Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 32
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-10-07
    Location
    Νίκαια, Πειραιας, Greece.
    Posts
    48

    Default ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ

    Γειά και από εμένα.Είμαι χαρούμενος που βρήκα ένα τέτοιο site γιατί μπορώ να πάρω την γνώμη από άτομα που γνωρίζουν το αντικειμενο.Τι εννοώ με αυτό???Λοιπόν να σας πώ.Παίζω HandBall από τότε που πήγαινα 5η δημοτικού(τώρα είμαι 23).Αθλητικό γυμνάσιο αθλητικό λύκειο κλημάκια κτλ κτλ.Εκανα 4 προπονήσεις την ημέρα τότε και δεν άντεχα και πολύ.Αγόρασα τότε μια κρεατίνη,μεταλλα,προτείνη καθαρή και τα χτύπαγα μαζι με πορτοκαλάδα και μια κουταλιά μέλι.Για κακή μου ατυχία μετά από 1 μήνα σχεδόν έπαθα οξύ περιτονιτήδα και ηλαιό.3 ώρες να αργούσα να πάω στο νοσοκομείο και θα πέθαινα.Έχασα δέκα κιλά και για ένα μήνα έπρεπε ωα έχω για φαγητό φιδέ [:-crazy]¨.Μόλις μου είπε ο γιατρός μετά απο ένα μήνα οτι μπορω να τρώω ότι θέλω πλακώθηκα στα σουβλάκια και στις χαζομάρες.Αντι για 10 κιλά που έπρεπε να πάρω πήρα 20 και μετα αλλα 5 στον στρατό.Το σώμα μου παραμένει γυμναζμενο σε καποια σημεία αλλα έχω κάνει σωσηβιο στην κοιλια μου και δεν φευγει με τιποτα.Αρκετά ατομα μου είπαν ότι φταιει η κρεατίνη.Εχω δοκιμασει εκατο διαφορετικους λυποδιαλιτες αλλά τίποτα.Μέχρι και γουιστρολ πηρα αλλα τιποτα.Με εχει παρει ψυχολογικα απο κατω και δεν ξερω τι να κανω.Αυτα σε γενικες γραμμες απο εμένα...

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    Καλως ήρθες φίλε μου, δεν ξέρω αν το γνωρίζεις ότι για να δουλέψουν και τα φάρμακα ακόμα χρειάζονται κάποιες προυποθέσεις.Όπως είναι η διατροφή.

    Κάνε ένα τόπικ με τη διατροφή σου για να δούμε τι γίνεται, και πες μας αν έχεις κάνει και αιματολογικές εξετάσεις για να δεις και το θυροειδή σου, όπως Τ3,Τ4,TSH.
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  3. #3
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    Καλως ήρθες φίλε μου, δεν ξέρω αν το γνωρίζεις ότι για να δουλέψουν και τα φάρμακα ακόμα χρειάζονται κάποιες προυποθέσεις.Όπως είναι η διατροφή.

    Κάνε ένα τόπικ με τη διατροφή σου για να δούμε τι γίνεται, και πες μας αν έχεις κάνει και αιματολογικές εξετάσεις για να δεις και το θυροειδή σου, όπως Τ3,Τ4,TSH.
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  4. #4
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-10-07
    Location
    Νίκαια, Πειραιας, Greece.
    Posts
    48

    Default

    Αυτό το καιρό έχω αρχήσει δίαιτα.

    Πρωί:2 κουλούρια Θεσσαλονίκης

    Κατα τις 10 με 11 ένα ξυνόμηλο

    Μεσημεριανό:Μια μπριζόλα ψητή ή μπιφτέκι ψητό και μια πράσινη σαλάτα με μια κουταλιά λάδι.

    Κατα τις 6 με 7 ένα ξυνόμηλο

    Βράδινό οτι εφαγα και το μεσιμέρι

    Τα σαββατοκύριακα ίσως φάω κανένα σουβλάκι αλλα καλαμακι κοτοπουλο με μια αλαδοτη πίτα.

    ολα αυτα με τους λιποδιαλιτες τις maximuscle τους thermobol.

  5. #5
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-10-07
    Location
    Νίκαια, Πειραιας, Greece.
    Posts
    48

    Default

    Αυτό το καιρό έχω αρχήσει δίαιτα.

    Πρωί:2 κουλούρια Θεσσαλονίκης

    Κατα τις 10 με 11 ένα ξυνόμηλο

    Μεσημεριανό:Μια μπριζόλα ψητή ή μπιφτέκι ψητό και μια πράσινη σαλάτα με μια κουταλιά λάδι.

    Κατα τις 6 με 7 ένα ξυνόμηλο

    Βράδινό οτι εφαγα και το μεσιμέρι

    Τα σαββατοκύριακα ίσως φάω κανένα σουβλάκι αλλα καλαμακι κοτοπουλο με μια αλαδοτη πίτα.

    ολα αυτα με τους λιποδιαλιτες τις maximuscle τους thermobol.

  6. #6
    Pumping Iron
    Join Date
    23-09-07
    Location
    Greece.
    Posts
    357

    Default

    Καλός ήρθες.Η διατροφή σου μου φαίνεται λίγο μονόπλευρη,ολο κρέας μεσημέρι βράδυ.Υπάρχουν και άλλα φαγητά με πρωτεινες και με άλλες διατροφικές αξίες.
    pal

  7. #7
    Pumping Iron
    Join Date
    23-09-07
    Location
    Greece.
    Posts
    357

    Default

    Καλός ήρθες.Η διατροφή σου μου φαίνεται λίγο μονόπλευρη,ολο κρέας μεσημέρι βράδυ.Υπάρχουν και άλλα φαγητά με πρωτεινες και με άλλες διατροφικές αξίες.
    pal

  8. #8
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-10-07
    Location
    Νίκαια, Πειραιας, Greece.
    Posts
    48

    Default

    Δεν τρώω μόνο αυτά απλά έγραψα μιας ημέρας το φαγητό.Τρωω και μακαρόνια και αλλα τρόφιμα ψητα και οσπρια.Τα ψάρια δεν μου αρεσουν οποτε δεν το συζητάω

  9. #9
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-10-07
    Location
    Νίκαια, Πειραιας, Greece.
    Posts
    48

    Default

    Δεν τρώω μόνο αυτά απλά έγραψα μιας ημέρας το φαγητό.Τρωω και μακαρόνια και αλλα τρόφιμα ψητα και οσπρια.Τα ψάρια δεν μου αρεσουν οποτε δεν το συζητάω

  10. #10
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    161

    Default

    Καλως ήρθες και από εμένα και εύχομαι το site να σε βοηθήσει στους στόχους σου. Από διατροφή μάλλον χρειάζεται βελτίωση αν και θα ήταν καλό να μας γράψεις ύψος και βάρος αυτή την στιγμή. Το πρωινό σου ειδικά είναι πολύ λίγο κατά την άποψή μου. Θα ήταν καλό να διαβάσεις τα topics που αφορούν την διατροφή θα σε βοηθήσουν να καταλάβεις τι σημαίνει σωστή διατροφή. Πές μας και τι κάνεις από γυμναστική για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε ακόμα πιό πολύ. Και πάλι καλή επιτυχία και καλό διάβασμα.

  11. #11
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    161

    Default

    Καλως ήρθες και από εμένα και εύχομαι το site να σε βοηθήσει στους στόχους σου. Από διατροφή μάλλον χρειάζεται βελτίωση αν και θα ήταν καλό να μας γράψεις ύψος και βάρος αυτή την στιγμή. Το πρωινό σου ειδικά είναι πολύ λίγο κατά την άποψή μου. Θα ήταν καλό να διαβάσεις τα topics που αφορούν την διατροφή θα σε βοηθήσουν να καταλάβεις τι σημαίνει σωστή διατροφή. Πές μας και τι κάνεις από γυμναστική για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε ακόμα πιό πολύ. Και πάλι καλή επιτυχία και καλό διάβασμα.

  12. #12
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Cerebrus

    Αυτό το καιρό έχω αρχήσει δίαιτα.

    Πρωί:2 κουλούρια Θεσσαλονίκης

    Κατα τις 10 με 11 ένα ξυνόμηλο

    Μεσημεριανό:Μια μπριζόλα ψητή ή μπιφτέκι ψητό και μια πράσινη σαλάτα με μια κουταλιά λάδι.

    Κατα τις 6 με 7 ένα ξυνόμηλο

    Βράδινό οτι εφαγα και το μεσιμέρι

    Τα σαββατοκύριακα ίσως φάω κανένα σουβλάκι αλλα καλαμακι κοτοπουλο με μια αλαδοτη πίτα.

    ολα αυτα με τους λιποδιαλιτες τις maximuscle τους thermobol.
    </blockquote id=quote>

    Τα 2 κουλουρια δεν ξερω τι ποσοτητες πρωτεινης υδατανθρακων και λιπους εχουν αλλα αποκλιετε να εχουν 30 γρμ πρωτεινης και 80γρμ υδατανθρακες !

    Επομενο λαθος ειναι οτι το ενα μηλο δεν εχει πρωτεινη αρα κανεις ενα γευμα χωρις πρωτεινη !

    Το μεσημεριανο φαινετε οκ ! Αλλα προσεχε τις ποσοτητες !

    Για το ξυνομηλο τα ξαναειπα παραπανο !

    Μπορεις το βραδυ να το αλλαξεις και να φας κατι αλλο ! Σιγουρα πρεπει να διαβασεις τοπικ περι διατροφης θα παρεις ιδεες και θα φτιαξεις σιγουρα καλυτερο πλανο !

    Καλο ειναι πρωτεινη να περνεις 2,5Χβαρος σου αν εισαι πχ 100 κιλα να περνεις 250γρ την ημερα

    Υδατανθρακες 5Χβαρος σου 500γρ

    Λιπος 0,8Χβαρος σου 80γρ


    Ο υδατανθρακας πεζει ρολο αναλογος αν κανεις γραμμωση η ογκο ! Αν κανω καποιο λαθος ας με διορθωσει καποιος !

  13. #13
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Cerebrus

    Αυτό το καιρό έχω αρχήσει δίαιτα.

    Πρωί:2 κουλούρια Θεσσαλονίκης

    Κατα τις 10 με 11 ένα ξυνόμηλο

    Μεσημεριανό:Μια μπριζόλα ψητή ή μπιφτέκι ψητό και μια πράσινη σαλάτα με μια κουταλιά λάδι.

    Κατα τις 6 με 7 ένα ξυνόμηλο

    Βράδινό οτι εφαγα και το μεσιμέρι

    Τα σαββατοκύριακα ίσως φάω κανένα σουβλάκι αλλα καλαμακι κοτοπουλο με μια αλαδοτη πίτα.

    ολα αυτα με τους λιποδιαλιτες τις maximuscle τους thermobol.
    </blockquote id=quote>

    Τα 2 κουλουρια δεν ξερω τι ποσοτητες πρωτεινης υδατανθρακων και λιπους εχουν αλλα αποκλιετε να εχουν 30 γρμ πρωτεινης και 80γρμ υδατανθρακες !

    Επομενο λαθος ειναι οτι το ενα μηλο δεν εχει πρωτεινη αρα κανεις ενα γευμα χωρις πρωτεινη !

    Το μεσημεριανο φαινετε οκ ! Αλλα προσεχε τις ποσοτητες !

    Για το ξυνομηλο τα ξαναειπα παραπανο !

    Μπορεις το βραδυ να το αλλαξεις και να φας κατι αλλο ! Σιγουρα πρεπει να διαβασεις τοπικ περι διατροφης θα παρεις ιδεες και θα φτιαξεις σιγουρα καλυτερο πλανο !

    Καλο ειναι πρωτεινη να περνεις 2,5Χβαρος σου αν εισαι πχ 100 κιλα να περνεις 250γρ την ημερα

    Υδατανθρακες 5Χβαρος σου 500γρ

    Λιπος 0,8Χβαρος σου 80γρ


    Ο υδατανθρακας πεζει ρολο αναλογος αν κανεις γραμμωση η ογκο ! Αν κανω καποιο λαθος ας με διορθωσει καποιος !

  14. #14
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    Φτιάξε μια πιο αθλητική διατροφή και να δεις ότι όλα θα πάνε ρολόι.Τώρα αυτά με τα ξυνόμηλα με ξενίζουνε λίγο.Με το θυροειδή σου δεν μου είπες τι έκανες.
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  15. #15
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    Φτιάξε μια πιο αθλητική διατροφή και να δεις ότι όλα θα πάνε ρολόι.Τώρα αυτά με τα ξυνόμηλα με ξενίζουνε λίγο.Με το θυροειδή σου δεν μου είπες τι έκανες.
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  16. #16
    Senior Bodybuilder sersemis's Avatar
    Join Date
    02-04-07
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    1,470

    Default

    Καλως ηρθες,κανε μια βολτα στο φορουμ και φτιαξε καλυτερα την διατροφη σου οπως ειπαν τα παιδια,
    με υπομονη και θεληση ολα γινονται και μην απελπιζεσαι!
    BIGSTEVE'S TEAM!!!

  17. #17
    Senior Bodybuilder sersemis's Avatar
    Join Date
    02-04-07
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    1,470

    Default

    Καλως ηρθες,κανε μια βολτα στο φορουμ και φτιαξε καλυτερα την διατροφη σου οπως ειπαν τα παιδια,
    με υπομονη και θεληση ολα γινονται και μην απελπιζεσαι!
    BIGSTEVE'S TEAM!!!

  18. #18
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Cerebrus

    Μέχρι και γουιστρολ πηρα αλλα τιποτα.Με εχει παρει ψυχολογικα απο κατω και δεν ξερω τι να κανω.Αυτα σε γενικες γραμμες απο εμένα...
    </blockquote id=quote>
    Καλώς όρισες καταρχάς φίλε!Δεν ξέρω εάν το γνωρίζεις αλλά το σκεύασμα που αναφέρεις πρόκειται για στεροειδές.Να σε ενημερώσω απλά ότι συζητήσεις περί ΑΑΣ επιτρέπονται ΜΟΝΟ στην ειδική υποενότητα του φόρουμ(υποφόρουμ) Hardcore BodyBuilding η οποία είναι κλειδωμένη.Εάν το ζητήσεις μέσω πμ απο κάποιον moderator θα σου επιτραπεί η είσοδος και εάν το επιθυμείς και εσύ φυσικά,πιστεύω θα ενδιέφερε και αρκετούς να ενημερωθούν σχετικά με "λάθη" κατά τη λήψη ΑΑΣ.

  19. #19
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dimitrios_1_

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Cerebrus

    Μέχρι και γουιστρολ πηρα αλλα τιποτα.Με εχει παρει ψυχολογικα απο κατω και δεν ξερω τι να κανω.Αυτα σε γενικες γραμμες απο εμένα...
    </blockquote id=quote>
    Καλώς όρισες καταρχάς φίλε!Δεν ξέρω εάν το γνωρίζεις αλλά το σκεύασμα που αναφέρεις πρόκειται για στεροειδές.Να σε ενημερώσω απλά ότι συζητήσεις περί ΑΑΣ επιτρέπονται ΜΟΝΟ στην ειδική υποενότητα του φόρουμ(υποφόρουμ) Hardcore BodyBuilding η οποία είναι κλειδωμένη.Εάν το ζητήσεις μέσω πμ απο κάποιον moderator θα σου επιτραπεί η είσοδος και εάν το επιθυμείς και εσύ φυσικά,πιστεύω θα ενδιέφερε και αρκετούς να ενημερωθούν σχετικά με "λάθη" κατά τη λήψη ΑΑΣ.
    </blockquote id=quote>

    Έλα ρε συ τώρα, μια ονομαστική αναφορά έκανε το παιδί σε ένα φάρμακο.Μην είστε υπερβολικοί.
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  20. #20
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by KaKoFoNiX

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dimitrios_1_

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Cerebrus

    Μέχρι και γουιστρολ πηρα αλλα τιποτα.Με εχει παρει ψυχολογικα απο κατω και δεν ξερω τι να κανω.Αυτα σε γενικες γραμμες απο εμένα...
    </blockquote id=quote>
    Καλώς όρισες καταρχάς φίλε!Δεν ξέρω εάν το γνωρίζεις αλλά το σκεύασμα που αναφέρεις πρόκειται για στεροειδές.Να σε ενημερώσω απλά ότι συζητήσεις περί ΑΑΣ επιτρέπονται ΜΟΝΟ στην ειδική υποενότητα του φόρουμ(υποφόρουμ) Hardcore BodyBuilding η οποία είναι κλειδωμένη.Εάν το ζητήσεις μέσω πμ απο κάποιον moderator θα σου επιτραπεί η είσοδος και εάν το επιθυμείς και εσύ φυσικά,πιστεύω θα ενδιέφερε και αρκετούς να ενημερωθούν σχετικά με "λάθη" κατά τη λήψη ΑΑΣ.
    </blockquote id=quote>

    Έλα ρε συ τώρα, μια ονομαστική αναφορά έκανε το παιδί σε ένα φάρμακο.Μην είστε υπερβολικοί.
    </blockquote id=quote>
    Δεν είμαι υπερβολικός.Απλά όπως αναφέρω με ενδιαφέρει να μάθω πληροφορίες για το πως και τι σχετικά με το εάν χρησιμοποίησε γνήσιο γουίνστρολ,γιατί δεν είδε αποτ. κλτπ και τον προϊδεάζω για να μην μου απαντήσει πουθενά αλλού παρά στην ειδική ενότητα εάν και ο ίδιος το επιθυμεί.[:-glasses]

  21. #21
    Senior Bodybuilder Crimson's Avatar
    Join Date
    13-02-06
    Posts
    5,708

    Default

    Εγώ απλά καλωσορίζω!....

  22. #22
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Καλώς ήρθες κι απο 'μένα!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  23. #23
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    καλως ηρθες στην παρεα μας!
    οτι κ να παρεις δεν θα σου δουλεψει εαν δεν κανεις μια σωστη οργανωση στην διατροφη σου!
    αυτο ειναι το παν!!!

  24. #24
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    kriti.
    Posts
    334

    Default

    γειασου μπρε κουμπαρεε....
    &lt;a href="http://profilepounder.com/" target="_blank"&gt;&lt;img alt="CLICK HERE FOR PROFILEPOUNDER.COM GRAPHICS]http://profilepounder.com/pics/love/flowers/46.gif" border="0"&gt;&lt;/a&gt;&lt;br&gt;&lt;a href="http://profilepounder.com/" target="_blank"&gt;&lt;font size=1&gt;PROFILEPOUNDER.COM&lt;/font&gt;&lt;/a&gt;

  25. #25
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-08-07
    Location
    Nicosia, Cyprus.
    Posts
    132

    Default

    Γειάαααααααααα....:P

  26. #26
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-10-07
    Location
    Νίκαια, Πειραιας, Greece.
    Posts
    48

    Default

    Είμαι 23 χρονών,είμαι 1,75 και τώρα είμαι 93 κιλά.
    Εξετάσεις έχω κάνει για θυροειδή και δεν είχα.Από αιματολογικές εξετάσεις είμαι μια χαρά.

  27. #27

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Καλως μας βρηκες.[:-graduate]

  28. #28
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Καλος ηρθες και απο μενα

  29. #29
    New Bodybuilder
    Join Date
    10-02-09
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Cerebrus

    Γειά και από εμένα.Είμαι χαρούμενος που βρήκα ένα τέτοιο site γιατί μπορώ να πάρω την γνώμη από άτομα που γνωρίζουν το αντικειμενο.Τι εννοώ με αυτό???Λοιπόν να σας πώ.Παίζω HandBall από τότε που πήγαινα 5η δημοτικού(τώρα είμαι 23).Αθλητικό γυμνάσιο αθλητικό λύκειο κλημάκια κτλ κτλ.Εκανα 4 προπονήσεις την ημέρα τότε και δεν άντεχα και πολύ.Αγόρασα τότε μια κρεατίνη,μεταλλα,προτείνη καθαρή και τα χτύπαγα μαζι με πορτοκαλάδα και μια κουταλιά μέλι.Για κακή μου ατυχία μετά από 1 μήνα σχεδόν έπαθα οξύ περιτονιτήδα και ηλαιό.3 ώρες να αργούσα να πάω στο νοσοκομείο και θα πέθαινα.Έχασα δέκα κιλά και για ένα μήνα έπρεπε ωα έχω για φαγητό φιδέ [:-crazy]¨.Μόλις μου είπε ο γιατρός μετά απο ένα μήνα οτι μπορω να τρώω ότι θέλω πλακώθηκα στα σουβλάκια και στις χαζομάρες.Αντι για 10 κιλά που έπρεπε να πάρω πήρα 20 και μετα αλλα 5 στον στρατό.Το σώμα μου παραμένει γυμναζμενο σε καποια σημεία αλλα έχω κάνει σωσηβιο στην κοιλια μου και δεν φευγει με τιποτα.Αρκετά ατομα μου είπαν ότι φταιει η κρεατίνη.Εχω δοκιμασει εκατο διαφορετικους λυποδιαλιτες αλλά τίποτα.Μέχρι και γουιστρολ πηρα αλλα τιποτα.Με εχει παρει ψυχολογικα απο κατω και δεν ξερω τι να κανω.Αυτα σε γενικες γραμμες απο εμένα...
    </blockquote id=quote>

  30. #30
    Advanced Bodybuilder BALOTSAS's Avatar
    Join Date
    27-04-08
    Location
    Athens,Greece
    Posts
    824

    Default

    καλως ηρθες
    First we take Manhattan then we take Berlin


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •