Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 91 to 112 of 112
  1. #91
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    Για οσους αναφέρονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σάν την ΕΙΔΟΠΟΙΟ ΔΙΑΦΟΡΑ -ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ τίς εργογονες ουσίες , θα απαντήσω με σεβασμό και με το συμπάθιο , --&gt; ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ... &lt;--


    </blockquote id=quote>


    +1 όπως και στον φίλο τον HEAVY


    Oσοι δεν έχουν αντιληφθεί ότι είναι σε bodybuilding forum να μας κάνουν τη χάρη και να μην ποστάρουν μακακίες που δεν έχουν επαφή με την πραγματικότητα αλλιώς θα γίνουν ban



    </blockquote id=quote>

    Aντρέα με όλο το σεβασμό δεν είπα κάτι κακό ρε συ .. η αλήθεια είναι ... δεν μίλησα ούτε έθιξα σε προσωπικό επίπεδο κανένα απολύτως .. οκ κατάλαβα από την άλλη φορά με το signature μου ότι ενοχλεί και το άλλαξα .. τώρα όμως δεν θεωρώ ότι ενοχλώ κανένα .. εξάλλου όπω είπες είμαστε σε ΒΒ φόρουμ ...αν δεν μπορούμε να μιλάμε(όχι να βριζουμε χρήστες του φόρουμ προσωπικά ..εδώ πάω πάσο ..) τότε που αλλού ?

    περιμένω απάντησή σου αν θες ..
    ευχαριστώ ..

    HEAVY δεν αντιλέγω 'οτι μπαίνουν σε ειδικές διατροφές με πολλές στερήσεις .. αλλά αν ήταν τόσο απλά τα πράγματα και κάναμε όλοι μας τις ίδιες ακριβώς διατροφές με αυτούς και όλοι θα μασταν κομμάτια ....
    </blockquote id=quote>

    [b]Γιατί πιστεύεις ότι δεν μπορείς να πέσεις σε χαμηλό ποσοστό λίπους χωρίς φάρμακα?

    Δηλαδή εγώ και τόσοι άλλοι εδώ μέσα που το έχουμε κάνει χωρίς φάρμακα είμαστε εξωγηίνοι?

    Η΄ πάλι όσοι το έκαναν με φάρμακα δεν αξίζουν συγχαρητηρίων?

    Αν είναι βολικό για μερικούς(δεν αναφέρομαι σε εσένα) να κακομοιριάζουν , να κλαψομουνιάζουν και να κλαίνε τη μοίρα τους επειδή είναι φυσικοί , τι να πουν και οι αθλητές που έχουν κομμένα πόδια, χέρια ή είναι τυφλοί?



    </blockquote id=quote>

    ΌΧι δεν με κατάλαβες .. γίνεται αλλά κανένας απο σας δεν είναι 100-130 κιλά μυς ... 1,6-3,4& λίπος ...
    Γίνεται αλλά τα κομμάτια που είνμαι αυτοί τα έχει κανένας εδώ χωρίς φάρμακα με τις προδιαγραφές που ανέφερα ?
    Μα με τα φάρμακα κλέβεις ...υπερβολικά θα έλεγα ... γιατί πάρα πολύ ΒΒ ανα τον κόσμο .. ΑΠΕΙΡΟΙ είναι το λιγότερο με τρομακτικά χαμηλό ποσοστό λίπους χωρίς να βάλουμε πολλά κιλά μυς .. μιλάω απλά για το κομμάτιασμα ... δλδ όλοι αυτοί που το κάνουν με φάρμακα ,ΟΛΟι αυτοί αξίζουν συγχαρητήρια ? Γιατί τι διαφορετικό κάνουν από τους άλλους ?
    Είναι όλοι τους ταλέντα ? Γίνεται κάτι τέτοιο ? θεωρώ πως όχι ..

    Αυτό με το βολικό δεν το κατάλαβα πολύ ..αν μπορείς ξαναπέστο ..

    χαίρομαι που το συζητάμε πάντως !!

  2. #92
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    Συγνώμη MuscleMar .. δεν έθιξα κάποίον προσωπικά θεωρώ ...συγνώμη και πάλι ..
    προσωπικά έχχω μια καλή συζήτηση με τον Αντρέα ... είμαι πολύ χαλαρός ..

  3. #93

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MuscleMar

    Σχολια λοιπον του στυλ "μπόλικη αυξητική ορμονούλα και να τα κομμάτια" σε ενα τοπικ με
    επαγγελματιες bodybuilders δε βοηθουν καθολου. Δειχνουν αστειρευτη αμάθεια..

    </blockquote id=quote>

    +1

    δεν θα επανέλθω στο τόπικ ούτε θα πιάσω κουβέντα για τα αυτονόητα.

  4. #94

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Φίλε Ron , ένα πράγμα δέν μπορώ να καταλάβω ...οσο καλοπαροαίρετα κι αν το δώ :
    Πώς είναι δυνατον να θεωρητικολογούμε με τοση ευκολία και πώς είναι δυνατον να κριτικάρουμε πράγματα που ουσιαστικα ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ
    Αν δεν το κατάλαβες , αυτοί είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΑΓΜΕΝΟΙ , δέν το κάνουν μονο απο χομπυ ούτε επειδή θέλουν αν βγούν στήν παραλία ...
    Προσωπικά νοιώθω ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ και ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ (απο ψυχικές δυνάμεις) οταν σκέφτομαι να πώ τήν οποιαδήποτε αποψη για ένα απο αυτούς
    Και είναι πάλι απορίας άξιο πώς μερικοί μπορούν χωρίς καν να έχουν ακουμπήσει έστω και μιά προετοιμασία να ΜΗΔΕΝΙΖΟΥΝ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ
    Δέν σου αρέσει βρέ αδερφέ , μην συμμετέχεις ...
    Αλλα μάθε να σέβεσαι κάτι που είναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ αδύνατο για σένα να το αγγίξεις , δέν σου είπα να το μιμηθείς (λές και θα μπορούσες , αλλα τέσπα..)
    Αραγε ξέρεις τι κάνει η αυξητική ορμονούλα και πώς λαμβάνεται ? , ξέρεις πως λαμβάνεται η iGF και η ινσουλινούλα ..? ΞΈΡΕΙΣ ΑΡΑΓΕ πώς αυτοι οι ανθρωποι παρόλη τήν σχετική κατάχρηση είναι ΥΓΙΕΙΣ ?
    (και μη μου πείς οτ μερικοί έχουν πάθει ζημιές , γιατι αν βάλεις κάτω άλλα αθλήματα , εκεί είναι που έχει πέσει ΘΑΝΑΤΙΚΟ και οχι στο ΒΒ )
    Θυμήσου , οτι κάθε φορά που ασκεί κανείς κριτική για κάτι ουσιαστικά ΠΑΛΕΥΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ για κάτι που δέν του αρέσει στον εαυτό του ή ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ για να απαλύνει τήν ...ΑΠΡΑΞΙΑ ΤΟΥ και την ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ
    Τα παραπάνω σε πολύ χαλαρό στύλ και φιλικό τόνο

  5. #95
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Για μενα το ζητημα ειναι οτι το επαγγελματικο bodybuilding δεν προαγει την υγεια οπως κανει το natural.Και τελικα αυτο ειναι που μετραει
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  6. #96

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Giorgos18

    Για μενα το ζητημα ειναι οτι το επαγγελματικο bodybuilding δεν προαγει την υγεια οπως κανει το natural.Και τελικα αυτο ειναι που μετραει

    </blockquote id=quote>


    φίλε Γιώργο το να σπρώχνεις το σώμα σου στα όρια του γενικά δεν είναι κάτι που προάγει την υγεία.

    Οπως και να έχει είναι πολύ καλύτερο από το να είσαι 50% λίπος και να τρως κάθε μέρα πιτσα και παγωτό.

    [:-smile_green]

  7. #97
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    Σέβομαι αλλά δεν θα μπω στον κόπο να εκτιμήσω και τόσο πολύ ...
    Το΄τι είνα ιαδύνατο για μένα δεν το ξέρεις ...
    Φίλε αν ήθελα γτ να μην μπορούσα ...αρκετοί θα μπορούσαν .. όχι όλοι ...αυτοί είναι επαγγελματιές και δεν αντιλέγω σε αυτό α...αλλά δεν τοςυ 8εωρώ όλους άπιαστους ..είνα ιμερικοί που είαν ι υπερβολικά αναπτεγμένοι ...
    Δεν θελω να μιμηθώ όχι δεν μπορώ .. δεν θέλω αν γίνω σαν και αυτόύς .. 9/10 είναι αμόρφωτοι και απλά επιλέξαν αυτό γιατί κάτι άλλο δεν θα μπορούσαν να κάνουν με τα προσόντα τους ..

    Όσοι είνα ιστι ίδιο στυλ με αυτους μπορούν να γίνουν με πολύ δουλειά και προπόνηση και τα σχετικά ..


    Η αυξητική ορμόνη να το πω πολύ απλά βοηθά στην πρωτεϊνοσύνθεση και ποκλαέι στο σώμα λιποδιάλυση ,μειόνοντας το λίπος και "αυξάνοντας"(όχι όπως ακριβώς γίνεται και μην την τεστοστερόνη για να είμαι ακριβής ..) τον μυικό ιστό ...
    Η ινσουλίνη είναι και αυτή ορμόνη αν δεν κάνω λάθος ..
    Χαμηλώνει το σωματικό λίπος και ανεβ΄αει τον μυικό ιστό ....
    τώρα αν με ρωτήσεις καμια διαδικασία απο βιβλίο ιατρικής δεν θα την ξέρω .. δεν χρειάζεται περισσο΄τερη αναλύση .
    Με ένεση και οι 2 αν δεν κάνω λάθος ...(η Α.Ο. και σε χάπια νομιζω)

    "Θυμήσου , οτι κάθε φορά που ασκεί κανείς κριτική για κάτι ουσιαστικά ΠΑΛΕΥΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ για κάτι που δέν του αρέσει στον εαυτό του ή ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ για να απαλύνει τήν ...ΑΠΡΑΞΙΑ ΤΟΥ και την ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ "

    συγχαρητήρια ... έδωσες απάντηση σε αυτούς που κατακρλινουν τα στεροιδή ? εμένα για φτη΄νη ψυχολογία μου μοιάζει ..

    το οτι οι ΒΒ είναι υγιείς δικιά σου άποψη .. κρίμα που όλοι οι γιατροί δεν συμφωνούν ..
    φλικά πάντα ..

  8. #98

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    Ron ποσα κιλα παίζεις παγκο?

  9. #99
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    Τι σχέση έχει αυτό ?
    ΓΙα επαναλήψεις πόσα κάνω γενικά η πόσα κιλά μπορώ λίγες επαναληψεις ..(κάτι που δεν συνηθίζω ..)

  10. #100

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron

    Τι σχέση έχει αυτό ?
    ΓΙα επαναλήψεις πόσα κάνω γενικά η πόσα κιλά μπορώ λίγες επαναληψεις ..(κάτι που δεν συνηθίζω ..)
    </blockquote id=quote>

    για 10 επαναλήψεις ας πούμε?70?80?

  11. #101

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron


    Η ινσουλίνη είναι και αυτή ορμόνη αν δεν κάνω λάθος ..
    Χαμηλώνει το σωματικό λίπος και ανεβ΄αει τον μυικό ιστό ....
    τώρα αν με ρωτήσεις καμια διαδικασία απο βιβλίο ιατρικής δεν θα την ξέρω .. δεν χρειάζεται περισσο΄τερη αναλύση .
    Με ένεση και οι 2 αν δεν κάνω λάθος ...(η Α.Ο. και σε χάπια νομιζω)
    </blockquote id=quote>

    Αυτή είναι η απάντηση σου.. ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣ... Μπαίνεις σε ένα φόρουμ, και χωρίς να διαβάσεις γίνεσαι εισαγγελέας.... ΤΕΛΟΟΟΣΣΣΣΣ... Γίνεσαι και ρεζίλι όμως με τις βλακείες που γράφεις [:-angel]:D

  12. #102
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    H ινσουλίνη βοηθά με δύο τρόπους: σε συνδυασμό με στεροειδή αναβολικά βοηθά στην ενίσχυση της μυϊκής μάζας ενώ συγχρόνως χαρίζει κυρίως στους δρομείς μεσαίων αποστάσεων αντοχή, αφού τους τροφοδοτεί με «καύσιμο» για να συνεχίσουν.
    πηγή http://www.tovima.gr/default.asp?pid...&dt=15/08/2004

  13. #103

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron

    H ινσουλίνη βοηθά με δύο τρόπους: σε συνδυασμό με στεροειδή αναβολικά βοηθά στην ενίσχυση της μυϊκής μάζας ενώ συγχρόνως χαρίζει κυρίως στους δρομείς μεσαίων αποστάσεων αντοχή, αφού τους τροφοδοτεί με «καύσιμο» για να συνεχίσουν.
    πηγή http://www.tovima.gr/default.asp?pid...&dt=15/08/2004


    </blockquote id=quote>

    η ασχετοσύνη σου είναι άνευ ορίου πραγματικά. Δεν σε κατακρίνω γι'αυτό , στο λέω για να το συνειδητοποιήσεις και να διαβάσεις καμία έγκυρη πηγή.
    Αν συνεχίσεις να συγκεντρώνεις "φώτιση" από τον κάθε άκυρο που θέλησε να γράψει ένα εύπεπτο και πολιτικά ορθό άρθρο δεν θα μάθεις ουσιαστικά τίποτα , απλά θα συνεχίσεις να τρέφεις τους φόβους σου με περισσότερη ημιμάθεια.

  14. #104

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron

    Σέβομαι αλλά δεν θα μπω στον κόπο να εκτιμήσω και τόσο πολύ ...
    Το΄τι είνα ιαδύνατο για μένα δεν το ξέρεις ...
    Φίλε αν ήθελα γτ να μην μπορούσα ...αρκετοί θα μπορούσαν .. όχι όλοι ...αυτοί είναι επαγγελματιές και δεν αντιλέγω σε αυτό α...αλλά δεν τοςυ 8εωρώ όλους άπιαστους ..είνα ιμερικοί που είαν ι υπερβολικά αναπτεγμένοι ...
    Δεν θελω να μιμηθώ όχι δεν μπορώ .. δεν θέλω αν γίνω σαν και αυτόύς .. 9/10 είναι αμόρφωτοι και απλά επιλέξαν αυτό γιατί κάτι άλλο δεν θα μπορούσαν να κάνουν με τα προσόντα τους ..

    Όσοι είνα ιστι ίδιο στυλ με αυτους μπορούν να γίνουν με πολύ δουλειά και προπόνηση και τα σχετικά ..


    Η αυξητική ορμόνη να το πω πολύ απλά βοηθά στην πρωτεϊνοσύνθεση και ποκλαέι στο σώμα λιποδιάλυση ,μειόνοντας το λίπος και "αυξάνοντας"(όχι όπως ακριβώς γίνεται και μην την τεστοστερόνη για να είμαι ακριβής ..) τον μυικό ιστό ...
    Η ινσουλίνη είναι και αυτή ορμόνη αν δεν κάνω λάθος ..
    Χαμηλώνει το σωματικό λίπος και ανεβ΄αει τον μυικό ιστό ....
    τώρα αν με ρωτήσεις καμια διαδικασία απο βιβλίο ιατρικής δεν θα την ξέρω .. δεν χρειάζεται περισσο΄τερη αναλύση .
    Με ένεση και οι 2 αν δεν κάνω λάθος ...(η Α.Ο. και σε χάπια νομιζω)

    "Θυμήσου , οτι κάθε φορά που ασκεί κανείς κριτική για κάτι ουσιαστικά ΠΑΛΕΥΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ για κάτι που δέν του αρέσει στον εαυτό του ή ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ για να απαλύνει τήν ...ΑΠΡΑΞΙΑ ΤΟΥ και την ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ "

    συγχαρητήρια ... έδωσες απάντηση σε αυτούς που κατακρλινουν τα στεροιδή ? εμένα για φτη΄νη ψυχολογία μου μοιάζει ..

    το οτι οι ΒΒ είναι υγιείς δικιά σου άποψη .. κρίμα που όλοι οι γιατροί δεν συμφωνούν ..
    φλικά πάντα ..


    </blockquote id=quote>

    Αν νομιζεις τώρα εσύ οτι έχεις καταλάβει τι και πώς γίνεται με τήν ινσουλίνη και εν γένει με τίς πεπτιδικές ορμόνες (για να μην προχωρήσω σε άλλα) είσαι βαθειά νυκτωμένος ....και αυτό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ , Κακό είναι που συνεχίζεις να επιχειρηματολογείς με σαρθρά επιχειρήματα του στύλ: "δέν θέλω να μιμηθώ" ή να παραθέτεις ένα λινκ για να μάς πείσεις οτι ξέρεις τι είναι η ινσουλίνη ...

    Εκείνο που μου έκανε δε ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ είναι οτι τους χαακτηρίζεις ΑΜΟΡΦΩΤΟΥΣ !!!!
    Ρε συ φίλε μπορεί να μην έχουν πάει κολλέγιο , μπορεί να μην έχουν κάνει διδακτορικό , πέτυχαν όμως με αυτο που ασχοληθηκαν και σε τελική αναλυση δέ είναι γιατοί ή δικηγοροι αναμεσα σε εκατομυρια γιατρουδάκους και δικηγοράκους εκ τών οποίων ξεχωρίζει μολις το 1-2% βαριά βαριά ενώ θεωρητικά ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ κατα εσέ τα προσοντα ... (πφφ!!! πφφ!!! πφφ !!!) --&gt; κάτι δηλαδή που αφορά στήν ιδια τήν ζωή και τήν πολύπλεξή της με το χαρακτήρα και δέν έχει ουσιαστική σχέση με τα ...προσόντα

    Το ποσο ΑΣΧΕΤΙΔΗΣ είσαι (είδες εβαλα και τιμητική κατάληξη - ιδης :D ) φαίνεταιαπο τον τρόπο που περιγράφεις τήν ενέσιμη ακολουθία και μετά το κερασάκι στήν τούρτα ήταν οτι η Α.Ο υπάρχει και σε χάπια , εδώ οντως ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΚΡΥΝΟΥΝ [:-smile_green][:-propeller][:-party]

    Και τέλως δέν ξέρω αν η ψυχολογία (μου) είναι φθηνή ή οχι , σημασία έχει οτι εσένα σε καλύπτει ΑΠΟΛΥΤΑ και φαίνεται βεβαίως - βεβαίως απο τίς αντιδράσεις σου ...λιγο να δεί κανείς το ποστ που σου έκανα quote διαπιστώνει τον πανικό και τή σύγχυση

    Φιλική μου προτροπή είναι να κάνεις rest your case και να παραμείνεις ηρεμος παρατηρητής τν τεκατινομένων , με σκοπο να γνωρίσεις τον εαυτό σου μέσα απο τίς αντιδράσεις σου , επιχειρώντας αυτο-παρατήρηση

  15. #105
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    ΝΤάξει ρε Αντρέα γιατρέ .. δεν ξέρω τόσοσ καλά όσο για την ινσουλινή όσο εσύ ...
    Ξέρω κάποια πράγματα για τα στεροιδή αν και αυτό δεν συγκαταλέγεται σε αυτά από όσο γνωρίζω ...

    Ένα απλό λίνκ έγραψα .. βρήκα κια άλλα που έλεγα το ίδιο πραγμα. . απλά θεώρησα σωστό να ποστάρω μόνο ένα ..

    MATZ το ότι δεν σου μάθανε να διαβάζει φταίω εγώ ? ήδη σου το πέχω γράωει .. ήδη πει "τώρα αν με ρωτήσεις καμια διαδικασία απο βιβλίο ιατρικής δεν θα την ξέρω .. δεν χρειάζεται περισσότερη αναλύση "

    Θεωρείται μόρφωση το ότι γνωρίζουν για τα στεροιδή και τα συμπληρώματα διατροφής ? Οι περισσότεροι ούτε μια γυμναστική ακαδημία δεν΄έχουν βγάλει και αυτο-χαρακτηρίζονται ,προσωπικοί γυμναστές ....

    Έχουν μια μόρφωση πιστοποιημένη .. τώρα για τα προσόντα που έχει ο καθένας προσωπικά δεν δεν θεωρώ ότι πρέπει να γνωρίζω ...

    Και για την Α.Ο. είπα ΝΟΜΙΖΩ.. μάθε να διαβάζεις .. δεν ήμουν σίγουρος .. απλά υποθετικά ... σιγά να μην καθόμουν να ψάχνω για την πάρτη σου ..

    Η "φτηνή ψυχολογία " σου δεν μπορεί να με καλύψει σε κάτι ... απλά μιλάς υποθετικά και ρίχνοντας τις δικές σου θεωρίες με το παραμικρό ..

    Πανικό ? Σύγχηση ? Γιατί προσπαθώ να το παίξω φαρμακοποιός-ψυχολόγος-προσωπικός γυμναστής ,σαν μερικούς ? Θεωρώ πως όχι ...

    Φιλική προτροπή ,χαλάρωσε λίγο .. και σταμάτα το "κήρυγμα" και την επίδειξη της γνώση, της οποιαδήποτε γνώσης διαθέτεις με το παραμικρό ...επίσης δεν έχουμε την ίδια γνώμη για τα στεροιδή ... και γενικά δεν μπορούμε όλοι να συμφωνούμε ...σου αρέσει ή οχι ..
    θες να αποδείξεις κάποιον ότι είναι λάθοπς ,πρώτα προσπάθησε να αποδείξεις ότι εσύ είσαι σωστός ...(χωρίς ανάλυση ιατρικού περιεχομένου για εντωπιασιασμό γτ πολύ απλά οι περισσότεροι δεν θα καταλάβουνε γιατί πολύ απλά δεν ασχολούνται με το αντικείμενο ..

    Ζητώ Συγνώμη αν ξέφυγε το τόπικ με την συζήτηση αυτή με τα παιδιά ,εκτός θέματος ....
    ΠΡοσωπικα΄δεν έχω κάτι με κανένα από τα παιδιά ...
    Ευχαριστώ .....

  16. #106

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    @ RON

    εδώ δεν είναι φόρουμ που θα μπαίνεις και θα προσβάλλεις.Προτάσεις του τύπου "Μαθε να διαβάζεις" αλλού , όχι εδώ.Π Δεύτερο warning

  17. #107
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    Παραδέχομαι ότι μπορεί να παρεκράπη και ζητώ συγνώμη ...

    Αλλά για αυτά δεν θα πεις κάτι ?

    Το ποσο ΑΣΧΕΤΙΔΗΣ είσαι (είδες εβαλα και τιμητική κατάληξη - ιδης ) φαίνεταιαπο τον τρόπο που περιγράφεις τήν ενέσιμη ακολουθία και μετά το κερασάκι στήν τούρτα ήταν οτι η Α.Ο υπάρχει και σε χάπια , εδώ οντως ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΚΡΥΝΟΥΝ

    Θεωρώ αν θες ότι δεν παρεκράπηκα μόνο εγώ ...

    τέλος πάντων

  18. #108

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Ron , το πρόβλημά σου είναι οτι ...νομίζεις, δεν γνωρίζεις ! και δέν κάνεις και τήν προσπάθεια να σκεφθείς ...το πιο εύκολο πράγμα είναι να μηδενίζεις οτι δέν μπορείς να αντιληφθείς

    EDIT : Μολις διαπιστωσα απο αλλο thread οτι είσαι 18 ετών ...και κατοπιν τούτου δέν έχει νόημα αυτή η αντιπαράθεση , έχεις καιρό μπροστά σου για να σε ψήσει η φύση ...

  19. #109
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron

    Φιλική προτροπή ,χαλάρωσε λίγο .. και σταμάτα το "κήρυγμα" και την επίδειξη της γνώση, της οποιαδήποτε γνώσης διαθέτεις με το παραμικρό ...επίσης δεν έχουμε την ίδια γνώμη για τα στεροιδή ... και γενικά δεν μπορούμε όλοι να συμφωνούμε ...σου αρέσει ή οχι ..
    θες να αποδείξεις κάποιον ότι είναι λάθοπς ,πρώτα προσπάθησε να αποδείξεις ότι εσύ είσαι σωστός ...(χωρίς ανάλυση ιατρικού περιεχομένου για εντωπιασιασμό γτ πολύ απλά οι περισσότεροι δεν θα καταλάβουνε γιατί πολύ απλά δεν ασχολούνται με το αντικείμενο ..
    Ευχαριστώ .....
    </blockquote id=quote>

    Η γνωση οταν υπαρχει καλο ειναι να μεταλαμπαδεύεται . Αυτο φυσικα ΜΟΝΟ οταν υπαρχει και οχι οταν κανουμε ενα search στο google διαβαζουμε κατι και το κανουμε copy paste . Δεν ειναι κακο να μην ξερεις για την ινσουλινη ουτε εγω ξερω αλλα δεν προσπαθω να αποδειξω οτι ξερω . Μορφωση σε εναν ανθρωπο δεν ειναι ΜΟΝΟ τα πτυχια αλλα και ο τροπος που αντιμετωπιζει εναν συνομιλητη του και τους γυρω του . Ειδικα οταν ο συνομιλητης του μπορει να ηταν και πατερας του .

    Φιλικα παντα .

  20. #110
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    Δεν προσπάθησα να αποδείξω σε κάποιον ότι ξέρω ... απλά είπα τι ξέρω προσωπικά ότι είναι .. ΠΟΤΕ δε είπα ότι ξέρω .. είπα ότι ξέρω κάποια πράγματα ΜΟΝΟ για την αυξητική ορμόνη .. ΜΟΝΟ αυτό είπα .. εκείνος με ρώτησε για την ινσουλίνη ...

  21. #111
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    ειρήνη υμίν τέκνα μου[:-angel]
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  22. #112
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    Ron , το πρόβλημά σου είναι οτι ...νομίζεις, δεν γνωρίζεις ! και δέν κάνεις και τήν προσπάθεια να σκεφθείς ...το πιο εύκολο πράγμα είναι να μηδενίζεις οτι δέν μπορείς να αντιληφθείς

    EDIT : Μολις διαπιστωσα απο αλλο thread οτι είσαι 18 ετών ...και κατοπιν τούτου δέν έχει νόημα αυτή η αντιπαράθεση , έχεις καιρό μπροστά σου για να σε ψήσει η φύση ...

    </blockquote id=quote>


    +1
    Eleni
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas


 
Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •