Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 50 of 50
  1. #31
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Quote Originally Posted by MATZ View Post
    Εγώ δέν διαφωνώ , οτι είδες ωραία πράγματα , αλλα ΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ οτι ήταν και απο το ecdy , αφού πήρες 3 σκευάσματα ΜΑΖΙ , δηλαδή 10+ ουσίες μαζί που και να θέλαμε δέν θα μάθουμε ποτε τι έκαναν
    Κυρίως από διάφορα log που παρακολουθώ σε ξένα forums, μερικά εκ των οποίων αναφερόταν - αναφέρονται αποκλειστικά στο e-bol. Σε κανα μήνα θα ξεκινήσω νέο κύκλο αυτή τη φορά με Ε-bol C-bol T-bol [:-drunk] οπότε θα δώσω feedback [:-bouncy]

  2. #32
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    το ψιλοξεθαβω μιας κ εχω κατι κουτια απο e-bol/t-bol,κ λεω να τα στακαρω μαζι με κρεατινη..
    μου εχει μεινει κ μισο κουτι c-bol,αλλα οταν τελειωσει θα συνεχισω με μονουδρικη μονο.

    το αραχιδονικο οταν το ειχα δοκιμασει στην πρωτη version απο molecular το 2006 ,μου ειχει βγει απτα καλυτερα συμπληρωματα που ειχα παρει μεχρι τοτε..
    δηστυχως απο τοτε δεν το εχω ξαναδοκιμασει,μιας κ το ειχα παρει απο αμερικα,αλλα απο ευρωπη μετα μου εβγαινε πολυ ακριβο(κ ακομα βασικα)..

    οσον αφορα το 20-ecdy/5-methoxy κλπ,ειναι πεταμενα λεφτα αλλα ειπα να δοκιμασω αλλη μια φορα,μιας κ κατι mstack κ τα ρεστα που ειχα παρει καποτε μου ειχαν βγει οι μεγαλυτερες μουφες εβερ

    δεν βαριεσαι.
    :satisfaction is the death of desire:

  3. #33
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Bασικά έχω κάνει 2 κύκλους με τα συγκεκριμένα. Το e-bol θεωρώ ότι έχει θέση σε κάποιο stack (αν το βρεις φτηνά όμως). Το t-bol να σου πω την αλήθεια και να με το δώσουν τσάμπα δεν το παίρνω. Πολύ καλύτερα αποτελέσματα θα δεις με κανα testforce - triazole. Aπό την συγκεκριμένη εταιρία επειδή τα χω δοκιμάσει όλα (από προσφορές που έκανε 100$ για Τ,Ε,C)κατέληξα στο ότι μόνο το c-bol αξίζει. Και δεν μπορώ να καταλάβω την πολιτική τους που τα χουνε όλα πανάκριβα

  4. #34
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    το θεμα ειναι οτι εχω κ στοκ απο DAA,κ ενα σωρο αλλα πραγματα στην γιαφκα,αλλα οποτε επιλογες υπαρχουν για το μελλον..
    να δω ποτε θα τα προλαβω ολα,χνιεχ!
    απλα περισοτερο για αυτα τα 2 με ενδιεφερε λογω κ των μεθο-ισοφλαβονων κλπ που εχουν..
    κ γω στις ιδιες προσφορες τα ειχα παρει,να σου πω..
    :satisfaction is the death of desire:

  5. #35
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    @GeorgeS Science bro..
    Τα ιδια και δω, ειναι γνωστα και στο αλλο topic..
    Αν ξαναπαιρνα κατι, θα ηταν M-STAK...
    εκτος και αν βρεις κατι τσαμπα, που εχει ισχυροτερο placebo effect.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by beefmeup View Post
    το ψιλοξεθαβω μιας κ εχω κατι κουτια απο e-bol/t-bol,κ λεω να τα στακαρω μαζι με κρεατινη..
    μου εχει μεινει κ μισο κουτι c-bol,αλλα οταν τελειωσει θα συνεχισω με μονουδρικη μονο.

    το αραχιδονικο οταν το ειχα δοκιμασει στην πρωτη version απο molecular το 2006 ,μου ειχει βγει απτα καλυτερα συμπληρωματα που ειχα παρει μεχρι τοτε..
    δηστυχως απο τοτε δεν το εχω ξαναδοκιμασει,μιας κ το ειχα παρει απο αμερικα,αλλα απο ευρωπη μετα μου εβγαινε πολυ ακριβο(κ ακομα βασικα)..

    οσον αφορα το 20-ecdy/5-methoxy κλπ,ειναι πεταμενα λεφτα αλλα ειπα να δοκιμασω αλλη μια φορα,μιας κ κατι mstack κ τα ρεστα που ειχα παρει καποτε μου ειχαν βγει οι μεγαλυτερες μουφες εβερ

    δεν βαριεσαι.
    Beef το Ε-bol ανήκει στην ίδια κατηγορία με το Μ-stack , είναι Adaptogen. Απλά το Μ-Stack λόγο 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone σου ανεβάζει και λίγο και το SGOT.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptogen

  7. #37
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    Quote Originally Posted by ROCKY III View Post
    Beef το Ε-bol ανήκει στην ίδια κατηγορία με το Μ-stack , είναι Adaptogen. Απλά το Μ-Stack λόγο 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone σου ανεβάζει και λίγο και το SGOT.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptogen
    ναι,καλα αλλα το θεμα ειναι οτι τπτ απτα 2 δεν δουλευει τελικα.

    το SGOT γιατι το ανεβαζει??
    Last edited by beefmeup; 16-04-11 at 13:38.
    :satisfaction is the death of desire:

  8. #38
    Advanced Bodybuilder DimitrisK's Avatar
    Join Date
    01-02-06
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    883

    Default

    Εγώ πάλι γιατί δεν βλέπω κανένα αποτέλεσμα από τα διάφορα test booster και τα συναφή που έχω χρησιμοποιήσει μέχρι σήμερα? Μιλάμε για ουσιαστικό αποτέλεσμα δηλ. καθαρά μυικά κιλά όχι αποτελέσματα του στυλ κοιμήθηκα καλύτερα, "έκοψα" περισσότερο, μου σηκώνεται πιο πολύ και άλλα τέτοια.

  9. #39

    Default

    Σε μένα δεν δουλεύει επίσης αλλά στην Animal λένε ότι η θεωρία πίσω από τα Adaptogen είναι ότι σε μια μερίδα ανθρώπων λένε ότι τους βοηθάνε πολύ. Δεν ξέρω. Απόψεις των Herbalists.

  10. #40
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    @DimitrisK Γιατι δεν εχουν.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  11. #41
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    Quote Originally Posted by ROCKY III View Post
    Σε μένα δεν δουλεύει επίσης αλλά στην Animal λένε ότι η θεωρία πίσω από τα Adaptogen είναι ότι σε μια μερίδα ανθρώπων λένε ότι τους βοηθάνε πολύ. Δεν ξέρω. Απόψεις των Herbalists.
    τους βοηθανε που?
    γιατι οσον αοφρα την μυικη πρωτεινοσυνθεση δεν κανουν πραμα..
    κ βασικα γιαυτο το λογο τα πουλανε εν τελη..

    αν θες ριξε μια απαντηση,εδω..

    Quote Originally Posted by beefmeup View Post
    το SGOT γιατι το ανεβαζει??
    Last edited by beefmeup; 16-04-11 at 13:43.
    :satisfaction is the death of desire:

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by beefmeup View Post
    ναι,καλα αλλα το θεμα ειναι οτι τπτ απτα 2 δεν δουλευει τελικα.

    το SGOT γιατι το ανεβαζει??
    Έκανε αιματολογικές ένα παιδί στο γυμναστήριο και του βρήκαν 44 (αν θυμαμαι καλά) SGOT. Όλοι ψάχναμε να βρούμε τι μπορεί να φταίει για αυτό γιατί δεν έπινε κτλ. κτλ. και έπαιρνε μόνο Whey και M-Stack και όλα τα είχε κάνει σωστά όσο αναφορά την διαδικασία παρασκευής κτλ. Και έτσι πήγε σε ένα γιατρό και του είπε ότι φταίει αυτό:
    5-Methyl-7-Methoxyisoflavone

  13. #43
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    Quote Originally Posted by ROCKY III View Post
    Έκανε αιματολογικές ένα παιδί στο γυμναστήριο και του βρήκαν 44 (αν θυμαμαι καλά) SGOT. Όλοι ψάχναμε να βρούμε τι μπορεί να φταίει για αυτό γιατί δεν έπινε κτλ. κτλ. και έπαιρνε μόνο Whey και M-Stack και όλα τα είχε κάνει σωστά όσο αναφορά την διαδικασία παρασκευής κτλ. Και έτσι πήγε σε ένα γιατρό και του είπε ότι φταίει αυτό:
    5-Methyl-7-Methoxyisoflavone
    44 δεν ειναι ανεβασμενο καθολου..μια χαρα ειναι.

    ο γιατρος παω στοιχημα οτι δεν ηξερε τι ειναι η ουσια αυτη..
    κ βιταμινη να του ελεγε ο φιλος σου οτι επερνε θα του απαντουσε οτι φταιει η βιταμινη.

    αλλα ας μην βγουμε αλλο οφ.
    :satisfaction is the death of desire:

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by DimitrisK View Post
    Εγώ πάλι γιατί δεν βλέπω κανένα αποτέλεσμα από τα διάφορα test booster και τα συναφή που έχω χρησιμοποιήσει μέχρι σήμερα? Μιλάμε για ουσιαστικό αποτέλεσμα δηλ. καθαρά μυικά κιλά όχι αποτελέσματα του στυλ κοιμήθηκα καλύτερα, "έκοψα" περισσότερο, μου σηκώνεται πιο πολύ και άλλα τέτοια.
    Δοκίμασε το Χ-Factor με d-aspartic acid μαζί ακόμα και PCT. Θα έλεγα ότι είναι και καλύτερο από το Testosterone Conversion Factor-1. To T-Bol ή Active extreme κατά την διάρκεια ενός κύκλου. Μαζί με Bioforge είναι καλό επίσης. Μόνα τους σίγουρα δεν μπορείς να περιμένεις και πολλά.
    Last edited by ROCKY III; 16-04-11 at 14:19.

  15. #45
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    εκτος και αν βρεις κατι τσαμπα, που εχει ισχυροτερο placebo effect.

  16. #46
    Bodybuilding Newbie Devil.'s Avatar
    Join Date
    30-03-11
    Posts
    88

    Default

    βαλτα μαζι το e-bol και το t-bol να τελειωνουν.... δεν χρειαζετε να βαλεις τιποτα αλλο... εκτος αν θες να το κανεις BET stack για να μας το παιξεις μουρη...χεχεχε (αλλα κοστιζει το bioforge.....).... η αλλη λυση ειναι να τα δοσεις σε εμενα και να σου κανω review..... ε? καλε μου beefmeup....?

  17. #47
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    Quote Originally Posted by Devil. View Post
    βαλτα μαζι το e-bol και το t-bol να τελειωνουν.... δεν χρειαζετε να βαλεις τιποτα αλλο... εκτος αν θες να το κανεις BET stack για να μας το παιξεις μουρη...χεχεχε (αλλα κοστιζει το bioforge.....).... η αλλη λυση ειναι να τα δοσεις σε εμενα και να σου κανω review..... ε? καλε μου beefmeup....?
    εσυ συγκεκριμενα ξερεις τι θα παρεις

    μαζι θα τα βαλω ρε,αλλα λεφτα για bioforge δεν δινω.
    τωρα για να πεταξω μεσα DAA το σκεφτομαι,αλλα ετσι κ αλλιως το εχω δοκιμασει κ μονο του,οποτε ξερω οτι μου εκανε δουλεια.

    αλλα αυτα τα 2,δεν τα χω ξαναπαρει,κ εχω μια πελωωωωρια λαχταρα για placebo.

    μαλλον μετα τις γιορτες του πασχα θα τα ξεκινησω,οποτε θα χουμε κ νεοτερα..
    :satisfaction is the death of desire:

  18. #48
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Ενα κουτί από το καθένα έχεις beefmeup;

  19. #49
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    ω,ναι..
    λιγο ειναι ξερω,αλλα ειναι ακριβα τα μαμιδια..

    αλλα ετσι κ αλλιως ενα μηνα ηθελα να κανω κατι,οποτε..
    :satisfaction is the death of desire:

  20. #50
    Pumping Iron noz1989's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Pireas, Greece.
    Posts
    432

    Default

    Quote Originally Posted by Devil. View Post
    βαλτα μαζι το e-bol και το t-bol να τελειωνουν.... δεν χρειαζετε να βαλεις τιποτα αλλο... εκτος αν θες να το κανεις BET stack για να μας το παιξεις μουρη...χεχεχε (αλλα κοστιζει το bioforge.....).... η αλλη λυση ειναι να τα δοσεις σε εμενα και να σου κανω review..... ε? καλε μου beefmeup....?
    και το bet stack δεν λεει πολλα μην πω σχεδον τπτ... το λεω γιατι το πηρε φιλος που καναμε μαζι π[ροπονηση..

    κανονικα full dose απο 2 μπουκαλακια..


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •