Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 91 to 94 of 94
  1. #91

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Ανδρέα ευχαριστώ πολύ![:-thumbu]

    Οι αγώνες, αλλά κυριότερα το expo είναι κάτι που έχει μείνει χαραγμένο μέσα μου, ελπίζω και εύχομαι όποιος από εδώ μέσα βρει την ευκαιρία κάποια στιγμή στη ζωή του να πάει να το δει από κοντά, αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ που θα δώσει.

    Άσε που έχω πολύ υλικό (βίντεο κυρίως) το οποίο ποτέ δεν κάθησα να το περάσω στον υπολογιστή και να το ανεβάσω να το δείτε. Αν υπάρχει ενδιαφέρον ακόμα, να κοιτάξω να βρω χρόνο να το κάνω...

  2. #92

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Ανδρέα ευχαριστώ πολύ![:-thumbu]

    Οι αγώνες, αλλά κυριότερα το expo είναι κάτι που έχει μείνει χαραγμένο μέσα μου, ελπίζω και εύχομαι όποιος από εδώ μέσα βρει την ευκαιρία κάποια στιγμή στη ζωή του να πάει να το δει από κοντά, αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ που θα δώσει.

    Άσε που έχω πολύ υλικό (βίντεο κυρίως) το οποίο ποτέ δεν κάθησα να το περάσω στον υπολογιστή και να το ανεβάσω να το δείτε. Αν υπάρχει ενδιαφέρον ακόμα, να κοιτάξω να βρω χρόνο να το κάνω...

  3. #93

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF



    Άσε που έχω πολύ υλικό (βίντεο κυρίως) το οποίο ποτέ δεν κάθησα να το περάσω στον υπολογιστή και να το ανεβάσω να το δείτε. Αν υπάρχει ενδιαφέρον ακόμα, να κοιτάξω να βρω χρόνο να το κάνω...
    </blockquote id=quote>

    Οποτε βρεις χρονο θα ηταν ευχης εργον!

  4. #94

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF



    Άσε που έχω πολύ υλικό (βίντεο κυρίως) το οποίο ποτέ δεν κάθησα να το περάσω στον υπολογιστή και να το ανεβάσω να το δείτε. Αν υπάρχει ενδιαφέρον ακόμα, να κοιτάξω να βρω χρόνο να το κάνω...
    </blockquote id=quote>

    Οποτε βρεις χρονο θα ηταν ευχης εργον!


 
Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •