καρκινογονος...αλλα δυστυχως τον χρησημοποιω....και μη τολμησεις να παραπονεθεις για τον ψυκτη διοτι θα τον εξαφανισουν και μετα να δουμε απο που θα πινουμε κρυο νερο !!!

    DAAS

  12. #12
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-07-07
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ, ΑΤΤΙΚΗ, Greece.
    Posts
    14

    Default

    Την ανακοινωση που εχει στη ρεσεψιον την εχετε διαβασει ?
    λεει οτι διαφορα ανταγωνιστικα γυμναστηρια παραπονιουνται διοτι τα joe weider μενουν ανοιχτα μεχρι αργα + σαββατα + κυριακες και προσπαθουν να το σταματησουν αυτο.
    Γι' αυτο ζητανε απο τα μελη να υπογραψουν μια ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ (που ηδη βρισκετε στη ρεσεψιον) ωστε ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΑ ΟΛΕς ΤΙΣ ΩΡΕΣ.

    ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ
    ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΥΤΟΥ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΑΡΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ !!! - ΕΓΩ ΗΔΗ ΕΧΩ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ

    DAAS

  13. #13
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-07-07
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ, ΑΤΤΙΚΗ, Greece.
    Posts
    14

    Default

    Την ανακοινωση που εχει στη ρεσεψιον την εχετε διαβασει ?
    λεει οτι διαφορα ανταγωνιστικα γυμναστηρια παραπονιουνται διοτι τα joe weider μενουν ανοιχτα μεχρι αργα + σαββατα + κυριακες και προσπαθουν να το σταματησουν αυτο.
    Γι' αυτο ζητανε απο τα μελη να υπογραψουν μια ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ (που ηδη βρισκετε στη ρεσεψιον) ωστε ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΑ ΟΛΕς ΤΙΣ ΩΡΕΣ.

    ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ
    ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΥΤΟΥ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΑΡΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ !!! - ΕΓΩ ΗΔΗ ΕΧΩ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ

    DAAS

  14. #14
    New Member
    Join Date
    12-04-07
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Σε ολσ τα weider κανουν αυτη τη μορφη διαμαρτυριας με την υπογραφη των μελων.
    Ομως ΘΑ την εβαζα ΜΟΝΟ αν το weider κερατσινιου ΤΗΡΟΥΣΕ την διαφημιση που εχει 24ωρες το 24ωρο,
    ΜΟΝΟ αν το weider κερατσινιου ΤΗΡΟΥΣΕ το καλοκαιρι ενα προγραμμα διχως
    τις κυριακες κλειστες,τα πρωινα απο τις 10 κμετα(σ/κ) και ενιοτε
    πολλες μερες μεσα στο χρονο ΚΛΕΙΣΤΟ ενδιαμεσα σε αργιες και σαββατοκυρικακα(ειχα την εντυπωση οτι αυτο συμβαινει μονο στο δημοσιο..).
    Προσωπικα απο το νεο χρονο μαλλον θα παω στο ΚΑΡΟΛΙ του ΣΕΦ.
    Το 12μηνο ειναι στα 59 το μηνα και ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ απο την χλιδα που παρεχει
    στους πελατες του!
    Καινουρια μηχανηματα,spa,κομμωτηριο,μαυρισμα τουαλετες για 12 ατομα(οχι 3 πουχουμε εμεις),τεραστιους χωρους για αλλα προγραμματα
    τι να λεμε..
    3!!!Γυμναστες στο ισογειο με τα οργανα!Και σιγουρα ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ απο τα λιγα που μιλησαμε.
    Το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι κλειστο αποτις 11 το βραδυ καθημερινες και σαββατα απο τις 9 το βραδυ.
    Κυριακες κλειστο οπως σε ΟΛΑ τα γυμναστηρια συντομα.
    Θα συνεχισω την ερευνα στα γυμναστηρια στον ΠΕΙΡΑΙΑ και μεχρι το γεναρη θαχω αποφασισει,σειρα εχει το ΑΡΕΝΑ!
    Φιλε daas κανε μου μια χαρη και πηγαινε μια βολτα απο karoli να μου πεις και εσυ τις εντυπωσεις σου.
    Ειμαι περιεργος να δω αν εισαι απο το weider 95% ικανοποιημενος να μου πεις ποσο θα βγεις απο κει :)

