Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    New Member
    Join Date
    06-08-04
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    66

    Default EAS vs MUSCLETECH

    Γεια σε ολους,

    προχτες πηγα σε ενα πολυ γνωστο club "ΒΒ" για συμπληρωματα διατροφης.Ρωτησα λοιπον τον τυπο εαν εχει EAS συμπληρωματα.Aπαντησε και το πρωτο πραγμα που μου ειπε ηταν οτι η EAS εφυγε απο την Αμερικη και κατασκευαζευται πλεον στην Ολλανδια και οτι η ποιοτητα της εχει πεσει κατακορυφα???Τον ρωτησα λοιπον πια θεωρει κορυφαια αυτη την στιγμη στο χωρο και "φυσικα" μου προτεινε την MUSCLE - TECH , NITRO TECH και λεω φυσικα γιατι μας εχουν κανει πλυση εγκεφαλου πια μ'αυτην την (ΜΤ).Υμαρτον πια!!!Υποσχεται λεει δεν ξερω και γω ποσο τις % παραπανω απο τις αλλες πρωτεινες αυξηση μυικου ογκου και παραμυθια λεω εγω!Εν κατακλειδι αυτο που θελω να πω ειναι οτι στον βωμο του χρηματος σου ταζουν 1950% (ετσι ελεγε το διαφημιστικο της (ΜΤ)που μου εδωσαν)και αλλες τετοιες παπαρ..ς για να πουλησουν.Τι γνωμη εχετε για την EAS σε σχεση με την ΜUSCLE - TECH??
    Don't judge my path if you haven't walked my journey.

  2. #2
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    98

    Default

    πριν μιλησουμε για οτιδηποτε:
    τα προοιοντα της muscletech δεν ειναι τυχαιο που βρισκονται στην κορυφη.
    αν αληθευε αυτο που λετε για την muscletech δηλαδη να βγαλει κερδος κοροιδευοντας θα ειχε κλεισει τωρα που μιλαμε,αυτο ειναι σιγουρο.
    θα εβγαζε ενα συμπληρωμα θα ελεγε τουτο και το αλλο θα το επαιρναν οι bodybuilders και δεν θα δουλευε,και πιο θα ηταν το αποτελεσμα?
    θα χανοταν η αξιοπιστια και τελος.
    οπως μια εταιρια ειναι υπευθυνη να ανακοινωνει τα συστατικα του καθε προοιοντος και για να ειναι καλυμμενη η ιδια πχ.(αν καποιοις πχ.παθει σοβαρο προβλημα υγειας απο συμπληρωμα ενω ηταν υγιεις απο μια ουσια πχ. που δεν εχει ανακοινωσει η εταιρια,τοτε αυτος θα τους μπιπ κανονικα και θα τους κλεισει,ετσι ειναι υπευθυνη και για αυτα που λεει για τα συπληρωματα της και να ειναι αληθες.
    Η muscletech τα τελευταια χρονια εχει βγαλει αρκετα επαναστατικα προοιοντα και τεχνολογιες που εχουν ανεβασει το bodybuilding οπως:
    anator p-70 που ειναι γονιδιακος ρυθμιστης
    halo που χρησιμοποιει την ελευθερη τεστοστερονη
    gakic που εξουδετερωνει τις τοξινες κοπωσης
    aplodan που ενεργοποιει τις αδρανεις μυικες ινες
    crekic που εχει την ικανοτητα να καταπολεμα τα αντιδραστικα μειγματα οξυγονου.
    καθως και την τεχνολογια νανομοριακης υπερδιασπορας που κανει την πρωτεινη την κρεατινη και το νιτρικο οξειδιο δραματικα πιο αποτελεσματικα.
    Συγκρινετε τους παλιους bodybuilders με τους σημερινους οι παλιοι ηταν τεραστιοι ενω οι σημερινοι 'τερατα'.
    τα αναβολικα φαρμακα στεροειδη υπαρχουν απο το 1930 και αυτη ειναι η απαντηση αν καποιος το ριξει εκει.
    και τελος,ολοι νομιζουν οτι θα παρουν τα προοιοντα της muscletech και θα γινουν σαν τον colleman και τον dexter jackson,μεγα λαθος,
    δε λεω οτι δε μπορει να γινει αυτο ομως πολυ λιγοι εχουν τα γονιδια και το σωματοτυπο για να γινουν σαν αυτους,αν εχεις αυτα χρειαζεται ενα μειγμα τεραστιας ψυχικης και σωματικης προσπαθειας περα απο τα συμπληρωματα και οτιδηποτε αλλο.

    Δεν ειμαι τσατσος κανενος ουτε μαγαζατορας,το αρθρο ειναι δικο μου,ειμαι ενας μελλοντικος bodybuilder 19 χρονων και εχω αυτη την αποψη.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •