Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 28 of 28
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-01-08
    Location
    .
    Posts
    22

    Default Γυμναστικη στο σπιτι.

    Παιδια μηπωσ μπορειτε να μου δωσετε μια λιστα με τον απαραιτητο εξοπλισμο που πρεπει να εχω στο σπιτι(μπαρεσ,αλτηρεσ κλπ) ωστε να μπορω να κανω αποτελεσματικη γυμναστικη? δεν εννοω αγορα πολυμηχανιματων. πιο απλα πραγματα... αν μπορει καποιοσ ασ μου φτιαξει μια οργανωμενη λιστα... ευχαριστω πολυ... κ ισωσ αν μπορουσατε να μου φτιαξετε κ ενα ολοκληρωμενο προγραμμα γυμναστικησ που να μπορω να το εκτελω στο σπιτι.

  2. #2

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by camen

    Παιδια μηπωσ μπορειτε να μου δωσετε μια λιστα με τον απαραιτητο εξοπλισμο που πρεπει να εχω στο σπιτι(μπαρεσ,αλτηρεσ κλπ) ωστε να μπορω να κανω αποτελεσματικη γυμναστικη? δεν εννοω αγορα πολυμηχανιματων. πιο απλα πραγματα... αν μπορει καποιοσ ασ μου φτιαξει μια οργανωμενη λιστα... ευχαριστω πολυ... κ ισωσ αν μπορουσατε να μου φτιαξετε κ ενα ολοκληρωμενο προγραμμα γυμναστικησ που να μπορω να το εκτελω στο σπιτι.
    </blockquote id=quote>

    Να σου πώ τήν αλήθεια , ένοιωσα λίγο άβολα διαβάζοντας το post σου.
    Μπορεί πχ κάποιος να σου πεί οτι: Πάρε μιά μπάρα 1.60 δυο αλτήρες μεταβλητούς και 100 κιλά σε 10κιλα 5 κιλα 2.5κιλα και 1 κιλού και ένα πάγκο κοιλιακών , δυο ορθοστάτες και τελειώσαμε ???
    Αμ δέν είναι έτσι , γιατί προσωπικά πιστεύω οτι ΑΥΤΑ ! ήδη πρέπει να τα ήξερες εφόσον θέλεις να ασχοληθείς μόνο στο σπίτι
    Η συνέχεια είναι πιο πικρή :
    Λές, οτι θελεις κι ένα πρόγραμμα , ΩΡΑΙΑ !
    Και εφόσον δέν ήξερες τα βασικά εργαλεία , δέν ξέρεις και πώς να προπονηθείς , ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ !!!??? ...Τίς ασκήσεις , τήν σωστή εκτέλεση , ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ τήν στάση του σώματος , τα λάθη , το στύλ κλπ κλπ ...ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ τίς αναπνοές , τίς διατάσεις και 100 ακόμα μικροπράγματα , λεπτομέρειες μεν , σημαντικές σάν σύνολο δε !!!!!
    Εν κατακλείδι , ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ , αλλά με ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ !?
    Δυστυχως δέν μπορώ να καθορίσω τι εννοείς "αποτελέσματα" και τα "απλά" ποιά είναι, σε σχέση με τί ?

    Συγγνώμη που φαίνεται οτι "σε πήρα απο τήν μούρη" , αλλά προτιμώ να είμαι χρήσιμος παρά ευχάριστος .

    Προτείνω :
    Αρχικά περιήγηση σε ολα τα καρφιτσωμένα θέματα
    Παρακολούθηση θεμάτων σε σχέση με προγράμματα αρχαρίων και διατροφή και διάβασμα - διάβασμα - και μετά πάλι διάβασμα , πιστεύω σε κάποια στιγμή αποκτώντας συνειδητή σύνδεση με τίς επιθυμίες σου θα αρχίσεις να διατυπώνεις ερωτήσεις ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ να απαντηθούν .....

    Καλή δύναμη

    PS
    Καλύτερα να καθυστερήσεις κάπως και να ξεκινήσεις σωστά , παρά να ξεκινήσεις αμεσα και σε 1 μήνα να έχεις τελειώσει ....

  3. #3
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μονόζυγο πόρτας.
    Μπάρα ίσια.
    Ορθοστάτες για να ακουμπάς τη μπάρα.
    Πάγκος ίσιος που να γίνεται και επικλινής.
    Αλτηράκια βιδωτά, ώστε να αλλάζεις τα κιλά.
    2 εικοσάκιλες πλάκες, 4 δεκάρες, 6 πεντάρες και 4 δυομισάρες πλάκες κιλών (σύνολο 120 κιλά).

    Με αυτά κάνεις όλες τις βασικές ασκήσεις. Μονόζυγο όμως υπάρχει και άλλο που βιδώνει στο τοίχο και προεξέχει. Πρέπει να έχεις χώρο να τα βάλεις όλα αυτά.

    Πρόγραμμα δε θυμάμαι τι στόχο έχεις! Αλλά κοίτα στο "Προγράμματα και ασκήσεις", κάτι θα βρεις, γίνεται χαμός.

    Edit: Σα ποιητής που αποκυρήσει τα ποιήματά του,μ αποκυρήσω αυτό το ποστ[:-angel]. Διάβασε το ποστ του ΜΑΤΖ!!!!!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  4. #4
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    +1 στον MATZ!
    Καυστικός αλλά σωστός![:-thumbu]

  5. #5
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    21-03-05
    Location
    ΣΦΑΚΙΑ, Greece.
    Posts
    4,689

    Default

    Σε γενικές γραμμές αυτά που ανάφερε ο mazda είναι τα όργανα που θα χρειαστείς για ένα ως επί το πλείστον πλήρες εύρος εκγύμνασης.

    Για τα υπόλοιπα (πρόγραμμα ασκήσεων, διατροφή κλπ) πρέπει να ψάξεις.
    "Να πεθαίνεις κάθε μέρα. Να γεννιέσαι κάθε μέρα. Ν' αρνιέσαι ο,τι έχεις κάθε μέρα. Η ανώτατη αρετή δεν είναι να 'σαι ελεύθερος παρά να μάχεσαι για την ελευθερία"

  6. #6
    Senior Bodybuilder Crimson's Avatar
    Join Date
    13-02-06
    Posts
    5,708

    Default

    Συμφωνώ με το post του Σταύρου (Mazda), με την προοπτική όμως ότι ήδη υπάρχει κάποιο γνωσιακό υπόβαθρο, όπως υποστηρίζει και ο Matz που με βρίσκει 1000% σύμφωνη!

  7. #7

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    @ Mazda 6 (Σύντεκνο )

    Φίλε , είσαι ωραίος [:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu] , ΤΕΛΟΣ[:-smile_green]

    PS
    Αδερφέ ξέρω οτι κατάλαβες οπως και οι φίλτατες Kardoula και Crimson , τήν ουσία του θέματος.

  8. #8
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    26-12-07
    Location
    Kavala, kavala, Greece.
    Posts
    227

    Default

    Ε.Μ.Π.Ε.Ι.Ρ.Ι.Α......!!!!!!!! +1 στους προλαλησαντες και προλαλησασες... απλα...!!
    Dipsao gia bodybuilding
    :P:P:P

  9. #9
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-05
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    551

    Default

    να ρωτησω κατι αλλο εγω..
    εσας ποιος σας εδειξε τη σωστη σταση, τις αναπνοες και τα μικροπραγματα?
    γτ εμενα προσωπικα κανενας γυμναστης - ο θεος να τον κανει - δε μου ειπε κατι σωστο ή εκατσε να μου δειξει
    τον ακριβη τροπο εκτελεσης ή με διωρθωσε στη τεχνικη..
    απο βιντεακια στο youtube και απο αυτα που διαβαζα και εβλεπα εμαθα.

    για τα αλλα ειμαι συμφωνος.
    απλα λεω οτι και σε gym να πηγαινε no big difference..
    <font face="Century Gothic">A warrior doesn't give up what he loves, he finds the love to what he does.</font id="Century Gothic">

  10. #10

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by power-strength

    να ρωτησω κατι αλλο εγω..
    εσας ποιος σας εδειξε τη σωστη σταση, τις αναπνοες και τα μικροπραγματα?
    γτ εμενα προσωπικα κανενας γυμναστης - ο θεος να τον κανει - δε μου ειπε κατι σωστο ή εκατσε να μου δειξει
    τον ακριβη τροπο εκτελεσης ή με διωρθωσε στη τεχνικη..
    απο βιντεακια στο youtube και απο αυτα που διαβαζα και εβλεπα εμαθα.

    για τα αλλα ειμαι συμφωνος.
    απλα λεω οτι και σε gym να πηγαινε no big difference..
    </blockquote id=quote>

    Αδερφέ θα μιλήσω μόνο για μένα
    Εφόσον είχα τήν "λόξα" να ασχοληθώ , τότε που δέν γνώριζα τήν τύφλα μου , έκανα δυο πράγματα , αγόρασα τότε το Βιβλίο του Βιτυνάρου (ίσως το μοναδικό που υπήρχε ) και οταν τότε γράφτηκα σε γυμναστήριο ( του Gas Γιαννακόπουλου στα Πατήσια ) εκτός οτι παρατηρούσα αυτούς που τέλος πάντων φαινόντουσαν ευκολα οτι ΗΞΕΡΑΝ , είχα ρημάξει τον Κωστάκη (τον βοηθό προπονητή ) και τον ιδιο τον GAS στίς ερωτήσεις , επίσης πήγαινα και ξημερο-βραδιαζόμουνα στήν Υπόγα που βρώμαγε Βαρβατίλα και Ιδρωτίλα για να δώ τίς προπονήσεις του Ιδιου του GAS , οχι φυσικά για να αντιγράψω τήν προπόνηση , αλλά για να δώ τι και πως γίνονται κάποια πράγματα
    Μάλιστα είς ένδειξη "σεβασμού" αλλά και "ανταλλαγμάτων" (άλλοι καιροί τότε ...) σε κάποια στιγμή που ο Gas είδε κάποιο ενδιαφέρον απο μένα , άρχισε να με "προσέχει" κάπως , αλλά παράλληλα μου εζητήθη να βοηθάω και στον Καθαρισμό τών αποδυτηρίων μαζί με τον Κωστάκη (πράγμα το οποίο και έκανα και φυσικά δέν με χαλάει που το αναφέρω ...)
    Ερώτηση : Εκανα λάθη ?
    Φυσικά και έκανα λάθη , όμως στα σίγουρα, πολύ λιγότερα απο οτι αν το πάλευα εντελώς μόνος μου χωρίς κανένα δίπλα μου
    Ασε δε που οτι κι αν γινόταν πάνω στήν προπόνηση , ολο και κάποιος βοηθούσε ή έλεγε κανένα λόγο , και δέν κινδύνευες και άμεσα να σε πλακώσει η μπάρα και να μήν κάνεις ούτε "κιχ"

    Πολύ αργότερα οταν μπήκα για τα καλά στο χωρό , λίγο πρίν τούς αγώνες , δέχθηκα πρόταση απο το Γυμναστήριο PARAMOUNT (τότε στον Πειραιά/Φρεατύδα υπό τον Παντελή Α. και Σπύρο Κ .) και ανέλαβα για μια 4-5ετία προπονητής
    Εκεί το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να δείχνω καθημερινά , ξανά και ξανά τίς ασκήσεις και άλλα βασικά στούς νεώτερους - ενώ φυσικά για τίς πρώτες προπονήσεις ήμουν πάνω απο τούς άπειρους/καινούργιους
    Επίσης, για ένα διάστημα μαζευόμασταν Κυριακές μεσημέρια/απογεύματα , με πίνακα και καρέκλες και κάναμε κάτι σάν ανοικτό "σεμινάριο" ερωτήσεων - φυσικά δέν ερχόντουσαν ολοι , αλλά αυτοί που ήθελαν να μάθουν κάτι παραπάνω ήταν πάντα εκεί

    PS
    Δεν διαφωνώ οτι πολύ πιθανά ο οποισδήποτε newbie θα αντιμετωπίση τήν αδιαφορία , αλλά αυτό IMHO δέ σημαίνει οτι είναι ο Κανόνας

  11. #11
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    12-07-05
    Location
    Of The Art, Greece.
    Posts
    2,173

    Default

    ΜΑΤΖ συγχαρητηρια για τις αποψεις σου, εχω διαβασει αρκετα δικα σου ποστ, χαιρομαι που υπαρχεις σε αυτο το φορουμ! [:-glasses]

  12. #12
    Senior Bodybuilder Crimson's Avatar
    Join Date
    13-02-06
    Posts
    5,708

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by power-strength

    να ρωτησω κατι αλλο εγω..
    εσας ποιος σας εδειξε τη σωστη σταση, τις αναπνοες και τα μικροπραγματα?
    γτ εμενα προσωπικα κανενας γυμναστης - ο θεος να τον κανει - δε μου ειπε κατι σωστο ή εκατσε να μου δειξει
    τον ακριβη τροπο εκτελεσης ή με διωρθωσε στη τεχνικη..
    απο βιντεακια στο youtube και απο αυτα που διαβαζα και εβλεπα εμαθα.

    για τα αλλα ειμαι συμφωνος.
    απλα λεω οτι και σε gym να πηγαινε no big difference..
    </blockquote id=quote>

    +φωνώ μαζί σου! Ανήκω στην ίδια συνομοταξία!
    Όπως όμως είπε κι ο Μανώλης, επειδή εμείς είμαστε γκαντέμηδες, δε σημαίνει απαραίτητα ότι συμβαίνει σε όλους! Σε αρκετές περιπτώσεις, άκουσα πράγματα στο γυμναστήριο που ήταν trigger για να "ψαχτώ" περισσότερο & αν μη τι άλλον, να βγάλω πιο εύκολα άκρη.

    Αν έπρεπε να κρατήσω έναν λόγο για να προτείνω σε κάποιον να πάει σε gym -με γνώμονα την προσωπική μου εμπειρία- κρατάω αυτόν:

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    Ασε δε που οτι κι αν γινόταν πάνω στήν προπόνηση , ολο και κάποιος βοηθούσε ή έλεγε κανένα λόγο , και δέν κινδύνευες και άμεσα να σε πλακώσει η μπάρα και να μήν κάνεις ούτε "κιχ"
    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

  13. #13
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    @ Mazda 6 (Σύντεκνο )

    Φίλε , είσαι ωραίος [:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu] , ΤΕΛΟΣ[:-smile_green]

    </blockquote id=quote>

    Να σαι καλά μρε συντεκνάκι κι ανημένω σε να μονομεριάσομε στ' Ατσιπόπουλο!!!

    Δεν έχει διαίτες τότες! Μόνο κρασί, βραστό και πιλάφι!

    Sorry για το off.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  14. #14
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-01-08
    Location
    .
    Posts
    22

    Default

    παιδια ηρεμα... μην βαρατε.καταρχας ειμαι πολυ σχετικος με τα βαρη κ γενικως με τον αθλητισμο. ασχολουμε με ποδηλασια δρομου σχεδον 4 χρονια κανω προπονησεις με βαρη 3 χρονια κ εχω τρεξει κ εναν κλασσικο μαραθωνιο 42,195 χλμ σε 5 ωρες. κ ειμαι μονο 18 χρονων κ 3 μηνων!!! μπορει εγω να μην ημουν ξεκαθαρος... εγω ζητησα μια γνωμη για δυο πραγματα που μου φαινεται οτι ειστε πιο ειδικοι.το τι πρεπει να κανω κ το τι οχι ,τι πρεπει να παρω κ το τι οχι το ξερω.ζητησα ομωσ μια ''οργανωμενη'' γνωμη για να βοηθηθω περισσοτερο. οσο για το προγραμμα εχετε δικιο. δεν ημουν σαφης στο τι στοχο εχω... αλλα θα ψαξω κ θα βρω αφου δεν προτεινετε κατι. ευχαριστω πολυ guys παντως.mazda ευχαριστω. βοηθησες.

  15. #15
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    ΕΛΕΟΣ!!! ΕΛΕΟΣ!!! ΕΛΕΟΣ ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ!!!

    ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΑΠΟΚΗΡΥΣΣΩ! ΑΠΟΚΥΡΗΣΩ, ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΟ Υ ΚΑΙ ΤΟ Η ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ Σ!!! ΕΛΕΟΣ!!!

    ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ!!! Καλά, ένας δε βρέθηκε να με διορθώσει;!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  16. #16
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by camen

    παιδια ηρεμα... μην βαρατε.καταρχας ειμαι πολυ σχετικος με τα βαρη κ γενικως με τον αθλητισμο. ασχολουμε με ποδηλασια δρομου σχεδον 4 χρονια κανω προπονησεις με βαρη 3 χρονια κ εχω τρεξει κ εναν κλασσικο μαραθωνιο 42,195 χλμ σε 5 ωρες. κ ειμαι μονο 18 χρονων κ 3 μηνων!!! μπορει εγω να μην ημουν ξεκαθαρος... εγω ζητησα μια γνωμη για δυο πραγματα που μου φαινεται οτι ειστε πιο ειδικοι.το τι πρεπει να κανω κ το τι οχι ,τι πρεπει να παρω κ το τι οχι το ξερω.ζητησα ομωσ μια ''οργανωμενη'' γνωμη για να βοηθηθω περισσοτερο. οσο για το προγραμμα εχετε δικιο. δεν ημουν σαφης στο τι στοχο εχω... αλλα θα ψαξω κ θα βρω αφου δεν προτεινετε κατι. ευχαριστω πολυ guys παντως.mazda ευχαριστω. βοηθησες.
    </blockquote id=quote>

    Τίποτα φίλε. Μάλλον όμως ότι θα χρειαστείς περισσότερα κιλά αφου εισαι χρονια στη προπόνηση (εννοώ 2 παραπάνω 10 κιλες και 5 κιλες για να είναι πιο εύχρηστα, να μη χρειάζεται να φορτώνεις όλες τις πλάκες των κιλών και να μη χωράνε καλά στη μπάρα). Ψάξε το καλά για να βρεις την πιο συμφέρουσα τιμή.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  17. #17
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    ΕΛΕΟΣ!!! ΕΛΕΟΣ!!! ΕΛΕΟΣ ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ!!!

    ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΑΠΟΚΗΡΥΣΣΩ! ΑΠΟΚΥΡΗΣΩ, ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΟ Υ ΚΑΙ ΤΟ Η ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ Σ!!! ΕΛΕΟΣ!!!

    ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ!!! Καλά, ένας δε βρέθηκε να με διορθώσει;!
    </blockquote id=quote>
    Το είδαμε αλλά δεν είπαμε τίποτα για να μη σε πληγώσουμε, χαχαχα:D(πλάκα κάνω.. δεν το παρατήρησε κανείς:D)

  18. #18
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-01-08
    Location
    .
    Posts
    22

    Default

    mazda μενω πατρα. ξερεισ κανενα μαγαζι καλο που να μπορω να τα παρω? δεν κανουμε διαφημιση!!!! εχει extreme store εδω. κανουν?

  19. #19
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-01-08
    Location
    .
    Posts
    22

    Default

    κ κατι αλλο... χοντρικα ,επειδη δεν εχω ιδεα απο τιμεσ σε τετοια πραγματα ,ολα οσα προτεινει ο mazda ποσο κοστιζουν? στο περιπου...

  20. #20
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    21-03-05
    Location
    ΣΦΑΚΙΑ, Greece.
    Posts
    4,689

    Default

    500? +
    "Να πεθαίνεις κάθε μέρα. Να γεννιέσαι κάθε μέρα. Ν' αρνιέσαι ο,τι έχεις κάθε μέρα. Η ανώτατη αρετή δεν είναι να 'σαι ελεύθερος παρά να μάχεσαι για την ελευθερία"

  21. #21
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by camen

    mazda μενω πατρα. ξερεισ κανενα μαγαζι καλο που να μπορω να τα παρω? δεν κανουμε διαφημιση!!!! εχει extreme store εδω. κανουν?
    </blockquote id=quote>

    Φίλε μου τι να σου πω, εγώ μένω Χανιά, Κρήτη, που να ξέρω τι μαγαζιά έχετε στη Πάτρα;!:D

    Κοίταξε σε μαγαζιά που πουλάνε συμπληρώματα και ήδη άθλησης. Όπως τα extreme stores ή το Bodybuilding club. Κοίτα επίσης και σε απλά μαγαζιά που πουλάνε αθλητικά. Εδώ στα Χανιά σε ένα δύο τέτοια καταστήματα, αν και δεν έχουν στη βιτρίνα ξερω γω, έχουν καταλόγους και σου φέρνουν διαδρόμους και εξοπλισμό γενικά.

    Σε τιμή περίπου εκεί που λέει ο Σήφης θα πάνε...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  22. #22
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-01-08
    Location
    .
    Posts
    22

    Default

    ευχαριστω παιδια.

  23. #23
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-01-08
    Location
    .
    Posts
    22

    Default

    ευχαριστω παιδια.

  24. #24
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-11-07
    Location
    Stuttgart, Germany.
    Posts
    10

    Default

    στη Στουτγκάρδη έχει ένα φθηνό αλλα που να τρέχεις [:-glasses][:-glasses][:-glasses]

  25. #25
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-11-07
    Location
    Stuttgart, Germany.
    Posts
    10

    Default

    στη Στουτγκάρδη έχει ένα φθηνό αλλα που να τρέχεις [:-glasses][:-glasses][:-glasses]

  26. #26

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by whiz

    ΜΑΤΖ συγχαρητηρια για τις αποψεις σου, εχω διαβασει αρκετα δικα σου ποστ, χαιρομαι που υπαρχεις σε αυτο το φορουμ! [:-glasses]
    </blockquote id=quote>

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ! φίλε whiz
    Χαίρομαι που είμαι ανάμεσά σας !

  27. #27
    Pumping Iron panos24's Avatar
    Join Date
    13-03-07
    Location
    larisa, larisa, Greece.
    Posts
    581

    Default

    γιατι απλα δεν γραφεσε σε ενα γυμναστηριο 1 μηνα να καταλαβεις λιγο τα περι γυμναστικης και να δεις αν σου αρεσει και εχεις ορεξη για να συνεχισεις και στο σπιτι;
    mr o

  28. #28
    Pumping Iron panos24's Avatar
    Join Date
    13-03-07
    Location
    larisa, larisa, Greece.
    Posts
    581

    Default

    γιατι απλα δεν γραφεσε σε ενα γυμναστηριο 1 μηνα να καταλαβεις λιγο τα περι γυμναστικης και να δεις αν σου αρεσει και εχεις ορεξη για να συνεχισεις και στο σπιτι;
    mr o


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •