Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 31 1234511 ... LastLast
Results 1 to 30 of 929
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default Netrition.com - Οδηγός Αγοράς Συμπληρωμάτων

    Οδηγός αγορών απο netrition.com



    1.Μπαίνουμε στη διεύθυνση www.netrition.com .Είναι Αμερικάνικη εταιρία για συμπληρώματα bodybuilding.

    2.Προσθέτουμε στο καλάθι αγορών μας ότι θέλουμε να αγοράσουμε.Εδω προσέχουμε λιγάκι το βάρος που θα έχει το δέμα
    μας.Προσωπικά μου έχουν έρθει χωρίς κανένα πρόβλημα παραγγελίες με βάρος 6 λίμπρες,9 λίμπρες και τελευταία 22
    λίμπρες!Θα έλεγα οτι 22 λίμπρες είναι ένα καλό όριο που πρέπει να τηρηθεί,γιατι μετά το δεμα μας είναι υπερβολικά
    βαρύ.Πάραυτα όποιος παραλάβει επιτυχώς πάνω απο 22 λίμπρες ας το πει να ανεβάσουμε το όριο.

    3.Συνεχίζουμε στην ολοκλήρωση της παραγγελίας.Πατάμε "proceed to checkout" και έπειτα "checkout on secure
    system".Δημιουργούμε την πρώτη φορά που θα ψωνίσουμε ενα λογαριασμό με τα στοιχεία μας και έπειτα κάνουμε login.

    4.Στην επόμενη σελίδα πρέπει να τσεκάρουμε οπωσδήποτε το κουτάκι που λέει "Checking the gift box will print a
    packing list with no prices listed to be placed inside of your parcel instead of your usual receipt."οπότε στο χαρτί που στέλνει
    η εταιρία απλά μας λέει τι αγοράσαμε και όχι πόσο κάνει.Έτσι κανείς
    δεν ξέρει πόσο κάνουν αυτά που αγοράσαμε,παρα μόνο εμείς.Πατάμε "continue".

    5.Προσοχή:Οπωσδήποτε εδω τσεκάρουμε το "Airmail (1 to 2 weeks) " οπότε θα μας τα στείλουν με ΕΛΤΑ και όχι
    courier.
    Ακριβώς απο κάτω που λέει "Enter any special instructions for the shipping company" θα βάλουμε στον κενό χώρο το
    μήνυμα "Please send as gift and low price"
    Πατάμε 'Continue"

    6.Εδώ βλέπουμε τη συνολική αξία της παραγγελίας μας μαζί με τα μεταφορικά.Κρίνουμε αν μας συμφέρουν οι τιμές σε
    σχέση με Ελλάδα ή άλλες χώρες(Αγγλία κτλ).Είναι εμφανές οτι τα μεταφορικά έχουν να κάνουν με το βάρος της
    παραγγελίας μας.
    Βάζουμε τα στοιχεία της κάρτας μας.Προσωπικά για τις παραγγελίες χρησιμοποιώ μια κάρτα της alpha bank(alpha bank
    enter visa χρεωστική) η οποία είναι χρεωστική και όχι πιστωτική.Με αυτή την κάρτα είμαι καλυμένος απο χακεράδες
    κτλ,διότι δεν έχω βάλει όριο υπερανάληψης.Δηλαδή αν η κάρτα έχει μέσα 100 ευρώ και παραγγείλω πράγματα αξίας 110
    ευρώ μου λέει οτι δεν γίνεται η συναλλαγή.Οπότε ακόμα και κάποιος να κλέψει τους κωδικούς της κάρτας μου δε θα
    μπορεί να με χρεώσει παραπάνω παρα μόνο ότι έχω μέσα.Οπότε πριν την παραγγελία καταθέτω το ποσό που θέλω να
    αγοράσω και το χρησιμοποιώ για την αγορά.Απλά αν τη ζητήσετε πείτε τους να έχει μηδενικό όριο υπερανάληψης,δηλαδή να
    μη μπορούν να σε χρεώσουν αν δεν έχεις λεφτά μέσα.Υπόψιν οτι για την κάρτα αυτή δε χρεώνεσαι τίποτα για να τη
    βγάλεις,ούτε έχεις κανένα πάγιο κτλ..Είναι όλα δωρεάν και τη χρησιμοποιώ μόνο για αγορές απο internet.Τέτοιες κάρτες
    έχουν και άλλες τράπεζες όπως η Κύπρου κτλ.

    7.Τέλος πατάμε "continue" και διαβάζουμε προσεκτικά αν όλα τα στοιχεία μας είναι καλά και αυτά που παραγγείλαμε
    είναι οκ και πατάμε "submit my order".

    8.Η παραγγελία μας θα έρθει ως συστημένο δέμα με τα ΕΛΤΑ.Πηγαίνουμε και την παραλαμβάνουμε με την ταυτότητά μας απο
    τα ΕΛΤΑ μαζι με το χαρτάκι που μας άφησαν στην πόρτα μας.Συνήθως έρχεται μέσα σε 13 με 19 ημέρες.

    Μια παρατήρηση είναι ότι αφού τελειώσουμε την παραγγελία μας θα μας έρθει email που θα επιβεβαιώνει την παραγγελία μας και θα λέει κάτι σαν αυτό:
    You are responsible for any duties or taxes that may apply. We do not
    collect any duties or taxes from you and do not know how much they will
    cost you (if anything).
    We report the exact amount of the sale on the Customs form. For a
    description of the package contents on the Customs form, we claim
    "Food Supplements - For Personal Use Only".
    Αυτό το στέλνουν σε όλους και δε μας ανησυχεί καθόλου,απλώς μας τονίζει οτι αν τυχόν συμβεί κάτι με το τελωνείο η εταιρία δε φέρει καμία ευθύνη.Προς το παρόν δεν έχει συμβεί τίποτα οπότε δεν ανησυχούμε καθόλου.


    Εως τώρα δεν υπήρξε καμία αναφορά για προβληματική αποστολή της netrition στην Ελλάδα(Φυσικά μιλάω για όσους έχουν ακολουθήσει πιστά τα πιο πάνω
    βήματα).
    Αν παρόλα αυτά είναι κάποιος άτυχος και το δέμα του δεν έρθει για οποιοδήποτε λόγο,ας μας το πει να δούμε τι θα κάνουμε...
    Καλές αγορές και να τονίσω οτι το site αυτό το έμαθα απο παιδιά αυτού του forum τους οποίους και ευχαριστώ πολυ...

    :D

  2. #2
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    08-12-07
    Location
    .
    Posts
    8

    Default

    Kavouras τρομερός οδηγος προς αππφυγή λαθών.
    Καλό θα ήταν να δημιουργηθεί κάτι αντίστοιχο και για το discount .
    Keep going!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    98

    Default

    φιλε αν μπορεις πες μας και λιγο για τα μεταφορικα εξοδα απο Αμερικη,ποσα εξοδα εχει για ποσες λιμπρες.

  4. #4
    Pumping Iron
    Join Date
    05-04-08
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    247

    Default

    Αν αυτο το ποστ υπηρχε λιγες ημερες πριν, θα ειχα γλιτωσει απο ταλαιπωρια και 175 euro.

    Sticky pls.
    32 - 1.85 cm

    " , !"

  5. #5

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Kavouras σε ευχαριστούμε πολύ για τον κόπο σου! [:-thumbu] Από τα ιδιαίτερα χρήσιμα topics εδώ μέσα.

  6. #6
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Νάστε καλά παιδιά...
    Κι εγω οτι έμαθα το έμαθα απο παιδιά απο αυτό το forum.Μετά με λίγες δοκιμές διαπίστωσα οτι γλιτώνεις πολλά λεφτά με τον παραπάνω τρόπο...
    Όσο για τα μεταφορικά που λέει ο φίλος.Όσο αυξάνεται το βάρος αυξάνονται και τα μεταφορικά.Οπότε για να το δείς απλά βάζεις οτι θές στο καλάθι αγορών και συνεχίζοντας σου βγάζει ακριβώς τα μεταφορικά..
    Να σου δώσω ενα παράδειγμα...
    1 MuscleTech Mass-Tech, Chocolate 5 lb $36.95
    1 MuscleTech Leukic 180 caplets $45.99
    1 MuscleTech Cell-Tech Hardcore, Lemon Lime 4.5 lb. $39.95
    1 MuscleTech Nitro-Tech Hardcore, Chocolate 2 lbs. $30.99
    1 MuscleTech Creakic 180 caplets $39.99
    Itemized Subtotal $193.87
    Shipping - Airmail (1 to 2 weeks) $75.41
    Your total is $269.28

    Ένα απλό παράδειγμνα με πέντε muscletech(Αν και δεν παίρνω πλέον muscletech).
    Κάνουν 193.87 δολλάρια και έχει 75.41 μεταφορικά.Σύνολο 269.28 δολλάρια,δηλαδή 170 ευρώ.
    Ας δούμε πόσο κάνουν στην Ελλάδα,απο γνωστό μαγαζί στην Ελλάδα το οποίο έχει και 25% έκπτωση!
    Mass-tech 43ευρώ
    Celltech 56.50
    Nitrotec 42.50
    Leukic 57
    Creakic 49
    Σύνολο 248 ευρώ!
    Και αυτή η τιμή είναι με έκπτωση 25%!!Σκέψου να μην είχε έκπτωση!
    Στη συγκεκριμένη περίπτωση γλιτώνεις 78 ευρώ...Κάνε μια μεγάλη παραγγελία να δείς πόσα γλιτώνεις...
    Σε προηγούμενη παραγγελία που έκανα(Να και η φώτο)



    οπου παρήγγειλα 22 λίμπρες γλιτώσαμε(γιατι παραγγείλαμε 3 άτομα) πάνω απο 200 ευρώ...
    Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του...

    Μια θερμή παράκληση στο φίλο GRF αν μπορεί να το κάνει sticky τον οδηγό,διότι βλέπω πολλά παιδιά ρωτάνε τα ίδια συνέχεια και κυρίως κάνουν λαθάκια στις παραγγελίες που τους κοστίζουν πολλά λεφτά..Ευχαριστώ...

  7. #7
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    78

    Default

    με την ευκαιρία-αν και ξεφεύγουμε απο το θεμα
    τωρα που ειδα την πρωτεινη της KAIZEN-PRESICION ISOLATE και επειδή σκεφτομαι να την αγοράσω δεν μας λες και εντυπώσεις-γευση,διαλυτότητα κλπ

  8. #8
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    98

    Default

    Kαι αμα παρεις nitro-tech hardcore 2κg απο Αμερικη εχει 34,70ευρω ενω εδω εχει 76.00ευρω.

  9. #9
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Originally posted by thomas-67

    με την ευκαιρία-αν και ξεφεύγουμε απο το θεμα
    τωρα που ειδα την πρωτεινη της KAIZEN-PRESICION ISOLATE και επειδή σκεφτομαι να την αγοράσω δεν μας λες και εντυπώσεις-γευση,διαλυτότητα κλπ


    Φίλε μου αυτή την πρωτείνη την πήρα για το βράδυ πριν τον ύπνο ως αργής απορόφησης..
    Είναι ωραία γεύση σοκολάτας,κανονικά σε σέικερ τη διαλύεις με λίγο νερό και την πίνεις...
    Σαν αποτέλεσμα δε μπορώ να σου πω κάτι,δεν πιστεύω οτι μπορείς να δεις διαφορές απο μια πρωτείνη...

  10. #10

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Originally posted by kavouras
    Μια θερμή παράκληση στο φίλο GRF αν μπορεί να το κάνει sticky τον οδηγό,διότι βλέπω πολλά παιδιά ρωτάνε τα ίδια συνέχεια και κυρίως κάνουν λαθάκια στις παραγγελίες που τους κοστίζουν πολλά λεφτά..Ευχαριστώ...



    Το topic έγινε sticky.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    προσωπικα απο αμερικη φοβαμαι πολυ..γιατι δεν διατιθεμαι να τρεχω απο δω κ απο κει μετα για να τα παρω.
    παρολα αυτα οι τιμες..ειναι απιστευτα καλα με οποιες και να τις συγκρινεις

  12. #12
    New Member
    Join Date
    05-04-08
    Location
    .
    Posts
    33

    Default

    μια πολυ συγγεκριμενη ερωτηση που δεν απανταται στο πρωτο ποστ!!!!
    τα στοιχεια μας θα ειναι με λατινικους η με ελληνικους χαρακτηρες?επισης εκει που λεει adress βαζω ελληνικους η λατινικους χαρακτηρες?
    ενα σωστο παραδειγμα?πχ ειναι σωστο να γραψω address: " μακεδονιας 69/χολαργος/αθηνα" σε ενα κουτακι?η πρεπει με λατινικους χαρακτηρες?η πρεπει να μη γραψω αθηνα αλλα athens? dieykriniste to kapoios pou exei paraggeilei k tou exoun erthei parakalw poli na boithisete k tous ipoloipous...

  13. #13
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    λατινικα φυσικα

  14. #14
    New Member
    Join Date
    05-04-08
    Location
    .
    Posts
    33

    Default

    μπορει να απαντησει ο καβουρας παρακαλω?γιατι νοβιτσκι λιγο πιο πανω λες οτι δεν εχεις παραγγειλει απο αμερικη.ο καβουρας η καποιος που εχει παραγγειλει ηδη απο νεπτιτιον?με λατινικα το ονομα σιγουρα?και την διευθυνση?με τα ελληνικα ελτα σιγουρα δεν εχω προβλημα?

  15. #15
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-06
    Location
    Greece.
    Posts
    189

    Default

    Με λατινικα μην κολλας σε αυτο

  16. #16
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Φίλε μου όλα τα βάζεις με λατινικά,ειδάλλως αν τα γράψεις ελληνικά στη netrition δεν θα ξέρουν τι γράφεις,πιθανότατα να μην αναγνωρίζουν καν ελληνικούς χαρακτήρες και θα γίνει μπέρδεμα.Άρα όλα με λατινικούς χαρακτήρες.Για Αθήνα γράφεις Athens,Greece.
    Καλές παραγγελίες και πες μας αν όλα πήγαν οκ...

  17. #17
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-04-07
    Location
    Rethymno, Crete, Greece.
    Posts
    113

    Default

    Κάβουρα, το ποστ με τις οδηγίες είναι ό,τι πληρέστερο έχω διαβάσει.
    Ο τρόπος που μας καθοδήγησες αποτελεί παράδειγμα, για όποιον θέλει να βοηθήσει σε παρόμοια θέματα.Σε 1 λεπτό τα κατάλαβα όλα και είμαι έτοιμος να παραγγείλω. Το μόνο σημείο που κολλάω είναι στο box που πρέπει να διαλέξω με credit card ή χωρίς. Τί να διαλέξουμε, αν θέλουμε να αγοράσουμε με χρεωστική??
    Ωραίος, ρε φίλε ...

    ,


  18. #18
    New Member
    Join Date
    05-04-08
    Location
    .
    Posts
    33

    Default

    Το μόνο σημείο που κολλάω είναι στο box που πρέπει να διαλέξω με credit card ή χωρίς. Τί να διαλέξουμε, αν θέλουμε να αγοράσουμε με χρεωστική??

    φιλε δεν παιζει ρολο στις οδηγιες λεει αν δεν εισαι σιγουρος να επιλεξεις κρεντιτ.το λεει εκει διπλα που πρεπει να συμπληρωσεις.εγω με χρεωστικη κρεντιτ εβαλα μη σε παρω στο λαιμο μου παρε ενα τηλ στην τραπεζα κ ρωτα τους αλλα δεν νομιζω να παιζει προβλημα.αν δεν ξερεις επιλεγεις κρεντιτ ειναι σαφεις στο σαιτ.18 απριλη τα ζητησα 21 απριλη μου ειπανε οτι εφυγε η παραγγελια-20 λιβρες περιπου με σεηκερ δωρο...για να δουμε τι θα δουμε...αντε στειλε κ εσυ να δουμε πως θα παει :)

  19. #19
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-04-07
    Location
    Rethymno, Crete, Greece.
    Posts
    113

    Default

    Δίκιο έχεις. Δεν παίζει ρόλο. Σε λίγες μέρες παραγγέλνω και αναφέρω ...

    ,


  20. #20
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Originally posted by Hirohito

    Κάβουρα, το ποστ με τις οδηγίες είναι ό,τι πληρέστερο έχω διαβάσει.
    Ο τρόπος που μας καθοδήγησες αποτελεί παράδειγμα, για όποιον θέλει να βοηθήσει σε παρόμοια θέματα.Σε 1 λεπτό τα κατάλαβα όλα και είμαι έτοιμος να παραγγείλω. Το μόνο σημείο που κολλάω είναι στο box που πρέπει να διαλέξω με credit card ή χωρίς. Τί να διαλέξουμε, αν θέλουμε να αγοράσουμε με χρεωστική??
    Ωραίος, ρε φίλε ...


    Φίλε μου ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...Με χρεωστική κάρτα βάζεις credit card.Δουλεύει μια χαρά.
    Νομίζω πως το καλύτερο δώρο που μπορείς να επιλέξεις να σου στείλουν είναι το MixChamp Shaker Bottle.Είναι φοβερό σέικερ.Έπειτα είναι πολύ καλά και τα t-shirt για δώρο...

  21. #21
    New Member
    Join Date
    05-04-08
    Location
    .
    Posts
    33

    Default

    κατοικος αθηνων.παρηγγειλα 18 απριλη απο ΝΕΤΡΙΤΙΟΝ.δευτερα 21 απριλη με χρεωνουν κ επιβεβαιωνεται η παραγγελια μου με μεηλ.5 μαιου χτες δλδ μου ηρθε συστημενο απο ελτα.ΟΛΑ ΑΨΟΓΑ...1.ΝΟ-XPLODE(2.71LBS KAI OXI TO MIKRO KOUTI TWN 1,77LBS)2.OPTIMUM 100%WHEY(10.37LBS DLD H SAKOULA)3.NITROTECH(4LBS DLD 1.8KG) 4.MIA KREMA TOPIKI THS VYOTECH(8oz PERIPOU 400GR) 5.DWRO SHEKER.συνολο >=20ΛΙΒΡΕΣ

    ακολουθουν σχολια παρατηρησεις
    1.H παραγγελια εγινε εν μεσω σκανδαλου ντοπινγκ κτλ...τπτ δεν κολλησε κ πουθενα ακομα κ αυτη την δυσκολη (υποτιθεται)περιοδο.
    2.ηρθε μεσα σε ενα κιτρινο σακο με χαμηλη ενδεικτικη τιμη τπτ σπασμενο ολα κουλ
    3.συνολικο κοστος με μεταφορικα=200ευρα.η αντιστοιχη παραγγελια απο αγγλια και ντισκαουντ πΗγαινε περιπου 250 ευρα,με το μικρο κουτι ΤΗΣ ΒΣΝ(1.77ΛΙΒΡΕΣ) ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΩΝ 2,71 ΛΙΒΡΩΝ.ΕΠΙΣΗΣ το προβλημα απο αγγλια ειναι οτι προιοντα απο εταιριες ανεβοκατεβαινουν απο το σαιτ,μια υπαρχουν μια δεν υπαρχουν,χαρακτηριστικο παραδειγμα στην ΒΣΝ που επι 3 βδομαδες δεν εμφανιζε καν το ΝΟ και το ΝΙΤΡΙΧ και στην σημερινη μου βολτα δεν εμφανιζε την AB-SOLUTION της VYOTECH.γενικα κανει νερα το αγγλικο σαιτ,ειναι λιγο πιο ακριβο,ομως κανει λιγοτερες μερες η παραλαβη.κατα την γνωμη μου μονο νετριτιον απο δω κ περα μιας κ ειδα οτι θα μου ερθουν απλα 5 μερες αργοτερα αποτι απο αγγλια.
    4.το κερασακι στην τουρτα παει παντα στο τελος...ΤΙΜΕΣ ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ: 1.ΟΠΤΙΜΟΥΜ:220ΕΥΡΩ. 2.ΝΙΤΡΟΤΕΧ 75 ΕΥΡΩ 3.ΝΟ-ΕΞΠΛΟΟΥΝΤ 55 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΟΥΤΙ ΤΩΝ 1.77 ΛΙΒΡΩΝ 4.ΤΟΠΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ 40 ΕΥΤΩ ΣΥΝΟΛΟ 400 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΔΩΡΟ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ....ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ? :)

    ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΟΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΚΑΙ "ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ" ΠΩΛΗΣΗΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ...ΑΝ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙΤΕ ΠΟΤΕ...

  22. #22
    Pumping Iron
    Join Date
    04-04-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    495

    Default

    Αντε καλως τα δεχτηκες σπερμινατορ!
    '' ''

  23. #23
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Νάσαι καλά φίλε μου...
    Εγω μόλις παρέλαβα μια παραγγελία με 23 λίμπρες!Θα ανεβάσω και φωτο κάποια στιγμή...
    Και απο εμένα χαιρετισμούς σε αυτούς που αναφέρεις!! :)

  24. #24
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Και ιδού η παραγγελία!
    23 λίμπρες παρακαλώ!(Δεν είναι μόνο για μένα εννοείται..Είναι για 3 άτομα)
    Οι πάνω είναι σοκολατίτσες για τη δουλειά χωρίς καθόλου ζάχαρη,χωρίς ζελατίνη κτλ κτλ και 20 γρ πρωτείνης!(Μόνο μην πάρετε cocolate mint...Η μέντα είναι πολύ έντονη.Πάρτε Peanut Butter )...


  25. #25
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    10-05-08
    Location
    thessaloniki, Botswana.
    Posts
    21

    Default

    Γεια. Ο παραπάνω οδηγός δουλεύει μήπως και σε άλλα site ΄΄οπως πχ το BOdybuilding.com ..???
    Να βάλω δηλαδή air-mail τρόπο αποστολής κτλ.. διότι με ενδιαφέρει να αγοράσω και αυτό http://www.bodybuilding.com/store/cm...licsignal.html
    και δεν το βλέπω στο netrition.com δυστυχως

  26. #26
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    Το παίζεις 50-50 από άλλα site της Αμερικής εκτός του netrition. Προσωπικά έχω καεί και δεν πρόκειται να πειραματιστώ με κάτι άλλο!

  27. #27
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Originally posted by tcffatm

    Γεια. Ο παραπάνω οδηγός δουλεύει μήπως και σε άλλα site ΄΄οπως πχ το BOdybuilding.com ..???
    Να βάλω δηλαδή air-mail τρόπο αποστολής κτλ.. διότι με ενδιαφέρει να αγοράσω και αυτό bodybuilding.com/store/cmi/anabolicsignal.html
    και δεν το βλέπω στο netrition.com δυστυχως



    Όχι φίλε μου.Ο οδηγός είναι μόνο για το netrition,αφου μόνο αυτό εχω δοκιμάσει...Για bodybuilding είχα διαβάσει οτι κολλάνε οι περισσότερες παραγγελίες..Ας μιλήσουν όμως και οι πιο ειδικοί...

  28. #28
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-03-08
    Location
    .
    Posts
    32

    Default

    Γεια σας παιδια!..ειναι λιγο off-topic αλλα ποια η διαφορα αναμεσα στην χρεωστικη και στην προπληρωμενη καρτα?(ειμαι ασχετος απο τετοια καθως δν εχω χρησιμοποιησει ποτε τετοιες καρτες)...Ευχαριστω!![:-drunk]

  29. #29
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-04-07
    Location
    Rethymno, Crete, Greece.
    Posts
    113

    Default

    Πριν από λίγες μέρες παρήγγειλα από netrition μου απέστειλαν mail, όπου συν τοις άλλοις μου έγραφαν:

    We report the exact amount of the sale on the Customs form. For a
    description of the package contents on the Customs form, we claim
    "Food Supplements - For Personal Use Only".

    Είμαι στο σωστό δρόμο ή θα έχουμε κόλλημα στο τελωνείο?
    Τις παραπάνω οδηγίες του Κάβουρα τις τήρησα κατά γράμμα ...

    ,


  30. #30
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-12-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Φίλε μου σε όλους αυτό το email στέλνουν...Σου λένε γενικά οτι αν συμβεί κάποιο πρόβλημα με τελωνείο κτλ δε φταίμε εμείς...
    Απλά σε ενημερώνουν.Μη σε ανησυχεί καθόλου...
    Όσο για την προπληρωμένη κάρτα,νομίζω τέτοιες αγοράζεις και όταν τελειώσουν τα χρήματα την πετάς.Δεν ξέρω σε ποια online μαγαζιά τη δέχονται...Η χρεωστική είναι κάτι σαν πιστωτική..Εγω απο netrition παραγγέλνω με χρεωστική...


 
Page 1 of 31 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Το χάος της αγοράς συμπληρωμάτων.
    By pannt in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 77
    Last Post: 12-07-09, 21:07
  2. Οδηγός Αγοράς Whey
    By ouzo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 05-02-06, 19:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •