Καλησπερα παιδια, ειμαι καινουργιος στο φορουμ αυτο και θα ηθελα, επειδη πολλοι απο εσας ειστε γνωστες καλοι των συμπληρωματων να με καθοδηγησετε. Καταρχην, ειμαι 1,91 και 94 περιπου κιλα. Γυμναζομαι με βαρη απο τα 19 περιπου, με αρκετα μεγαλες παυσεις-οπως αυτη του στρατου-. Συμπληρωματα εχω χρησιμοποιησει μονο μια φορα στη ζωη μου, και εδα τρομακτικα αποτελεσματα επανω μου. Η διαφορα ηταν τεραστια, και χρησιποποιησα για 9 εβδομαδες cell-tech, διοτι οι γνωστικοι ετσι μου ειπαν,και μετα για αλλους 2 μηνες επαιρνα την nitro-tech. ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΜΕ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΟΥΝ, δεν γνωριζω πολλα γιαυτο εγινα μελος, για να μου δωσετε τα φωτα σας οσοι εχετε φυσικα ιδεα.Φυσικα και η διαιτα μου προσπαθω να ειναι οσο πιο καλη γινεται, τοσο ποσοτικα οσο και ποιοτικα. Δυστυχως τωρα διαβιαζω, εχω πιεστει με το πανεπιστημιο και εχω να παω απο τον Οκτωβριο, εχασα και 7-8 κιλα επειδη δεν τρωω του σκοτωμου, οπως ετρωγα οταν σηκωνα βαρη.Θελω απο εσας να μου πειτε το εξης, 1ον αν τα προιοντα της muscletech ειναι καλα, και ΑΝ ναι, τοτε πειτε που ακριβως ποσο καιρο πρεπει να τα παιρνω και ποσο να κανω αποχη. 2ον, εαν εχουν παρενεργειες αρνητικες-οι θετικες ειναι οτι φουσκωνεις-, διοτι υπαρχουν πολλοι μυθοι και ακομα περισοτερες πραγματικοτητες. Σας ευχαριστω πολυ για την προσοχη σας, κωτσοςAttached Image: