Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789
Results 241 to 245 of 245
  1. #241
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    παιδια ειμαι πολυ φιλος με παιδι που ηταν στην εθνικη ομαδα αρσης βαρων και στην προετοιμασια για τους αγωνες στην αθηνα το 2004..το παιδι τραυματιστηκε σοβαρα επειδη οπως Ο ΙΔΙΟΣ μου ειπε περα απο το οτι ενταξει ενας τραυματισμος ειναι συναθροιση πολλων παραγοντων ενας απο τους λογους ηταν οτι με την ντοπα που τους ειχε φορτωσει ολους ο ιακωβου αρχισε αποτομα να σηκωνει ακομα περισσοτερα κιλα και στο τελος του βγηκε ο ωμος και σε συνδυασμο με προηγουμενο τραυματισμο αυτο ηταν το τελος της καριερας του..βεβαια το ιδιο παιδι μου εχει πει οσο συζητησαμε οτι ενα απο τα βασικα που τους εδινε ο ιακωβου ηταν winstrol μεταξυ αλλων..τωρα αν ελεγε μαμακιες λεω και εγω..παντως μου ειχε τονισει οτι ο ιακωβου ηταν αυτος που διαλεγε και εδινε στους αθλητες αυτα που θα παρουν(μου ειπε βεβαια οτι δεν αναγκαζε κανεναν)..γενικα μου τον χαρακτηρισε καθηγητη στο φαρμακο και οτι ηξερε τα παντα γυρω απαυτο..ενα πραγμα που με ενοχλει ειναι οτι το 2004 ο νικος προπονιοταν με τον δημα ο οποιος επαιρνε φυσικα και αυτος..και ποιος δεν το κανει βεβαια και δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο..ολοι θα το εκαναν και το ξερουμε..αλλα με εκνευριζει τωρα που εχει θεση στην ομοσπονδια αρσης βαρων βγαινει και λεει δεν ανεχομαστε τετοια πραγματα,ειναι απαραδεκτα κτλ..ντροπη ρε,τουλαχιστον ας μη λενε τπτ να το καλυπτει το θεμα ενα πεπλο μυστηριου..οπως το εκανε παλια ο sakis..:D..αλλο ενα αστειο περιστατικο ειναι που ο πατριος μου κανει μαθημα στον αδερφο του τριανταφυλλου..ο τριανταφυλλου στην αρχη δεν ειχε πιαστει ντοπε και ελεγαν ολοι μπραβο το παιδι..παει λοιπον και λεει στο αδερφακι του ο πατριος μου..μπραβο ρε δεν παιρνει τπτ ο αδερφος σου ε?και του απανταει αυτο,οχι κυριε μια φορα μονο ειχε παρει κρεατινη..lol lol lol..μετα απο λιγο καιρο πιαστηκε ντοπε και αυτος..ελεος..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  2. #242

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kouvidis.87
    [..αλλα με εκνευριζει τωρα που εχει θεση στην ομοσπονδια αρσης βαρων βγαινει και λεει δεν ανεχομαστε τετοια πραγματα,ειναι απαραδεκτα κτλ..ντροπη ρε,τουλαχιστον ας μη λενε τπτ να το καλυπτει το θεμα ενα πεπλο μυστηριου..
    </blockquote id=quote>

    Κοίτα, ο Πύρρος στη θέση που βρίσκεται δεν μπορεί να βγαίνει και να λέει πάρτε ή να κάνει την πάπια, το σωστό για τη θέση που βρίσκεται (και εφόσον ο ίδιος αποδέχθηκε μια τέτοια θέση, άσχετα αν αυτό ήταν καλό ή κακό) είναι να δίνει ένα καλό παράδειγμα ειδικά στα νέα παιδιά. Και όταν λέω καλό παράδειγμα, δεν εννοώ το "μην παίρνετε αναβολικά γιατί θα πεθάνετε, θα σας μικρύνουν τα @@" κτλ κτλ, αλλά το να "μην παίρνετε αναβολικά ώστε να καταλάβετε ότι η σκληρή δουλειά και αφοσίωση θα σας πάει ψηλά". Με αυτόν τον τρόπο θα μπριζώσει όποια ταλέντα έχουμε, και από εκεί και πέρα αν κάποιοι είναι για πολύ υψηλό επίπεδο, τότε βλέπουμε.

    Δηλαδή εγώ όπως το βλέπω, η στάση του Πύρρου, αλλά και του Ιωαννίδη και όλων αυτών είναι σωστή, υπό το πρίσμα του να αποφεύγεται η άσκοπη χρήση φαρμακευτικών εργογόνων ουσιών από τον πολύ κόσμο.

  3. #243

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kouvidis.87
    [..αλλα με εκνευριζει τωρα που εχει θεση στην ομοσπονδια αρσης βαρων βγαινει και λεει δεν ανεχομαστε τετοια πραγματα,ειναι απαραδεκτα κτλ..ντροπη ρε,τουλαχιστον ας μη λενε τπτ να το καλυπτει το θεμα ενα πεπλο μυστηριου..
    </blockquote id=quote>

    Κοίτα, ο Πύρρος στη θέση που βρίσκεται δεν μπορεί να βγαίνει και να λέει πάρτε ή να κάνει την πάπια, το σωστό για τη θέση που βρίσκεται (και εφόσον ο ίδιος αποδέχθηκε μια τέτοια θέση, άσχετα αν αυτό ήταν καλό ή κακό) είναι να δίνει ένα καλό παράδειγμα ειδικά στα νέα παιδιά. Και όταν λέω καλό παράδειγμα, δεν εννοώ το "μην παίρνετε αναβολικά γιατί θα πεθάνετε, θα σας μικρύνουν τα @@" κτλ κτλ, αλλά το να "μην παίρνετε αναβολικά ώστε να καταλάβετε ότι η σκληρή δουλειά και αφοσίωση θα σας πάει ψηλά". Με αυτόν τον τρόπο θα μπριζώσει όποια ταλέντα έχουμε, και από εκεί και πέρα αν κάποιοι είναι για πολύ υψηλό επίπεδο, τότε βλέπουμε.

    Δηλαδή εγώ όπως το βλέπω, η στάση του Πύρρου, αλλά και του Ιωαννίδη και όλων αυτών είναι σωστή, υπό το πρίσμα του να αποφεύγεται η άσκοπη χρήση φαρμακευτικών εργογόνων ουσιών από τον πολύ κόσμο.
    </blockquote id=quote>


    +1000 Yeahhhh buddyyyy!+1

  4. #244

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kouvidis.87
    [..αλλα με εκνευριζει τωρα που εχει θεση στην ομοσπονδια αρσης βαρων βγαινει και λεει δεν ανεχομαστε τετοια πραγματα,ειναι απαραδεκτα κτλ..ντροπη ρε,τουλαχιστον ας μη λενε τπτ να το καλυπτει το θεμα ενα πεπλο μυστηριου..
    </blockquote id=quote>

    Κοίτα, ο Πύρρος στη θέση που βρίσκεται δεν μπορεί να βγαίνει και να λέει πάρτε ή να κάνει την πάπια, το σωστό για τη θέση που βρίσκεται (και εφόσον ο ίδιος αποδέχθηκε μια τέτοια θέση, άσχετα αν αυτό ήταν καλό ή κακό) είναι να δίνει ένα καλό παράδειγμα ειδικά στα νέα παιδιά. Και όταν λέω καλό παράδειγμα, δεν εννοώ το "μην παίρνετε αναβολικά γιατί θα πεθάνετε, θα σας μικρύνουν τα @@" κτλ κτλ, αλλά το να "μην παίρνετε αναβολικά ώστε να καταλάβετε ότι η σκληρή δουλειά και αφοσίωση θα σας πάει ψηλά". Με αυτόν τον τρόπο θα μπριζώσει όποια ταλέντα έχουμε, και από εκεί και πέρα αν κάποιοι είναι για πολύ υψηλό επίπεδο, τότε βλέπουμε.

    Δηλαδή εγώ όπως το βλέπω, η στάση του Πύρρου, αλλά και του Ιωαννίδη και όλων αυτών είναι σωστή, υπό το πρίσμα του να αποφεύγεται η άσκοπη χρήση φαρμακευτικών εργογόνων ουσιών από τον πολύ κόσμο.
    </blockquote id=quote>


    +1000 Yeahhhh buddyyyy!+1

  5. #245
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    κοιτα εχεις δικιο οτι απο τη θεση που ειναι τι να κανει κι αυτος??να βγει να πει οτι οι αθλητες μου παιρνουν και καλα κανουν γιατι δεν γινεται αλλιως??η οτι αν δεν παρουν θα βγαινουν παντου τελευταιοι?ομως για μας που ξερουμε οτι ολοι αυτοι οι αθλητες κατεβαζουν διαφορα ακουγεται αστειο αυτο,γιατι πολυ απλα ξερουμε οτι και ο πυρρος το ιδιο εκανε και μαγκια του που δεν τον πιασανε ποτε..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor


 
Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •