Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 61 to 90 of 112
  1. #61
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-10-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    122

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dorogoi


    Ο dexter btw του χρονου τον βλεπω να εχει ραγαδες-ραβδωσεις και στα μουτρα. :)


    </blockquote id=quote>
    Χαχαχαχαχαχ! Ειχα συνηθισει να τους βλέπω στα περιοδικά και στα site και μόλις μπαίνω να διαβάσω το τοπικ μου πεταχτηκαν τα μάτια έξω!!!!Ειδικά όταν είδα Coleman.
    O Heath κάπως βλέπεται...

  2. #62
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    98

    Default

    Kαι παλι το πιο ωραιο σωμα ειναι του Dexter,ειναι το πιο συμμετρικο.

  3. #63
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    98

    Default

    Kαι παλι το πιο ωραιο σωμα ειναι του Dexter,ειναι το πιο συμμετρικο.

  4. #64
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-09-08
    Location
    Lamia, China, Saint Vincent and Grenadi.
    Posts
    231

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nicolaos_m

    MPOREI POTE NA MHN KATAFERA NA FTASW STOYS AGWNES MOY TO EPIPEDO TOY LEE PRIST
    SE FORMA... ALLA SE PERIODO OGKOY... EIMASTE SAN ADERFAKIA...
    </blockquote id=quote>

    βαλε φοτο σου ρε θηριο!

  5. #65
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-09-08
    Location
    Lamia, China, Saint Vincent and Grenadi.
    Posts
    231

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nicolaos_m

    MPOREI POTE NA MHN KATAFERA NA FTASW STOYS AGWNES MOY TO EPIPEDO TOY LEE PRIST
    SE FORMA... ALLA SE PERIODO OGKOY... EIMASTE SAN ADERFAKIA...
    </blockquote id=quote>

    βαλε φοτο σου ρε θηριο!

  6. #66
    New Member
    Join Date
    11-07-08
    Location
    .
    Posts
    59

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by HEAVY DUTY

    εγω δεν θα κατακρινω κανεναν...............ουτε θα πω πως ειναι κτλ..............εγω απλα θα πω σε ολους οσους κατακρινουν........οτι σκευτητε ποσο σκληρη δουλεια κανουν..κ τι ΤΕΡΑΣΤΙΑ προσπαθεια καταβαλουν για να πιασουν τη φορμα στην οποια βρισκοντε στο olympia.............μονο κ μονο για αυτο............για μενα τους αξιζει ενα ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!
    </blockquote id=quote>


    Καλα... αν ολοι περναμε αναβολικα οπως οι τυποι ετσι θα ημασταν και εμεις! Τι κοπο εχουν ριξει αυτοι οταν πανε στο γυμναστριο με full ενεργεια και φευγουν και δεν νιωθουν κουραση και πανε και βαρανε διπλες προπονησεις??? Καπου εδωμεσα υπαρχει ενα αρθρο απο το βιβλιο ενος πρωην b.b.( πολυ γνωστου, μου διαφευγει το ονομα) οπου ελεγε πως ενοιωθε την γυμναστικοι οταν πλεον τα ειχα κοψει και αναροτοιωταν πως το κανουν αυτο οι απλοι ανθρωποι!!!

  7. #67
    New Member
    Join Date
    11-07-08
    Location
    .
    Posts
    59

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by HEAVY DUTY

    εγω δεν θα κατακρινω κανεναν...............ουτε θα πω πως ειναι κτλ..............εγω απλα θα πω σε ολους οσους κατακρινουν........οτι σκευτητε ποσο σκληρη δουλεια κανουν..κ τι ΤΕΡΑΣΤΙΑ προσπαθεια καταβαλουν για να πιασουν τη φορμα στην οποια βρισκοντε στο olympia.............μονο κ μονο για αυτο............για μενα τους αξιζει ενα ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!
    </blockquote id=quote>


    Καλα... αν ολοι περναμε αναβολικα οπως οι τυποι ετσι θα ημασταν και εμεις! Τι κοπο εχουν ριξει αυτοι οταν πανε στο γυμναστριο με full ενεργεια και φευγουν και δεν νιωθουν κουραση και πανε και βαρανε διπλες προπονησεις??? Καπου εδωμεσα υπαρχει ενα αρθρο απο το βιβλιο ενος πρωην b.b.( πολυ γνωστου, μου διαφευγει το ονομα) οπου ελεγε πως ενοιωθε την γυμναστικοι οταν πλεον τα ειχα κοψει και αναροτοιωταν πως το κανουν αυτο οι απλοι ανθρωποι!!!

  8. #68
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nicolaos_m

    MPOREI POTE NA MHN KATAFERA NA FTASW STOYS AGWNES MOY TO EPIPEDO TOY LEE PRIST
    SE FORMA... ALLA SE PERIODO OGKOY... EIMASTE SAN ADERFAKIA...
    </blockquote id=quote>


    :D:D:D.....μικρος Θεουλης[:-thumbu]

  9. #69
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nicolaos_m

    MPOREI POTE NA MHN KATAFERA NA FTASW STOYS AGWNES MOY TO EPIPEDO TOY LEE PRIST
    SE FORMA... ALLA SE PERIODO OGKOY... EIMASTE SAN ADERFAKIA...
    </blockquote id=quote>


    :D:D:D.....μικρος Θεουλης[:-thumbu]

  10. #70
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by leo

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by HEAVY DUTY

    εγω δεν θα κατακρινω κανεναν...............ουτε θα πω πως ειναι κτλ..............εγω απλα θα πω σε ολους οσους κατακρινουν........οτι σκευτητε ποσο σκληρη δουλεια κανουν..κ τι ΤΕΡΑΣΤΙΑ προσπαθεια καταβαλουν για να πιασουν τη φορμα στην οποια βρισκοντε στο olympia.............μονο κ μονο για αυτο............για μενα τους αξιζει ενα ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!
    </blockquote id=quote>


    Καλα... αν ολοι περναμε αναβολικα οπως οι τυποι ετσι θα ημασταν και εμεις! Τι κοπο εχουν ριξει αυτοι οταν πανε στο γυμναστριο με full ενεργεια και φευγουν και δεν νιωθουν κουραση και πανε και βαρανε διπλες προπονησεις??? Καπου εδωμεσα υπαρχει ενα αρθρο απο το βιβλιο ενος πρωην b.b.( πολυ γνωστου, μου διαφευγει το ονομα) οπου ελεγε πως ενοιωθε την γυμναστικοι οταν πλεον τα ειχα κοψει και αναροτοιωταν πως το κανουν αυτο οι απλοι ανθρωποι!!!
    </blockquote id=quote>

    Φίλε συμφωνώ απόλυτα .. αυτή έχουν χάσει το νόημα του αθλήματος και της άθλησης γενικά ..

    Το ότι γυμνάζονται δεν αντιλέγω .. αλλά πολύ αλλοι λιγότερο .. το θέμα είναι ότι αποτελούν βιομηχανικά παρασκευάσματα όλοι τους ... δεν έχουν ανθρώπινο σώμα .. με το κουβά τα ΑΑΣ με τον κουβά τα συμπληρώματα διατροφής .. με τον κουβά και ο μάσα άπειρες θερμίδες καθημερινά ..)

    χαίρω πολύ για αυτό γίνονται έτσι για αυτό αντέχουν και τόσο ..

  11. #71
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by leo

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by HEAVY DUTY

    εγω δεν θα κατακρινω κανεναν...............ουτε θα πω πως ειναι κτλ..............εγω απλα θα πω σε ολους οσους κατακρινουν........οτι σκευτητε ποσο σκληρη δουλεια κανουν..κ τι ΤΕΡΑΣΤΙΑ προσπαθεια καταβαλουν για να πιασουν τη φορμα στην οποια βρισκοντε στο olympia.............μονο κ μονο για αυτο............για μενα τους αξιζει ενα ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!
    </blockquote id=quote>


    Καλα... αν ολοι περναμε αναβολικα οπως οι τυποι ετσι θα ημασταν και εμεις! Τι κοπο εχουν ριξει αυτοι οταν πανε στο γυμναστριο με full ενεργεια και φευγουν και δεν νιωθουν κουραση και πανε και βαρανε διπλες προπονησεις??? Καπου εδωμεσα υπαρχει ενα αρθρο απο το βιβλιο ενος πρωην b.b.( πολυ γνωστου, μου διαφευγει το ονομα) οπου ελεγε πως ενοιωθε την γυμναστικοι οταν πλεον τα ειχα κοψει και αναροτοιωταν πως το κανουν αυτο οι απλοι ανθρωποι!!!
    </blockquote id=quote>

    Φίλε συμφωνώ απόλυτα .. αυτή έχουν χάσει το νόημα του αθλήματος και της άθλησης γενικά ..

    Το ότι γυμνάζονται δεν αντιλέγω .. αλλά πολύ αλλοι λιγότερο .. το θέμα είναι ότι αποτελούν βιομηχανικά παρασκευάσματα όλοι τους ... δεν έχουν ανθρώπινο σώμα .. με το κουβά τα ΑΑΣ με τον κουβά τα συμπληρώματα διατροφής .. με τον κουβά και ο μάσα άπειρες θερμίδες καθημερινά ..)

    χαίρω πολύ για αυτό γίνονται έτσι για αυτό αντέχουν και τόσο ..

  12. #72
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-05-09
    Location
    .
    Posts
    30

    Default

    ο Cutler κατα την αποψη μου ειναι αυτος με το λιγοτερο λιπος για Off season, μου αρεσει πολυ

  13. #73
    Pumping Iron
    Join Date
    23-02-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    388

    Default

    Oντως και μενα ο Cutler μ αρεσει πιο πολυ,ειναι σα ΝΤΟΥΛΑΠΑ ο ατιμος!

  14. #74
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by testostro

    gia emena o frank einai to anerxomeno asteri!!!
    deite xeria!Attached Image:

    Attached Image:

    Attached Image:


    </blockquote id=quote>


    Αυτος ειναι λιγο μπερδεμενος. Οταν πατιεται, παταει και τα μαγουλα.
    Itan treis kai meinan eksi

  15. #75
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-09-08
    Location
    Lamia, China, Saint Vincent and Grenadi.
    Posts
    231

    Default

    εμενα πρωσοπικα μου αρεσουν ολοι τους ...
    και δεν καταλαβα γιατι να μην θολωνουν οταν ειναι οφφ ..αυτοι δεν ειναι ανθρωποι...τι ειναι μηχανες..
    σημασια εχει στον αγωνα πως ειναι ...

    παντως ο heath και ο jay ξεχωριζουν για μενα,.

  16. #76
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    Πολύ ΑΑΣ ... θα σκάσει σε λίγο .. όντως τα μάγουλά του είναι κάπως ...

  17. #77
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Εμενα μου κανει εντυπωση πως μπορουν απο τετοια κατασταση που ειναι σε περιοδο ογκου που μπορουν να ξεφορτωθουν τοσο λιπος σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα!
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  18. #78
    New Member
    Join Date
    11-07-08
    Location
    .
    Posts
    59

    Default

    Κατι πραγματα που ρωτας... Κατεβαζουν ενα κουτι hydroxycat , καθε μερα μια ωρα διαδρομο ( στο χαμηλο ) , διατροφη φουλ και ετοιμοι !

  19. #79
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    Μπόλικη αυξητική ορμονούλα και να τα κομμάτια ..

  20. #80
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron

    Μπόλικη αυξητική ορμονούλα και να τα κομμάτια ..
    </blockquote id=quote>


    ναι φιλε μου.........ετσι οπως τα λες.............τπτ παραπανω.....ουτε διατροφη.....ουτε προπονηση.....ουτε στερησεις..............τπτ.....καθε βραδυ τα πινουν,μετα τρωνε σαντουιτς κοιμουντε το πρωι.....ε και μετα βαρανε καμια αυξητικη και τσουππππππ............νατοι στο ολυμπια!!!!!!!!

    ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!

  21. #81

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Για οσους αναφέρονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σάν την ΕΙΔΟΠΟΙΟ ΔΙΑΦΟΡΑ -ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ τίς εργογονες ουσίες , θα απαντήσω με σεβασμό και με το συμπάθιο , --&gt; ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ... &lt;--

  22. #82

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    Για οσους αναφέρονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σάν την ΕΙΔΟΠΟΙΟ ΔΙΑΦΟΡΑ -ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ τίς εργογονες ουσίες , θα απαντήσω με σεβασμό και με το συμπάθιο , --&gt; ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ... &lt;--


    </blockquote id=quote>


    +1 όπως και στον φίλο τον HEAVY


    Oσοι δεν έχουν αντιληφθεί ότι είναι σε bodybuilding forum να μας κάνουν τη χάρη και να μην ποστάρουν μακακίες που δεν έχουν επαφή με την πραγματικότητα αλλιώς θα γίνουν ban

  23. #83
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-01-09
    Location
    Greece.
    Posts
    91

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by VR2

    Θα ελεγα οτι πρωτη φορα βλεπω τον Dexter off season οντως ειχα ακουσει και εγω οτι ειναι σε φορμα ολο τον χρονο αλλα τελικα δεν ειναι παιδια οταν οι bodybuilders ειναι off season σκοπος τους ειναι να προσθεσουν μυικα κιλα πανω τους και αυτα τα νερα ειναι απαραιτητα πανω τους ειτε παιρνουν ΑΑΣ ειτε οχι οπως επισης τους βοηθανε ωστε να ανταπεξελθουν στις βαριες προπονησεις το να εισαι με τοσο χαμηλο ποσοστο λιπους ολο τον χρονο κουραζει το σωμα και δεν μπορει να δωσει ολη του την ενεργεια στην επομενη προετοιμασια και επισης ειναι πολυ ευκολο να τραυματισεις και φυσικα αυτο δεν το θελουν καθολου
    </blockquote id=quote>

    +1 στον VR2 και στους HΕΑVY και MATZ.

    Εντωμεταξύ το αστείο της υπόθεσης είναι ότι οι περισσότεροι ενοχλούνται από το μέγεθος της κοιλίας και όχι από τη "θολούρα". Έτσι για να έχετε μια πιο ολοκληρώμενη εικόνα για την κατάσταση σε περίοδο αγώνων να ο Mr.O στους αγώνες.

    Attached Image:



    Η foto είναι από το τόπικ:

    http://www.bodybuilders.gr/data/main...EB%DC%F1%E5%F2

  24. #84
    New Member
    Join Date
    11-07-08
    Location
    .
    Posts
    59

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    Για οσους αναφέρονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σάν την ΕΙΔΟΠΟΙΟ ΔΙΑΦΟΡΑ -ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ τίς εργογονες ουσίες , θα απαντήσω με σεβασμό και με το συμπάθιο , --&gt; ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ... &lt;--


    </blockquote id=quote>


    +1 όπως και στον φίλο τον HEAVY


    Oσοι δεν έχουν αντιληφθεί ότι είναι σε bodybuilding forum να μας κάνουν τη χάρη και να μην ποστάρουν μακακίες που δεν έχουν επαφή με την πραγματικότητα αλλιώς θα γίνουν ban



    </blockquote id=quote>


    τι λε ρε μαγκα αν δεν συμφωνουμε με οσα λετε θα φαμε ban???? για χαλαρωσε... ( λες και αν φαω δεν μπορω να αλλαξω την ip μου και να ξαναγραφτω?) Ρε συνελθεται με τα προτυπα που προβαλεται! μας βλεπουν και μικρα παιδια . επειδη ειναι μποντιμπιλντεραδικο site θα πρεπει να λεω μπραβο σε κατι πανιβλακες που εχουν αποφασισει να καταστρεψουν τον οργανοσμο τους και να στερουνται τοσα πραγματα μονο και μονο για να φουσκωσουν?? Ελεος πια!!
    Μπραβο θα πω σε ολους εσας που προσπαθειται τοσο και το κανεται μονο και μονο απο αγαπη

  25. #85
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    Για οσους αναφέρονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σάν την ΕΙΔΟΠΟΙΟ ΔΙΑΦΟΡΑ -ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ τίς εργογονες ουσίες , θα απαντήσω με σεβασμό και με το συμπάθιο , --&gt; ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ... &lt;--


    </blockquote id=quote>


    +1 όπως και στον φίλο τον HEAVY


    Oσοι δεν έχουν αντιληφθεί ότι είναι σε bodybuilding forum να μας κάνουν τη χάρη και να μην ποστάρουν μακακίες που δεν έχουν επαφή με την πραγματικότητα αλλιώς θα γίνουν ban



    </blockquote id=quote>

    Aντρέα με όλο το σεβασμό δεν είπα κάτι κακό ρε συ .. η αλήθεια είναι ... δεν μίλησα ούτε έθιξα σε προσωπικό επίπεδο κανένα απολύτως .. οκ κατάλαβα από την άλλη φορά με το signature μου ότι ενοχλεί και το άλλαξα .. τώρα όμως δεν θεωρώ ότι ενοχλώ κανένα .. εξάλλου όπω είπες είμαστε σε ΒΒ φόρουμ ...αν δεν μπορούμε να μιλάμε(όχι να βριζουμε χρήστες του φόρουμ προσωπικά ..εδώ πάω πάσο ..) τότε που αλλού ?

    περιμένω απάντησή σου αν θες ..
    ευχαριστώ ..

    HEAVY δεν αντιλέγω 'οτι μπαίνουν σε ειδικές διατροφές με πολλές στερήσεις .. αλλά αν ήταν τόσο απλά τα πράγματα και κάναμε όλοι μας τις ίδιες ακριβώς διατροφές με αυτούς και όλοι θα μασταν κομμάτια ....

  26. #86
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    με λιγα λογια ρον θες να πεις οτι εχεις μπει σε αγωνιστικη διαιτα 12-16 εβδομαδων;
    και προσεξε λεω αγωνιστικη οχι χαβαλε διαιτα

    ειχα πει και παλιοτερα οτι τα φαρμακα ειναι μονο το 10% απο το συνολο
    το μεγαλυτερο μερος το κατεχουν
    1)γονιδια
    2)διατροφη
    3)προπονηση
    4)αποφασιστικοτητα

  27. #87

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    Για οσους αναφέρονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σάν την ΕΙΔΟΠΟΙΟ ΔΙΑΦΟΡΑ -ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ τίς εργογονες ουσίες , θα απαντήσω με σεβασμό και με το συμπάθιο , --&gt; ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ... &lt;--


    </blockquote id=quote>


    +1 όπως και στον φίλο τον HEAVY


    Oσοι δεν έχουν αντιληφθεί ότι είναι σε bodybuilding forum να μας κάνουν τη χάρη και να μην ποστάρουν μακακίες που δεν έχουν επαφή με την πραγματικότητα αλλιώς θα γίνουν ban



    </blockquote id=quote>

    Aντρέα με όλο το σεβασμό δεν είπα κάτι κακό ρε συ .. η αλήθεια είναι ... δεν μίλησα ούτε έθιξα σε προσωπικό επίπεδο κανένα απολύτως .. οκ κατάλαβα από την άλλη φορά με το signature μου ότι ενοχλεί και το άλλαξα .. τώρα όμως δεν θεωρώ ότι ενοχλώ κανένα .. εξάλλου όπω είπες είμαστε σε ΒΒ φόρουμ ...αν δεν μπορούμε να μιλάμε(όχι να βριζουμε χρήστες του φόρουμ προσωπικά ..εδώ πάω πάσο ..) τότε που αλλού ?

    περιμένω απάντησή σου αν θες ..
    ευχαριστώ ..

    HEAVY δεν αντιλέγω 'οτι μπαίνουν σε ειδικές διατροφές με πολλές στερήσεις .. αλλά αν ήταν τόσο απλά τα πράγματα και κάναμε όλοι μας τις ίδιες ακριβώς διατροφές με αυτούς και όλοι θα μασταν κομμάτια ....
    </blockquote id=quote>

    Γιατί πιστεύεις ότι δεν μπορείς να πέσεις σε χαμηλό ποσοστό λίπους χωρίς φάρμακα?

    Δηλαδή εγώ και τόσοι άλλοι εδώ μέσα που το έχουμε κάνει χωρίς φάρμακα είμαστε εξωγηίνοι?

    Η΄ πάλι όσοι το έκαναν με φάρμακα δεν αξίζουν συγχαρητηρίων?

    Αν είναι βολικό για μερικούς(δεν αναφέρομαι σε εσένα) να κακομοιριάζουν , να κλαψομουνιάζουν και να κλαίνε τη μοίρα τους επειδή είναι φυσικοί , τι να πουν και οι αθλητές που έχουν κομμένα πόδια, χέρια ή είναι τυφλοί?


  28. #88
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gigenis

    με λιγα λογια ρον θες να πεις οτι εχεις μπει σε αγωνιστικη διαιτα 12-16 εβδομαδων;
    και προσεξε λεω αγωνιστικη οχι χαβαλε διαιτα

    ειχα πει και παλιοτερα οτι τα φαρμακα ειναι μονο το 10% απο το συνολο
    το μεγαλυτερο μερος το κατεχουν
    1)γονιδια
    2)διατροφη
    3)προπονηση
    4)αποφασιστικοτητα
    </blockquote id=quote>

    Αφού τα φάρμακα είνα ιμόνο το 10% όπως λες ένας μάγκας δεν υπάρχει που να είνα ιέτσι και να μην τα χρησιμοποιεί ? σε επίπεδο Μρ. Ολυμπια ..
    Γιατί ? αφού είναιτόσο απλό γιατί δεν λιώνουν λίγο παραπάνω στην προπόνηση και θα βγει το 10% .. ..γτ ?

    Δηλαδή προτιμούν να έχουν προβλήματα για όλοι τους την ζωή (ξέρω δεν λέω έτσι τυχαία ..) και να είναι αναγκασμένοι να συντηρούν με Παρα πολλές θερμίδες με πολλά συμπληρώματα τα σώματα τους (γτ ένας τέτοιος μυικός ιστός όταν δεν παίρνει παίρνει ότι έπαιρνε πριν είναι δύσκολο να συντηρηθεί ..) ?? Δλδ έιναι λογικό ? αφού είναι μόνο το 10% δεν βλέπω τον λόγο ...

    Εμίσης αυτό με τα γόνίδια ,δεν αντιλέγω αλλά δεν είναι τόσο σπάνια ρ εφίλε μου .. ντάξει μην τρελαίενσαι .. μαι βόλτα να κάνεις Τέξας και Καλιφόρνια στα γυμναστήρια θα δεις ΑΠΕΙΡΟΥΣ ... ντάξει δεν είναι όλοι τους φορτηγά όπως οι Cutler,COleman,Schlierkamp,Ruhl ,KEvin Levrone

    Αλλά με λίγα λιγότερα κιλά ... από 100-110 .. και έχει και πολύ κατώτερους ...το θέμα είναι ότι όλοι είναι κομμάτια ...

    Δεν είαν ιτόσο τα γονίδια δλδ .. εκεί θέλω να καταλήξω ...φιλικά πάντα ... αλλα ψιλοξεφεύγουμε ..

  29. #89
    New Member
    Join Date
    11-07-08
    Location
    .
    Posts
    59

    Default

    Αλλοι δουλευουν καθε μερα σκληρα και υπομονετικα και αλλοι κανουν διαιτες...
    Φιλε δεν στη λεω σε εσενα και σε κανεναν προσωπικα , εκτος καποιων &lt;&lt; hard core bb&gt;&gt; και καλα.. πλεον, ο καθενας εχει την αποψη του, ομως μην ξεφευγουμε απο καποια προτυπα γιατι θα καταλυξουμε χαρη στη φιλαρεσκεια να κανουμε κακο σε οσους μας διαβαζουν και στους ιδιους μας τους εαυτους.
    και επιτρεψε με μου να διαφωνω με αυτο που λες οτι τα ΑΑΣ βοηθανε μονο 10%... Πολυ παραπανω!! οχι για τι μονο δινουν επιπλεον δυναμη ( εκει ναι μπορει να δινουν το 10% που λες) αλλα γιατι ο οργανισμος εχει ποοοοολυ περισσοτερη ενεργεια και αποκατασταση.

  30. #90

    Default

    Θα παρακαλεσω πολυ να πεσουν οι τονοι και να χαλαρωσετε.
    Ωφειλουμε στο φορουμ για σωστη διαχειρηση να κανουμε αυστηρες προειδοποιησεις για το κυριο λογο οτι
    ανα καιρους μπαινουν διαφοροι που εχουν ως κυριο σκοπο να χαλασουν τοπικ και να διαταραξουν την
    ησυχια μας. Σχολια λοιπον του στυλ "μπόλικη αυξητική ορμονούλα και να τα κομμάτια" σε ενα τοπικ με
    επαγγελματιες bodybuilders δε βοηθουν καθολου. Δειχνουν αστειρευτη αμάθεια..
    Μεγάλες Εκπτώσεις Συμπληρωμάτων Διατροφής <==== Πατήστε Εδώ!

    --------------------------------------------------
    - M.Sc.
    - ISSA BODYBUILDING Specialist
    - NSCA Certified Personal Trainer
    - NASM Certified Nutrition Coach


    "Να θυμάστε ότι αυτό που κάνετε είναι κάτι που ελάχιστοι άνθρωποι στον κόσμο έχουν τη δύναμη της θέλησης ή την αποφασιστικότητα να πραγματοποιήσουν. Χρειάζεται κάτι πολύ περισσότερο από τη σωματική μας δύναμη για να χτίσουμε και να σμιλέψουμε το σώμα μας. Χρειάζεται και μια τεράστια ποσότητα πνευματικής δύναμης, και αυτό είναι που οι υπόλοιποι άνθρωποι πραγματικά ζηλεύουν. Πάρτε το ως κοπλιμέντο, διότι ξεχωρίζετε μέσα σε ένα πλήθος ατόμων που μόνο ξέρουν να είναι ακόλουθοι."

    "Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

    "You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner


 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •