Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 13 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 61 to 90 of 368
  1. #61
    Bodybuilding Newbie Mr.olympia's Avatar
    Join Date
    07-06-10
    Posts
    8

    Default

    syntrax me 10000 x)

  2. #62
    Junior Bodybuilder toubano19's Avatar
    Join Date
    28-07-09
    Location
    Greece.
    Posts
    173

    Default

    MyoFusion βανίλια. Την αγόρασα σήμερα και από γεύση είναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η!!

  3. #63

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Myofusion strawberry & cream.

  4. #64
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    syntrax , myofusion

  5. #65
    Psixasthenis's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Location
    Μεσολογγι
    Posts
    93

    Default

    Εγω παιδες ειχα παρει την gaspari nutrition myofusion γευση φραουλα και δεν μπορουσα να την πιω για κανενα λογο.Ειχε την γευση ενος σιροπιου που μου εδινε η μανα μ οταν ημουνα μικρος.Της Nutrabolics μαρεσε πολυ σοκολατα γευση αλλα με ποναγε η κοιλια μου οταν επινα. Τωρα λεω να παρω την myofusion αλλα σοκολατα η της οn την gold. Τη γευση μου προτεινετε για την οn?

  6. #66
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Review γεύσης στις πρωτεΐνες που πήρα το Σεπτέμβριο:

    Muscle Milk Cream n' Cookies της Cytosport: Παρόλες τις φήμες περί εξαιρετικής γεύσης και της πολύ μεγάλης ζήτησης του Muscle Milk, η συγκεκριμένη γεύση δε με ενθουσίασε. Διαλυτότητα καλή και μυρωδιά, αλλά δεν είχε αυτό το "κάτι" και τη βαριέσαι εύκολα. Τι να πω ίσως ήταν κακή παρτίδα;;; Γεύση: 6/10

    Optimum Nutrition Gold Standard Whey Protein Rocky Road: Κλασική ποιότητα Optimum. Καθαρή whey, τέλεια διαλυτότητα. Όσο για τη γεύση: 8/10. Η γεύση ήταν σοκολάτα μαζί με κάτι άλλο το οποίο δεν μπορώ ακόμα να προσδιορίσω. Πάντως πολύ νόστιμη


    BSN Lean Dessert Protein Chocolate Fudge Brownie: Παρόλο το τεράστιο όνομα εμένα μου θύμιζε κλασική γεύση σοκολάτας. Επειδή όμως έχω δοκιμάσει πολλές σοκολατοειδείς γεύσεις, αυτή ήταν σίγουρα από τις καλύτερες. Γεύση: 8,5/10


    Myofusion Chocolate Peanut Butter της Gaspari Nutrition: Ντάξει δεν ξέρω τι να πω.... Η καλύτερη γεύση πρωτεΐνης που έχω δοκιμάσει στη ζωή μου. Ειλικρινά, αμφιβάλλω αν θα βρω κάτι που να την ξεπερνάει, ό,τι κι αν δοκιμάσω πλέον.
    Γεύση: 10/10
    Hypertrophy for the win!

  7. #67
    New Member
    Join Date
    27-07-06
    Location
    .
    Posts
    24

    Default

    1)Η σοκολατα της Eas
    2)Η Cream&Cookies της ΟΝ.

  8. #68
    Senior Bodybuilder sok's Avatar
    Join Date
    30-11-08
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    1,465

    Default

    Παιδιά μπορείτε να μου πείτε γνώμες για την Rich Chocolate της Dymatize;

    Επίσης, ποια από τις Milk chocolate και Chocolate Peanut Butter της Gaspari έχει πιο πολύ γεύση σοκολάτας; Στην peanut butter δηλαδή ποια γεύση υπερισχύει;

  9. #69

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by sok View Post
    Παιδιά μπορείτε να μου πείτε γνώμες για την Rich Chocolate της Dymatize;

    Επίσης, ποια από τις Milk chocolate και Chocolate Peanut Butter της Gaspari έχει πιο πολύ γεύση σοκολάτας; Στην peanut butter δηλαδή ποια γεύση υπερισχύει;
    Απο οσες ανεφερες η dymatize εχει πιο ελαφρια γευση σε σχεση με την milkchocolate του Gaspari.Στην peanut παλι υπερισχυει η σοκολατα ,αλλα καμια σχεση με τις προηγουμενες.Εξαρταται τι θελεις εσυ.

  10. #70
    Senior Bodybuilder sok's Avatar
    Join Date
    30-11-08
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    1,465

    Default

    Quote Originally Posted by HERCULES123 View Post
    Απο οσες ανεφερες η dymatize εχει πιο ελαφρια γευση σε σχεση με την milkchocolate του Gaspari.Στην peanut παλι υπερισχυει η σοκολατα ,αλλα καμια σχεση με τις προηγουμενες.Εξαρταται τι θελεις εσυ.
    Εγώ βασικά θέσω σοκολάτα!

    Μάλλον θα πάρω και τις δύο μάρκες γιατί θεωρητικά είναι διαφορετικές (μάλλον ασχολούμαι με μαλακίες). Για την peanut butter τι εννοείς καμία σχέση;

  11. #71

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    An θες πιο εντονη γευση σοκολατα παρε myofusion.

  12. #72
    Senior Bodybuilder sok's Avatar
    Join Date
    30-11-08
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    1,465

    Default

    Quote Originally Posted by HERCULES123 View Post
    An θες πιο εντονη γευση σοκολατα παρε myofusion.
    Ποια από τις δύο Myofusion έχει πιο σοκολατούχα γέυση; Στην peanut butter νιώθεις πιο πολύ το φυστικοβούτυρο;

  13. #73
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Οχι είναι πιο έντονη η σοκολάτα από το φυστικοβούτυρο στην peanutbutter.

  14. #74
    Senior Bodybuilder sok's Avatar
    Join Date
    30-11-08
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    1,465

    Default

    Ok thanks!

  15. #75
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Εγω τωρα που τη δοκιμασα βλεπω οτι υπερισχυει καθαρα το φυστικοβουτυρο.
    Αλλα ειναι ευχαριστη γευση. Με μια δοση σοκολατουχο γαλα θα γινει αψογη.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  16. #76
    Senior Bodybuilder sok's Avatar
    Join Date
    30-11-08
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    1,465

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Εγω τωρα που τη δοκιμασα βλεπω οτι υπερισχυει καθαρα το φυστικοβουτυρο.
    Αλλα ειναι ευχαριστη γευση. Με μια δοση σοκολατουχο γαλα θα γινει αψογη.
    Με προβλημάτισες τώρα!
    Ίσως τελικά πάω στην Milk Chocolate.
    Ευχαριστώ!

  17. #77
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Ναι η σοκολάτα είναι πιο έντονη στη Milk Chocolate γεύση. Αλλά η Peanut Butter έχει άλλη γλύκα ;) (η καλύτερη γευστικά πρωτεΐνη που έχω δοκιμάσει)
    Hypertrophy for the win!

  18. #78

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Με μοναδικο κριτηριο τη γευση:syntrax με διαφορα χιλιομετρων απο ολες οσες εχω δοκιμασει(elite,iso-100,on-gold,hydrowhey,myofusion,complete whey,syntha,intrapro,instant whey..κ.α).Αν και πινω μονο σοκολατα, ολη η σειρα της syntrax αλλα ειδικα η nectar ειναι οτι και το ονομα της... nectar.Δε νομιζω οτι υπαρχουν μετρα συγκρισης για την συγκεκριμενη πρωτεινη.Εχω φαει:πρασινο μηλο και φραουλα-ακτινιδιο σε κρυο νερο με παγο και οι δυο και χαιρεσαι να τις πινεις.Ειλικρινα απο τις λιγες γευσεις που δεν βαριεμαι ποτε και η cappuccino σε γαλα 0% με παγο ειναι σαν να πινεις Freddo στην καφετερια(σε νερο πικριζει λιγο).Τωρα θα δοκιμασω κερασι και μετα σοκολατα-τρουφα.

  19. #79
    Pumping Iron noz1989's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Pireas, Greece.
    Posts
    432

    Default

    Εγω σοκολατα-τρουφα πινω αυτο το καιρο.. Και ειναι τελεια!!!!

  20. #80
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by sok View Post
    Με προβλημάτισες τώρα!
    Ίσως τελικά πάω στην Milk Chocolate.
    Ευχαριστώ!
    Nαι θυμαμαι αυτη τη συζητηση γιατι και εγω το ειχα απορια. Τωρα εβαλα ενα και ενα scoop (Milk chocolate- σοκ.φυστικοβ.) και ενταξει ειναι πολυ καλυτερο και απο τις 2.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  21. #81
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by noz1989 View Post
    Εγω σοκολατα-τρουφα πινω αυτο το καιρο.. Και ειναι τελεια!!!!
    Aχ τι μου κάνετε τώρα.. Ψήνομαι να τη δοκιμάσω

  22. #82
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Ένα σύντομο review των καινούριων γεύσεων που δοκίμασα:

    Pharma Whey Chocolate Cookie της PhD : φοβερή γεύση, απίστευτη κρεμώδης υφή, σχεδόν σαν Myofusion αλλά με ένα μικρό πρόβλημα στη διαλυτότητα.
    Γεύση: 9/10
    Διαλυτότητα: 8/10


    Pharma Blend 6H White Chocolate της PhD : όχι ακριβώς η γεύση που περίμενα αλλά μολοταύτα πολύ καλή, δεν τη βαριέσαι. Επίσης φοβερή υφή και καλή διαλυτότητα.
    Γεύση: 9/10
    Διαλυτότητα: 9/10


    Myofusion Banana Perfection της Gaspari Nutrition: Ντάξει, Myofusion είναι, τι να πω. Τέλεια σε όλα, η γεύση της δε θα μπορούσε να μοιάζει περισσότερο σε μια κανονική μπανάνα.
    Γεύση: 10/10
    Διαλυτότητα: 9.5/10
    Hypertrophy for the win!

  23. #83
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    iso-gold βανιλια τις pvl.αριστη διαλυτοτητα και ελαφρια γευση βανιλιας.την ιδια σε σοκολατα ειναι πολυ καλη αλλα ειμαι λατρις τις βανιλιας.και gold stantard τις on.πολυ καλη γευση αλλα πιο βαρια απο την πρωτη.κριμας που η πρωτη ειναι τοσο ακριβη

  24. #84
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    εγω τελευταια δοκιμασα απο την on την cream & cookies γευση και απο την gaspari την κλασικη βανιλια. Απο γευση της on πολυ γλυκια,ωραια γευση παντως και απο gaspari η βανιλια πολυ καλη γευση,ισως η καλυτερη βανιλια που εχω δοκιμασει. Απο διαλυτοτητα ομως η ον χαλαρα καλυτερη.Και σε ποτηρι που λεει ο λογος με κουταλι να ανακατεψεις διαλυεται. Της gaspari θελει σε σεικερ πολυ καλο χτυπημα αλλιως εχει φουλ σβολους..με χαλασε η διαλυτοτητα της

  25. #85
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Έχω που διαβάζω τόση ώρα "εγώ πίνω κι εγώ πίνω.." Αν εξαιρέσουμε έναν παραπάνω, κανείς δε λέει αν η γεύση αυτή του άρεσε με νερό ή με γάλα.. Το λέω γιατί κάποιες πρωτείνες σε γάλα είναι τέλειες όπως σχεδόν οι περισσότερες αφού έχουν λίγο smooth αλλά με νερό αλλάζει κατά πολύ το πράγμα.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  26. #86
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    ^^ Για μενα εντυπωσιακο τετοιο παράδειγμα είναι η PHD σοκολατα-μπισκοτο. Με γαλα ειναι απλα κόλαση. Με νερό είναι απλώς καλή. Λιγα ml νερο παραπανω να βαλεις βγαινει υπερβολικα αραιη γευση. Ενω βγαινει παχυρευστη, ειναι σαν αρωματισμενο νερο. Αλλα θελω να πιστευω οι περισσοτεροι με νερο εννοουν. Με νερο πινεις πολυ πιο συχνα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  27. #87
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    PowerBuilderi +1! Εγω βάζω στοίχημα πως ακόμη και για κάποιες πρωτείνες που υπάρχουν εδώ μέσα τελείως αντίθετες απόψεις, μπορεί πολύ απλά ένας να κάνει μια δόση ενισχυμένη με γάλα και κάποιος άλλος απλά να βάζει λίγη δόση σε πολύ νερό και να βγαίνει μάπα το καρπούζι.. Πως να σχηματίσεις άποψη μετά?
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  28. #88
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ετσι κ αλλιως η γευση ειναι πιο πολυ υποκειμενικο..δυσκολα να συμφωνησουν ολοι για μια γευση..μονο για την σοκολατα-φυστικοβουτυρο της myofusion συμφωνουν ολοι!!!

  29. #89
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    ..μονο για την σοκολατα-φυστικοβουτυρο της myofusion συμφωνουν ολοι!!!
    Έβαλα για επόμενη παραγγελία για δοκιμή 10 λίμπρες μιας και μου είπε μια φίλη ότι είναι καλή! Μέχρι στιγμής δεν είχα αξιωθεί να πάρω choco pean-butter γιατί ήμουν σταθερή αξία σε dymatize πρωτείνες, ιδιαίτερα την iso-100. Με το φτυάρι την έπαιρνα!

    Άσχετο, για την whey shake της syntrax έχει κανείς κάποια γνώμη? Μέχρι στιγμής τη βρίσκω σε φράουλα και βανίλια. Με νερό να πίνεται άραγε κάποια από αυτές τις γεύσεις ή θα είναι όπως είπε ο φίλος παραπάνω ο powerbuilderi σαν αρωματισμένο νερό?
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  30. #90
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Έβαλα για επόμενη παραγγελία για δοκιμή 10 λίμπρες μιας και μου είπε μια φίλη ότι είναι καλή! Μέχρι στιγμής δεν είχα αξιωθεί να πάρω choco pean-butter γιατί ήμουν σταθερή αξία σε dymatize πρωτείνες, ιδιαίτερα την iso-100. Με το φτυάρι την έπαιρνα!

    Άσχετο, για την whey shake της syntrax έχει κανείς κάποια γνώμη? Μέχρι στιγμής τη βρίσκω σε φράουλα και βανίλια. Με νερό να πίνεται άραγε κάποια από αυτές τις γεύσεις ή θα είναι όπως είπε ο φίλος παραπάνω ο powerbuilderi σαν αρωματισμένο νερό?
    εγω απο τον Αυγουστο παιρνω μονο syntrax την whey shake και προσφατα πηρα και την nectar σε πρασινο μηλο που θα δοκιμασω σε λιγο..η σοκολατα της whey shake δεν συγκρινεται με καμια..με γαλα θες ,με νερο ειναι η καλυτερη για μενα!!!


 
Page 3 of 13 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Αξιολογήσεις Συμπληρωμάτων Bodybuilding Από Μέλη
    By Musclemar in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 737
    Last Post: 09-06-13, 17:34
  2. Website Με Αξιολογήσεις Συμπληρωμάτων
    By No Fear in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 4
    Last Post: 23-08-11, 22:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •