Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 91 to 120 of 245
  1. #91
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Η εκβαση της υποθεσης μου κανει πολυ μαιμουδια.
    Αυτη η κινεζικη εταιρια των πολλων δις$$ οπως ειπε ο δικηγορος του Ιακωβου εχει εργατες που γεμιζουν τους κουβαδες με σκονη ?
    Οχι βεβαια γραμμη παραγωγης εχει,αν εγινε ενα τετοιο λαθος (που ειναι οσο πιθανο ειναι και το να ανοιξεις ενα σακουλι δρακουλινια και να βρεις μεσα ποπ κορν) εγινε μονο σε 10-20 συσκευασιες που σταλθηκαν στην Ελληνικη ομαδα αρσης βαρων? Δεν εγινε στα υπολοιπα χιλιαδες ενδεχωμενος σκευασματα που παρηγαγε η ιδια γραμμη παραγωγης?
    Τα υπολοιπα που ειναι? Η μονο η Εθνικη ψωνιζει απο κει?

    Αιντε.αιντε
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  2. #92
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    01-03-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    αν το "ευ αγωνιζεσθαι" ΜΑΤΖ τελειωσε τοτε κακως μιλαμε για αθλημα και αθλητες.
    ας μιλησουμε για το τι παιρνουν και ποτε και οχι για παγκοσμια ρεκορ.
    σαφως και ολα πλεον γινονται για το χρημα και τη δοξα αλλα υπαρχει και λιγο μυαλο για να καταλαβουμε πως τιποτα δεν ειναι τυχαιο.
    o tempora o mores!

  3. #93
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by akillas28

    οπως ειπα και σε ενα ποστ νωριτερα στο ιδιο θεμα εδω, εγω εχω προβλημα στο σπιτι μου. Δεν μπορω να βαλω κανενα συμπληρωμα. Και ο fatal error μου ειπε πως θα κοστισει πολυ η αναλυση στο χημειο του κρατους εαν τους παω δειγμα απο συμπληρωμα(μπας και ηρεμησω τους γονεις μου). Μηπως ξερει κανεις να μου πει ο ΕΟΦ ποια συμπληρωματα εγκρινει??? Εαν υπαρχει καμια λιστα, που μπορω να την βρω γιατι μπηκα στη σελιδα του ΕΟΦ και δεν εβγαλα ακρη. Οσο για την παρουσα κατασταση, υπαρχει μια παροιμια που λεει "εριξε ενας τρελλος την πετρα στο πηγαδι, και ετρεξαν οι γνωστικοι να την βγαλουνε" .Ο καθε απιθανος, σχετικος και ασχετος θα βγαινει σε παραθυρο, σε εκπομπη, και σε βραδυνο κανιβαλικο talk show να μιλαει για τα αναβολικα και τα συμπληρωματα και θα ακουμε οτι να'ναι. Σχετικα με αυτο που ειπα νωριτερα(συμπληρωματα που εγκρινει ο ΕΟΦ) οποιος γνωριζει κατι ας με βοηθησει. Ευχαριστω παιδια!!
    </blockquote id=quote>


    Γινομαι κουραστικος, αλλα μηπως εστω κατα διανοια γνωριζει κατι πανω στο θεμα που ανεφερα παραπανω??? Ευχαριστω πολυ
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  4. #94

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    συγνωμη ρε παιδια αλλα η εννοια του "ευ αγωνιζεσθαι" παει περιπατο? δηλαδη μονο οσοι περνουν αναβολικα ειναι πραγματικοι αθλητες?
    σαφως και οι αμερικανοι ειναι "ειδικοι" σ αυτα αλλα ολοι ξερουμε τι γινετε με δαυτους
    πως λοιπον λεμε καποιον "αθλητη" οταν αυτος εχει γινει αλογο απο αυτα που εχει παρει?
    το θεωρειτε λογικο? οι ΒΒs περνουν αναβολικα για τη παρτυ τους ,οι αθλητες ομως ?
    </blockquote id=quote>

    Τάχουμε ξανασυζητήσει , ποιο ΕΥ-ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ , εδώ μιλάμε για φράγκα και αποκατάσταση / σταδιοδρομία / επάγγελμα - και φυσικά δοξα / αναγνώριση κλπ κλπ
    ΟΧΙ δέν κατηγορώ κανένα χρήστη , αρκεί να είναι συνειδητοποιημένος και να ξέρει ΓΙΑΤΙ και ΤΙ ΚΑΝΕΙ , ενώ φυσικά θα πρέπει να υπάρχει και Γιατρός ή ΓΙΑΤΡΟΙ απο πίσω , αν θέλει οταν σταματησει να έχει κάποια ποιότητα ζωής
    Ο καθένας μας σταθμίζει πράγματα και καταστάσεις και πράττει ανάλογα κατά το πώς σκέφθεται και νοιώθει
    </blockquote id=quote>

    Ακριβώς αυτό.
    Μη σου πω ότι μερικές φορές η "χορήγηση" γίνεται με τη συγκατάθεση των εκάστοτε γονέων (που φυσικά αργότερα βγαίνουν στα παράθυρα σοκαρισμένοι).

  5. #95

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Μιλαει και ο Μπαζινας (!) για αθλητισμο και μουσκουλα!!! Ε-Λ-Ε-Ο-Σ-----!!!!!

  6. #96
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    21-03-05
    Location
    ΣΦΑΚΙΑ, Greece.
    Posts
    4,689

    Default

    Γιατί το λες αυτό Πέτρο;
    Θεωρώ ότι έχει γνώση για το θέμα.
    "Να πεθαίνεις κάθε μέρα. Να γεννιέσαι κάθε μέρα. Ν' αρνιέσαι ο,τι έχεις κάθε μέρα. Η ανώτατη αρετή δεν είναι να 'σαι ελεύθερος παρά να μάχεσαι για την ελευθερία"

  7. #97
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    συγνωμη αλλα μερικοι εδω μου φαινεται οτι εχετε μαυρα μεσανυχτα

    ολοι μα ολοι οσοι αγωνιζονται σε εθνικο επιπεδο ειναι μεσα στο φαρμακο

    και ναι το φαρμακο εχει γινει αναποσπαστο μερος
    και ναι ολοι που ασχολουνται (παραγοντες,αθλητες προπονητες,σπονσορες)το ξερουν

    απο εκει και περα παλι οσοι εχουν το χαρισμα ειναι οι πρωταθλητες
    ετσι αν δια μαγειας εξαφανιστουν τα φαρμακα αυτοι που ειναι τωρα οι δεκα καλυτεροι παλι θα ειναι

    και για μια φορα ακομη αν δεν εχεις το ταλεντο για το αθλημα οσο φαρμακο και αν παρεις δεν θα γινεις πρωταθλητης

    οι αρσιβαριστες μας εκαναν οτι κανουν ολοι οι αρσιβαριστες

  8. #98
    Advanced Bodybuilder mirmidon's Avatar
    Join Date
    23-06-05
    Location
    LA, Greece.
    Posts
    808

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by akillas28

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by akillas28

    οπως ειπα και σε ενα ποστ νωριτερα στο ιδιο θεμα εδω, εγω εχω προβλημα στο σπιτι μου. Δεν μπορω να βαλω κανενα συμπληρωμα. Και ο fatal error μου ειπε πως θα κοστισει πολυ η αναλυση στο χημειο του κρατους εαν τους παω δειγμα απο συμπληρωμα(μπας και ηρεμησω τους γονεις μου). Μηπως ξερει κανεις να μου πει ο ΕΟΦ ποια συμπληρωματα εγκρινει??? Εαν υπαρχει καμια λιστα, που μπορω να την βρω γιατι μπηκα στη σελιδα του ΕΟΦ και δεν εβγαλα ακρη. Οσο για την παρουσα κατασταση, υπαρχει μια παροιμια που λεει "εριξε ενας τρελλος την πετρα στο πηγαδι, και ετρεξαν οι γνωστικοι να την βγαλουνε" .Ο καθε απιθανος, σχετικος και ασχετος θα βγαινει σε παραθυρο, σε εκπομπη, και σε βραδυνο κανιβαλικο talk show να μιλαει για τα αναβολικα και τα συμπληρωματα και θα ακουμε οτι να'ναι. Σχετικα με αυτο που ειπα νωριτερα(συμπληρωματα που εγκρινει ο ΕΟΦ) οποιος γνωριζει κατι ας με βοηθησει. Ευχαριστω παιδια!!
    </blockquote id=quote>


    Γινομαι κουραστικος, αλλα μηπως εστω κατα διανοια γνωριζει κατι πανω στο θεμα που ανεφερα παραπανω??? Ευχαριστω πολυ
    </blockquote id=quote>

    Της ΕΑΣ τα συμπληρωματα και πολλα ακομα εχουν εγκριση του ΕΟΦ αλλα οσο βλακεια και αμαθεια ειναι να νομιζεις πως εχει κατι η πρωτεινη αλλ τοσο βλακεια ειναι να νομιζεις πως ο ΕΟΦ κανει καναν ελεγχο. Πας το συμπληρωμα και τα συστατικα που γραφει επανω η εταιρια και αν δεν εχει κατι παρανομο βγαινει κανονικα εγκριση...Φιλε μου,πες στους γονεις σου να διαβασουν και να μαθουν και να μην επηρεαζονται απο αυτα που λενε στη τηλεοραση...
    Weightlifting is sport; weight training is not.

  9. #99
    Pumping Iron RONI78's Avatar
    Join Date
    05-11-07
    Location
    Πειραιας, Greece.
    Posts
    287

    Default

    πολα τα κιλα παιδια και μεγαλος ο ανταγωνισμος,με απλη λογικη οποιος καταλαβε καταλαβε.....
    the best supplement is time..!!!

  10. #100
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    Πριν είπε κάποιος στο Χατζηνικολάου, ότι "Επειδή παίρνει ο Brad Pitt αναβολικά, σημαίνει ότι πρέπει να πάρουν και αυτοί"!!!!


    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  11. #101
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    και οπως ειπα καισε μια αλλη συζητηση
    οι πιθανοτητες να υπαρχει αθλητης εθνικου επιπεδου οποιουδηποτε αθληματος
    αντοπαριστος ειναι τοσες οσες και να υπαρχει χορτοφαγος λευκος καρχαριας

  12. #102

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sifis

    Γιατί το λες αυτό Πέτρο;
    Θεωρώ ότι έχει γνώση για το θέμα.
    </blockquote id=quote>

    Για ποιο θέμα ρε συ Σήφη; Εγώ τον έχω για 100% γραφικό. Βασικά απαντούσε σε αυτό που είπε ο Χατζηνικολάου περί κουβάδων κλπ έξω από γυμναστήρια..

  13. #103

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    Πριν είπε κάποιος στο Χατζηνικολάου, ότι "Επειδή παίρνει ο Brad Pitt αναβολικά, σημαίνει ότι πρέπει να πάρουν και αυτοί"!!!!


    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    </blockquote id=quote>

    Δεν είπε ακριβώς αυτό, είπε ότι το πρότυπο σήμερα είναι ο brad pitt=μούσκουλα, και για να γίνουν αυτά βοηθούν τα χαπάκια.
    Φυσικά είναι μέσα στα πράγματα όλο το πάνελ.

  14. #104
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default

    mirmidon εδω και 2 μερες ο πατερας μου μιλαει με γιατρους, καθηγητες πανεπιστημιου, μεχρι και εναν παλιο γνωστο αθλητη βρηκε και τον δασκαλεψανε... Εχει σαν γονιος αγωνιες και δεν τον αδικο που φοβαται, αλλα δυστυχως, ο βομβαρδισμος απο τις διαφορες ανακατεμενες πληροφοριες(και π@π@ρολογια) των τελευταιων ημερων σε συνδιασμο με την αγνοια και την ημιμαθεια τον εχουν τρομαξει πολυ. Δεν ξερω για εσας παιδια, αλλα το ζω εντονα το προβλημα, η τηλεοραση παλι τα καταφερε. Μια μικρη ερευνα που εκανα ειδα οτι και αλλες εταιριες εχουν την εγκριση του ΕΟΦ. Τι να πω, εαν δεν τους πεισω και τοτε, δεν ρισκαρω να παρω τιποτα γιατι θα πεταχτει και θα κλαιω τα λεφτα μου. Ευχαριστω για τη βοηθεια mirmidon
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  15. #105
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    14-02-08
    Location
    .
    Posts
    45

    Default

    εγω παντως λεω,να ξεκινησω εναν κυκλο.
    οχι με κινεζικα:D:D

  16. #106
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Glock

    εγω παντως λεω,να ξεκινησω εναν κυκλο.
    οχι με κινεζικα:D:D
    </blockquote id=quote>

    ναι γιατι μπορει να μπερδευτουν και να σου στειλουν απλη πρωτεινη [:-slaphappy][:-slaphappy][:-slaphappy][:-slaphappy]

  17. #107
    Pumping Iron
    Join Date
    14-05-07
    Location
    Volos, Greece.
    Posts
    268

    Default

    για να δουμε τι θα μας πει τωρα και το 30φυλλοπουλος, μεχρι στιγμη παντως καλα το παει...

  18. #108
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-09-04
    Location
    THESSALONIKI, Greece.
    Posts
    39

    Default

    δείτε και αυτό?..
    http://www.fps.gr/node/390

    τι να πω.....

  19. #109
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    21-03-05
    Location
    ΣΦΑΚΙΑ, Greece.
    Posts
    4,689

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sifis

    Γιατί το λες αυτό Πέτρο;
    Θεωρώ ότι έχει γνώση για το θέμα.</blockquote id=quote>
    Για ποιο θέμα ρε συ Σήφη; Εγώ τον έχω για 100% γραφικό. Βασικά απαντούσε σε αυτό που είπε ο Χατζηνικολάου περί κουβάδων κλπ έξω από γυμναστήρια..</blockquote id=quote>

    Τι για ποιο θέμα Πέτρο; Για ποιο θέμα συζητάμε;
    Ήταν κι ο ίδιος αθλητής της άρσης βαρών ή της πάλης, με διακρίσεις, καθώς κι ο γιος του κι ασχολείται με τα "βαρέα" αθλήματα σχεδόν σαράντα χρόνια.
    Τώρα τελευταία γράφει για ποδόσφαιρα και για τα ομαδικά αθλήματα.
    Μπορεί να μην έχει τις γνώσεις για την κατασκευή των φαρμάκων αλλά δεν είναι και βιοχημικός ο άνθρωπος.
    Από εκεί κι ύστερα όμως μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

    Έδιτ. Δες στον παρακάτω σύνδεσμο και πες μου με τι διαφωνείς:
    http://www.sport24.gr/svc/npc/cover....8/4/2008&cid=4
    "Να πεθαίνεις κάθε μέρα. Να γεννιέσαι κάθε μέρα. Ν' αρνιέσαι ο,τι έχεις κάθε μέρα. Η ανώτατη αρετή δεν είναι να 'σαι ελεύθερος παρά να μάχεσαι για την ελευθερία"

  20. #110

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    αν το "ευ αγωνιζεσθαι" ΜΑΤΖ τελειωσε τοτε κακως μιλαμε για αθλημα και αθλητες.
    ας μιλησουμε για το τι παιρνουν και ποτε και οχι για παγκοσμια ρεκορ.
    σαφως και ολα πλεον γινονται για το χρημα και τη δοξα αλλα υπαρχει και λιγο μυαλο για να καταλαβουμε πως τιποτα δεν ειναι τυχαιο.
    </blockquote id=quote>

    Φίλε μου , οτι και να πούμε εμείς (οι πολύ λίγοι και σε νούμερο και σε δυνατότητες επηρεασμού κοινής γνώμης ) η πραγματικότητα είναι οτι το κλαδί ελιάς μαράθηκε εδώ και πολλά χρόνια
    Απαξ και το σκηνικό , έχει φράγκα , εταιρείες , διαφημίσεις , show κλπ τότε αυτομάτως μιλάμε για οικονομικά κέρδη/συμφέροντα και βομηχανία παραγωγής αθλητών και ρεκόρ
    Και οντως ή τίποτα δέν είναι τυχαίο , ή ολα έχουν αφεθεί στήν τύχη
    Το ξέρω οτι το σχλημα είναι οξύμωρο , αλλά πώς να περιγράψεις αυτή τήν κατάσταση (που δέν είναι τωρινή )
    Και μην πάς μακρυά , τουλάχιστον αυτοί που τα βαράνε (οι επαγγελματίες εννοώ) έχουν καλώς ή κακώς, κάποιους στόχους και κάποιες απολαβές (χειροπιαστές ) , οι υπόλοιποι (μέσα και μείς οι σφίχτες ) που ούτε ξέρουν τι βαράνε , πόσο και για πόσο καιρό (και το ξέρουμε αυτό καλά ) , αυτοί κι αν τα αφήνουν στήν τύχη και στο έλεος του Θεού...

  21. #111

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    συγνωμη ρε παιδια αλλα η εννοια του "ευ αγωνιζεσθαι" παει περιπατο? δηλαδη μονο οσοι περνουν αναβολικα ειναι πραγματικοι αθλητες?
    σαφως και οι αμερικανοι ειναι "ειδικοι" σ αυτα αλλα ολοι ξερουμε τι γινετε με δαυτους
    πως λοιπον λεμε καποιον "αθλητη" οταν αυτος εχει γινει αλογο απο αυτα που εχει παρει?
    το θεωρειτε λογικο? οι ΒΒs περνουν αναβολικα για τη παρτυ τους ,οι αθλητες ομως ?
    </blockquote id=quote>

    Τάχουμε ξανασυζητήσει , ποιο ΕΥ-ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ , εδώ μιλάμε για φράγκα και αποκατάσταση / σταδιοδρομία / επάγγελμα - και φυσικά δοξα / αναγνώριση κλπ κλπ
    ΟΧΙ δέν κατηγορώ κανένα χρήστη , αρκεί να είναι συνειδητοποιημένος και να ξέρει ΓΙΑΤΙ και ΤΙ ΚΑΝΕΙ , ενώ φυσικά θα πρέπει να υπάρχει και Γιατρός ή ΓΙΑΤΡΟΙ απο πίσω , αν θέλει οταν σταματησει να έχει κάποια ποιότητα ζωής
    Ο καθένας μας σταθμίζει πράγματα και καταστάσεις και πράττει ανάλογα κατά το πώς σκέφθεται και νοιώθει
    </blockquote id=quote>

    Ακριβώς αυτό.
    Μη σου πω ότι μερικές φορές η "χορήγηση" γίνεται με τη συγκατάθεση των εκάστοτε γονέων (που φυσικά αργότερα βγαίνουν στα παράθυρα σοκαρισμένοι).

    </blockquote id=quote>

    Α Γειά σου ρε ikamak , ακριβώς έτσι

  22. #112
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    03-04-08
    Location
    .
    Posts
    41

    Default

    Αυτο που με ενοχλει περισσοτερο στην υποθεση ειναι η υποκρισια. "Σοκ στην κοινη γνωμη" , "ντροπη", "να αποδοθουν ευθυνες" κτλ. Ο Ιωαννιδης τα πηρε στο κρανιο και καλα και θα παρει κεφαλια ο οποιος πρεπει να ειναι ο μονος ανθρωπος που με 30 χρονια εμπειρια στον αθλητισμο μπορουσε να δηλωσει "δεν περιμενα ποτε οτι θα συνεβαινε αυτο στην δικια μας ομαδα αρσης βαρων". Βεβαια , ειναι γνωστο οτι για να μπορεις να σηκωσεις τοσα κιλα το μονο που χρειαζεσαι ειναι καμια πρωτεινουλα και κανενα αμινοξεο, η κακια στιγμη ηταν απλα.Μια φορα ειχα ψωνισει μια universal ultra whey pro την ανοιγω και τι βρισκω μεσα? trebolone!!!!! Και προστατευτικα για το συκωτι!!!!! Καλυτερα απο ολους παντως τα ειπε ο Πυρρος. Ντροπη ειπε, ονειδος ειπε, μαυρη σελιδα ειπε και διαφορα ωραια και μετα ειπε οτι πιστευει οτι ο Ιακωβου δεν εχει καμια αναμειξη και κατω τα χερια απο τον προπονητη των επιτυχιων. Μαλλον εκει θα σκεφτηκε οτι ειπε μια λαλακια παραπανω και αν τα ακουσει ο Ιακωβου αυτα και ανοιξει το στομα του θα τον παρει ο διαολος οποτε ξηγηθηκε ενα γλειψειμο και καθαρισε. Τα ακολουθα ειναι αποσπασματα απο αρθρο του Συριγου "1997, ο αρσιβαριστας και αστυνομικος Χρ. Κωνσταντινιδης καταγγελει οτι ο Χρ. Ιακωβου του εκανε ενεσεις με απαγορευμενες ουσιες για να βελτιωσει τις αποδοσεις του .προκαλειται σαλος και ενας ολοκληρος μηχανισμος απο πολιτικους και δημισιογραφους τιθεται σε λειτουργια για να βγει ο Κωνσταντινιδης αναξιοπιστος και ο Ιακωβου λευκη περιστερα. Ο τοτε υφυπουργος αθλητισμου διατασσει ερευνα την οποια αναθετει στον γγ Αθλητισμου τον Γιαννη σγουρο ιδρυτη του συστηματος"αρση βαρων για ολους στην Ελλαδα" και διαχρονικο υπερπροεδρο της ΕΟΑΒ![!!!!!!]Τα αποτελεσματα αναμενομενα. Ο Κωνσταντινιδης για να μην χασει την θεση του στην αστυνομια υποχρεωθηκε σε γραπτη δηλωση με την οποια χωρις να διαψευσει τιποτα απο οσα δηλωσε ζητα συγγνωνη απο τουσ συναθλητες του...... Τα συμπερασματα δικα μας

  23. #113
    New Member
    Join Date
    22-03-08
    Location
    .
    Posts
    57

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by btsilionis

    δείτε και αυτό#65533;..
    http://www.fps.gr/node/390

    τι να πω.....
    </blockquote id=quote>

    αχαχαχχα, τι ειναι αυτος ωρεεεεεεεε!!!!!!!

  24. #114
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    18-02-07
    Location
    Mytilene (currently Athens), Greece.
    Posts
    1,077

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by btsilionis

    δείτε και αυτό#65533;..
    http://www.fps.gr/node/390

    τι να πω.....
    </blockquote id=quote>

    Διαβάστε και τα σχόλια από κάτω...ΕΛΕΟΣ!!![:-timebm]
    Train hard = Feel good
    ----------------------------------------
    Sign up for the Best Online Manager game:
    www.trophymanager.com/index.phpref=254028

  25. #115
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Να ελαφρύνω λίγο το κλίμα εγώ...

    ΑΝ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΤΡΑΧΑΝ-ΤΕΚ ΔΕ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!! Τράχαν τεκ + φέτα τεκ. ΤΕΛΟΣ. ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  26. #116
    Pumping Iron panos24's Avatar
    Join Date
    13-03-07
    Location
    larisa, larisa, Greece.
    Posts
    581

    Default

    εγω δεν πιστευω οτι υπαρχει αθλητης που κανει προταθλητισμο και δεν περνει καποια παρανομη ουσια.
    αλλιως δεν μπορει να ειναι ανταγωνιστικος.
    mr o

  27. #117
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    28-01-08
    Location
    .
    Posts
    87

    Default

    6.5 δις ευρω ειπε χτες το βραδυ ο Γεωργιου ο τζιρος απο την εισαγωγη απαγορευμενων ουσιων στην Ελλαδα.Ναι, καλα ακουσατε 6,5 δις ευρω.

  28. #118
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    18-02-07
    Location
    Mytilene (currently Athens), Greece.
    Posts
    1,077

    Default

    Κάτι καλό έγραψε ο Πανούτσος σήμερα στη στήλη του στην εφημερίδα "SportDay":

    "Ο Μιχάλης Λιάπης έπιασε το πρόβλημα σωστά. Από τη στιγμή που κόψεις τα προνόμια του πρωταθλητισμού το ντόπινγκ ουσιαστικά θα πάψει να υπάρχει. Γιατί κάποιος που δεν έχει στον ήλιο μοίρα δεν έχει και πρόβλημα να χαλάσει το συκώτι του για να περάσει μερικά χρόνια στα μεγαλεία. Για τις αγριελιές και τους κότινους της νίκης δύσκολα κάποιος θα καταστρέψει την υγεία του. Οσο οι διακρίσεις θα σημαίνουν λεφτά για ομοσπονδίες, προπονητές και αθλητές, ένα μέρος των χρημάτων θα πηγαίνει στην ντόπα. Ολα τα υπόλοιπα είναι για αυτούς που θέλουν να πιστεύουν ότι το ντόπινγκ στην Ελλάδα είναι ένα πρόβλημα που προκύπτει από τις μεθόδους συσκευασίας στην Κίνα."

    Κοινώς θέλει να πει ότι όσο οι νίκες και τα μετάλλια σημαίνουν λεφτά, χορηγούς κτλ τα αναβολικά θα είναι μέσα στο παιχνίδι.
    Train hard = Feel good
    ----------------------------------------
    Sign up for the Best Online Manager game:
    www.trophymanager.com/index.phpref=254028

  29. #119
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default

    Ρε παιδια, γραψαμε 4 σελιδες πανω στο θεμα, εκφρασαμε και ανταλλαξαμε αποψεις, αλλα δεν καταληξαμε.Τελικα αξιζει? (να μπεις στο tripaki της αμπουλας??? ειτε κανοντας Β.Β. ειτε παλευοντας για ολυμπιακο μεταλλιο???) Προσοχη μην με πυροβολησετε, μια ερωτηση εκανα, επειδη το σκευτικα παρα πολυ και εγω δεν θα το εκανα επειδη φοβαμαι για την υγεια μου.
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  30. #120
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    18-02-07
    Location
    Mytilene (currently Athens), Greece.
    Posts
    1,077

    Default

    Κοίταξε να δεις, εκ του ασφαλούς μιλώντας, και εγώ πιστεύω ότι δεν θα το επιχειρούσα.
    Όμως όταν φτάσεις στη θέση όπου προπονείσαι από μικρός σε ένα άθλημα το οποίο υπεραγαπάς και το επόμενο βήμα είναι ή ο πρωταθλητισμός με ότι αυτός συνεπάγεται ή το να το παρατήσεις ή τέλος το να συνεχίσεις αλλά χωρίς διακρίσεις τότε ίσως σκεφτείς αλλιώς. Το λέω γιατί έχω 2 φίλους βαδιστές εκ των οποίων ο ένας τα παράτησε μην θέλοντας να συνεχίσει για πρωταθλητισμό, ενώ ο άλλος αποφάσισε να συνεχίσει ξέροντας ότι θα μπλεχτεί κάποτε στο τριπάκι των αναβολικών.
    Train hard = Feel good
    ----------------------------------------
    Sign up for the Best Online Manager game:
    www.trophymanager.com/index.phpref=254028


 
Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •