Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 29 of 31 FirstFirst ... 1925262728293031 LastLast
Results 841 to 870 of 929
  1. #841
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    οκ ευχαριστω πολυ

  2. #842
    Pumping Iron Fanourakos's Avatar
    Join Date
    15-05-11
    Location
    Κρητη,Ηρακλειο
    Posts
    294

    Default

    για το nutritionplanet πατησα τωρα να κοιταξω για το σιτε αλλα μου βγαζει under construction
    Last edited by Fanourakos; 23-03-12 at 01:36.
    Train insane or..Remain the same

  3. #843
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    25-03-12
    Location
    Thesaloniki
    Posts
    19

    Default

    Εμενα μου ζητησαν την καρτα μου μπρος πισω την παρασκευη. Τους την εστειλα το σαββατο και τωρα περιμενω να δω τι θα γινει.

  4. #844
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Παιδιά, το συγκεκριμένο τόπικ είναι για παραγγελίες από netrition.Για να μη μπερδευόμαστε, οτιδήποτε άλλο γράφτε το στο τόπικ με τις παραγγελίες από εξωτερικό. Thanks.

  5. #845
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    25-03-12
    Location
    Thesaloniki
    Posts
    19

    Default

    Toυς εχω στειλει ενα e mail σημερα και ενα το σαββατο. Θα παω να τσεκαρω αν μου τραβηξαν τα λεφτα. Αν τα τραβηξαν ειμαστε σε καλο δρομο η παιζει και κανα προβλημα?

  6. #846
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    25-03-12
    Location
    Thesaloniki
    Posts
    19

    Default

    Μου ηρθαν και εμενα μετα απο 12 ημερες τα πραγματα μου με ενα μπλουζακι δωρο. Να σαι καλα ρε Καβουρα. Δωσαμε με 2 φιλαρακια μου 190 ευρω αντι για 285. Σε ευχαριστουμε πολυ.

  7. #847
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    Quote Originally Posted by Askopos_Delta View Post
    Μου ηρθαν και εμενα μετα απο 12 ημερες τα πραγματα μου με ενα μπλουζακι δωρο. Να σαι καλα ρε Καβουρα. Δωσαμε με 2 φιλαρακια μου 190 ευρω αντι για 285. Σε ευχαριστουμε πολυ.
    Πες μας λίγο τι πήρες? βάρος? πόσα προιόντα?
    Μάκης

  8. #848
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Ναι φίλε αν θέλεις πες μας τι πήρες και το βάρος είχαν.

  9. #849
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    25-03-12
    Location
    Thesaloniki
    Posts
    19

    Default

    Quote Originally Posted by chand2003 View Post
    Πες μας λίγο τι πήρες? βάρος? πόσα προιόντα?
    Φιλοι μου πηρα 3 anima pump της universal και 3 alpha aminos prototype της muscletech. Το βαρος τους ηταν τα 2.35κιλα. Συνολο 6 προιοντα.

  10. #850
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Παιδιά έκανα μια παραγγελία 80 δολάρια με τα μεταφορικά και χαμηλό βάρος από netrition 1η φορά και σε 12 μέρες μου ήρθε στην πόρτα του σπιτιού μου! Όλα μια χαρά! Θα το έχω πλέον σαν επιλογή για ό,τι δεν βρίσκω στο iherb.

  11. #851
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Νομιζω τα μεταφορικα ειναι ανεξαρτητα με το ποσο των συμπληρωματων. Αρκει η παραγγελια να ειναι 80 δολλαρια και κατω. Αν εχεις και 20 δολλαρια μεταφορικα, δλδ συνολο 100 δολλαρια, παλι θα περασει. Σωστα;

  12. #852
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Ναι θα περάσει. Γιατί από ότι έχω τσεκάρει στα δηλώνουν ένα 20δολαρο έξω από το κουτί. Το θέμα είναι το βάρος. Τώρα άμα πάρεισ 3-4 μπουκαλάκια δεν νομίζω να έχεις θέμα π.χ. Και 200 δολάρια να κάνεις. Αρκεί να είσαι μέσα στο safe βάρος.

  13. #853
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Εγω για σιγουρια θα κανω 2 παραγγελιες απο 80 δολλαρια. Ξερετε εαν θα εχω προβλημα με την stevia; Καπου ειχα διαβασει οτι σταματησαν μια παραγγελια που ειχε stevia.

  14. #854
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Εσύ ξέρεις. Ό,τι πιστεύεις καλύτερο. Δεν νομίζω γιατί πλέον επιτρέπεται η χρήση της και επίσημα στην Ε.Ε. Παλιά δεν την άφηναν γιατί θα έχαναν οι βιομηχανίες ζάχαρης. Δεν θα έχει κανένα πρόβλημα. Πάντως και το iherb έχει στέβια.

  15. #855
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    25-03-12
    Location
    Thesaloniki
    Posts
    19

    Default

    Η αξια των μεταφορικων αλλαζει. Οσο πιο πολλα συνεπως τοσο πιο βαρια τα μεταφορικα ανεβαινουν. Δηλαδη μια 2κιλη πρωτεινη εχει αρκετα μεταφορικα αν την παρεις μονη της απο οτι εχω διαπιστωσει.

  16. #856
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Για πρωτεϊνες δε συμφερει απο Αμερικη. Καλυτερα απο αγγλια.

  17. #857
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Πήρα δύο προϊόντα της Walden Farms και πρέπει να ήρθαν μέσα σε 17 ημέρες. Βάλτε όμως μαζί και τα υπέροχα ΕΛ.ΤΑ. Χανίων με τις ελλείψεις τους!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  18. #858
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by lazaross View Post
    Για πρωτεϊνες δε συμφερει απο Αμερικη. Καλυτερα απο αγγλια.
    Καλά αυτό εννοείτε. Για όλα τα άλλα μιλάμε. Και επειδή το netrition έχει πιο εξειδικευμένα συμπληρώματα από το iherb. Για εμένα πλέον υπάρχει και 2η επιλογή από Αμερική.

  19. #859
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-08-09
    Location
    .
    Posts
    160

    Default

    παιδια απο **********.com παιρνει κανεις? σε ποσες μερες τα φερνουν?
    ακομα prosport (νομιζω μου ειχατε πει 5 εργασιμες αλλα δε θυμαμαι καλα) σε ποσες μερες φερνει?

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΟΖΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΧΑΖΟΙ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΤΟΥΣ
    ΠΟΥ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΡΓΑΣΙΜΗ?

  20. #860
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by enasgavrostis7 View Post
    παιδια απο **********.com παιρνει κανεις? σε ποσες μερες τα φερνουν?
    ακομα prosport (νομιζω μου ειχατε πει 5 εργασιμες αλλα δε θυμαμαι καλα) σε ποσες μερες φερνει?

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΟΖΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΧΑΖΟΙ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΤΟΥΣ
    ΠΟΥ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΡΓΑΣΙΜΗ?
    Ρε φίλε ολόκληρο thread για συμπληρώματα δεν το έχεις δει;
    Εδώ μιλάμε αποκλειστικά για το netrition!

  21. #861
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-08-09
    Location
    .
    Posts
    160

    Default

    σορρυ ρε φιλε απλα επειδη το εψαξα απο το google γιατι δν μου εβγαζε τιποτα απο αναζητηση του σαϊτ μου εβγαλε αυτο πρωτα

  22. #862
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Διαβαζω παλαιοτερα ποστς για παραγγελιες μεχρι και 23 λιβρων οι οποιες δε περασαν τελωνειο. Πως γινεται κατι τετοιο;

    Θελω να κανω μια παραγγελια ή οποια δε ξεπερνα το 1,5 κιλο, αλλα κοστιζει πανω απο 100$. Να την σπασω ή οχι; 2 erase και 2 alpha t2.

    Γιατι το iherb εχει ορια στα 80$ και 1.8 κιλα; Γιατι απο bb.com κολλανε οι παραγγελιες. Τι το ξεχωριστο κανουν στο netrition;

    Υποψιαζομαι οτι ισως παιζουν ρολο οι επιλογες για gift και low price, καθως τα κουτια απο το Iherb γραφουν απ'εξω supplements και μεσα εχουν την κανονικη τιμη, μπορει και εξω, δε θυμαμαι!

  23. #863
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by lazaross View Post
    Διαβαζω παλαιοτερα ποστς για παραγγελιες μεχρι και 23 λιβρων οι οποιες δε περασαν τελωνειο. Πως γινεται κατι τετοιο;

    Θελω να κανω μια παραγγελια ή οποια δε ξεπερνα το 1,5 κιλο, αλλα κοστιζει πανω απο 100$. Να την σπασω ή οχι; 2 erase και 2 alpha t2.

    Γιατι το iherb εχει ορια στα 80$ και 1.8 κιλα; Γιατι απο bb.com κολλανε οι παραγγελιες. Τι το ξεχωριστο κανουν στο netrition;

    Υποψιαζομαι οτι ισως παιζουν ρολο οι επιλογες για gift και low price, καθως τα κουτια απο το Iherb γραφουν απ'εξω supplements και μεσα εχουν την κανονικη τιμη, μπορει και εξω, δε θυμαμαι!
    Πιστεύω κομπλέ θα είσαι! Αφού είναι και μπουκαλάκια κι όλας θα ειναι και μικρό το κουτί. Το στέλνουν με low price οπότε δεν υπάρχει θέμα θέλω να πιστεύω.

  24. #864
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Απλα επειδη τωρα με την οικονομικη κριση θα γινονται περισσοτεροι ελεγχοι. Υπαρχει καμια παραγγελια απο Netrition που να εμεινε τελωνειο;

  25. #865
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Ολα κομπλε. Εκανα παραγγελια 1/6 και ηρθε στις 13/6. Το καλο ειναι οτι γραφουν απ'εξω οτι ειναι δωρο και βαζουν μειωμενη τιμη. Κοστισαν 80$ και εγραψαν μολις 19$! Θα ξανα αγορασω συντομα απο εκει!

  26. #866
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Στο τελωνειο πιο πολυ κοιτανε το βαρος ή την τιμη; Σκεφτομαι να κανω μια παραγγελια απο Netrition και να ξεπερασω τα 80$, εφοσον αναγραφουν χαμηλοτερη τιμη. Αλλα θα ειναι ολα μικρα μπουκαλακια, οποτε δε θα ζυγιζουν πανω απο 4 λιβρες. Τι λετε;

  27. #867
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Ρε φιλε σοβαρα τωρα, εχεις ρωτησει 65213 φορες το ιδιο πραγμα και το ακριβως απο πανω ποστ ειναι δικο σου που λες οτι εκανες επιτυχη παραγγελια!! Ειναι δυνατον?
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  28. #868
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Ε μαλλον δε ξερεις να κατανοεις σωστα τις προτασεις. Το οτι εκανα επιτυχη παραγγελια, δε σημαινει οτι με συμφαιρει κιολας να κανω το ιδιο πραμα καθε φορα. Γιατι ετσι θα πληρωνω 20$ μεταφορικα καθε τρεις και λιγο. Με 2 κουτακια λιποδιαλυτες που κοστιζουν συνολο 70$ και δε ζυγιζουν οτι μισο κιλο, πληρωνω αλλα 20$ μεταφορικα.

    Εγω θελω να ρωτησω εαν παραγγειλω 6 κουτακια λιποδιαλυτες που ζυγιζουν 1 κιλο και κοστιζουν 150$, θα σταματησουν τελωνειο, απο τη στιγμη που στο δεμα θα γραφει "low price" και λογικα τιμη κατω των 80$.

    Τελος, το να ρωτας δεν ειναι κακο. Ετσι θα μαθεις. Το να απαντας ομως, χωρις να δινεις ουσιαστικη απαντηση, ειναι μεγαλη χαζομαρα.

  29. #869
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου.. και εχεις ρωτησει τη συγκεκριμενη ερωτηση αμετρητες φορες και σου ειχαμε πει παρε, μη φοβασαι, αλλα εσυ θες καποιον να σου υπογραψει και συμβολαιο και να σε παρει απτο χερακι αν συμβει κατι στραβο. Αφου πιθανως να μην αντεξεις ψυχικα το οποιο ρισκο, τοτε καλυτερα να παιρνεις απο Ελλαδα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  30. #870
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Δλδ δεν εχεις διαβασει μεσα στο φορουμ οτι αρκετες παραγγελιες κολλησαν στο τελωνειο;


 
Page 29 of 31 FirstFirst ... 1925262728293031 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Το χάος της αγοράς συμπληρωμάτων.
    By pannt in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 77
    Last Post: 12-07-09, 22:07
  2. Οδηγός Αγοράς Whey
    By ouzo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 05-02-06, 20:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •