Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 31 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 121 to 150 of 929
  1. #121
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    Εκανα μια παραγγελεια απο το νετ ακολουθοντας τις συμβουλες του καβουρα. Την εχω κανει απο τις 23 Ιουλιου και μεχρι σημερα ουτε φωνη ουτε ακροαση. Δεν ηταν μεγαλη μονο Nitrotech bars, πολυβιταμινη και BCAA. Πηγα και στα ελτα να ρωτησω αλλα μου ειπαν οτι δεν εχουν λαβει κατι και οτι μαλλον θα εχει κολισει στο τελωνειο. Εχω αρχισει να ανησυχω.

  2. #122
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    07-03-06
    Location
    .
    Posts
    18

    Default

    aurio methaurio mporeis na arxiseis na anisixeis... cool re w8 akoma! 20-21 meres genika... akoma k an kollousan opws les tha se eixan enimerwsei alla de nomizw na xreiastei, enimerwse mas methaurio apogeuma!

  3. #123
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mansion

    aurio methaurio mporeis na arxiseis na anisixeis... cool re w8 akoma! 20-21 meres genika... akoma k an kollousan opws les tha se eixan enimerwsei alla de nomizw na xreiastei, enimerwse mas methaurio apogeuma!
    </blockquote id=quote>

    ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΑ ΕΛΤΑ ΑΛΛΑ ΤΠΤ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ.

  4. #124
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Φίλε λογικά αύριο θα σου έρθουν.
    Στείλε ενα email στη netrition και ρώτα τους πότε τα έστειλαν τα πράγματα και πες μας.
    Αν τα έχεις παραγγείλει με airmail δεν έχεις κανένα πρόβλημα.Απλά χρειάζεται υπομονή.

  5. #125
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kavouras

    Φίλε λογικά αύριο θα σου έρθουν.
    Στείλε ενα email στη netrition και ρώτα τους πότε τα έστειλαν τα πράγματα και πες μας.
    Αν τα έχεις παραγγείλει με airmail δεν έχεις κανένα πρόβλημα.Απλά χρειάζεται υπομονή.
    </blockquote id=quote>

    +1

  6. #126
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by theodore_tsi

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kavouras

    Φίλε λογικά αύριο θα σου έρθουν.
    Στείλε ενα email στη netrition και ρώτα τους πότε τα έστειλαν τα πράγματα και πες μας.
    Αν τα έχεις παραγγείλει με airmail δεν έχεις κανένα πρόβλημα.Απλά χρειάζεται υπομονή.
    </blockquote id=quote>

    +1
    </blockquote id=quote>

    Εχω στελει e mail στο netrition και μου ειπαν οτι εφυγε απο εκει τις 23 ιουλιου. μακαρι να εχετε δικιο.

  7. #127
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Πιστεύω θα σου έρθουν.Λόγω Αυγούστου ίσως τα ταχυδρομεία να το καθυστερούν το ζήτημα...
    Όπως και να έχει ενημέρωσέ μας...

  8. #128
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    παιδες πηγα στα ΕΛΤΑ αλλα τιποτα ακομα μου ειπαν να τους πω το tracking number με 2 λατινικους μπροστα να δουν αν εχει κολλισει, απο το netrition δεν μου εδωσαν κατι τετοιο τελως παντων τα εχω παραγγειλει απο τις 23 ιουλιου, και εχουν περασει 26 μερες. Δεν μπορω να πιστεψω οτι σε εσας ερχονται μερα σε 13 μερες.

  9. #129
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    παιδες πηγα στα ΕΛΤΑ αλλα τιποτα ακομα μου ειπαν να τους πω το tracking number με 2 λατινικους μπροστα να δουν αν εχει κολλισει, απο το netrition δεν μου εδωσαν κατι τετοιο τελως παντων τα εχω παραγγειλει απο τις 23 ιουλιου, και εχουν περασει 26 μερες. Δεν μπορω να πιστεψω οτι σε εσας ερχονται μερα σε 13 μερες.

  10. #130
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Μήπως κάτι έχει γίνει με τη διεύθυνση που έχεις δώσει στο netrition?Τα έχεις γράψει με λατινικούς χαρακτήρες όπως πρέπει?Σου έχουν ξαναστείλει οτιδήποτε απο εξωτερικό σε αυτή τη διεύθυνση?

  11. #131
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Μήπως κάτι έχει γίνει με τη διεύθυνση που έχεις δώσει στο netrition?Τα έχεις γράψει με λατινικούς χαρακτήρες όπως πρέπει?Σου έχουν ξαναστείλει οτιδήποτε απο εξωτερικό σε αυτή τη διεύθυνση?

  12. #132
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kavouras

    Μήπως κάτι έχει γίνει με τη διεύθυνση που έχεις δώσει στο netrition?Τα έχεις γράψει με λατινικούς χαρακτήρες όπως πρέπει?Σου έχουν ξαναστείλει οτιδήποτε απο εξωτερικό σε αυτή τη διεύθυνση?
    </blockquote id=quote>
    Οχι καβουρα μου εχουν ξαναστειλει και απο εξωτερικο και απο εσωτερικο δεν ειχα ποτε προβλημα και η διευθυνση που τους εχω δωσει, το εχω ελεξει και ειναι η σωστη.

  13. #133
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kavouras

    Μήπως κάτι έχει γίνει με τη διεύθυνση που έχεις δώσει στο netrition?Τα έχεις γράψει με λατινικούς χαρακτήρες όπως πρέπει?Σου έχουν ξαναστείλει οτιδήποτε απο εξωτερικό σε αυτή τη διεύθυνση?
    </blockquote id=quote>
    Οχι καβουρα μου εχουν ξαναστειλει και απο εξωτερικο και απο εσωτερικο δεν ειχα ποτε προβλημα και η διευθυνση που τους εχω δωσει, το εχω ελεξει και ειναι η σωστη.

  14. #134
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Φίλε μου τι να πω...Πραγματικά δεν πιστεύω να έχει γίνει τίποτα με το τελωνείο..Εαν έχει γίνει είσαι ο πρώτος που το παθαίνει στο forum...
    Επειδη δε γνωρίζω ακριβώς τι συμβαίνει εαν στα κρατήσουν στο τελωνείο,ας μας πεί κάποιος με εμπειρία...Σου στέλνουν γράμμα και σου λένε έλα
    να πάρεις τα πράγματά σου ή τους παίρνεις τηλ και τα ψάχνεις εσύ?Η διαδικασία αυτή σε πόσες μέρες γίνεται?
    Ας μας πεί κάποιος...
    Επειδή τα πράγματα έρχονται με ενδιάμεση στάση στα ταχυδρομεία κάποιας χώρας της ΕΕ(Νομίζω Γαλλία ή Γερμανία),ίσως να ρωτούσες τη netrition που ακριβώς πρωτοπήγαν...
    Πολλές φορές χάνονται πακέτα στα ΕΛΤΑ ή παραπέφτουν κάπου και σου έρχονται μετα απο καιρό...τι να πώ...

  15. #135
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Φίλε μου τι να πω...Πραγματικά δεν πιστεύω να έχει γίνει τίποτα με το τελωνείο..Εαν έχει γίνει είσαι ο πρώτος που το παθαίνει στο forum...
    Επειδη δε γνωρίζω ακριβώς τι συμβαίνει εαν στα κρατήσουν στο τελωνείο,ας μας πεί κάποιος με εμπειρία...Σου στέλνουν γράμμα και σου λένε έλα
    να πάρεις τα πράγματά σου ή τους παίρνεις τηλ και τα ψάχνεις εσύ?Η διαδικασία αυτή σε πόσες μέρες γίνεται?
    Ας μας πεί κάποιος...
    Επειδή τα πράγματα έρχονται με ενδιάμεση στάση στα ταχυδρομεία κάποιας χώρας της ΕΕ(Νομίζω Γαλλία ή Γερμανία),ίσως να ρωτούσες τη netrition που ακριβώς πρωτοπήγαν...
    Πολλές φορές χάνονται πακέτα στα ΕΛΤΑ ή παραπέφτουν κάπου και σου έρχονται μετα απο καιρό...τι να πώ...

  16. #136
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    Εγώ από την άλλη θέλω να πιστεύω ότι απλά είσαι από τους άτυχους που τα πράγματα τους θα αργήσουν λίγο παραπάνω λόγω αυξημένων αδειών αυτήν την περίοδο και του γενικότερου ψ......κοπανίματος που παίζει στα ΕΛΤΑ μέσα στον Αύγουστο.

    Υ.Γ: Αν χάλασε και το netrition τι να πω......

  17. #137
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    Εγώ από την άλλη θέλω να πιστεύω ότι απλά είσαι από τους άτυχους που τα πράγματα τους θα αργήσουν λίγο παραπάνω λόγω αυξημένων αδειών αυτήν την περίοδο και του γενικότερου ψ......κοπανίματος που παίζει στα ΕΛΤΑ μέσα στον Αύγουστο.

    Υ.Γ: Αν χάλασε και το netrition τι να πω......

  18. #138
    New Bodybuilder
    Join Date
    11-04-08
    Location
    Greece.
    Posts
    4

    Default

    Αν ειχε κολλησει τελωνειο θα τον επαιρναν τηλεφωνο.....φιλε μου κανε λιγο παραπανω υπομονη γενικα αφαιρεσε γυρω στις 12 μερες λογο λουφας Αυγουστου.....μεσα Σεπτεμβριου το αργοτερο θα τα εχεις:)

  19. #139
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Δεν ξέρω αν σε βοηθάω ή αν σε προβληματίζω περισσότερο,φίλε fitman αλλά παρέλαβα σήμερα παραγγελία(πάνω από 20 lbs) που έγινε στις 8 Αυγούστου από το netrition...
    , ' ...

  20. #140
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS

    Δεν ξέρω αν σε βοηθάω ή αν σε προβληματίζω περισσότερο,φίλε fitman αλλά παρέλαβα σήμερα παραγγελία(πάνω από 20 lbs) που έγινε στις 8 Αυγούστου από το netrition...
    </blockquote id=quote>

    mallon me problimatizeis. μου ειπαν απο το nettrition οτι θα αρχισουν να ψαχνουν για το δεμα απο τις 23 αυγουστου. τι γινετε σε αυτην την περιπτωση σου στελνουν αλλα η περιμενεις?

  21. #141
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Κατα 99% έχει κάπου παραπέσει ή χαθεί το δέμα...
    Αφου και ο προηγούμενος φίλος είπε πως θα σε έπαιρναν τηλ απο το τελωνείο εαν κόλλαγε εκεί,άρα δεν είναι στο τελωνείο...
    Είναι θέμα πλέον Αμερικάνικων-Γαλλικών(για την ενδιάμεση στάση) και Ελληνικών ταχυδρομείων....
    Πες στη netrition οτι δεν έχει έρθει για να ψάξουν στην ενδιάμεση στάση στην Ευρώπη.Στη θέση σου θα ρώταγα σε ποιά χώρα ακριβώς πάνε ενδιάμεσα και θα τους έστελνα και εγω email με τα στοιχεία μου,για να διαπιστώσω τουλάχιστον εαν έχει περάσει απο αυτούς και έχει κολλήσει στα ελληνικά ελτα...Πιστεύω πως εαν δε βγάλεις άκρη και διαμαρτυρηθείς έντονα στη netrition(πες οτι είσαι σε φορουμ που πολλοί άνθρωποι παραγγέλνουν απο αυτούς κτλ κτλ) μάλλον θα στα ξαναστείλουν δωρεάν...
    Πές μας τα αποτελέσματα...

  22. #142
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by navic

    Έκανα κι εγώ την πρώτη παραγγελία μου στο Netrition, ενώ μέχρι τώρα παράγγελνα από Discount Supplements.

    Η παραγγελία έγινε 9 Μαϊου, βάρος 20 lbs και σήμερα 22 Μαϊου τα παρέλαβα.

    Δηλώνω λοιπόν κι εγώ ιδιαίτερα ευχαριστημένος από το Netrition.
    </blockquote id=quote>mia isos ilithia erotisi? tin paragkelia pou tin paralambaneis? spiti erxetai? i an erxetai kapou allou pas me tin tautotita kai sto dinoun to sakouli me ta 10 kila? ;p

    poso peripou pane ta metaforika? 14 libres tha paro pano kato

  23. #143
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    1ον) Γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες
    2ον) Ότι ρωτάς περιγράφεται στον οδηγό στην 1η σελίδα αυτού του τόπικ.

  24. #144
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    1ον) Γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες
    2ον) Ότι ρωτάς περιγράφεται στον οδηγό στην 1η σελίδα αυτού του τόπικ.

  25. #145
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-07-08
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    σορρυ γ τ off topic.ρε σεις το αριστεο φτερο ειναι λιγοτερο γυμνασμενο απο τ δεχι τ μπορω ν κανω γ ν επιτυχω μυικη συμμετρια??

  26. #146
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-07-08
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    σορρυ γ τ off topic.ρε σεις το αριστεο φτερο ειναι λιγοτερο γυμνασμενο απο τ δεχι τ μπορω ν κανω γ ν επιτυχω μυικη συμμετρια??

  27. #147
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Στάθη,σου έρχεται ειδοποίηση κ πηγαίνεις στο ταχυδρομείο για να παραλάβεις το δέμα.
    Αρίστο,βλέποντας τον τίτλο του topic πώς είναι δυνατόν να εμπνεύστηκες να διατυπώσεις εδώ αυτού του είδους την απορία;;Άνοιξε νέο topic στα"Γενικά θέματα"για να το ρωτήσεις.Φιλικά το λέω,καταλαβαίνεις [:-angel]
    , ' ...

  28. #148
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Στάθη,σου έρχεται ειδοποίηση κ πηγαίνεις στο ταχυδρομείο για να παραλάβεις το δέμα.
    Αρίστο,βλέποντας τον τίτλο του topic πώς είναι δυνατόν να εμπνεύστηκες να διατυπώσεις εδώ αυτού του είδους την απορία;;Άνοιξε νέο topic στα"Γενικά θέματα"για να το ρωτήσεις.Φιλικά το λέω,καταλαβαίνεις [:-angel]
    , ' ...

  29. #149
    Senior Bodybuilder Crimson's Avatar
    Join Date
    13-02-06
    Posts
    5,708

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Aristos

    σορρυ γ τ off topic.ρε σεις το αριστεο φτερο ειναι λιγοτερο γυμνασμενο απο τ δεχι τ μπορω ν κανω γ ν επιτυχω μυικη συμμετρια??
    </blockquote id=quote>

    Υπάρχει σχετικό τόπικ για μυική συμμετρία. Σε παρακαλώ κάνε μια αναζήτηση.

  30. #150
    Senior Bodybuilder Crimson's Avatar
    Join Date
    13-02-06
    Posts
    5,708

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Aristos

    σορρυ γ τ off topic.ρε σεις το αριστεο φτερο ειναι λιγοτερο γυμνασμενο απο τ δεχι τ μπορω ν κανω γ ν επιτυχω μυικη συμμετρια??
    </blockquote id=quote>

    Υπάρχει σχετικό τόπικ για μυική συμμετρία. Σε παρακαλώ κάνε μια αναζήτηση.


 
Page 5 of 31 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Το χάος της αγοράς συμπληρωμάτων.
    By pannt in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 77
    Last Post: 12-07-09, 21:07
  2. Οδηγός Αγοράς Whey
    By ouzo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 05-02-06, 19:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •