[:-?help]hello guys ,
θα μπω κατευθειαν στο θεμα:
ειμαι καινουργιοσ στο φορουμ και θελω συμβουλη!
ειμαι 29 ετων.1.83μ,83κιλα.παιζω βολλευ απο τα 15 μου.εχω κανει πολλη προπονηση(επι του αντικειμενου μου) καθωσ και αρκετεσ ωρεσ σε βαρη.2-3 φορεσ στο παρελθον εχο παρει προτεινεσ παραλληλα με τα βαρη.εδω και 5 χρονια το σταματησα και τωρα θελω παλι να ξεκινησω να παιζω.οι απαιτησεισ τησ ομαδασ ειναι επαγγελματικεσ.οι δικεσ μου ειναι να επανελθω με επιτυχια οπωσ και στο παρελθον.κανω 2-3 φορεσ την εβδομαδα προπονηση βολλευ και τισ υπολοιπεσ μερεσ ελαφρια προπονηση σε βαρη.
προσφατωσ αγορασα:syform-balance 92% protein + eas-phosphagen creatin.σκοποσ μου ειναι οχι να κανω σωμα αλλα να επανελθω το συντομοτερο τεχνικα και σωματικα.
διαπιστωσα οτι οι μυεσ μου στα ποδια(αλμα) και στα χερια ειναι αδυναμοι , με αποτελεσμα πιεζομενοσ για το καλυτερο , να αντιμετωπιζω τραβηγματα και πονουσ.ξερω οτι και τα σκευασματα να μην επερνα , παλι με το καιρο θα μπορουσα να επανελθω.ΟΜΩΣ ΖΗΤΩ ΠΟΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!τα σκευασματα μου τα συνεστησαν φιλοι απο γυμναστηριο.
δωστε μου την γνωμη σασ για τα παραπανω.
ποια ειναι η γνωμη σασ για τα παραπανω σκευασματα?
συμφωνα με τα παραπανω , ποια ειναι η γνωμη σασ στην δοσολογια με βαση τισ απαιτησεισ μου?
PLEASE HELP !