Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Pumping Iron
    Join Date
    04-04-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    495

    Default καλο προγραμμα?

    γεια σας μετα απο μερικες αλλαγες που σκεφτηκα θα ηθελα να μου πειτε αν θα με βοηθησει μιας και ειμαι σε ογκο.(δευτερα στηθος-δικεφαλα)τριτη κολυμπι 800 μετρα?(αν μου ελεγε και καποιος ποσο θα επρεπε να κολυμπαω σε τι ρυθμο και ποση ωρα για να μην χασω μυικη μαζα θα τον ευχαριστουσα γιατι δεν ξερω.τεταρτη (πλατη-τρικεφαλα)και το βραδυ κικ μποξ.πεμπτη κολυμπι.παρασκευη(ποδια ωμους)η χωρις ποδια και το βραδυ κικ μποξ καισαββατο μονο κικ μποξ.εχω κανει κατι λαθος?θα ηθελα να με διορθωσετε σε οτι δεν ειναι σωστο και σε οτι διαφωνειτε καθως πειραματιζομαι και ειμαι σχετικα καινουργιος στον χωρο.Ευχαριστω
    '' ''

  2. #2
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    29-08-07
    Location
    .
    Posts
    109

    Default

    αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι κανεις παρα πολλα

    πρεπει να δινεις στο σωμα σου την ευκαιρια να ξεκουραζεται αμα θες να δεις αποτελεσματα

    τωρα οσο για το κολυμπι 2 φορες μονο 800 μετρα δεν ειναι τιποτα , αν θες τη γνωμη μου , απο 3 φορες τη βδομαδα και πανω κανεις κατι στο κολυμπι και γυρω στα 1000-1500 μετρα ειναι καλα. Για να χασεις ογκο στο κολυμπι πρεπει να λιωνεις καθημερινα στα σπριντ .
    και να προσθεσω οτι πρεπει να εχεις και ενα συγκεκριμενο προγραμμα για να κανεις δουλεια

    οπως καταλαβαινεις πρεπει να κοψεις κατι απο ολα αυτα που κανεις γιατι κουραζεις πολυ το σωμα σου και αντι να πας προστα πας πισω
    Arms of steel and nuclear power

    Metal strength and legends of valor


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •