Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 28 of 28

Hybrid View

  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-01-08
    Location
    .
    Posts
    6

    Default Κάψιμο Λίπους Με Ασκήσεις.

    καλημερα παιδια!ωραιο φορουμ!
    θα ηθελα να μου πειτε πως χασω λιπος απο το σωμα μου..εχω στην κοιλια αρκετο...αυτο πως χανεται?ειναι σαν προκυλη(δεν ξερω αν γραφεται σωστα)..πως γινεται αυτο να χαθει...?υποψιν παλια ειμουν 87 κιλα τωρα ειμαι 71 και ειμαι 1,78...αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει...ευχαριστω πολυ!

  2. #2
    New Bodybuilder
    Join Date
    12-09-13
    Posts
    3

    Default

    Καλησπερα πρωτο μου ποστ εδω. Πηρα το εναυσμα κιεγω απο ψαξιμο με λεξεις κλειδια στο γκουγκλ και με εφερε στο σαιτ σας και συγκεκριμενα στο συγκεκριμενο τοπικ! ομολογω οτι κανοντας μια προχειρη βολτα στο ολο φορουμ εχω ενθουσιαστει με τον θυσαυρο πληροφοριων που υπαρχουν. Αναμενεται πολυ ψαξιμο!
    Εψαχνα λοιπον και εγω συμβουλες για να απαλαχτω απο το περιτο λιπος στην κοιλια, νομιζω εχω πολυ κακο μεταβολισμο που σε συνδιασμο με το υπολοιπο "σουλουπι" μου με κανει και δειχνω χαλια. Ειμαι 1.84 31 ετων και ειμαι λεπτος με λεπτα ακρα δλδ. Καταλαβαινετε οτι το να παιρνω μονο κοιλια ειναι καταρα. Εχω γυμναστει στο παρελθον 1-2 φορες με βαρη για κανα μηνα ομως και ουσιαστικα δεν ειδα ποτε αποτελεσμα. Αεροβικη αν κανω θα μεινω μισος. Θα ηθελα και θα εκτιμουσα αν καποιος με διαφωτισει παραπερα!

  3. #3
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,662

    Default

    Μα φιλε σε 1 μηνα τι αποτελεσμα περιμενς να δεις? :Ρ
    Πόσα κιλα εισαι?Κ αν κανεις αεροβικη σε λογικα πλαισια παντα,δε θα μεινεις μισος,το ξερω απο πρωτο χερι,εκανα διατροφη ογκου κ ποτε αεροβια στην αρχη κ εφτασα να μαι 63 κιλα κ με κοιλια...Η αεροβια πρεπει να ειναι μες στο προγραμμα γυμανστικης standar,οχι μονο γι αλιπος αλλα υγμναζεις κ την καρδια

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    12-09-13
    Posts
    3

    Default

    Αυτο ειπα, δεν περιμενα να δω αποτελεσματα μονο με ενα μηνα! Ειμαι 1,84 και 78 κιλα περιπου. Ειμαι λεπτος λογω σωματοτυπου και ολο το λιπος παει κοιλια. Απλα ξερω οτι με αεροβικη μεσης εντασης που καει λιπος θα χασω και απο αλλου και δεν με παιρνει.. :s

  5. #5
    New Bodybuilder
    Join Date
    12-09-13
    Posts
    3

    Default

    επισης αν σε ενα πλαισιο διατροφης πχ το πρωι που καποιος μπορει να μην εχει χρονο να φαει ομελετες κτλ παρει μονο ενα σκουπακι whey μαζι με καφε και ενα τοστ?

  6. #6
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,662

    Default

    Μα φιλε δε χρειάζεται να φας πιτακι αν δεν προλαβαίνεις. .Μπορεις γιαουρτι με βρωμη ή βρωμη νε νερό κ κανα αυγο...10 λεπτα κ πολλα λεω θα σε παρει να τα φτιάξεις


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •