Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 27 of 31 FirstFirst ... 17232425262728293031 LastLast
Results 781 to 810 of 929
  1. #781
    Bodybuilding Newbie kostas_med13's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    47

    Default

    εχει κανει καποιος τωρα τελευταια καμια παραγγελια απο netrition.com?? γιατι σκεφτομαι να κανω με αλλα δυο ατομα, για να μοιραστουμε τα μεταφορικα, αλλα θα ειναι αρκετων κιλων.
    Το μυστικό δεν είναι να κάνεις στη ζωή ό τι αγαπάς, αλλά να αγαπάς ό τι κάνεις.

  2. #782
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Εκανα εγω την περασμενη παρασκευη 22 ιουλιου γυρω στα 60 ευρω μαζι με τα μεταφορικα και βαρος λιγοτερο απο ενα κιλο μιας και ολα ηταν χαπια. Λογικα στο πρωτο δεκαημερο του αυγουστου θα μου ερθουν. Οταν ερθουν θα ποσταρω εδω οτι ολα πηγαν οκ.
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  3. #783
    Bodybuilding Newbie kostas_med13's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    47

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos18 View Post
    Εκανα εγω την περασμενη παρασκευη 22 ιουλιου γυρω στα 60 ευρω μαζι με τα μεταφορικα και βαρος λιγοτερο απο ενα κιλο μιας και ολα ηταν χαπια. Λογικα στο πρωτο δεκαημερο του αυγουστου θα μου ερθουν. Οταν ερθουν θα ποσταρω εδω οτι ολα πηγαν οκ.
    οκ φιλε! ty! το θεμα ειναι ομως τι γινεται με παραγγελια πρωτεινων, γιατι θελω της ΟΝ την 10λιβρη και ειδα στα αρχικα ποστ οτι τα παιδια δεν ειχαν προβλημα με μεγαλα κιλα.. το θεμα ειναι τωρα τι γινεται ? ειναι μεγαλο ρισκο να παραγγειλω τοσο μεγαλη ποσοτητα? υπαρχει καποιος που εχει κανει τετοια παραγγελια τελευταια? ευχαριστω!!
    Το μυστικό δεν είναι να κάνεις στη ζωή ό τι αγαπάς, αλλά να αγαπάς ό τι κάνεις.

  4. #784
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Δε νομιζω οτι θα σε συμφερει και πολυ με τοσο βαρος λογω μεταφορικων
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  5. #785
    Bodybuilding Newbie kostas_med13's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    47

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos18 View Post
    Δε νομιζω οτι θα σε συμφερει και πολυ με τοσο βαρος λογω μεταφορικων
    θα το μοιρασουμε δια 3 γιατι η παραγγελια θα ναι με αλλα δυο ατομα, οποτε απο αυτη την αποψη το εχω ψαξει και με συμφερει πολυυυ το θεμα ειναι ομως θα τα παρουμε αυτα η θα μεινουνε στο τελωνειο?
    Το μυστικό δεν είναι να κάνεις στη ζωή ό τι αγαπάς, αλλά να αγαπάς ό τι κάνεις.

  6. #786
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by kostas_med13 View Post
    αλλα θα ειναι αρκετων κιλων.

    Κώστα, τέτοιες παραγγελίες από Αμερική δεν περνάνε.... Θα σε καλέσουν στο τελωνείο και θα πληρώσεις πολλά.... Ή θα στείλουν τα πράγματα πίσω.... Καλύτερα πάρε από Ευρώπη, βαριά προϊόντα.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  7. #787
    Bodybuilding Newbie kostas_med13's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    47

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Κώστα, τέτοιες παραγγελίες από Αμερική δεν περνάνε.... Θα σε καλέσουν στο τελωνείο και θα πληρώσεις πολλά.... Ή θα στείλουν τα πράγματα πίσω.... Καλύτερα πάρε από Ευρώπη, βαριά προϊόντα.
    απο ευρωπη δεν παιζει θεμα με βαρος δλδ ? δεν περνανε απο τελωνειο?
    Το μυστικό δεν είναι να κάνεις στη ζωή ό τι αγαπάς, αλλά να αγαπάς ό τι κάνεις.

  8. #788
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Ναι ρε συ. Κανένα πρόβλημα !!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  9. #789
    Bodybuilding Newbie kostas_med13's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    47

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Ναι ρε συ. Κανένα πρόβλημα !!
    οκ σ'ευχαριστω πολυ cuban
    Το μυστικό δεν είναι να κάνεις στη ζωή ό τι αγαπάς, αλλά να αγαπάς ό τι κάνεις.

  10. #790
    New Member
    Join Date
    05-06-05
    Location
    .
    Posts
    16

    Default

    Είμαι πελάτης τους χρόνια και τους έχω δώσει πάνω από 2000 χιλιάρικα.

    Περιμένω δέμα που μου στοίχισε γύρω στα 150ευρώ τώρα και 2,5 μήνες και αν και έχω επικοινωνήσει μαζί τους ζητώντας αν είναι εύκολο να εντοπιστεί το δέμα με γράφουν κανονικά ενώ σε παρόμοια περίπτωση από το discount-supplements.co.uk μου είπαν ότι αν δεν είχε έρθει σε 50 μέρες η παραγγελία μου θα έστελναν τα πράγματα χωρίς χρέωση αλλά τελικά ήρθε κανονικά.

    Πλέον το netrition τρώει άκυρο από μένα και θα ενημερώσω και όσους γνωστούς μου ψάχνονται για παραγγελία από εξωτερικό.

  11. #791
    Bodybuilding Newbie kostas_med13's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    47

    Default

    Quote Originally Posted by gRim View Post
    Είμαι πελάτης τους χρόνια και τους έχω δώσει πάνω από 2000 χιλιάρικα.

    Περιμένω δέμα που μου στοίχισε γύρω στα 150ευρώ τώρα και 2,5 μήνες και αν και έχω επικοινωνήσει μαζί τους ζητώντας αν είναι εύκολο να εντοπιστεί το δέμα με γράφουν κανονικά ενώ σε παρόμοια περίπτωση από το discount-supplements.co.uk μου είπαν ότι αν δεν είχε έρθει σε 50 μέρες η παραγγελία μου θα έστελναν τα πράγματα χωρίς χρέωση αλλά τελικά ήρθε κανονικά.

    Πλέον το netrition τρώει άκυρο από μένα και θα ενημερώσω και όσους γνωστούς μου ψάχνονται για παραγγελία από εξωτερικό.
    σ'ευχαριστουμε για την πληροφορηση φιλε μου
    Το μυστικό δεν είναι να κάνεις στη ζωή ό τι αγαπάς, αλλά να αγαπάς ό τι κάνεις.

  12. #792
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-06-11
    Posts
    14

    Default

    Quote Originally Posted by gRim View Post
    Είμαι πελάτης τους χρόνια και τους έχω δώσει πάνω από 2000 χιλιάρικα.

    Περιμένω δέμα που μου στοίχισε γύρω στα 150ευρώ τώρα και 2,5 μήνες και αν και έχω επικοινωνήσει μαζί τους ζητώντας αν είναι εύκολο να εντοπιστεί το δέμα με γράφουν κανονικά ενώ σε παρόμοια περίπτωση από το discount-supplements.co.uk μου είπαν ότι αν δεν είχε έρθει σε 50 μέρες η παραγγελία μου θα έστελναν τα πράγματα χωρίς χρέωση αλλά τελικά ήρθε κανονικά.

    Πλέον το netrition τρώει άκυρο από μένα και θα ενημερώσω και όσους γνωστούς μου ψάχνονται για παραγγελία από εξωτερικό.
    Να είσαι καλά που μας ενημέρωσες. Ήμουν έτοιμος να κάνω παραγγελία.

  13. #793
    New Member
    Join Date
    05-06-05
    Location
    .
    Posts
    16

    Default

    Θα ενημερώσω και αν τυχόν έχω κανένα νεώτερο.

    Εντωμεταξύ με το να σκέφτομαι ότι όπου να ναι μπορεί να έρθει η παραγγελία αγόραζα ένα ένα τα πράγματα που χρειαζόμουν από τοπικά καταστήματα στο Ηράκλειο όποτε μπορείτε να καταλάβετε πόσα παραπάνω λεφτά έχω χάσει να φταίει αυτό..

  14. #794
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Λοιπον στις 22 ιουλιου ειχα κανει παραγγελια 60 ευρω μαζι με μεταφορικα, πολυβιταμινες, Ω-3-6-9 και animal flex και σημερα στις 4 αυγουστου μου ηρθε ειδοποιητηριο απο ελτα να παω να παραλαβω το δεμα αυριο! Αρα ολα οκ!
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  15. #795
    Bodybuilding Newbie just me's Avatar
    Join Date
    07-08-11
    Posts
    41

    Default

    please help,προπαθω να γραφτω στο netrition κ προς το τελος με ρωταει
    Available Shipping Methods Cost
    Airmail (1 to 2 weeks) This shipping method is NOT trackable. * $39.01
    UPS Worldwide Saver (2 to 3 days) * $65.16
    τι επιλεγω;;;κ τι ειν'αυτο;;;

  16. #796
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Airmail..!!

    To αλλο ειναι κουριερ κ εκτος απο πιο ακριβο (αλλα κ πιο γρηγορο+ tracking) σταματαει σιγουρα τελωνειο..

  17. #797
    Bodybuilding Newbie just me's Avatar
    Join Date
    07-08-11
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by juniorjack View Post
    Airmail..!!

    To αλλο ειναι κουριερ κ εκτος απο πιο ακριβο (αλλα κ πιο γρηγορο+ tracking) σταματαει σιγουρα τελωνειο..
    thanks!

  18. #798

    Default

    Καλησπέρα κύριοι...Έκανα παραγγελία χθές από το netrition κι εγώ...Ακόμα δεν μου έστειλαν το μήνυμα που στέλνουν σε όλους...Η παραγγελία είναι αυτή:

    Your Netrition Order
    Qty Item ID Product Price Total
    1 220-0204 Elite Whey Protein Isolate, Chocolate Fudge, 2.03 lb. $21.99 $21.99
    1 235-0037 CLA, 1250mg, 180 softgels $23.99 $23.99
    1 84-0002 Opti-Women Multi-vitamin, 120 capsules $17.99 $17.99
    1 84-0676 100% Whey Crisp Bar, Double Rich Chocolate, 12 bars $24.99 $24.99
    Subtotal $88.96
    Shipping - Airmail (1 to 2 weeks) $39.01
    Total $127.97

    Είναι μικρή γι'αρχή δοκιμαστικά δεν είναι μόνο για μένα τα πράγματα...Υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα?Έγινε με airmail...

  19. #799
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Μηπως εχεις κανενα νεοτερο απο την παραγγελια σου?Ακριβα τα βλεπω τα μεταφορικα ή ιδεα μου ειναι?

  20. #800

    Default

    Σήμερα ήρθε η παραγγελία έκανε 15 μέρες ακριβώς!Για πρώτη φορά που ψωνίζω από netrition έχω τις καλύτερες εντυπώσεις...Τώρα για μεταφορικά δεν ξέρω καλά μου φαίνονται εμένα αλλά κυρίως παρήγγειλα για δοκιμή γι'αυτό ακριβώς και δεν έδωσα πολλά λεφτά...Anyway η διαφόρα από Ελλάδα συνολικά είναι 8 ευρώ...
    Last edited by jundying2002; 09-09-11 at 18:13.

  21. #801
    Bodybuilding Newbie Mimas88's Avatar
    Join Date
    20-09-11
    Location
    Athens
    Posts
    10

    Default

    Μια ερώτηση, υπάρχουν περιορισμοί στα κιλά, ενδιαφέρομαι να παραγγείλω 2x4lb και θελω να ξερω αν προκειτε να αντιμετωπίσω καποιο πρόβλημα λόγω όγκου του δέματος.

    Πάντως το shipping τους είναι λίγο τσιμπιμένο, τουλάχιστον σε σχέση με bb.com, για 122USD μεταφορικά 60USD!!!

    Ευχαριστώ

  22. #802
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    19-09-11
    Posts
    28

    Default

    Eγώ πάντως αγοραζω συμπληρώματα από μαγαζί στην Αθήνα και είναι γενικά όλα πιο οικονομικά και δουλεύουν.... Από το nettrition αγόραζα παλιά αλλά τελικά δε με συμφέρει.

  23. #803
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Aν επαιρνες πρωτεϊνες πού να σε συμφερει;
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  24. #804
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    19-09-11
    Posts
    28

    Default

    οχι πρωτεϊνες γενικά συμπληρώματα, όπως κρεατίνη, γλουταμίνη, cla, πολυβιταμίνες....

  25. #805

    Default

    Κανείς να κάνει ένα tutorial για discount-supplements.co.uk; :P

  26. #806

    Default

    Καλησπέρα, έκανα και εγώ την πρώτη μου παραγγελία από netrition στις 7 του μηνός και προχθές μου ήρθαν μέσα σε μια κουτά. Ευτυχώς δεν πέρασε τελωνείο αν και ήταν κοντά στα 4 κιλά το βάρος. Είχα κάνει και ένα λάθος στον ταχυδρομικό κωδικό και φοβόμουν ότι δεν θα έρθουν, αλλά έστειλα email και μου απάντησαν την άλλη μέρα ότι το είχαν αλλάξει και αν ήθελα να κάνω καμία άλλη αλλαγή. Τελικά μόνο netrition από εδώ και περά.

  27. #807
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    Καλώς τα δέχτηκες. Τελωνείο πέρασε αλλά δε το σταμάτησαν. 4 κιλά ε? Πόσα πράγματα πήρες?
    Μάκης

  28. #808

    Default

    Ευχαριστώ. Δεν ξέρω αν πέρασε από το τελωνείο αλλά δεν το σταμάτησαν, εγώ πήγα από τα ελτα και τα πηρά. Ήταν 6 κουτιά με χάπια, μια πρωτεινη και ένα shaker δώρο.
    Last edited by stauros12; 24-11-11 at 00:00.

  29. #809
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    23-01-11
    Posts
    196

    Default

    Quote Originally Posted by stauros12 View Post
    Δεν ξέρω αν πέρασε από το τελωνείο αλλά δεν το σταμάτησαν, εγώ πήγα από τα ελτα και τα πηρά.
    Τα ΠΑΝΤΑ περνάνε τελωνείο από εκτος Ευρωπαϊκής Ένωσης χώρες.

  30. #810
    New Bodybuilder
    Join Date
    13-10-11
    Posts
    2

    Default

    Απο οτι φαινεται το netrition ειναι εγγυηση αλλα εχω καποιες ερωτησεις γιατι μολις καϊκα απο το bodybuilding.com.1)ενδιαφερομαι να παραγγειλω 2 armor-v kai 1 zma τις muscle-pharm ξερω οτι ελλαδα δεν την φερνει καποιος οποτε παιζει να εχω καποιο θεμα? 2)απο την στιγμη που ολα παιρνανε τελωνειο(τους παλιο μ^λ$#*ς) πως και δεν τα σταματανε απο νετριτιον και με την επιλογη airmail?


 
Page 27 of 31 FirstFirst ... 17232425262728293031 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Το χάος της αγοράς συμπληρωμάτων.
    By pannt in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 77
    Last Post: 12-07-09, 22:07
  2. Οδηγός Αγοράς Whey
    By ouzo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 05-02-06, 20:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •