Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 31 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 31 to 60 of 929
  1. #31
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-04-07
    Location
    Rethymno, Crete, Greece.
    Posts
    113

    Default

    ΟΚ.
    Μου 'φυγε ένα βάρος ...
    Ιδωμεν.

    ,


  2. #32
    Pumping Iron
    Join Date
    30-04-06
    Location
    .
    Posts
    513

    Default

    Εγγυηση μεχρι τωρα το netrition και στις 2 παραγγελιες που εκανα!Η δευτερη που εκανα ειχε και 2 2,5κιλες πρωτεινες αρα και απο βαρος παραγγελιας δεν παιζει προβλημα.Kavoura το εχω ψαξει και εκει που πραγματικα συμφερει το site ειναι να παραγγελνεις πολυβιταμινες κρεατινη και κανα λιπαρο οξυ(δηλαδη ελαφρια πραγματακια).Στην πρωτεινη μου φαινεται πιο συμφερον το Discount Supplements το οποιο σε 2 παραγγελιες μου ηταν πολυ ενταξει.Απλα αναρωτιεμαι αν το εχεις κοιταξει...

  3. #33
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Φίλε μου το είχα δει πιο παλιά το discount.
    Βλέπω όμως τώρα οτι πχ η πρωτείνη που παίρνω εγώ(η 100% Whey Gold της optimum nutrition οι 5 λίμπρες) έχει 27 ευρώ και 25 τα μεταφορικά σύνολο 52 ευρώ.
    Στο discount έχει 47 ευρώ και 19 τα μεταφορικά σύνολο 66 ευρώ.
    Όπως βλέπεις οι τιμές στην ευρώπη είναι διπλάσιες.
    Τώρα αν κοιτάξεις πρωτείνες που δεν φτιάχνονται στην Αμερική,πιθανών να συμφέρει απο το discount.Αλλα δεν έχω ασχοληθεί με προιόντα άλλα εκτός απο αυτά που αγοράζω εγώ...

  4. #34
    Pumping Iron
    Join Date
    30-04-06
    Location
    .
    Posts
    513

    Default

    Απλα αν κανεις μεγαλες παραγγελιες,εγω ας πουμε περνω με ενα φιλαρακι 300 ευρο σε πρωτεινες και μας βγαζει ολη την περιοδο ογκου οπου τα μεταφορικα ειναι δωρεαν αρα η optimum μας βγαινει 47 ευρο και παντα εχουν καποια καλουτσικη προσφορα σε πρωτεινες π.χ.τωρα εχουν 4Χ2,5 κιλες γυρω στα 150 ευρο(παιζουν και καλες μαρκες στις επιλογες οπως ΕΑS cytosport dymatize και σε αυτες σου βγαινει 37,5 ευρο η πρωτεινη) βεβαια αν παιρνεις μονο optimum,που ειναι κορυφη δεν αντιλεγω,δεν εχουν και τρελη διαφορα.Απλα επειδη μας ανοιξες τα ματια με το netrition^^ ηθελα να σου προτεινω μια καλυτερη κατα τη γνωμη μου λυση για μεγαλες παραγγελιες πρωτεινων και μονο.

  5. #35
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Φίλε μου καλά έκανες...Καλό είναι να υπάρχει ποικιλία στις επιλογές μας,για τον απλό λόγο οτι γλιτώνουμε χρήματα.Πολύ καλό αυτό με τα δωρεάν μεταφορικά μετά τα 300 ευρώ..
    Συμπερασματικά πιστεύω πως πριν παραγγέλνουμε κάτι καλό είναι να ελέγχουμε τις τιμές και απο άλλα μαγαζιά...Ένα απο αυτά είναι σίγουρα και το discount... :)

  6. #36
    New Member
    Join Date
    05-04-08
    Location
    .
    Posts
    33

    Default

    φιλε bigben επειδη πριν παραγγειλω το ειχα ψαξει αρκετα απο που να παραγγειλω,αναμεσα σε νεπτιτιον και ντισκαουντ,η τελικη μου παραγγελια 20 λιμπρεσ περιπου ου ειχε μεσα noxplode nitrotech optimum100%whey και μια λιποτροπικη κρεμα,μου ηρθαν απο αμερικη συνολο 200 ευρω ενω απο αγγλια τελκη μου ερχοταν 250 ευρω..πραγματικα απορω πως γινεται να κανεις ομαδικη παραγγελια κ να παιρνεις οτιδηποτε πανω απο 60-80 ευρω,ποσο μαλλον 300ρες που λες εσυ,κ να σου ερχεται φθηνοτερα απο αγγλια..τεσπα μακαρι να ειναι ετσι για σενα κ για την τσεπη σου:) σε γενικες γραμμες απο νεπτιτιον ειναι σχεδον ολα πολυ πιο φθηνα,ελαχιστα προιοντα απο ντισκαουν εχουν σχεδον ιδιες τιμες,οποτε οτιδηοποτε "ποικιλια" παρεις απο νεπτιτιον πιστευω θα σου ερθει αρκετα φθηνοτερα..τεσπα γεια σας κ χαρα σας:)

  7. #37
    Pumping Iron
    Join Date
    30-04-06
    Location
    .
    Posts
    513

    Default

    Φιλε spermator δυστυχως δεν διαβασες καλα το post μου,γι αυτο θα κανω quote 2-3 φρασεις μου που σου δεινουν απαντηση!
    "αν κανεις μεγαλες παραγγελιες,εγω ας πουμε περνω με ενα φιλαρακι 300 ευρο σε ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ"δεν αναφερω πουθενα!noxlode λιποτροπικες κρεμες!Εκει σε ΓΔΕΡΝΕΙ το discount!Μιλησα καθαρα και μονο για Πρωτεινες!

    "πραγματικα συμφερει το site(netrition!) ειναι να παραγγελνεις πολυβιταμινες κρεατινη και κανα λιπαρο οξυ(δηλαδη ελαφρια πραγματακια).Στην ΠΡΩΤΕΙΝΗ!! μου φαινεται πιο συμφερον το Discount Supplements"
    Εδω πιστευω το λεω ξεκαθαρα!

    Επειδη πιστεψε με το εχω ψαξει και εγω,(ανεφερα αριθμους για τις πρωτεινες) η γνωμη μου ηταν και ειναι αν κανεις μεγαλες παραγγελιες και ομαδικες οπως κανει π.χ. ο kavouras οτιδηποτε ΕΚΤΟΣ απο πρωτεινες συμφερει απο netrition!Αλλα αν η παραγγελια σου σε ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ και μονο ειναι μεγαλη και πιανει τα 300 ευρο Discount!Και παλι ΜΟΝΟ πρωτεινες απο Discount!

    Απλα ειναι μια προταση να σπασεται την παραγγελια αν ειναι μεγαλη σε discount για πρωτεινες και σε νετριτιον για τα υπολοιπα!Αν ειναι μια μικρη ποικιλια προιοντων η παραγγελια τοτε νετριτιον και παλι!Αυτο κανω εγω και μου ερχεται οσο το δυνατον φθηνοτερα!

  8. #38
    New Member
    Join Date
    05-04-08
    Location
    .
    Posts
    33

    Default

    bigben μαζι σου φιλε οντως αν προκειται μονο για πρωτεινες..sorry δεν το ειχα διαβασει οντως προσεκτικα..αν κ μερικες αμερικανικες πρωτεινες παλι ερχονται φθηνα απο νεπτιτιον.τεσπα.μια απορια..παιρνεισ με φιλο σου με τα κιλα τις πρωτεινες...πως δεν μπαινεισ στο τριπακι να δοκιμασεις κ τπτ εφετζιδικο βλεπε no-x? :P **** kales mas agores:)

  9. #39
    New Member
    Join Date
    05-04-08
    Location
    .
    Posts
    33

    Default

    bigben μαζι σου φιλε οντως αν προκειται μονο για πρωτεινες..sorry δεν το ειχα διαβασει οντως προσεκτικα..αν κ μερικες αμερικανικες πρωτεινες παλι ερχονται φθηνα απο νεπτιτιον.τεσπα.μια απορια..παιρνεισ με φιλο σου με τα κιλα τις πρωτεινες...πως δεν μπαινεισ στο τριπακι να δοκιμασεις κ τπτ εφετζιδικο βλεπε no-x? :P **** kales mas agores:)

  10. #40
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    11-04-07
    Location
    .
    Posts
    144

    Default

    Παραγγελία με αντικαταβολη γίνετε?
    Αν ναι εχει κανει κανενας απο εσας παιδιά?

  11. #41
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    11-04-07
    Location
    .
    Posts
    144

    Default

    Παραγγελία με αντικαταβολη γίνετε?
    Αν ναι εχει κανει κανενας απο εσας παιδιά?

  12. #42
    Pumping Iron
    Join Date
    03-08-05
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    641

    Default

    Έκανα κι εγώ την πρώτη παραγγελία μου στο Netrition, ενώ μέχρι τώρα παράγγελνα από Discount Supplements.

    Η παραγγελία έγινε 9 Μαϊου, βάρος 20 lbs και σήμερα 22 Μαϊου τα παρέλαβα.

    Δηλώνω λοιπόν κι εγώ ιδιαίτερα ευχαριστημένος από το Netrition.
    "Ultraman" Bizzer

  13. #43
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by psirro

    Παραγγελία με αντικαταβολη γίνετε?
    Αν ναι εχει κανει κανενας απο εσας παιδιά?
    </blockquote id=quote>


    με αντικαταβολη μονο εντος ελλαδος...εξωτερικο...πιστωτικη, χρεωστικη, check, online paying, google -yahoo check...

  14. #44
    New Member
    Join Date
    01-05-08
    Location
    komotini, Greece.
    Posts
    80

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by navic

    Έκανα κι εγώ την πρώτη παραγγελία μου στο Netrition, ενώ μέχρι τώρα παράγγελνα από Discount Supplements.

    Η παραγγελία έγινε 9 Μαϊου, βάρος 20 lbs και σήμερα 22 Μαϊου τα παρέλαβα.

    Δηλώνω λοιπόν κι εγώ ιδιαίτερα ευχαριστημένος από το Netrition.
    </blockquote id=quote>

    παρήγγειλες ακριβως οπως λεει ο kavouras δλδ με τον τροπο του και ολα οκ!

    γιατι σκεφτομαι σοβαρα να κανω καμια παραγγελια και πρωτη κιολας με 30 κιλα πράμα γιατι εχει πολυ καλες τιμες

  15. #45
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    10-05-08
    Location
    thessaloniki, Botswana.
    Posts
    21

    Default

    Παιδιά απο netrition έχει δοκιμάσει κανείς μήπως μέθοδο αποστολής Fed-Ex priority ακολουθώντας τον οδηγό παραπάνω? Να βάλω δλδ Gift και τέτοια.. για κάψουλες χαμηλού βάρους κυρίως ροτάω... Ή τσάμπα κόπος θα είναι?

  16. #46
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    03-11-05
    Location
    Greece.
    Posts
    68

    Default

    Μην το δοκιμασεις. Ειτε κοστιζουν αυτα που θα παρεις 15ευρω ειτε 50ευρω θα πληρωσεις τον εκτελωνισμο τουλαχιστον 180ευρω!

  17. #47
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    22-02-08
    Location
    .
    Posts
    148

    Default

    2 παραγγελιες ως τωρα (η μια με 10 πρωτείνες 5lb) και ηρθαν μια χαρα!

  18. #48
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-04-07
    Location
    Rethymno, Crete, Greece.
    Posts
    113

    Default

    Eγώ πάντως παρήγγειλα από τις 14/5 κι ακόμα περιμένω ...
    Λέτε να είμαι ο πρώτος άτυχος? ... :)

    ,


  19. #49
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Hirohito

    Eγώ πάντως παρήγγειλα από τις 14/5 κι ακόμα περιμένω ...
    Λέτε να είμαι ο πρώτος άτυχος? ... :)
    </blockquote id=quote>Θα σου πρότεινα να μην ανησυχείς.Οι περισσότεροι που αναφερόμαστε στις παραγγελίες που παραλαμβάνουμε κατοικούμε κυρίως σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη.Ίσως να χρειαστούν λίγες περισσότερες μέρες για την Κρήτη από τις συνηθισμένες 2 βδομάδες που λέμε όλοι.Δε θα ήταν κακή ιδέα πάντως να έστελνες ένα mail από Δευτέρα.Δε ρωτάω αν ακολούθησες τις οδηγίες του kavouras επειδή διάβασα το post σου που τον επαινείς!Αλήθεια,τι κάνει το Ρεθυμνάκι;Σπούδαζα-δούλευα εκεί για 5 χρόνια
    , ' ...

  20. #50
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dani

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by navic

    Έκανα κι εγώ την πρώτη παραγγελία μου στο Netrition, ενώ μέχρι τώρα παράγγελνα από Discount Supplements.

    Η παραγγελία έγινε 9 Μαϊου, βάρος 20 lbs και σήμερα 22 Μαϊου τα παρέλαβα.

    Δηλώνω λοιπόν κι εγώ ιδιαίτερα ευχαριστημένος από το Netrition.
    </blockquote id=quote>

    παρήγγειλες ακριβως οπως λεει ο kavouras δλδ με τον τροπο του και ολα οκ!

    γιατι σκεφτομαι σοβαρα να κανω καμια παραγγελια και πρωτη κιολας με 30 κιλα πράμα γιατι εχει πολυ καλες τιμες
    </blockquote id=quote>

    Φίλε 30 κιλά,καλά διάβασα?Δηλαδή 60 λίμπρες?
    Εως τώρα έχουν έρθει παραγγελίες εως και 23 λίμπρες...Νομίζω είναι λίγο παράτολμο τόσο βαριά παραγγελία...Εκτός αν εννοείς κάτι άλλο...

  21. #51
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by tcffatm

    Παιδιά απο netrition έχει δοκιμάσει κανείς μήπως μέθοδο αποστολής Fed-Ex priority ακολουθώντας τον οδηγό παραπάνω? Να βάλω δλδ Gift και τέτοια.. για κάψουλες χαμηλού βάρους κυρίως ροτάω... Ή τσάμπα κόπος θα είναι?
    </blockquote id=quote>

    Το πιο πιθανό είναι όντως να δημιουργηθεί πρόβλημα στο τελωνείο.Μόνο με airmail(δηλαδή ΕΛΤΑ) είναι όλα οκ...

  22. #52
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Hirohito

    Eγώ πάντως παρήγγειλα από τις 14/5 κι ακόμα περιμένω ...
    Λέτε να είμαι ο πρώτος άτυχος? ... :)
    </blockquote id=quote>

    Φίλε μου το σύνηθες είναι απο 13 εως 15 ημέρες...
    Δώσε περιθώριο οπότε μέχρι τις 2 Ιουνίου και μετά αρχίζεις να ανησυχείς...

  23. #53
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    03-11-05
    Location
    Greece.
    Posts
    68

    Default

    Σημερα ηρθε και η 2η παραγγελια. Την στειλανε ακριβως στις 19/5 και την πηρα σημερα 30/5. Ακριβως 10εργασιμες.

  24. #54
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-04-07
    Location
    Rethymno, Crete, Greece.
    Posts
    113

    Default

    Σήμερα ήρθαν. Δεν μου ήρθε ειδοποίηση, αλλά μου έδωσε το δέμα ο ταχυδρόμος. Μικρή παραγγελία μόλις 3,5 λίμπρες για δοκιμή.
    Το πακετο δεν έγραφε τίποτα εκτός από τη φόρμα του τελωνείου και αυτοκόλλητο των γερμανικών ΕΛΤΑ ...

    ,


  25. #55
    Pumping Iron Steroid's Avatar
    Join Date
    28-01-06
    Location
    is not available
    Posts
    660

    Default

    Σημερα πηγα και πηρα δεματακι απο netrition που ηρθε μεσα σε 11 ημερες (19 μαιου -30 μαιου).το βαρος τoυ δεματος ηταν γυρω στις 20 lb...και εχω χεστει απο τη χαρα μου!! :)
    YOU can('t)change genes...

  26. #56
    Pumping Iron Steroid's Avatar
    Join Date
    28-01-06
    Location
    is not available
    Posts
    660

    Default

    Σημερα πηγα και πηρα δεματακι απο netrition που ηρθε μεσα σε 11 ημερες (19 μαιου -30 μαιου).το βαρος τoυ δεματος ηταν γυρω στις 20 lb...και εχω χεστει απο τη χαρα μου!! :)
    YOU can('t)change genes...

  27. #57
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    21-02-06
    Location
    .
    Posts
    21

    Default

    Παιδιά μπορεί κανέις να μου πει στιν φόρμα της διεύθυνσης πως καταχωρώ ΑΚΡΙΒΩΣ την διευθυνσή μου; Γιατί έχει κάτι περίεργα ζιπ πόσταλ codes και τέτοια. Στο region βάζω την πόλη μου πχ; Μην τα γράψω όπως ναναι και δεν έρθει τπτ

  28. #58
    New Bodybuilder
    Join Date
    04-05-08
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    Κι εγω παιδιά έκανα την πρώτη μου παραγγελία απο netrition.Ολα καλά περίπου σε 12 εργάσιμες ήρθε η mass factor της EAS που περίμενα αλλά η χαρά μου κόπηκε όταν είδα την ημερομηνία λήξης του σκευάσματος. Best by 1 July 2008 πως σας φαίνεται??Πρεπει να την πιω μέσα σε μια εβδομάδα.Σιγα μη ξαναπάρω!!
    bodyb

  29. #59
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by palekt

    Κι εγω παιδιά έκανα την πρώτη μου παραγγελία απο netrition.Ολα καλά περίπου σε 12 εργάσιμες ήρθε η mass factor της EAS που περίμενα αλλά η χαρά μου κόπηκε όταν είδα την ημερομηνία λήξης του σκευάσματος. Best by 1 July 2008 πως σας φαίνεται??Πρεπει να την πιω μέσα σε μια εβδομάδα.Σιγα μη ξαναπάρω!!
    </blockquote id=quote>Να μην το αφήσεις έτσι.Στείλε άμεσα e-mail διαμαρτυρίας κ όταν σου απαντήσουν κοινοποίησέ το εδώ για να ξέρουμε κ εμείς
    , ' ...

  30. #60
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    16-06-08
    Location
    .
    Posts
    7

    Default

    Καλημερα παιδια! Καινουριος στο αθλημα αλλα και καινουριος στις παραγγελιες μεσω ιντερνετ. Εχω προβληματιστει σχετικα με οσα λεγονται και παρακαλω τους γνωστες να μου απαντησουν σε 2 ερωτηματα. Απο to discount δεν αντιμετωπιζω προβλημα εκτελωνισμου λογω ΕΕ αλλα αυτο το parcelforce 48 ( μονος τροπος αποστολης σε Ελλλαδα ) ειναι μονο 19 ευρω ή εχει και αλλες πονηριες οπως εχει η UPS οπως διατακτικη 15 ευρω και αλλα 10 ευρω για τα 2 πρωτα 24ωρα που μενει στην αποθηκη κτλ? Θελω να αγορασω μια optimum whey 10 lbs kai 2 adenergy stack την μεγαλυτερη συσκευασια των 910γρ που κυκλοφορει. Ενδιαφερομαι επισης και για 2 συσκευασιες σε μπαρες με υψηλη πρωτεινη. ΑΠΟ netrition που ειναι απο ΗΠΑ φοβαμαι για να μην πληρωσω τα κερατα μου για εκτελωνισμο και μου ερθει το ιδιο με ταλαιπωρια και εγκριση απο ΕΟΦ. PLEASE HELP me!


 
Page 2 of 31 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Το χάος της αγοράς συμπληρωμάτων.
    By pannt in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 77
    Last Post: 12-07-09, 21:07
  2. Οδηγός Αγοράς Whey
    By ouzo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 05-02-06, 19:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •