Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    31-03-12
    Posts
    123

    Default Speed X3 Της Lecheek Nutrition

    Speed X3 Της Lecheek Nutrition

    Μιας και υπάρχει ενδιαφέρον για το speed x3, θα κάνω μια μικρή αξιολόγηση.
    Δεν το έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές γιατί χρησιμοποιώ το razor 8, το οποίο θα λήξει σε λίγο καιρό. Το πήρα σύνολο τέσσερις φορές για να μπορέσω να γράψω τις εντυπώσεις μου, μιας και ρώτησε κάποιο παιδί από το forum. Δυστυχώς έκανα το λάθος και τις δύο φορές το πήρα κοντά σε γεύμα και δε με έπιασε. Επομένως θα γράψω την αξιολόγηση βάση των δύο φορών που το χρησιμοποίησα σωστά.

    Γεύση: Έχω τη Rasp. Lemonade και παρόλο που δε μου αρέσουν τέτοιου είδους γέυσεις, όπως προείπα, η συγκεκριμένη είναι η πιο ωράια που έχω δοκιμάσει ποτέ. -10/10-

    Διαλυτότητα: Διαλύεται πολύ εύκολα, αλλά μου αφήνει κι αυτό λίγους κόκους στον πάτο. Ίσως δε χρησιμοποιώ πολύ νερό, γιατί το ανακατεύω με κουτάλι σε ένα μικρό ποτήρι. -8/10-

    Αποτελεσματικότητα: Στις οδηγίες λέει πως το μέγιστο που μπορείς να πάρεις είναι τρία σκουπ. Να σημειώσω πως το σκουπ είναι πάρα πολύ μικρό (3,7 γρ). Όλες τι φορες που το χρησιμοποίησα πήρα ένα σκουπ κι ενώ δε περίμενα να με πιάσει λόγω του μικρού μεγέθους, έκανα λάθος. Άρχισα να το νιώθω μετά από 2-3 λεπτά. Η αίσθηση ήταν παρόμοια με αυτή του razor 8 στα 2/4-3/4 του σκουπ. Πολύ ενέργεια και αύξηση των παλμών. Η δράση του διαρκεί και αυτή αρκετές ώρες μετά την προπόνηση. Επίσης δεν ένιωσα κάποιο crash, αλλά όπως είπα πήρα ένα σκουπ. Δεν ξέρω τι θα συμβεί σε μεγαλύτερες δόσεις. Ουσιαστικά η δράση του στηρίζεται στις διεγερτικές ουσίες που περιέχει καθώς πέρα από αυτές, έχει μόνο beta-alanine kai agmatine σε μικρές ποσότητες. Όπως και το razor 8 θα το συνηστούσα κι αυτό σε έμπειρους και μόνο χρήστες και πιστέυω πως όσους δεν τους πιάνουν πλέον τα προεξασκητικά, το speed x3 θα είναι ένα από τα πρώτα που θα πρέπει να δοκιμάσουν. Να σημειώσω και πάλι πως αυτή η αξιολόγηση βασίζεται στις δύο φορές που το έχω χρησιμοποίησει, επομένως δεν είναι ολοκληρωμένη. -9/10-
    Last edited by noname15; 27-02-14 at 21:15.

  2. #2
    New Member Αποστόλης's Avatar
    Join Date
    16-04-11
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    85

    Default

    το είχα δοκιμάσει εδώ και κάποιες βδομάδες φιλαράκι αλλά μου δημιούργησε θέμα με στομάχι,καούρα κ δυσπεψία σε άσχημο βαθμό.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. my nutrition
    By test-Ostro in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 7
    Last Post: 18-06-08, 15:23
  2. nutrition from usa
    By chochosan in forum Νέα Bodybuilding Aπό Ελλάδα
    Replies: 0
    Last Post: 06-04-07, 01:16
  3. Speed Training (english)
    By acidhell in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-06, 23:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •