Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 53 of 53
  1. #31
    Advanced Bodybuilder Elu Thingol's Avatar
    Join Date
    23-05-06
    Location
    Thessaloniki E.S, - Serres, 26 years old, Greece.
    Posts
    732

    Default

    Δεν την εχουν??? Δεν ξερω δεν εχω συναντησει ποτε προβλημα στο να την παρω...

    πρωτεινη εγω, και οι περισοτεροι, χρησιμοποιουν καποια 100% και προσθετουν δεξτροζη μεσα αναλογα για ογκο η γραμωση(πχ.80 ογκου, 40γρ γραμωση). Κανε το ιδιο ειναι πολυ πιο φθηνο απτο να παρεις φορμουλα ογκου...

    Καζεινη εχω παρει μονο της οπτιμουμ, παλια. Αλλα υπαρχουν κιαλλες επιλογες σιγουρα...
    Train hard and expext success...
    Stats :
    1,93cm 117kg. BF (est.):16-17%
    Deadlifts:8x210kg
    Full squat: 6x170kg
    Bench press: 6x120kg
    Military: 6x90kg
    Shugs: 8x160kg

  2. #32
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Ναι δεν την εχουν. Και ενας φαμρακοποιος μου ειπε οτι εχει απαγορευθει και δεν θα την ξαναφερουν. Επισης σε καποια site ( ισως και εδω ) διαβασα οτι εχει καποια απαγορευμενα E και επισης οτι προκαλει καρκινο!!

    Για ογκο 80 γραμμαρια δεν ειναι παρα πολλα;; Ειμαι 71 κιλα με περιπου 15% σωματικο λιπος. Γυρω τα 60 δεν πρεπει να βαζω; Αυτο που κανω συνηθως ειναι να τρωω μια μπανανα και να βαζω 30γρ δεξτροζης.

  3. #33
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    26-11-07
    Location
    .
    Posts
    226

    Default

    Επισης εκτος απο καρκινο σου πεφτουν τα @ρχ..α δεν σου σηκωνεται
    το πεος,παθαινεις καταθλιψη,εχεις εντονη φαγουρα(και δεν εχεις κατι να ξυσεις γιατι σου εχουν ηδη πεσει τα @ρ..α)χανεις την δουλεια σου,σε παραταει η γυναικα σου και ναι,ολα αυτα τα παθαινεις εαν παρεις cal-c-vita.Δεν πειραζει οπως και να εχει,υπαρχουν πολλες βιταμινες C,εαν ψαξεις θα βρεις παρε καμια των 500 mg εαν βρεις ας πουμε η και πιο χαμηλες δοσολογιες πιο συχνα μεσα στην ημερα για να καλυπτεις τις αναγκες σου.

    Σοβαρα τωρα στο δευτερο σκελος,πιστευω οτι καλυτερα ειναι να τρως μια μπανανα με λιγη δεξτροζη εαν μπορεις γιατι περα απο τους υδατανθρακες καλο ειναι να τρωμε και υγιεις τροφες,η δεξτροζη ειναι κενες θερμιδες,καλες μεν μεταπροπονητικα αλλα για λογους ευκολιας και μονο.
    Εαν μπορεις κανα φρουτο ακομα καλυτερα απο καθε αποψη.

  4. #34
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    31-03-05
    Location
    Greece.
    Posts
    890

    Default

    ΛΑΖΑΡΕ εχεις παρει τοση φορα με τα συμπληρώματα που μάλλον κανένας δέν μπορεί να σε σταματήσει απο αυτό το αγχωμένο παραλήρημα "θα πάρω το ένα θα πάρω το άλλο, εσείς ποιο προτείνετε για γράμμωση και όχι όγκο κτλ!" Χαλάρωσε λίγο, ξε-αγχώσου, γυμνάσου για λίγο καιρό και διάβασε να καταλάβεις τι παιζει με το σώμα σου.

    φιλικα πάντα!

  5. #35
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-04-08
    Location
    Νεο Φάληρο, Πειραιάς, Greece.
    Posts
    109

    Default

    Συμφωνώ απόλυτα με τον PSIRRO και την KARDOULA.
    LASAROSS βιάζεσαι επικίνδυνα πρόσεξε πολύ τι πίνεις και τι τρώς. Πρέπει να είσαι μικρός στην ηλικία αν κρίνω από τη βιασύνη σου.
    Καλό καλοκαίρι προπαντός με υγεία.

  6. #36
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Ενταξει, βασικα ξεκολλησα απο την επιθυμια που ειχα να παρω πολλα συμπληρωματα. Τωρα απλα μια πρωτεινη και μια καζεινη θελω..

    Αυτο με την calcvita ισχυει τελικα;

  7. #37

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default


    20 Μay:
    BCAA, Αμινοξεα, Γλουταμινη, Καφεινη, Green Tea, Fish oil, Nitric Boost(?), Chitosan(??), ZMA

    21 May:
    Protein, Casein, Dex/Malto, VitC, Gainer, Creatin, Nitric Boost, ZMA, Polyvit, Fish oil, Caffeine

    12 Jun:
    Ok, Θα παρω μονο πρωτεινη, ω3, πολυβιταμινη καζεινη και calcvita.

    14 Jun:
    Τωρα απλα μια πρωτεινη και μια καζεινη θελω..


    [:-shades] Σε βάλαμε στον ίσιο δρόμο επιτέλους....[:-shades]

  8. #38

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by lazaross

    Αυτο με την calcvita ισχυει τελικα;</blockquote id=quote>

    Όχι. Υπάρχει έλλειψη (ηθελημένη κατ' εμέ) στην αγορά. Μη ξαφνιαστείτε αν υπερδιπλασιαστεί η τιμή της σε μερικούς μήνες.

  9. #39
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    Κάντε stock με Calcvita για να βγάλουμε το χειμώνα!!!
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  10. #40
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Τι stock..Το καλυτερο μου ηταν που βρηκα σε ενα φαρμακειο δυο κουτια.. Τα τελευταια!

  11. #41
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-07-08
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    to kserw oti kse8avw palio topic...apla gia na min ftiaksw kainourgio eipa na grapsw edw!! loipon...katarxin eimai kainourgios...sto forum...gym pigainw arketa xronia k kserw kapoia pragmata..k apo symplirwmata k apo farmaka(dn pernw k oyte prokeitai!!)!!
    ayto pou 8elw na rwtisw einai..vasika kammia symvouli gia symplirwmata epeidi 8elw na paraggeilw ap'to discount! eimai psilos..arketa 1,96 k 84kg ayti ti stigmi..opote 8elw ogko opws ktlvainetai!! twra pairnw 1)serious mass proteini(genika pairnw vrwmikes gt dn me 8olwnoun k epeidi exoun parapanw 8ermides k alla pragmata opws gloytamini nomizw moy dinoun pio polli energeia, apo p.x. tin ka8ari tis optimum)
    2)aminoksea pali tis optimum se ygri morfi gt genika dn eimai k polli fan twn xapiwn..
    twra 8elw na parw kati se styl betagen,adenergy(to opoio katargi8ike, 2 fores pou to eixa parei mou ekane doyleia) i to noz tis nutrabolics?? exete na mou proteinete kati tetoio??gia priksimo k dinami?? kreatini ka8ari otan dokimasa dn moy doylepse ka8olou!! episis an parw apo discount lew na parw k bcaa se skoni gia otan mou teleiwsoun ta aminoksea..e??i na ksanaparw aminoksea pali??
    k telos exw vare8ei na vlepw sto discount tin proteini tis IDS pou einai se ygri morfi...tin exete dokimasei??leei tpt.. i m@l@kies??
    ayta ta liga...sorry gia to megalo post!! episis na tonisw oti pigainw peripou 5-6 xronia gym k kserw ti paizei me ta symplirwmata k ennoeitai oti dn 8a antikatastisoun to fai!! ayto pou 8elw na pw einai oti dn eimai kanena gk@vlwmeno pou nomizei oti se 2 mines 8a ginei toympano!!ayta...perminw na me diafwtisete!!

  12. #42
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-07-08
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    to kserw oti kse8avw palio topic...apla gia na min ftiaksw kainourgio eipa na grapsw edw!! loipon...katarxin eimai kainourgios...sto forum...gym pigainw arketa xronia k kserw kapoia pragmata..k apo symplirwmata k apo farmaka(dn pernw k oyte prokeitai!!)!!
    ayto pou 8elw na rwtisw einai..vasika kammia symvouli gia symplirwmata epeidi 8elw na paraggeilw ap'to discount! eimai psilos..arketa 1,96 k 84kg ayti ti stigmi..opote 8elw ogko opws ktlvainetai!! twra pairnw 1)serious mass proteini(genika pairnw vrwmikes gt dn me 8olwnoun k epeidi exoun parapanw 8ermides k alla pragmata opws gloytamini nomizw moy dinoun pio polli energeia, apo p.x. tin ka8ari tis optimum)
    2)aminoksea pali tis optimum se ygri morfi gt genika dn eimai k polli fan twn xapiwn..
    twra 8elw na parw kati se styl betagen,adenergy(to opoio katargi8ike, 2 fores pou to eixa parei mou ekane doyleia) i to noz tis nutrabolics?? exete na mou proteinete kati tetoio??gia priksimo k dinami?? kreatini ka8ari otan dokimasa dn moy doylepse ka8olou!! episis an parw apo discount lew na parw k bcaa se skoni gia otan mou teleiwsoun ta aminoksea..e??i na ksanaparw aminoksea pali??
    k telos exw vare8ei na vlepw sto discount tin proteini tis IDS pou einai se ygri morfi...tin exete dokimasei??leei tpt.. i m@l@kies??
    ayta ta liga...sorry gia to megalo post!! episis na tonisw oti pigainw peripou 5-6 xronia gym k kserw ti paizei me ta symplirwmata k ennoeitai oti dn 8a antikatastisoun to fai!! ayto pou 8elw na pw einai oti dn eimai kanena gk@vlwmeno pou nomizei oti se 2 mines 8a ginei toympano!!ayta...perminw na me diafwtisete!!

  13. #43
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-07-08
    Location
    mytilini, building, Greece.
    Posts
    1,144

    Default

    φιλε μου νικο σε βρισκω φαουλ σε καποια πραγματα που λες.......εχουμε και λεμε:
    --&gt;παιρνεις "βρωμικη" πρωτεινη και δε σε θολωνει,ενω η καθαρη σε θολωνει;!....εδω κατι απο τα παρακατω ισχυει:α)το ειπες αναποδα επανω στη βιασυνη σου, β)δεν παρατηρεις τον οργανισμο σου πως συμπεριφερεται, γ)παιρνεις πολυ μικρες ποσοτητες "βρωμικης" και ειναι σαν σταγονα στον ωκεανο, δ)κανεις διατροφη γραμμωσης και η ζαχαρη απο τη "¨βρωμικη" απλα καλυπτει τον υδατανθρακα που σου λειπει απο την ημερησια διατροφη σου
    --&gt;ενεργεια σου δινουν γιατι ειναι κατα 60-80% ζαχαρη,οποτε ειναι απολυτως φυσικο,δεν προκειται για κανενα μαγικο ζωμο,αν φας 3-4 κουταλιες μελι θα αισθανθεις το ιδιο πραγμα
    --&gt;απο τη διασπαση της πρωτεινης προκυπτουν τα αμινοξεα(η γλουταμινη ειναι ενα απο αυτα),ολες οι πρωτεινες δηλαδη εχουν γλουταμινη,δεν ειναι κατι πρωτοτυπο.....ασε που σε μια "βρωμικη" πρωτεινη θα πρεπει να φας 4 scoop για να παρεις καπου 20 γραμμαρια πρωτεινης,δηλαδη αμελητεα ποσοτητα γλουταμινης συγκριτικα με την καθαρη.
    --&gt;τι ειδους κρεατινη πηρες;γιατι υπαρχουν 4-5 διαφορετικα ειδη.....αν πηρες παντως μονουδρικη δεν γινεται να μη σου εδωσε αποτελεσματα,μαλλον εσυ κατι εκανες λαθος σε διατροφη,γυμναστικη ή υπνο και δεν το παρατηρησες....ενα ειναι το σιγουρο ομως,οτι ολες οι κρεατινες σου δινουν παραπανω αντοχη.
    --&gt;απο προσωπικη εμπειρια για πρηξιμο και δυναμη θα σου προτεινα: α) altered state(muscle asylum project), β)animal stak(universal), γ)superpump250(gaspari nutrition).....και για το ΝΟΖ της nutrabolics εχω ακουσει παντως καλα λογια.
    --&gt;γιατι καθεσαι και διυλιζεις τον κωνωπα(κοινως ξεψειριζεις)....δηλαδη δεν ειναι αναγκη να φορτωθεις με 5-6 συμπληρωματα για να βαλεις μερικα κιλα και να βελτιωσεις την εικονα σου.εφοσον παιρνεις πρωτεινη και κανεις επαρκη γευματα δε χρειαζεται να παρεις και αμινοξεα.θα σου προτεινα να παρεις μονο πρωτεινη καθαρη,μονουδρικη κρεατινη και το πολυ πολυ καμια φορμουλα του στυλ superpump250(το οποιο ειναι εξαιρετικο)-για κανενα διμηνο αυτο-. αυτα θα ηταν υπεραρκετα για να σου δωσουν το μπαμ!
    --&gt;αυτο το προιον της IDS που λες δεν ειναι πρωτεινη αλλα αμινοξεα σε υγρη μορφη,τα ειχα τεσταρει το μαιο και εκαναν καλη δουλεια,εδωσαν καποια εξτρα πρηξιματα.
    γενικα παντως ειναι καλυτερο και μακροπροθεσμα πιο αποδοτικο να παιρνεις λιγα και καλα πραγματα,δηλαδη πρωτεινη,κρεατινη,καφεινη.....αυτα αρκουν για να γινεις οπως θελεις

    --&gt;γραφε με ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ γιατι ειναι κανονας του φορουμ!
    αντε καλημερα......[:-bigmouth][:-bigmouth]
    ()

  14. #44
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-07-08
    Location
    mytilini, building, Greece.
    Posts
    1,144

    Default

    φιλε μου νικο σε βρισκω φαουλ σε καποια πραγματα που λες.......εχουμε και λεμε:
    --&gt;παιρνεις "βρωμικη" πρωτεινη και δε σε θολωνει,ενω η καθαρη σε θολωνει;!....εδω κατι απο τα παρακατω ισχυει:α)το ειπες αναποδα επανω στη βιασυνη σου, β)δεν παρατηρεις τον οργανισμο σου πως συμπεριφερεται, γ)παιρνεις πολυ μικρες ποσοτητες "βρωμικης" και ειναι σαν σταγονα στον ωκεανο, δ)κανεις διατροφη γραμμωσης και η ζαχαρη απο τη "¨βρωμικη" απλα καλυπτει τον υδατανθρακα που σου λειπει απο την ημερησια διατροφη σου
    --&gt;ενεργεια σου δινουν γιατι ειναι κατα 60-80% ζαχαρη,οποτε ειναι απολυτως φυσικο,δεν προκειται για κανενα μαγικο ζωμο,αν φας 3-4 κουταλιες μελι θα αισθανθεις το ιδιο πραγμα
    --&gt;απο τη διασπαση της πρωτεινης προκυπτουν τα αμινοξεα(η γλουταμινη ειναι ενα απο αυτα),ολες οι πρωτεινες δηλαδη εχουν γλουταμινη,δεν ειναι κατι πρωτοτυπο.....ασε που σε μια "βρωμικη" πρωτεινη θα πρεπει να φας 4 scoop για να παρεις καπου 20 γραμμαρια πρωτεινης,δηλαδη αμελητεα ποσοτητα γλουταμινης συγκριτικα με την καθαρη.
    --&gt;τι ειδους κρεατινη πηρες;γιατι υπαρχουν 4-5 διαφορετικα ειδη.....αν πηρες παντως μονουδρικη δεν γινεται να μη σου εδωσε αποτελεσματα,μαλλον εσυ κατι εκανες λαθος σε διατροφη,γυμναστικη ή υπνο και δεν το παρατηρησες....ενα ειναι το σιγουρο ομως,οτι ολες οι κρεατινες σου δινουν παραπανω αντοχη.
    --&gt;απο προσωπικη εμπειρια για πρηξιμο και δυναμη θα σου προτεινα: α) altered state(muscle asylum project), β)animal stak(universal), γ)superpump250(gaspari nutrition).....και για το ΝΟΖ της nutrabolics εχω ακουσει παντως καλα λογια.
    --&gt;γιατι καθεσαι και διυλιζεις τον κωνωπα(κοινως ξεψειριζεις)....δηλαδη δεν ειναι αναγκη να φορτωθεις με 5-6 συμπληρωματα για να βαλεις μερικα κιλα και να βελτιωσεις την εικονα σου.εφοσον παιρνεις πρωτεινη και κανεις επαρκη γευματα δε χρειαζεται να παρεις και αμινοξεα.θα σου προτεινα να παρεις μονο πρωτεινη καθαρη,μονουδρικη κρεατινη και το πολυ πολυ καμια φορμουλα του στυλ superpump250(το οποιο ειναι εξαιρετικο)-για κανενα διμηνο αυτο-. αυτα θα ηταν υπεραρκετα για να σου δωσουν το μπαμ!
    --&gt;αυτο το προιον της IDS που λες δεν ειναι πρωτεινη αλλα αμινοξεα σε υγρη μορφη,τα ειχα τεσταρει το μαιο και εκαναν καλη δουλεια,εδωσαν καποια εξτρα πρηξιματα.
    γενικα παντως ειναι καλυτερο και μακροπροθεσμα πιο αποδοτικο να παιρνεις λιγα και καλα πραγματα,δηλαδη πρωτεινη,κρεατινη,καφεινη.....αυτα αρκουν για να γινεις οπως θελεις

    --&gt;γραφε με ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ γιατι ειναι κανονας του φορουμ!
    αντε καλημερα......[:-bigmouth][:-bigmouth]
    ()

  15. #45
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-07-08
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    δν ειπα οτι η καθαρη με θολωνει..προς θεου...πως να με θολωσει αλλωστε??απλα..απ'οτι εχω κτλβει γτ παλια καθαρη επερνα..η βρωμικη δουλευει καλυτερα πανω μου κ δν με θολωνει(που ειναι ουσιαστικα το μεινεκτημα των βρωμικων..)σωστα??αν κανς λαθος διορθωστε...γι'αυτο γραφω αλλωστε. οι βρωμικες δν εχουν περισσοτερη γλουταμινη συνηθως??επειδη εχουν κ ξεχωριστα..μονη της??
    δν περνω 5-6συμπληρωματα...2 περνω+ενα για πριξμο, δυναμη..κατι τετοιο(που θα παρω) 3. τα αμινοξεα τα περνω πριν κ μετα την προπονηση(μετα τα περνω κατευθειαν γτ η πρωτεινη μου δν εχει πολλη %πρωτεινης, οπως λες κ εσυ, κ μετα περνς την πρωτ.!
    απλα λεω να αντικαταστησω τα αμινοξεα με bcaa η οχι?? το ιδιο δν ειναι??
    το β,γ,δ..γτ το λες αυτο?? γενικα τρωω αρκετα,αλλα δν περνω κιλα, περνω πααααρα πολλυ δυσκολα!
    βασικα το β ποθ λες το εκανα πιο παλια κ ο λογος ηταν η τσιγκουνια γτ σαν φοιτητης βλεπεις..ααα ειμαι 23 τωρα! αλλα καταλαβα οτι εκανα λαθος κ τωρα τα περνω σωστα νομιζω...δλδ
    με το που ξυπναω 2-3σκουπ πρωτ. το κλασσικο μεγεθος κ οχι το φτυαρι που εχει μεσα(δλδ 30γρ.νομιζω το ενα). πριν την προπ. αμινοξεα καπακι μετα την προπ. παλι αμινοξεα κ μετα απο κανα 10λεπτο 3-4σκουπ πρωτ. πως το βλεπεις??σωστα?? κανονικα η serious mass εχει φτυαρι μεσα αλλα εγω χρησιμοποιω το κλασσικο που εχει η καθαρη της optimum(απο εκει το εχω κρατησει νομιζω)!!
    ουφ....εκθεση εγραψα παλι..

    αυτο της IDS afou leei whey liquid protein..ayto dn les??

  16. #46
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-07-08
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    δν ειπα οτι η καθαρη με θολωνει..προς θεου...πως να με θολωσει αλλωστε??απλα..απ'οτι εχω κτλβει γτ παλια καθαρη επερνα..η βρωμικη δουλευει καλυτερα πανω μου κ δν με θολωνει(που ειναι ουσιαστικα το μεινεκτημα των βρωμικων..)σωστα??αν κανς λαθος διορθωστε...γι'αυτο γραφω αλλωστε. οι βρωμικες δν εχουν περισσοτερη γλουταμινη συνηθως??επειδη εχουν κ ξεχωριστα..μονη της??
    δν περνω 5-6συμπληρωματα...2 περνω+ενα για πριξμο, δυναμη..κατι τετοιο(που θα παρω) 3. τα αμινοξεα τα περνω πριν κ μετα την προπονηση(μετα τα περνω κατευθειαν γτ η πρωτεινη μου δν εχει πολλη %πρωτεινης, οπως λες κ εσυ, κ μετα περνς την πρωτ.!
    απλα λεω να αντικαταστησω τα αμινοξεα με bcaa η οχι?? το ιδιο δν ειναι??
    το β,γ,δ..γτ το λες αυτο?? γενικα τρωω αρκετα,αλλα δν περνω κιλα, περνω πααααρα πολλυ δυσκολα!
    βασικα το β ποθ λες το εκανα πιο παλια κ ο λογος ηταν η τσιγκουνια γτ σαν φοιτητης βλεπεις..ααα ειμαι 23 τωρα! αλλα καταλαβα οτι εκανα λαθος κ τωρα τα περνω σωστα νομιζω...δλδ
    με το που ξυπναω 2-3σκουπ πρωτ. το κλασσικο μεγεθος κ οχι το φτυαρι που εχει μεσα(δλδ 30γρ.νομιζω το ενα). πριν την προπ. αμινοξεα καπακι μετα την προπ. παλι αμινοξεα κ μετα απο κανα 10λεπτο 3-4σκουπ πρωτ. πως το βλεπεις??σωστα?? κανονικα η serious mass εχει φτυαρι μεσα αλλα εγω χρησιμοποιω το κλασσικο που εχει η καθαρη της optimum(απο εκει το εχω κρατησει νομιζω)!!
    ουφ....εκθεση εγραψα παλι..

    αυτο της IDS afou leei whey liquid protein..ayto dn les??

  17. #47
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-07-08
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    να ρωτησω ρε παιδια...το nanovapor απο που να το παραγγειλω λετε?? το discount δν το εχει..λετε να το παρω απο bodybuilding club?? 43 euro το εχει εκει..

  18. #48
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-07-08
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    καλημερα...ξερει κανεις σας τι αμινοξεα να παρω?? εσεις τι μαρκα περνετε?? συνηθως περνω των x-treme που ειναι σε αμπουλες κ ειναι ευκολη υποθεση, αλλα τωρα θα παρω apo discount..κ δν θελω ταμπλετες, αλλα σε υγρη μορφη! εχετε τπτ υποψιν?? αυτα της IDS τλκ αμινοξεα ειναι??εκτος απ άυτα εχεςτε δοκιμασει αλλης εταιρειας?? εχω παρει πιο παλια κ της οπτιμουμ σε υγρη αλλα ειναι out of stock sto discount, opws k ta bcaa σε σκονη.. εχετε κατι να μου προτεινετε?? επισης λεω να παρω τλκ animal pump k animal nitro, απ'οτι εχω κτλβει πρεπει να κανουν δουλεια..τωρα αν θα τα περνω μαζι, ή πρωτα το ενα μεχρι να το τελειωσω κ μετα το αλλο....δν το ξερω..θα δω στην πορεια!!

  19. #49
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nikospsy

    να ρωτησω ρε παιδια...το nanovapor απο που να το παραγγειλω λετε?? το discount δν το εχει..λετε να το παρω απο bodybuilding club?? 43 euro το εχει εκει..
    </blockquote id=quote>Αν θέλεις μόνο αυτό,δεν είναι κακή η τιμή αν κ ψάχνοντας μπορεί να το βρεις κ λίγο φθηνότερα.Από το εξωτερικό η διαφορά στην τιμή θα είναι αισθητή αν κάνεις μεγαλύτερη παραγγελία.Εξάλλου δεν αξίζει κ την αναμονή για ένα τόσο μικρό ποσό.Νομίζω...
    , ' ...

  20. #50
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-07-08
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    tlk lew na min parw nano vapor alla auta pou grafw sto teleutaio post..dld
    1)animal pump
    2)animal nitro
    3)dymatize πρωτεινη ογκου(δν θυμαμαι πως την λενε)
    4)αμινοξεα ή bcaa(για τα οποια θελω την βοηθεια σας, επειδη δν ξερω αν κανουν την ιδια δουλεια κ επισης να μου πειτε καποια μαρκα, που εχετε χρησιμοποιησει ή ξερ4ετε)

  21. #51
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-07-08
    Location
    mytilini, building, Greece.
    Posts
    1,144

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nikospsy

    tlk lew na min parw nano vapor alla auta pou grafw sto teleutaio post..dld
    1)animal pump
    2)animal nitro
    3)dymatize πρωτεινη ογκου(δν θυμαμαι πως την λενε)
    4)αμινοξεα ή bcaa(για τα οποια θελω την βοηθεια σας, επειδη δν ξερω αν κανουν την ιδια δουλεια κ επισης να μου πειτε καποια μαρκα, που εχετε χρησιμοποιησει ή ξερ4ετε)


    </blockquote id=quote>

    αν και ειμαι κατα ορισμενων συμπληρωματων,οπως ειναι η πρωτεινη ογκου,γιατι τη θεωρω πεταμενα λεφτα.....κ παλι δε μπορω να καταλαβω πως κατεληξες στο συνδυασμο των συγκεκριμενων σκευασματων!
    για παραδειγμα,παιρνεις το animal nitro που ειναι συμπλεγμα αμινοξεων....τι χρειαζεσαι λοιπον και τα αλλα αμινοξεα που λες παρακατω:!(αν και μεταξυ μας πιστευω οτι επειδη ολοι λενε να παιρνουμε αμινοξεα λες να τα παρεις και εσυ και οχι επειδη πραγματικα τα εχεις αναγκη)
    για την πρωτεινη ογκου,οπως εχουμε αναφερει χιλιαδες φορες,ειναι τσαμπα λεφτα γιατι δεν ειναι τιποτα παραπανω απο καθαρη πρωτεινη μαζι με πολλη ζαχαρη....παρε λοιπον μια κατοσταρα μαζι με δεξτροζη.
    απο ολα τα παραπανω θα σου ελεγα να παρεις μονο το animal pump μαζι με μια καθαρη πρωτεινη ή εναλλακτικα μονουδρικη κρεατινη μαζι με καθαρη(πρωτεινη).....ολα τα αλλα ειναι περιττα αν τρεφεσαι και κοιμασαι σωστα.....γιατι αν δεν τα κανεις σωστα,τοτε αδικος κοπος τα συμπληρωματα!![:-boggled][:-boggled][:-boggled][:-boggled]

    Υ.Γ. ενα ωραιο και γυμνασμενο σωμα δε χρειαζεται πολλα συμπληρωματα αλλα μεθοδικοτητα και υπομονη
    ()

  22. #52
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    14-06-05
    Location
    Gotham.
    Posts
    815

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nikospsy

    1)animal pump
    2)animal nitro
    3)dymatize πρωτεινη ογκου(δν θυμαμαι πως την λενε)
    4)αμινοξεα ή bcaa(για τα οποια θελω την βοηθεια σας, επειδη δν ξερω αν κανουν την ιδια δουλεια κ επισης να μου πειτε καποια μαρκα, που εχετε χρησιμοποιησει ή ξερ4ετε)</blockquote id=quote>
    1) Άχρηστο
    2) Άχρηστο
    3) Αν σου χρειάζεται πρωτεΐνη, διάλεξε μια πιο "καθαρή"
    4) Αμινοξέα δεν σου χρειάζονται αν κάθε 3 ώρες τρως πρωτεΐνη ζωϊκής προέλευσης.
    Bcaa's μόνο για Post-Workout, σε περίπτωση που δεν αγοράσεις πρωτεΐνη....
    How long can any man fight the darkness... until he finds it in himself

  23. #53
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by spenzasx
    Υ.Γ. ενα ωραιο και γυμνασμενο σωμα δε χρειαζεται πολλα συμπληρωματα αλλα μεθοδικοτητα και υπομονη
    </blockquote id=quote>
    +1[:-thumbu]


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •