Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-04-07
    Location
    patra, Greece.
    Posts
    27

    Default whey + κρεατινη?

    ρε παιδια θελω να μου πειτε την γνωμη σας αν θα δω αποτελεσματα για αυξηση μυικης μαζας με το να χρησιμοποιησω την whey gold της optimum και κρεατινη της eas phosphagen hp?

  2. #2
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Αύξηση στόν όγκο σου θα δεις αμα τρως καλά και πολύ. Ρύζι, κοτόπουλο, μοσχάρι, πατάτα, θα πρέπει να είναι οι πρώτες σου επιλογές σε καθημερινή βάση.

    Επίσς σκληρή καθημερινη προπόνηση και αρκετή ξεκούραση.

    Η πρωτεΐνη και η κρεατίνη απλά θα συμπληρώσουν μια ήδη σωστή διατροφή όγκου.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  3. #3
    Pumping Iron
    Join Date
    11-09-07
    Location
    Cyprus.
    Posts
    541

    Default

    Φιλε μου ρωτας κατι που δεν εχει μια απλη απαντηση. Βασικα απο μονα τους σαν συμπληρωματα δεν θα δουλεψουν αν πρωτα δεν εχεις μια σωστη διατροφη με τροφες σαν βαση, δευτερο σωστη προπονηση και τριτο καλη ξεκουραση.

    Τωρα αν θες την γνωμη μου για την ποιοτητα των συγκεκριμενων προιοντων νομιζω οτι ειναι και τα δυο πολυ καλα και ποιοτικα και αν ακολουθεις σωστα αυτα που αναφαιρα πιο πανω, τοτε θα σε βοηθησουν.

  4. #4
    New Member
    Join Date
    06-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    72

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by apollong1

    ρε παιδια θελω να μου πειτε την γνωμη σας αν θα δω αποτελεσματα για αυξηση μυικης μαζας με το να χρησιμοποιησω την whey gold της optimum και κρεατινη της eas phosphagen hp?
    </blockquote id=quote>

    Aν και δεν εχουν σχεση οι μακρες αν το δουμε ως συστατικα με την κρεατινη θα δεις αποτελεσματα ειναι απο τα μονα αποδειγμενα συμπληρωματα που "δουλευουν" αυξανουν την καθαρη μυικη μαζα βοειθαει στην αναρωση στην δυναμη στην προπονηση μπλα μπλα μπλα.......

    Αλλα οπως προσεξες σε καθε κουτι που αγωραζεις ψαξτο πανω καπου γραφει τα αποτελεσματα ειναι βασισμενα σε μια διατροφη 2000 θερμιδων κατι τετοια αρα ενοειτε πρεπει να κανεις διατροφη
    Απλος αν δεν κανεις και περνεις μην περημενεις πολλα[:-thumbu]

  5. #5
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    18-05-05
    Location
    Khfhsia, Attiki, Greece.
    Posts
    818

    Default

    οχι δεν θα δεις με την εννοια που το εννοεις, υπομονη χρειαζεται και φαι!
    "I never counted Calories because I never knew how many Calories a day I was burning off so why waste my time with frivolous numbers and counting.
    I used the mirror as my guide. I'd add or subtract food from my diet.
    Size, more carbs and protein.
    Cuts, More Protein and Veggie's less carbs.I leave the Counting to the CPA's and Mathematician's."

    S. Ray

  6. #6
    Senior Bodybuilder sersemis's Avatar
    Join Date
    02-04-07
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    1,470

    Default

    Δωσε προτεραιοτητα στο φαγητο σου,με αυτο θα δεις διαφορα.Αν δεν το κανεις δεν προκειται να σε βοηθησουν τα συμπληρωματα.
    BIGSTEVE'S TEAM!!!

  7. #7
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-04-07
    Location
    patra, Greece.
    Posts
    27

    Default

    ευχαριστω! σηγουρα θα προσεξω την διατροφη μου και για το προγγραμμα πιστευω ειναι καλο απλα για τα συπληρωματα αν δουλευουνε με το τροπο που τα επελεξα! γιατι πριν επερνα την serious mass και φενεται οτι δεν αξηζει να την χρησιμοποιο. να εισαστε καλα! :)


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •