Οτι καλυτερο εχω δοκιμασει ειναι ενα προιον το οποιο βοηθαει στην καυση του λιπους ειναι καθαρα 100%φυτικο χωρις παρενεργειες!!
Λοιπον ας τα παρουμε απο την αρχη χρειαζομουν ενα λιποδιαλυτικο χωρις παρενεργειες για την μητερα μου η οποια ειναι παχυσαρκη και πρεπει να χασει κιλα ενας φιλος λοιπον μου δωσε την λυση,και τα αποτελεσματα 5,5 κιλα σε 15 μερες φαναταστικο αν σεκφτειτε οτι δεν εκανε ΔΙΑΙΤΑ!!!!!
Τοτε με ρωτησανε φιλες απο το γυμναστηριο και μου ζητησαν να το δοκιμασουν αποτελεσμα 2 κιλα λιπους σε 10 μερες,οποιος το χει δοκιμασει εχει ξαφνιαστει απο τα αποτελεσματα,το δοκιμασε και ο φιλος μου απο τις φοτο και εχασε 5 κιλα χωρις κοπο.
Πως δουλευει? Μειωνει την γλυκοζη στο αιμα και το σωμα αναγκαζεται να μεταβολισει λιπος, εμενα μου θυμιζει κατι σαν κετογεννεση αλλα με πολυ πιο ευκολο τροπο.
Δεν υπαρχει κινδυνος για διαβητικους,μειωνει χοληστερινη,τριγλυκεριδια και απ οτι μου χει πει ο αντιπροσωπος το δινει και σε αθλητες του στιβου για αποτοξινωση και καθαρισμο απο ουσιες!!
Το χω προτεινει σε περιπου 10 Ατομα και ολοι εχουν μεινει ενθουσιασμενη
Θα το δολιμασω και γω σε προετοιμασια αλλα μου πε να το παιρνω μερα παρα μερα για να μην μεινω μισος!!!!!
Τελος θα ηθελα να πω οτι προτεινεται σε ατομα ηλικιας 16 εως 65 ετων αφοβα εκτος απο ατομα με σοβαρα καρδιακα προβληματα λογω του οτι διαλυει λιπος και το βγαζει στην κυκλοφορια.