  15. #15
    New Member
    Join Date
    12-04-07
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Σε ολσ τα weider κανουν αυτη τη μορφη διαμαρτυριας με την υπογραφη των μελων.
    Ομως ΘΑ την εβαζα ΜΟΝΟ αν το weider κερατσινιου ΤΗΡΟΥΣΕ την διαφημιση που εχει 24ωρες το 24ωρο,
    ΜΟΝΟ αν το weider κερατσινιου ΤΗΡΟΥΣΕ το καλοκαιρι ενα προγραμμα διχως
    τις κυριακες κλειστες,τα πρωινα απο τις 10 κμετα(σ/κ) και ενιοτε
    πολλες μερες μεσα στο χρονο ΚΛΕΙΣΤΟ ενδιαμεσα σε αργιες και σαββατοκυρικακα(ειχα την εντυπωση οτι αυτο συμβαινει μονο στο δημοσιο..).
    Προσωπικα απο το νεο χρονο μαλλον θα παω στο ΚΑΡΟΛΙ του ΣΕΦ.
    Το 12μηνο ειναι στα 59 το μηνα και ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ απο την χλιδα που παρεχει
    στους πελατες του!
    Καινουρια μηχανηματα,spa,κομμωτηριο,μαυρισμα τουαλετες για 12 ατομα(οχι 3 πουχουμε εμεις),τεραστιους χωρους για αλλα προγραμματα
    τι να λεμε..
    3!!!Γυμναστες στο ισογειο με τα οργανα!Και σιγουρα ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ απο τα λιγα που μιλησαμε.
    Το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι κλειστο αποτις 11 το βραδυ καθημερινες και σαββατα απο τις 9 το βραδυ.
    Κυριακες κλειστο οπως σε ΟΛΑ τα γυμναστηρια συντομα.
    Θα συνεχισω την ερευνα στα γυμναστηρια στον ΠΕΙΡΑΙΑ και μεχρι το γεναρη θαχω αποφασισει,σειρα εχει το ΑΡΕΝΑ!
    Φιλε daas κανε μου μια χαρη και πηγαινε μια βολτα απο karoli να μου πεις και εσυ τις εντυπωσεις σου.
    Ειμαι περιεργος να δω αν εισαι απο το weider 95% ικανοποιημενος να μου πεις ποσο θα βγεις απο κει :)

  16. #16
    New Bodybuilder
    Join Date
    31-05-07
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    παιδια κε εγω εκει ερχομε!

  17. #17
    New Member
    Join Date
    12-04-07
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Προς ενημερωση τελικα το γυμναστηριο των ταμπουριων ειναι ανοιχτο ΚΑΙ τις κυριακες!

  18. #18
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by momotis

    Σε ολσ τα weider κανουν αυτη τη μορφη διαμαρτυριας με την υπογραφη των μελων.
    Ομως ΘΑ την εβαζα ΜΟΝΟ αν το weider κερατσινιου ΤΗΡΟΥΣΕ την διαφημιση που εχει 24ωρες το 24ωρο,
    ΜΟΝΟ αν το weider κερατσινιου ΤΗΡΟΥΣΕ το καλοκαιρι ενα προγραμμα διχως
    τις κυριακες κλειστες,τα πρωινα απο τις 10 κμετα(σ/κ) και ενιοτε
    πολλες μερες μεσα στο χρονο ΚΛΕΙΣΤΟ ενδιαμεσα σε αργιες και σαββατοκυρικακα(ειχα την εντυπωση οτι αυτο συμβαινει μονο στο δημοσιο..).
    Προσωπικα απο το νεο χρονο μαλλον θα παω στο ΚΑΡΟΛΙ του ΣΕΦ.
    Το 12μηνο ειναι στα 59 το μηνα και ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ απο την χλιδα που παρεχει
    στους πελατες του!
    Καινουρια μηχανηματα,spa,κομμωτηριο,μαυρισμα τουαλετες για 12 ατομα(οχι 3 πουχουμε εμεις),τεραστιους χωρους για αλλα προγραμματα
    τι να λεμε..
    3!!!Γυμναστες στο ισογειο με τα οργανα!Και σιγουρα ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ απο τα λιγα που μιλησαμε.
    Το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι κλειστο αποτις 11 το βραδυ καθημερινες και σαββατα απο τις 9 το βραδυ.
    Κυριακες κλειστο οπως σε ΟΛΑ τα γυμναστηρια συντομα.
    Θα συνεχισω την ερευνα στα γυμναστηρια στον ΠΕΙΡΑΙΑ και μεχρι το γεναρη θαχω αποφασισει,σειρα εχει το ΑΡΕΝΑ!
    Φιλε daas κανε μου μια χαρη και πηγαινε μια βολτα απο karoli να μου πεις και εσυ τις εντυπωσεις σου.
    Ειμαι περιεργος να δω αν εισαι απο το weider 95% ικανοποιημενος να μου πεις ποσο θα βγεις απο κει :)
    </blockquote id=quote>

    Στο Αρενα ειχα παει και εγω για να το δω πως ειναι γιατι εψαχνα να βρω γυμναστηριο ! Αλλα ηταν αρκετα μικρο ... τον χρονο τον εδινε 210 ! Θεωρω ομως καλυτερο το Joe weider σαν χωρο αν και οι γυμναστες δεν ασχολουνται καθολου μαζι σου ... ( αν και μερικες φορες αυτο ειναι αρκετα καλο :D)

  19. #19
    New Member
    Join Date
    12-04-07
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Tην κυριακη που περασε 11 του μηνος το joe weider ηταν κλειστο.
    Εξω απο την πορτα ειχαν ενα χαρτι οπου ελεγαν οτι ο λογος ηταν ενα βουλευμα που βγηκε.

  20. #20
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-07-07
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ, ΑΤΤΙΚΗ, Greece.
    Posts
    14

    Default

    Ειδα και εγω την ανακοινωση που εβγαλαν και λεει οτι καποιος νομος 216/2007 λεει οτι τα γυμναστηρια πρεπει να ειναι κλειστα τη Κυριακη. Το joe weider Κερατσινιου προσωρινα μενει κλειστο τις κυριακες, αλλα λενε συντομα θα μενουν ανοιχτα και τις Κυριακες.

    DAAS

  21. #21
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    01-02-05
    Location
    Drama, Greece.
    Posts
    138

    Default

    Ειναι πολυ καλο να πηγαινεις σε ενα γυμναστηριο που σου παρεχει ολες τις υπηρεσιες αλλα για να πω την αλη8εια οταν εμενα Αθηνα πηγαινα στο γυμναστηριο που ειχε ο Αλεκος Σιατραβανης γνωστος βετερανος του αθληματος και πρωταθλητης.Ηταν λοιπον ενα υπογειο σιδεραδικο που μπορουσες να γυμναστεις οπως τον παλιο καλιο καιρο δεν ξερω αν το χει ακομη γνωριζει κανεις?
    !

  22. #22
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    14-02-08
    Location
    .
    Posts
    45

    Default

    πηγαινω και εγω στο συγκεκριμενο γυμναστηριο.
    δεν ειχα τις καλυτερες εντυπωσεις μεχρι που πηγα στο joe weider στην πλατεια κλαυθμωνος.
    δεν εχει ουτε μπαρες μεσα.
    εχει μονο ενα παγκο για στηθος και 10 αλτηρες ολους και ολους.
    μια χαρα ειναι στο κερατσινι:D

  23. #23
    New Bodybuilder
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    1

    Default

    fgththsb


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •