Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 57 of 57
  1. #31
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Στη Λάρισα έκανε ένα παιδί cross over και 2 μέτρα μπροστά ακριβώς υπήρχε ένα μηχάνημα με 2 παράλληλες (κάθετες προς το πάτωμα) λαβές που τραβάς για δελτοειδείς. Αυτός στο cross over είχε βάλει μπόλικα κιλά και επειδή δεν εβγαιναν με άνεση οι επαναλήψεις αρχισε να κλέβει κάνοντας κίνηση με όλο το σώμα προς τα μπρος. Το cross over δεν ηταν στερεωμένο στο έδαφος(το βίδωσαν στο πάτωμα μετά) με αποτελεσμα να αρχισει να ταλαντωνεται μπρος πίσω ώσπου έπεσε όλο προς τα μπρος με το οριζόντιο δοκάρι που ειναι από πάνω να πλακώσει στο κεφάλι ένα παιδί που εκανε δελτοειδείς το οποίο έπεσε κατω ημιλιπόθυμο και με ανοιγμένο κεφάλι. Ηρθε ασθενοφόρο και τον πήρε και του έκαναν ράμματα. Ασχημο να βλέπεις μπροστα σου live τετοια σκηνικά. Ταράζεσαι.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  2. #32
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Στη Λάρισα έκανε ένα παιδί cross over και 2 μέτρα μπροστά ακριβώς υπήρχε ένα μηχάνημα με 2 παράλληλες (κάθετες προς το πάτωμα) λαβές που τραβάς για δελτοειδείς. Αυτός στο cross over είχε βάλει μπόλικα κιλά και επειδή δεν εβγαιναν με άνεση οι επαναλήψεις αρχισε να κλέβει κάνοντας κίνηση με όλο το σώμα προς τα μπρος. Το cross over δεν ηταν στερεωμένο στο έδαφος(το βίδωσαν στο πάτωμα μετά) με αποτελεσμα να αρχισει να ταλαντωνεται μπρος πίσω ώσπου έπεσε όλο προς τα μπρος με το οριζόντιο δοκάρι που ειναι από πάνω να πλακώσει στο κεφάλι ένα παιδί που εκανε δελτοειδείς το οποίο έπεσε κατω ημιλιπόθυμο και με ανοιγμένο κεφάλι. Ηρθε ασθενοφόρο και τον πήρε και του έκαναν ράμματα. Ασχημο να βλέπεις μπροστα σου live τετοια σκηνικά. Ταράζεσαι.
    Πωωωωωω ρε φιλε,τι λες τωρα??!:O

  3. #33
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Ποτε εγινε αυτο ρε????Εγω που ημουν?
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  4. #34
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Που εισαι συ ρε θηρίο?? Αυτό έγινε στο γυμναστηριο στην Ανθίμου Γαζή το παλιό "σχήμα" που τωρα λέγεται NG. Το 2006 εγινε αυτό.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  5. #35
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Πηγαινες εκει?Δεν μ'αρεσει σαν γυμναστηριο.Θριλερ!!!
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  6. #36
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Αφού σου χω ξαναπεί, όταν βλέπω άνθρωπο να φτυνει τα χερια του για να μην του γλυστραει το μονόζυγο αλλάζω κατευθείαν γυμναστηριο. Στη Λάρισα δυστυχως τακτικό φαινόμενο στο γυμναστηριο που πηγαιναμε μαζι(να μη λέω ονοματα). Αναγκάστικα και πήγα σε ένα άλλο που μου ειπανε ότι δεν απευθυνονται σε "τετοιους" μετα από λίγο διαστημα, αλλαξα πάλι γυμναστηριο και πάει λέγοντας. Αφόδευε εντός :-) Χεσε μέσα δηλαδή.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  7. #37
    New Member
    Join Date
    13-10-10
    Posts
    60

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Στη Λάρισα έκανε ένα παιδί cross over και 2 μέτρα μπροστά ακριβώς υπήρχε ένα μηχάνημα με 2 παράλληλες (κάθετες προς το πάτωμα) λαβές που τραβάς για δελτοειδείς. Αυτός στο cross over είχε βάλει μπόλικα κιλά και επειδή δεν εβγαιναν με άνεση οι επαναλήψεις αρχισε να κλέβει κάνοντας κίνηση με όλο το σώμα προς τα μπρος. Το cross over δεν ηταν στερεωμένο στο έδαφος(το βίδωσαν στο πάτωμα μετά) με αποτελεσμα να αρχισει να ταλαντωνεται μπρος πίσω ώσπου έπεσε όλο προς τα μπρος με το οριζόντιο δοκάρι που ειναι από πάνω να πλακώσει στο κεφάλι ένα παιδί που εκανε δελτοειδείς το οποίο έπεσε κατω ημιλιπόθυμο και με ανοιγμένο κεφάλι. Ηρθε ασθενοφόρο και τον πήρε και του έκαναν ράμματα. Ασχημο να βλέπεις μπροστα σου live τετοια σκηνικά. Ταράζεσαι.
    Προφανός το κρος όβερ ήταν της πλάκας. Λαμαρίνα ελαφριά και πολλά κιλά πιάτα με σκουριασμένη τροχαλία. Μάλον θα έπρεπε να του αφαιρεσουν την άδεια και να φάει πρόστιμο ο ιδιοκτήτης,. Πήρε ενα κρος οβερ για παιδικό σταθμό.

  8. #38
    New Member Exterminator's Avatar
    Join Date
    15-03-11
    Location
    Καβάλα
    Posts
    9

    Default

    Ευτυχώς το χειρότερο που έχω πάθει είναι να μου κολλήσει η μπάρα στον θώρακα στις πιέσεις
    τρικεφάλων με κλειστή λαβή, ανοίγω λαβή και με τους ξεκούραστους θωρακικούς ξεκόλλησα
    αλλά ακόμη θυμάμαι τον πανικό στα μάτια του γυμναστή όταν με είδε και έτρεχε να με προλάβει.

    Γενικός μυαλό και σώμα μαζί σε ότι κι αν κάνουμε και μακριά από μας όλα.
    Οι αετοί δεν συγχωρούν δεν δέχονται συγνώμη αν τους προσβάλλεις μια φορά
    κάνουν μαχαίρια τα φτερά και
    ισχύουν άλλοι νόμοι
    Tερζής

  9. #39
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    28-04-13
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    105

    Default

    καλο ειναι για μας να μενουμε μακρια απο πλαστικουρες που τα βαφτισαν οργανα γυμναστικης και απο τρελαρες που βαζουν 200κιλα και δεν ξερουν να κανουν την ασκηση. ευτυχως δεν εχω γινει θυμα η θεατης καποιου ατυχηματος.

  10. #40
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Eγω ευτυχος δεν εχω παθει κατι.. Θυμαμαι ομως χαρακτηριστκα και δεν νομιζω οτι θα το ξεχασω ενα σαββατοβραδο κατα τις 9-10 ειχαμε μεινει στο γυμαστηριο εγω που εκανα γαμπες στην πρεσσα, ενα παιδι που επαιζε μονες στο squat και ενα στον επικλινη.. Καποια στιγμη ετσι οπως κοιταγα το παιδι στον παγκο απο τον καθρεφτη, ειχε βαλει 70-80 κιλα (δεν θυμαμαι) και ετσι οπως εχει τελειωσει το σετ και παει να βαλει την μπαρα πισω, δεν καθεται στην αριστερη πλευρα και του πεφτει απο την μια πλευρα στο στηθος και ακουγεται ενα γκαπ απο την πλακα που γλιστρησε απο την μπαρα, πεταχτηκαμε και εγω και ο αλλος να τον βοηθησουμε, ευτυχως δεν επαθε ζημια απλα ειχε μια μεγαλη κοκκινηλα στο στηθος.. :(

  11. #41
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-02-12
    Posts
    169

    Default

    Παραλίγο να χτυπήσω σοβαρά κι εγώ πριν κάνα μήνα.

    Γυμνάζομαι μόνος στο σπίτι. Έκανα pullover με αλτήρα ξαπλωμένος κατα μήκος στον πάγκο. Συνήθως κάνω με τον 35κιλο για 10-12 επαναλήψεις αλλά εκείνη τη μέρα (βράδυ ήτανε) ήμουν ξενυχτισμένος από την προηγ. βραδυά και πολύ κουρασμένος, αλλά πού ο χοντροκέφαλος να πάρω πιό λίγα κιλά...
    Ξεκινάω λοιπόν με άνεση να κάνω πλήρη κίνηση μέχρι πίσω και μέχρι πάνω από το κεφάλι. Κάπου στην όγδοη-ένατη επανάληψη ένιωσα την κούραση μεν αλλά όχι τόσο ώστε να νιώθω ότι δεν έβγαινε άλλη επανάληψη. Στη δέκατη και αφού ξεκίνησα την επιστροφή από τέρμα χαμηλά πίσω από το κεφάλι μου, μόλις έφερα τον αλτήρα πάνω από το κεφάλι νιώθω απότομα να "κλατάρει" ο αριστερός τρικέφαλος και να μη μπορώ να κρατήσω τον αλτήρα πλέον με τεντωμένα χέρια. Σε χιλιοστά του δευτερολέπτου νιώθω να προσγειώνεται ο αλτήρας στο πρόσωπό μου και στιγμιαία γυρίζω το κεφάλι προς το πλάϊ για να αποφύγω το χτύπημα. Αποτέλεσμα ήταν να με χτυπήσει ο 10κιλος δίσκος στο κόκκαλο ανάμεσα σε μάτι και αυτί χωρίς ευτυχώς σοβαρό χτύπημα. Μια μικρή μελανιά και πόνος για λίγες μέρες.
    Κι όχι τίποτ' άλλο, άμα γύρισα σπίτι έφαγα και δούλεμα από όλους, τον 16χρονο γιό μου, την κόρη μου και τη γυναίκα μου. Η δε κόρη μου μου πρότεινε όταν κάνω προπόνηση να φοράω το full face κράνος της μηχανής

    Άλλη μια φορά με πλάκωσε η μπάρα στις πιέσεις στήθους στον κατακλινή πάγκο, πάλι μόνος, αλλά σιγά-σιγά την πέρασα πίσω από το κεφάλι μου.

    Επικίνδυνα όλα αυτά αλλά από την άλλη είναι και παράσημα της μάχης...
    Last edited by MikeNick; 19-07-13 at 09:18.

  12. #42
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    πριν λιγο καιρο ειχα ενα ατυχημα το οποιο εγραψα στο λοκ μου...ας το γραψω και στην καταλληλη ενοτητα...
    πηγα για PR στο παγκο στα 110 κιλα...πισω μου ενα παλληκαρη που και αυτο ασχολειτε με pl...οποτε εμπειρος...λοιπον...κατεβαζω την μπαρα αργα και την ακουμπαω στερνο...μετα εκρηξη απο το νεκρο σημειο και το σηκωμα φαινοταν ευκολο...στο κλειδωμα ομως εχασα το βαρος...και αρχισε η μπαρα να ερχεται προς τα κατω καπως γρηγορα γιατι τα χερια μου παρεδωσαν πνευμα...το παιδι τα εχασε γιατι μαλλον ξαφνιαστηκε που τα εχασα στο κλειδωμα και τραβηξε με πολυ δυναμη τη μπαρα προς τα πανω με αποτελεσμα να φυγει αυτη απο την παλαμη μου και να παει στα δαχτυλα μου...τοτε εκει εγω δεν μπορουσα να σπρωξω...ο σποτερ δεν μπορουσε να σηκωσει μονος το βαρος και ερχετε ολη η μπαρα και καρφωνει στο λαιμο μου....ευτυχως γυρισα κεφαλι και δεν καρφωθηκε κατευθεια στη καροτυδα μου...εμεινε εκει η μπαρα για λιγα δευτερολεπτα χωρις να μπορουμε να την σηκωσουμε...εβαλα τοτε δυναμη μονο απο την δεξια πλευρα...και εγυραν λιγο τα κιλα απο την αριστερη που για καλη μου τυχη δεν τα ειχα κλειδωμενα...και καταφερα να ελευθερωθω...ειχα φουσκωμα στο λαιμο και για καμμια εβδομαδα δεν μπορουσα να καταπιω ευκολα...οποτε...αμα λεμε βοηθεια...εννουμε ελαφρια κινηση για να μπορεσει καποιος να σηκωσει τα κιλα...τα κιλα σε οριακα σετ χανονται για πολυ λιγο...οποτε η βοηθεια δεν πρεπει να ειναι εντονη και με βια γιατι τοτε υπαρχει ο κινδυνος να χασει εντελως την κινηση αυτος που εκτελει και να μεινει ολο το βαρος στον σποτερ...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  13. #43
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Αμαν!!! Ανατρίχιασα!!!!
    Εσύ τουλάχιστον είχες την εμπειρία, αν ήταν κανένας πιτσιρικάς όμως...

  14. #44
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Αμαν!!! Ανατρίχιασα!!!!
    Εσύ τουλάχιστον είχες την εμπειρία, αν ήταν κανένας πιτσιρικάς όμως...
    ..αλλο να στο λεω...και αλλο να το βιωνεις...να σε πατανε 110 κιλα στο λαιμο και να μην μπορεις να κανεις τιποτα...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  15. #45
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-11
    Posts
    2,219

    Default

    Πριν 2 εβδομάδες περίπου :

    Όρθιο ρακ για δίσκους, περίπου σαν και αυτό βρίσκεται μεταξύ δύο πάγκων. Ο ένας είναι άδειος και στον άλλο κάνει μια γυναίκα, σχετικά μεγάλη. Πάει ένας να πάρει δίσκους για να κάνει στον απέναντι πάγκο και κάνει το λάθος να σηκώσει το δίσκο από την πλευρά που δεν είχε τίποτα άλλο παρά αυτό τον δίσκο. Στην άλλη πλευρά είχε 70-80 κιλά σε δίσκους 10 κιλών, 5 κιλών και 2,5 κιλών. Με το που σηκώνει το δίσκο πέφτει όλο το ρακ στα πλάγια, με τα κιλά και το ρακ να πέφτουν εκατοστά μακριά από το πρόσωπο της γυναίκας η οποία κυριολεκτικά έμεινε κόκκαλο με τη μπάρα στο χέρι.

  16. #46
    New Member Yiota's Avatar
    Join Date
    05-07-13
    Location
    Ioannina
    Posts
    41

    Default

    Να πώ κ εγώ για ένα ντροπιαστηκό ατυχημα που είχα στα αποδυτήρια του gym...
    πρίν 1 εβδομάδα, εκεί που άλλαζα μπλούζα, ήταν μια κυρία ακριβώς δίπλα μου... κάνω να βάλω την μπλούζα μου και χλάτς! όπως κατέβασα τα χέρια μου πήρα παραμάζομα το σουτιέν που φορούσε κ φάτσα φόρα όοοολα! ντράπηκε η καημενούλα αλλα κ εγώ δεν έφτεγα. Εφτεγά???????

  17. #47
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    10-06-09
    Posts
    947

    Default

    ΟΧΙ Γιώτα...

    Στο δικό μου πριν καμιά 10αριά μέρες ήταν ένας κύριος (καμιά 70αριά χρονών, φαινόμενο ο άνθρωπος...) κ καθώς είχε τελειώσει το ντουζάκι του ήταν ένας πιτσιρικάς που χτυπούσε το σείκερ με την whey, κ ξαφνικά του ανοίγει το καπάκι κ τον κάνει τον άνθρωπο σοκολατί...
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  18. #48
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-05-13
    Posts
    113

    Default

    Εδώ και 3 μέρες όταν κάνω μονόζυγο ή βυθίσεις στο δίζυγο ή όταν σηκώνω πολλά κιλά νιώθω το πίσω μέρος του καεφαλιού να σφίγγει σα σφουγγάρι και πονάει απίστευτα

  19. #49
    Junior Bodybuilder GeorgeV77's Avatar
    Join Date
    16-06-08
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    180

    Default

    κανοντας πιεσεις μπαρας σε ισιο παγκο με 90 κιλα ελευθερα,τελειωνοντας την τεταρτη επαναληψη και ειμαι ετοιμος για 2-3 επιπλεον,ενω εχω την μπαρα στην κορυφη,ακουω απο τον αριστερο θωρακικο 3 συνεχομενα "μπαπ",πεφτοντας η μπαρα σταδιακα προς το στηθος μου.δεν υπηρχε καθολου πονος,ρηξη αριστερου θωρακικου,λιγο μελανιασμα για καμια εβδομαδα στον δικεφαλο(στο σημειο που σταματησε η μπαρα).δεν εκανα ποτε εγχειρηση,δεν κανω ελευθερη μπαρα ποτε πλεον,κανω σημερα 60 κιλα ανετα σε smith.η ρηξη συνεβει λογω ανεπαρκους προθερμανσης.

  20. #50
    New Member Yiota's Avatar
    Join Date
    05-07-13
    Location
    Ioannina
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by djastral232 View Post
    ΟΧΙ Γιώτα...

    Στο δικό μου πριν καμιά 10αριά μέρες ήταν ένας κύριος (καμιά 70αριά χρονών, φαινόμενο ο άνθρωπος...) κ καθώς είχε τελειώσει το ντουζάκι του ήταν ένας πιτσιρικάς που χτυπούσε το σείκερ με την whey, κ ξαφνικά του ανοίγει το καπάκι κ τον κάνει τον άνθρωπο σοκολατί...
    Ε, ενταξη δεν έγινε κ τίποτα το σπουδαίο!!! έτσι οπως αρχισες να λες την ιστορια με το σεικερ, φοβήθηκα λιγακι.... μηπως ελεγες τιποτα πονηρο... "ντροπη μου"

  21. #51
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    04-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Να πω και γω κατι που ειδα..
    Ενας -κλασικος αναισθητος- τυπάς γυμναστηριου, τυπου παραταω τα βαρη οπου να ναι/το γυμναστηριο ολο για παρτυ μου(..) εκανε διαδρομο και "τι πιο φυσιολογικο" κατεβηκε απο το διαδρομο και τον αφησε ανοιχτο! Αμεσως μετα ερχοταν μια κυρια, γυρω στα 50, μιλωντας στο κινητο και πηγε να ανεβει στον διαδρομο!
    Το αποτελεσμα ηταν να της βγει ο ωμος και για κατι μηνες εμεινε εκτος προπονησεων..Του ριξε κι ενα βρισιδι, αλλα τι τα θες..
    Οσο για τον εξυπνακια, ευτυχως εφυγε απο το γυμναστηριο απο την ντροπή(?) του..
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  22. #52
    New Member Yiota's Avatar
    Join Date
    05-07-13
    Location
    Ioannina
    Posts
    41

    Default

    Oχι ρε! κρημα η καημενουλα!!! πως δεν επαθε κ τιποτα χειροτερο!!! τους μισω αυτους τους τυπους!!!!!!!!!

  23. #53
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    10-06-09
    Posts
    947

    Default

    Quote Originally Posted by Yiota View Post
    Ε, ενταξη δεν έγινε κ τίποτα το σπουδαίο!!! έτσι οπως αρχισες να λες την ιστορια με το σεικερ, φοβήθηκα λιγακι.... μηπως ελεγες τιποτα πονηρο... "ντροπη μου"
    αν κ (δεν) μπορώ να φανταστώ σε τι πονηρό πήγε το μυαλό σου, τα πονηρά τα λέω μόνο μέσω pm
    Last edited by djastral232; 19-07-13 at 21:15.
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  24. #54
    Advanced Bodybuilder jonic's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια
    Posts
    851

    Default

    πριν 2 χρονια περιπου μια ψιλοθλαση στο στηθος οταν εκανα κατακλινη με μπαρα ...στην 2η επαναληψη την καταλαβα την δουλεια κ μετα για ενα μηνα τελειως οφ κ μπηκα παλι σιγα σιγα !!!!
    κ πριν 5 χρονια ισως κ παραπανω . επικλινη με αλτηρες κ ελεγα αντε αλλη μια επαναληψη κ αντε αλλη μια μεχρι που στο ανεβασμα νεκρωσε το αριστερο μου χερι κ τα πηρα σιδερακια ...ενα προβλημα στον ωμο τοτε κ παλι οφ δεν θυμαμαι για ποσο.....

  25. #55
    Junior Bodybuilder A1200's Avatar
    Join Date
    24-12-12
    Location
    Athens
    Posts
    132

    Default

    Μα καλά ,κανεις δεν έχει φάει τα μούτρα του σε διάδρομο ???
    je ne regrette rien

  26. #56
    Advanced Bodybuilder Traianus's Avatar
    Join Date
    16-05-10
    Location
    Ρόδος
    Posts
    911

    Default

    Quote Originally Posted by hoil View Post
    Εδώ και 3 μέρες όταν κάνω μονόζυγο ή βυθίσεις στο δίζυγο ή όταν σηκώνω πολλά κιλά νιώθω το πίσω μέρος του καεφαλιού να σφίγγει σα σφουγγάρι και πονάει απίστευτα
    Πω πωωω! Τρομερό ατύχημα...
    Αστράφτει η υποκρισία και αποκαλύπτεται γυμνή, στραβή και ξεδοντιάρα.

  27. #57
    New Member
    Join Date
    10-10-10
    Posts
    48

    Default

    Ειμαι στο σμιθ για οπισθολεμιες εχω φορτώσει 40+40 στην 3 επαναληψη λυνει το Ενα γαντζακι απο το σμιθ ευτυχώς ητανε κοντα το φιλαρακι μου που κανουμε μαζι και ολα καλα


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •