Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 91 to 120 of 185
  1. #91
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    23-06-06
    Location
    .
    Posts
    187

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF
    </blockquote id=quote>
    Ποιός;!

    Ο gm4486. Το ότι είναι γιατρός δεν λέει απολύτως τίποτα για το ποιόν του, αλλά ήταν πολύ υπέρ του evidence-based training, και γενικά πολύ γνωρίζουμε ότι το pseudoscience έχει κάνει πολύ κακό σε όλες τις εκφάνσεις του bodybuilding αλλα αυτό δεν νομίζω πως πρέπει να το συζητήσουμε εδώ. Ειδικά εσύ GRF νομίζω ότι ξέρεις τι εννοώ και είχες γράψει κάτι πολύ καλά άρθρα στο παρελθόν.

    Οσο για τα υπόλοιπα...Εγω είπα κάτι φοβερά άκομψα, και τα λόγια μου παρεξηγήθηκαν bigtime. Δεν ήθελα (και ουτε θέλω) να μειώσω την προσπάθεια της Κατερίνας. Δεν ανήκω στην ομάδα των ανθρώπων που νομίζει ότι γίνεσαι έτσι με το magic pill και καταλαβαίνω ότι μια τέτοια λογική είναι τουλάχιστον εξοργιστική.
    "Leave the pump in the bedroom and add some damn weight to the bar" - Dave Tate

  2. #92

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ppkstat

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF
    </blockquote id=quote>
    Ποιός;!

    Ο gm4486. Το ότι είναι γιατρός δεν λέει απολύτως τίποτα για το ποιόν του, αλλά ήταν πολύ υπέρ του evidence-based training, και γενικά πολύ γνωρίζουμε ότι το pseudoscience έχει κάνει πολύ κακό σε όλες τις εκφάνσεις του bodybuilding αλλα αυτό δεν νομίζω πως πρέπει να το συζητήσουμε εδώ. Ειδικά εσύ GRF νομίζω ότι ξέρεις τι εννοώ και είχες γράψει κάτι πολύ καλά άρθρα στο παρελθόν.
    </blockquote id=quote>

    Συμφωνώ με τα περί pseudoscience, αλλά ο gm4486 από όσο γνωρίζω ήταν 2ο ετής (ή 3ο ετής) φοιτητής ιατρικής. Όχι γιατρός. Μη βιάζεσαι, για να γίνεις γιατρός θέλει κάποια χρόνια, το ξέρεις και εσύ ο ίδιος άλλωστε![:-shades]

    Δες το παλικάρι που γράφτηκε μόλις τώρα τι γράφει στην 1η γραμμή του 1ου του ποστ:
    http://www.bodybuilders.gr/data/main...?TOPIC_ID=6852

    Σε κάθε περίπτωση δεν αναφερόμουν στο τι ξέρει ή το τι δεν ξέρει ο gm4486, αλλά σε αυτό που είπες ότι "διώξαμε γιατρούς" από το forum.

  3. #93
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    Φίλε ppkstat, ο καθένας αναλαμβάνει την ευθύνη των όσων λέει. Κι εγώ δεν είμαι και τόσο υπερ να σβήνονται κάποια ποστ. Πρέπει να φαίνετε τι σοϊ ιστορίες τσαμπουναει ο άλλος.

    Εσύ μίλησες για ανδροποίηση... όποιος έχει μάτια βλέπει... εγώ τη γνώμη μου την έχω πει 50000000 φορές.

    ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΝΑ ΑΝΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΘΥΣΙΕΣ ΤΟΥ, ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΣΚΕΙΣ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ!!!
    (αυτό γενικά για το φόρουμ, όχι μόνο εδώ...)


    Τώρα, το αν κάποιοι δεν τους αρέσει και φεύγουν απο το φόρουμ μας, θα μπορούσαν να μείνουν και να υποστηρίζουν τις απόψεις τους. Υπήρχε περίπτωση να σβηστούν απαντήσεις τους επειδή είχαν άλλη άποψη; Ε ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ!!!!!!
    Αν ήταν έτσι δεν θα είχαμε έναν 2 φορές Μρ. Hellas για Moderator (BigS), μια πρωταθλήτρια TAE KWON DO για Moderator (Crimson), ούτε μέλη μας τρομερούς αθλητές όπως η Τούλα Νομικού, Άννι Γιοκαλά, ο απίστευτος Γιάννης Αναγνώστου και ο Γιάννης ο VR2 (ξέρω Γιάννη αυτό είναι λίγο σα δεκατία 80, αλλά δε θυμόμουν το επίθετό σου). Κατανοητό;

    Μετά απο αυτά τα μέλη που τιμούν το φόρουμ μας, όποιος και να έφυγε ελάχιστα με νοιάζει...

    </blockquote id=quote>Δεν θυμασαι το επιθετο μου;; και μου το λες ετσι καταμουτρα :D:D:Dπλακα κανω Γριμμης ειναι το επιθετο μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και εσυ μας τιμας με την παρουσια σου οπως και αλλα παιδια απο εδω μεσα ειναι πολυτιμη η βοηθεια σου φαινεται απο τις αποψεις σου παλι εχασα τον τσακωμο πως τα καταφερα να μην προλαβω παλι αλλα απο αυτα που διαβασα καταλαβα τι υποθηκε το τοπικ αυτο ομως ειναι για την μεγαλη μας πρωταθλητρια και μονο σε αυτη θα αναφερθω Σταυρο μην στεναχωριεσαι συνεχειστε την καλη δουλεια περιμενουμε να θαυμασουμε την Κατη απο κοντα την κυριακη

  4. #94
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Γριμμη[:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

  5. #95
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:λαμβανω 10αδες pm καθε ημερα με τις ερωτησεις σας κ προσπαθω να σας απαντω κ να σας βοηθω ολους ακομα κ στις πιο αρχαριες κ απλες ερωτησεις.γιατι να μην σου εξηγουσα το παραμικρο που θα με ρωτουσες αν ειχες καποια απορια κ δεν ηξερες την λεξη;;;
    επρεπε να στιγματιζουμε ετσι το τοπικ;
    </blockquote id=quote>
    Σταυρο θελω να σου πω ενα μπραβο για αυτο που κανεις και σε θαυμαζω.μου φανταζει πολυ δυσκολο για καποιον σαν εσενα και στο επιπεδο γνωσεων και εμπειριων που εχεις να καθεσαι να ασχολεισαι με ατομα αρχαριους στο χωρο οπως εμενα π.χ.!μπραβο και σε ευχαριστουμε!

  6. #96
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Nowitzki

    <blockquote id=quote>Quote:λαμβανω 10αδες pm καθε ημερα με τις ερωτησεις σας κ προσπαθω να σας απαντω κ να σας βοηθω ολους ακομα κ στις πιο αρχαριες κ απλες ερωτησεις.γιατι να μην σου εξηγουσα το παραμικρο που θα με ρωτουσες αν ειχες καποια απορια κ δεν ηξερες την λεξη;;;
    επρεπε να στιγματιζουμε ετσι το τοπικ;
    </blockquote id=quote>
    Σταυρο θελω να σου πω ενα μπραβο για αυτο που κανεις και σε θαυμαζω.μου φανταζει πολυ δυσκολο για καποιον σαν εσενα και στο επιπεδο γνωσεων και εμπειριων που εχεις να καθεσαι να ασχολεισαι με ατομα αρχαριους στο χωρο οπως εμενα π.χ.!μπραβο και σε ευχαριστουμε!
    </blockquote id=quote>
    μεγαλη μου χαρα να βοηθαω ειδικα ατομα σαν εσενα φιλε nowitzki!

  7. #97
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Γιάννη σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  8. #98
    Senior Bodybuilder sersemis's Avatar
    Join Date
    02-04-07
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    1,470

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Nowitzki

    <blockquote id=quote>Quote:λαμβανω 10αδες pm καθε ημερα με τις ερωτησεις σας κ προσπαθω να σας απαντω κ να σας βοηθω ολους ακομα κ στις πιο αρχαριες κ απλες ερωτησεις.γιατι να μην σου εξηγουσα το παραμικρο που θα με ρωτουσες αν ειχες καποια απορια κ δεν ηξερες την λεξη;;;
    επρεπε να στιγματιζουμε ετσι το τοπικ;
    </blockquote id=quote>
    Σταυρο θελω να σου πω ενα μπραβο για αυτο που κανεις και σε θαυμαζω.μου φανταζει πολυ δυσκολο για καποιον σαν εσενα και στο επιπεδο γνωσεων και εμπειριων που εχεις να καθεσαι να ασχολεισαι με ατομα αρχαριους στο χωρο οπως εμενα π.χ.!μπραβο και σε ευχαριστουμε!</blockquote id=quote>

    ΣΥΜΦΩΝΩ!!!
    BIGSTEVE'S TEAM!!!

  9. #99
    Pumping Iron
    Join Date
    11-09-07
    Location
    Cyprus.
    Posts
    541

    Default

    Αν και δεν προλαβα να διαβασω τα ποστς που σβηστηκαν, απο τα συμφραζομενα καταλαβα περιπου τι ειπωθηκε.

    Το ζητουμενο ειναι ενα, δεν πρεπει να μηδενιζετε η προσπαθεια, οι θυσιες, ο ιδρωτας και η κουραση οχι μονο της Κατερινας αλλα και ολων των αξιολογων αθλητων που ειναι μελη και μη του φορουμ αυτου. Αν μη τι αλλο, αν καποιοι πιστευουν οτι εχουν τα "κοτσια" ας παρουν οτι θελουν, και αν μπορουν ας γινουν και Μr.Hellas και Μr.Olympia αμα λαχει. ΜΠΟΡΟΥΝ? Δεν το νομιζω γιατι στα 20 χρονια που ασχολουμε με τη σωματικη διαπλαση μονο οι λιγοι, οι απολυτα αφωσιομενοι και απολυτα αποφασισμενοι να πετυχουν τους στοχους τους τα καταφεραν.Γι'αυτο αλλωστε δεν ειναι γεματοι οι δρομοι απο κατοχους τιτλων!

    Ολα αυτα τα χρονια εμαθα να σεβομαι τον αθλητη και την αθλητρια που δινετε ψυχη και σωμα στην μαχη με τα σιδερα, ισως γιατι καπου μεσα μου θελω να τους μοιασω, ισως γιατι μπορει και να τους ζηλευω λιγο αλλα παντα μα παντα αυτοι οι ξεχωριστοι ανθρωποι ειναι για μενα το κινητρο να μην τα παρατησω, γιατι καποτε μπορει να καταφερω να γινω και εγω ενας απο αυτους.

    Οποτε οπως ξαναποσταρισα, τα λογια για την Κατερινα ειναι περιττα, η μεχρι τωρα πορεια της και οι φωτο μιλανε απο μονα τους.

  10. #100
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Λεο[:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]





    Attached Image:


  11. #101
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-09-07
    Location
    .
    Posts
    29

    Default

    καταρχην συνγχαρητηρια και στους 2 σας...
    θελει πολλες στερησεις εξοδα κια θυσιες για να φτασεις σε αυτο το επιπεδο...
    ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ειλικρινα σας μιλαω αντι να ενθαρυνουμε τετοια παραδειγματα κατα τη γνωμη μου,να κανουμε λογο για φαρμακα κτλ...
    προσωπικα θαυμαζω και πισμωνω να φτασω καποια στιγμη στα επιπεδα τος bsteve+gianianagnostou...ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΖΗΛΕΥΩ..
    ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...
    Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ:

    ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ....

    ετσι για το γουστο....ΤΕΛΟΣ;)

  12. #102
    Advanced Bodybuilder mirmidon's Avatar
    Join Date
    23-06-05
    Location
    LA, Greece.
    Posts
    808

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    Λεο[:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]





    Attached Image:


    </blockquote id=quote>

    Mετα φταιω εγω Σταυρο που λεω πως μου αρεσει να τη βλεπω σε φωτο απο πισω?? Δε φταιω,οχι....πωωωωωωωωωωω αρρωστησα!!! :)
    Weightlifting is sport; weight training is not.

  13. #103
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    και εγω θελω να πω ενα ευχαριστω στο σταυρο που με βοηθησε...(τον ειχα πριξει στα πμ):D:D

  14. #104
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    σας ευχαριστουμε ολους κ με τον ppkstat εχει λυθει το θεμα με πμ κ ειναι ολα οκ!

  15. #105
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    18-05-05
    Location
    Khfhsia, Attiki, Greece.
    Posts
    818

    Default

    ειναι φοβερη η Κατερινα Μεγαλου τι να λεμε τωρα!Οπως και ο Σταυρος που ειναι μεγαλο πραγμα να ειναι δω και να δινει συμβουλες
    Οσο αφορα στο θεμα των παιδιων που εχουν φυγει η εκδιωχθει, ειναι κριμα επειδη μερικα παιδια ηταν πολυ αξιολογα και τα ξερα προσωπικα.just my 2 cents
    "I never counted Calories because I never knew how many Calories a day I was burning off so why waste my time with frivolous numbers and counting.
    I used the mirror as my guide. I'd add or subtract food from my diet.
    Size, more carbs and protein.
    Cuts, More Protein and Veggie's less carbs.I leave the Counting to the CPA's and Mathematician's."

    S. Ray

  16. #106
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    ευχαριστουμε κυριε Δικαστα!!!

  17. #107
    New Member
    Join Date
    26-04-07
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    Η Κατερίνα στο youtube απο τον αγώνα της NAC 25/11/07 !!!

    http://www.youtube.com/watch?v=mGWO91G_bjQ

  18. #108
    Senior Bodybuilder sersemis's Avatar
    Join Date
    02-04-07
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    1,470

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by princess

    Η Κατερίνα στο youtube απο τον αγώνα της NAC 25/11/07 !!!

    http://www.youtube.com/watch?v=mGWO91G_bjQ


    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]
    BIGSTEVE'S TEAM!!!

  19. #109
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ναι!!! Θα το βάλω και στο getbig!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  20. #110
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    ευχαριστουμε Βουλα!!!

  21. #111
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    απο την κριτικη επιτροπη στο universe nac 07Attached Image:





    Attached Image:



    Σημερα τηλ απο την Γερμανια που εχει εδρα η nac international τον Αλεξη Γερολυματο κ μας ενημερωσαν οτι το αποτελεσμα της Κατερινας στην κριτικη επιτροπη του mr universe
    ηταν 95% στις προβλεψεις της σωστη κ καθιερωνεται πια ως διεθνης κριτης της ομοσπονδιας!

    Attached Image:


    στην Πανω φωτο με τον μπαμπη σαρακινη στο αμβουργο,εν οψη του nac universe.

  22. #112
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    απο την κριτικη επιτροπη στο universe nac 07Attached Image:





    Attached Image:



    Σημερα τηλ απο την Γερμανια που εχει εδρα η nac international τον Αλεξη Γερολυματο κ μας ενημερωσαν οτι το αποτελεσμα της Κατερινας στην κριτικη επιτροπη του mr universe
    ηταν 95% στις προβλεψεις της σωστη κ καθιερωνεται πια ως διεθνης κριτης της ομοσπονδιας!

    Attached Image:


    στην Πανω φωτο με τον μπαμπη σαρακινη στο αμβουργο,εν οψη του nac universe.

  23. #113
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    στην παρελαση των ομαδων.(δεν χωρουν ολες οι χωρες επι σκηνης κ βγαινουν σταδιακα)
    Attached Image:



    με την σημαια μας μετα την παρελαση(Ελλαδαρα!!!)
    Attached Image:


  24. #114
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    στην παρελαση των ομαδων.(δεν χωρουν ολες οι χωρες επι σκηνης κ βγαινουν σταδιακα)
    Attached Image:



    με την σημαια μας μετα την παρελαση(Ελλαδαρα!!!)
    Attached Image:


  25. #115
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    με τον A.frey

    Attached Image:


  26. #116
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    με τον A.frey

    Attached Image:


  27. #117
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-12-07
    Location
    athens, haidari, Greece.
    Posts
    90

    Default

    ευχαριστω ολα τα παιδια απο το φορουμ για τα πολυ καλα σας λογια κ τα θετικα συναισθηματα που εκφραζετε για μενα!

  28. #118
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-12-07
    Location
    athens, haidari, Greece.
    Posts
    90

    Default

    ευχαριστω ολα τα παιδια απο το φορουμ για τα πολυ καλα σας λογια κ τα θετικα συναισθηματα που εκφραζετε για μενα!

  29. #119
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-12-07
    Location
    athens, haidari, Greece.
    Posts
    90

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    Ναι!!! Θα το βάλω και στο getbig!!!
    </blockquote id=quote>
    Σταυρο ευχαριστω που με εβαλες στο getbig!

  30. #120
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-12-07
    Location
    athens, haidari, Greece.
    Posts
    90

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    Ναι!!! Θα το βάλω και στο getbig!!!
    </blockquote id=quote>
    Σταυρο ευχαριστω που με εβαλες στο getbig!


 
Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •