Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-05-07
    Location
    .
    Posts
    6

    Default Pαγάδες στην κοιλιά

    Χαιρετώ όλους εδώ μέσα.

    Εχω να κάνω μία ερώτηση και θέλω την άποψη σας,παλία είχα λίγο κοιλιά και στο σημείο εκεί έβγαλα ραγάδες,τώρα που έχει φύγει το λίπος και η κοιλιά οι ραγάδες παραμένουν.Υπάρχει κανένας τρόπος που φεύγουν(αλοιφή για παράδειγμα)

  2. #2
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-12-07
    Location
    egaleo, Greece.
    Posts
    34

    Default

    Καλησπέρα SAKISMIP!

    Πήγαινε στην κορυφή της σελίδας που γράφει ΄΄search''&γράψε με ελληνικούς χαρακτήρες τη λέξη ραγάδες:D.

    θα σου εμφανιστουν καποια topics,στα οποία έχουν γίνει κάποιες συζητήσεις επί του θεματος!Για κοίτα,μήπως καλύπτεσαι!Αν όχι,επανερχεσαι![:-magnify]

    Φιλικά&Καλώς Όρισες κιόλας![:-propeller]

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-05-07
    Location
    .
    Posts
    6

    Default

    ευχαριστώ πολύ φίλε μου dolcinoνα εισαι καλά!

  4. #4
    New Member
    Join Date
    23-03-08
    Location
    Larissa, Greece.
    Posts
    32

    Default

    Δοκίμασε αν θες και την κρέμα Strivectin. Απ΄ ότι έχω ακούσει γενικά και από μια φίλη μου που την δοκίμασε είναι αρκετά αποτελεσματική. Δεν τις εξαλείφει βέβαια τελείως αλλά μειώνει αρκετά την ενταση και το βάθος τους ώστε να φαίνονται ελάχιστα. Το βασικό μειονέκτημα είναι η αρκετά υψηλή τιμή και ότι χρειάζεται επάλειψη τρεις φορές την ημέρα για 4-6 εβδομάδες. Θα την βρεις στην αγορά στα μαγαζιά καλλυντικών Σephora. Πάντως αν αγοράζεις από το Ιντερνετ δοκίμασε και το ebay αν ψάξεις λίγο μπορεί να την βρεις εκεί μέχρι και στο 1/3 της τιμής!

    Υ.Γ Αν την δοκιμάσεις τελικά, κάνε αργότερα και ένα post για τα αποτελέσματα που θα έχεις.

  5. #5
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-07-08
    Location
    .
    Posts
    31

    Default

    Λοιπόν φίλε μου είχα κι έχω τεράστιο πρόβλημα με τις ραγάδες στην κοιλιά(πιο συγκεκριμένα στο "σωσιβιάκι" που λένε)!Είμαι λες και με έχουν μαστιγώσει[:-ashamed]
    Έβαζα 12 μήνες την Simulcium συστηματικά και δεν είδα κανένα αποτέλεσμα!Εδώ και λίγο καιρό πήγα και αγόρασα την Percutalfa κι έχω δει τρομερά αποτελέσματα!!Μετάνιωσα που δεν την είχα πάρει και πιο νωρίς!!Θα την βρεις σε φαρμακεία...το κόστος μου φαίνεται είναι 16 ευρώπουλα

  6. #6
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    18-02-07
    Location
    Mytilene (currently Athens), Greece.
    Posts
    1,077

    Default

    Συμφωνώ για την Percutalfa, αν και δεν έβαζα και πολύ συστηματικά, έκανε δουλειά.
    Train hard = Feel good
    ----------------------------------------
    Sign up for the Best Online Manager game:
    www.trophymanager.com/index.phpref=254028


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •