Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 7 FirstFirst ... 34567
Results 181 to 190 of 190
  1. #181
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by wolfpi View Post
    για μενα η οποιαδηποτε γνωμη εχει αξια,αλλα μονο οταν ειναι όντως γνωμη,δηλαδη αν υπαρχει στοιχειωδης τριβή του κατοχου της, με το θεμα για το οποιο μιλαει...τελος παντων...
    Προτιμώ πάντως το αν κάποιος έχει την στοιχειώδη "τριβή" με το θέμα, να το κρίνει ο κάθε ένας από μόνος του, παρά να κλειδωθεί το θέμα.

    Χίλιες φορές να το κλειδώσω όμως αν κάποιος θαρρεί πως είναι λουσμένος με το Θαβώρειο Φως και διατυπώνει αυθαίρετα κρίσεις και δημιουργεί εντυπώσεις.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  2. #182
    Pumping Iron wolfpi's Avatar
    Join Date
    27-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    669

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Προτιμώ πάντως το αν κάποιος έχει την στοιχειώδη "τριβή" με το θέμα, να το κρίνει ο κάθε ένας από μόνος του, παρά να κλειδωθεί το θέμα.

    Χίλιες φορές να το κλειδώσω όμως αν κάποιος θαρρεί πως είναι λουσμένος με το Θαβώρειο Φως και διατυπώνει αυθαίρετα κρίσεις και δημιουργεί εντυπώσεις.
    Tελως παντων....δεν το συνεχιζω γιατι δεν διαφωνω μαζι σου..απλα να σημειωσω πως δεν ειπα ποτε να κλειδωθει το θεμα.

  3. #183
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ε μα για να σβήσω πρέπει πρώτα να κλειδώσω... το ίδιο κάνει!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  4. #184
    Pumping Iron wolfpi's Avatar
    Join Date
    27-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    669

    Default

    Tελως παντων,ας βασιλεψει η αγαπη...!!

    και για να επανελθω στο θεμα..να πω παιδια,πως το παλικαρι εχει και εξαιρετικο σχημα γεννετικα περα απο την καλη δουλεια που εχει κανει.!

  5. #185
    Junior Bodybuilder nikos nikos's Avatar
    Join Date
    26-07-11
    Posts
    159

    Default

    Quote Originally Posted by fragias -7- View Post
    Οκ ας πούμε ότι έχει πάρει "βοηθήματα" .Τι νομίζετε ότι είναι εύκολο να γίνεις έτσι?Το παιδί σας λένε έτρεχε καθημερινά 90 λεπτά και έτρωγε λες και ήταν κανένας παππούς με σακχαρο και χοληστερίνη ..Ίσως για να αποκτήσει αυτή την κοιλιά να πηρε κάτι οκ αλλά μόνο για το κουραγιο που ειχε του αξίζουν συγχαρητήρια.Για μένα είναι πρότυπο και θα προσπαθήσω να τον φτάσω όσο μπορώ...
    Εχεις δει καποιον που κανει πρωταθλητισμο σοβαρα? 40 ωρες τη βδομαδα γυμναστικη σκληρη κανουν οι πρωταθλητες και τετοια σωματα δεν εκανε κανενας, πρεπει να εισαι πολυ αθωως για να πιστευεις οτι οτι με 90λεπτα αεροβια μπορεις να γινει ετσι!αυτος πρεπει να αγοραζει και εγω δεν ξερω τι.

    Εγω οριακα βγαζω το asylum, μη σχολιασει κανεις που δεν ξερει τι ειναι, γιατι ενα προγραμμα asylum +overtime σου καει πανω απο 1200θερμιδες σε 55λεπτά και απεχω πολυυύ απο το να είμαι ετσι.Αυτος δηλαδη τι έκανε?ετρεχε στο διαδρομο με 15 για 90 λεπτά?και αμα ετρωγε σαν παππους για ποσο καιρο γυμναζοταν ετσι πριν καταρευσει?Τωρα αμα το βγαζετε σαν σημαια οτι "κανε διαδρομο σαν τρελος,γυμνασου ολη μερα και θα γινεις ετσι" εγω προσωπικα δεν θα παρω.

  6. #186

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παιδες η κουβεντα αυτη δεν τελειωνει ποτε. Εγω απλα θελω να βαλω μεσα την παραμετρο του οτι το χαμηλο σωματικο λιπος δινει την εντυπωση υψηλοτερου σωματικου βαρους οταν εισαι χωρις ρουχα. Το παλικαρι στην φωτο εχει πολυ χαμηλο λιπος , αλλα αν τον βλεπατε με ενα χαλαρο φουτερ τοτε θα προσπαθουσατε να μαντεψετε αν γυμναζεται ή αν ειναι απλα αδυνατος. Το αν παιρνει καποιος φαρμακα για μενα καθοριστικος παραγοντας ειναι η μυικη μαζα στο χαμηλο λιπος. Δηλαδη για μενα να εισαι 70 κιλα με 6% λιπος ειναι οκ, θελει θυσιες και πολυ προπονηση αλλα το να εισαι 90 κιλα και 6% λιπος θελει φαρμακα (+ ολα τα προηγουμενα). Μιλαω τωρα για ενα νορμαλ υψος 1.70-1.80.

    Οσο αφορα αυτους που δεν εχουν παρει φαρμακα στην ζωη τους, ας μας κανουν την χαρη και να σταματησουν να μαντευουν τι θεωρουν αυτοι οτι χρειαζεται για να εχεις ενα σωμα σαν κι αυτο. Ειναι οι ιδιοι που οταν παιρνουν φαρμακο και περιμενουν να γινουν σαν τον Phil Heath με ενα κυκλο, στο τελος καταληγουν να δειχνουν χειροτεροι απο οταν ηταν natural. Το φαρμακο κανει λιγο πιο ευκολη την ζωη σου σε θεματα διατροφης και προπονησης αλλα οποιος νομιζει οτι αυτα δεν θα παιξουν τοσο ρολο στο τελικο αποτελεσμα κανει λαθος. Βεβαιως υπαρχουν τροποι να παρακαμψεις τελειως το θεμα της διατροφης και της προπονησης με χρηση συγκεκριμμενων ουσιων και δοσεων, αλλα με τι κοστος τελικα;

  7. #187

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Παιδες η κουβεντα αυτη δεν τελειωνει ποτε. Εγω απλα θελω να βαλω μεσα την παραμετρο του οτι το χαμηλο σωματικο λιπος δινει την εντυπωση υψηλοτερου σωματικου βαρους οταν εισαι χωρις ρουχα. Το παλικαρι στην φωτο εχει πολυ χαμηλο λιπος , αλλα αν τον βλεπατε με ενα χαλαρο φουτερ τοτε θα προσπαθουσατε να μαντεψετε αν γυμναζεται ή αν ειναι απλα αδυνατος. Το αν παιρνει καποιος φαρμακα για μενα καθοριστικος παραγοντας ειναι η μυικη μαζα στο χαμηλο λιπος. Δηλαδη για μενα να εισαι 70 κιλα με 6% λιπος ειναι οκ, θελει θυσιες και πολυ προπονηση αλλα το να εισαι 90 κιλα και 6% λιπος θελει φαρμακα (+ ολα τα προηγουμενα). Μιλαω τωρα για ενα νορμαλ υψος 1.70-1.80.

    Οσο αφορα αυτους που δεν εχουν παρει φαρμακα στην ζωη τους, ας μας κανουν την χαρη και να σταματησουν να μαντευουν τι θεωρουν αυτοι οτι χρειαζεται για να εχεις ενα σωμα σαν κι αυτο. Ειναι οι ιδιοι που οταν παιρνουν φαρμακο και περιμενουν να γινουν σαν τον Phil Heath με ενα κυκλο, στο τελος καταληγουν να δειχνουν χειροτεροι απο οταν ηταν natural. Το φαρμακο κανει λιγο πιο ευκολη την ζωη σου σε θεματα διατροφης και προπονησης αλλα οποιος νομιζει οτι αυτα δεν θα παιξουν τοσο ρολο στο τελικο αποτελεσμα κανει λαθος. Βεβαιως υπαρχουν τροποι να παρακαμψεις τελειως το θεμα της διατροφης και της προπονησης με χρηση συγκεκριμμενων ουσιων και δοσεων, αλλα με τι κοστος τελικα;
    +1000...

  8. #188
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Παιδες η κουβεντα αυτη δεν τελειωνει ποτε. Εγω απλα θελω να βαλω μεσα την παραμετρο του οτι το χαμηλο σωματικο λιπος δινει την εντυπωση υψηλοτερου σωματικου βαρους οταν εισαι χωρις ρουχα. Το παλικαρι στην φωτο εχει πολυ χαμηλο λιπος , αλλα αν τον βλεπατε με ενα χαλαρο φουτερ τοτε θα προσπαθουσατε να μαντεψετε αν γυμναζεται ή αν ειναι απλα αδυνατος. Το αν παιρνει καποιος φαρμακα για μενα καθοριστικος παραγοντας ειναι η μυικη μαζα στο χαμηλο λιπος. Δηλαδη για μενα να εισαι 70 κιλα με 6% λιπος ειναι οκ, θελει θυσιες και πολυ προπονηση αλλα το να εισαι 90 κιλα και 6% λιπος θελει φαρμακα (+ ολα τα προηγουμενα). Μιλαω τωρα για ενα νορμαλ υψος 1.70-1.80.
    Κι εγώ ακριβώς κάπως έτσι. Τυχαίο που δεν έχω βάλει φωτογραφίες δίπλα σε άλλους;! Δε νομίζω...

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  9. #189

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Καλα Σταυρο αυτο ειναι και η δικαιολογια μερικων απο μας που δεν μπορουμε να στρωσουμε τον κ@λο μας κατω να κανουμε μια διαιτα και λεμε οτι δεν θελω να γραμμωσω γιατι θελω να φαινομαι τουμπανο και με ρουχα. Χειμωνας rules

  10. #190
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Καλα Σταυρο αυτο ειναι και η δικαιολογια μερικων απο μας που δεν μπορουμε να στρωσουμε τον κ@λο μας κατω να κανουμε μια διαιτα και λεμε οτι δεν θελω να γραμμωσω γιατι θελω να φαινομαι τουμπανο και με ρουχα. Χειμωνας rules
    Εγώ έχω βρει την υγεία μου, γιατί ψωνίζω μπλούζες σε σπασμένα νούμερα αφού βάζω small και σε ελάχιστα medium!!! Ντάξει, 73 κιλά στο 1,80 το καλοκαίρι, αλλά βλέπεις εδώ σ' αυτό το topic τι γίνεται, ο καθένας θα λέει τα δικά του.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!


 
Page 7 of 7 FirstFirst ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •