παιδια ειμαι κ εγω της περιοχης.. νεο φαληρο δηλαδη. πηγαινα αεροβιωση πιο μικρος. πριν 7 χρονια δηλαδη. ηταν το πρωτο γυμναστηριο στο οποιο πηγα. το μειον του ειναι η εκταση του χωρου το συν του ειναι τ ατομα του γυμναστηριου που βοηθανε και προσεχουν πολυ τον κοσμο. τωρα αν εχει αλλαξει κατι απο αυτα δεν το ξερω. η αληθεια ειναι οτι τωρα που μεγαλωσα αρκετα και λογω ηλικιας και χρονια γυμναστηκης εχω δυναμωσει πολυ δεν ξερω σε ποιο γυμναστηριο να παω... δεν με πειραζει αν εχει 200 το ετησιο..αρκει ν αξιζει τα λεφτα του! δηλαδη να μην κλεινει στις 11 το βραδυ να εχει ποικιλια απο βαρη .. κυριως ελευθερα και χωρο για να κανεις ελευθερα και να μην ειναι ολη μερα τιγκα στον κοσμο.. το 6-9 που γινεται χαμος ειναι παντου..αυτο το καταλαβαινω.
τωρα πηγαινω στο dixon's στο καραισκακι που πριν λιγες εβδομαδες εγινε alterlife. το προσωπικο ειναι ιδιο. αλλαξαν ολα τα μαξιλαρακια απ ολα τα οργανα και τους παγκους και το εβαψαν. ΑΛΛΑ δεν εχει κιλα για πανω απο 35-38 νομιζω δεν εχει μονοζυγο ελευθερο εχει μονο αυτο που σε βοηθαει ν ανεβεις με τα βαρη οπου ειναι σπαστικο και δεν εχει ρωμαικη καρεκλα για κοιλιακους!! πολυ μεγαλα μειον αυτα! αλλα εχει κοπηλατικα μηχανηματα που δεν εχω βρει αλλου! ενα αλλο μειον ειναι ολοι οι καθυστερημενοι που πετανε τα κιλα κατω και εχουν χαλασει τα λαστιχα και ειναι ξεβιδωμενοι οι αλτηρες... λες και τους ειναι πολυ δυσκολο ν ακουμπησουν προσεκτικα το 10κιλο κατω γιατι τους πεφτει βαρή...