Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default Λιποδιαλύτης για γυναίκα

    Μια φίλη μου θέλει να αγοράσει έναν λιποδιαλύτη. Της πρότεινα το cuts2 της prolab και ένα fat blocker με chitosan αλλά δεν ξέρω τι να της προτείνω απο θερμογενετικό. Κάποια βοήθεια;

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    Αν είναι να πάρει συμπλήρωμα για λιπόλυση ας πάρει εφεδρίνη.Τώρα τα υπόλοιπα είναι ... οδοντόκρεμες
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-08-06
    Location
    .
    Posts
    86

    Default

    συμφωνω.ας παρει το sida stack που πηρα και εγω.κανει μονο 6 ευρω.ειναι σε προσφορα..για αρχη ειναι καλο και μετα μπορει να ποαρει κανενα της reflex sida cordofolia..

  4. #4
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-11-07
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by pikolo

    συμφωνω.ας παρει το sida stack που πηρα και εγω.κανει μονο 6 ευρω.ειναι σε προσφορα..για αρχη ειναι καλο και μετα μπορει να ποαρει κανενα της reflex sida cordofolia..
    </blockquote id=quote>

    Στα στατιστικά δεν λέει τπτ για εφεδρίνη http://discount-supplements.co.uk/shopexd.asp?id=7717

    Mπορείς να βγάλεις pic να δω πιο είναι το μέγεθος των caps?Λέω να το πάρω αλλά έχω πρόβλημα με την κατάποση χαπιών και πρέπει να είναι αρκετά μικρά ώστε να μπορέσω να τα καταπιώ αν μπορείς βάλε μια pic? ty

  5. #5
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Το sida δεν είναι λίγο βαρύ για γυναίκες ρε παιδιά;;

  6. #6
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-08-06
    Location
    .
    Posts
    86

    Default

    εφεδρινη ειναι ρεσ σεις....οσο βαρυ ειναι το καθε σκευασμα με εφεδρινη..+ ψαφειν.οσο για το sida cordifolia ειναι αλλη ονομασια της εφεδρινης....δηλαδη φυτο απο το οποιο παραγεται..

  7. #7
    Pumping Iron
    Join Date
    24-01-07
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    372

    Default

    Εγκυκλοπαιδικά η εφεδρίνη ναι μεν ειναι μακράν η πιο αποτελεσματική, αλλά έχει απαγορευτεί διότι είναι επικίνδυνη!!!!Ολα τα υπόλοιπα που υπάρχουν στο εμπόριο είναι υποκατάστατά της με απειροελάχιστά αν όχι μηδαμηνά αποτελέσματα.'Ισως λοιπόν να είναι προτιμότερο η κοπέλα να φτιάξει τη διατροφή της, όπου θα έχει σίγουρα αποτελέσματα όσον αφορά τη μείωση του % λίπους, αλλα φυσικά θα της πάρει πολύ περισσότερο χρόνο. Παρολ'αυτά θεωρώ οτι είναι 1000 φορές προτιμότερο, απο το να ρισκάρει την υγεία της χωρίς λόγο,για κάτι που μπορει να το επιτύχει πιο ανώδυνα. [:-shades]

  8. #8
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Συμφωνώ Evi αλλά στο λέω αυτό ξέροντας ότι ήδη κάνει διατροφή. Δεν υπήρχε περίπτωση να της έλεγα πάρε συμπλήρωμα και άρχισε να τρως πίτσες και θα βγείς και κορμάρα. Αλλά δεν ρωτάω για διατροφή, για συμπλήρωμα είναι το θέμα τώρα... Τι θα έχει αποτέλεσμα από συμπλήρωμα; Το μόνο καλό λιποδιαλυτικό που ξέρω σίγουρα είναι το sida, αλλά επιτρέπεται για γυναίκες;;;;

  9. #9
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-08-06
    Location
    .
    Posts
    86

    Default

    sida cordifolia kai sida stack!τα καλυτερα και με εφεδρινη μεσα....δεν εχει απαγορευτει παντου καθως εγινε εφεση επειδη δεν εχει αποδειχτει πως σε μικρες δοσεισ μπορει να βλαψει.σε γυναικες τα ιδια συμπτωματα εχουν απλα εχει παρουσιαστει κατα καιρους μετα την χρηση του συμπτωματα θυροειδη.αν κανει ενα τσεκ απ στο κυκλοφορικο της καρδια κτλ κτλ θα ειναι οκ.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    Jason καλη ηηη φιλη?? :P jason τα χουμε πει και μαλιστα εσυ το ελεγας..sida rule

  11. #11
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    που είσαι ρε Nowitzki;; Πως πάει το κορμί;; Έφτασες το τέλειο η ακόμα;; Καλή και η φίλη, απλά ρε σύ επειδή εμένα με χτύπαγε καλά το sida και είναι γερός λιποδιαλύτης μήπως δεν κάνει για κοπέλες...αλλά από ότι έχω ακούσει μέχρι τώρα ουδέν πρόβλημα. Η κούκλα η αδερφή σου τι κάνει;;; Ακόμα όμορφη;;;


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •