Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 61 to 90 of 274
  1. #61
    New Member
    Join Date
    12-06-05
    Location
    .
    Posts
    81

    Default

    Παραγγέλνω απο το Myprotein τα 3 τελευταια χρόνια. Δεν υπηρξε ποτέ πρόβλημα. Πάντα πληρώνω με χρεωστική και συγκεκριμμένα
    Πειραιώς-Electron. Τα μεταφορικά είναι όντως φωτιά.

  2. #62
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-06
    Location
    Greece.
    Posts
    189

    Default

    ναι οντως ειναι πολλα τα ατιμα..αλλα το συγκεκριμενο site εχει τα παντα..

  3. #63
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-06
    Location
    .
    Posts
    264

    Default

    Καλησπέρα,

    Πρίν κάποιο καιρό είχαμε κάνει με κάποια άλλα μέλη από το forum παραγγελία από το http://www.bulkpowders.co.uk/ και είχαμε παραγγείλει whey και είχαμε μείνει ευχαριστημένοι. Το κακό με τα έξοδα αποστολής είναι ότι δεν είναι όπως στο discoun που πάνω από 300? είναι δωρεάν, αλλά πάνω από κάποια κιλά θα μας βγαίνει κάπου 2? το κιλό. Η whey που είχαμε πάρει είχε μια γεύση σκόνη γάλακτος που με την δεξτρόζη εμένα μου άρεσε πολύ... Βέβαια γούστα είναι αυτά!
    Έχει τα πάντα και πολύ καλή ποιότητα, έχουν πιστοποιητικά για τα περισσότερα. Σκέφτομαι να παραγγείλω αμινοξέα και 2-3 άλλα πράγματα.
    Όποιος ενδιαφέρεται έχουμε topic με ομαδική.

  4. #64
    Pumping Iron
    Join Date
    15-04-08
    Location
    Ioannina, Greece.
    Posts
    326

    Default

    Καλή κίνηση! Πριν κανά μήνα παρέλαβα τα δικά μου από bulk, οπότε για λίγο καιρό είμαι ok, αλλά στο μέλλον μια ομαδική θα ήταν ότι πρέπει.
    "Become the change you want to see." - Mahatma Gandhi

  5. #65
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Tην isolate που έχουν την έχει δοκιμάσει κανείς;

  6. #66
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-06
    Location
    Greece.
    Posts
    189

    Default

    εγω φιλε..τελεια διαλυτοτητα και πολυ καλη ποιοτητα

  7. #67
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-06
    Location
    .
    Posts
    264

    Default

    Θα ήθελα να ρωτήσω για κάποιον που έχει δοκιμάσει τα Omega 3 από bulk σε τι κάλυμμα είναι? Επειδή ξέρω της ON έχουν ένα ειδικό κάλυμμα που λέγεται enteric coating και βοηθάει κυρίως να μην ρεύεσαι ψάρι...
    Τι εμπειρίες έχετε εσείς που το έχετε δοκιμάσει?
    Για το waxy maize stratch ή για τα oats?

  8. #68
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-06
    Location
    Greece.
    Posts
    189

    Default

    oats Μια χαρα και για ωμεγα 3 τρια ειναι ζελατινη προφανως το καλυμα αλλα σε καμια περιπτωση δεν ρευεσαι ψαρι...

  9. #69
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-06
    Location
    .
    Posts
    264

    Default

    Θέλω να πω μια πολύ θετική εμπειρία που είχα πρόσφατα....
    Απίστευτη ταχύτητα από BulkPowders.co.uk η παραγγελία έφυγε από Αγγλία την ίδια μέρα που την έκανα... Πολύ καλή ταχύτητα 22 πράγματα με σύνολο 22 κιλά και τα κάναν σε μια μέρα!!!!!!

    Υ.Γ. Ενώ το 2006 που είχα κάνει μια παρόμοια παραγγελία έκαναν 12 ημέρες. Αλλά τώρα τα έστειλαν αυθημερόν!!!

  10. #70
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    01-05-07
    Location
    Novi Sad, Srbija.
    Posts
    223

    Default

    1η παραγγελεια απο BP εκανε περιπου 2 εβδομαδες. ολα καλα συνολο στα κιλα 60!! Η πρωτεινη τους ειναι σουπερ 10/10 διαλυτοτητα, χωρις αφρο και 8.5/10 απο γευση. Εχει μια ελαφρια γευση γαλακτος, πολυ καλη. εκανα και ενα μιξ προσθεσα σε ενα 5lbs που ειχα βαλει μεσα bp 5 δωσεις απο ρεφλεξ μπανανα και αλαξε η γευση της τελιως προς το καλυτερο βεβαια. επισης παραγειλα και διαφορα αλλα μικρα οπως 2κγλουταμινες, 1κ bcaa, 1κ λευκινη 1k ΑΑΚG( τα σπαει στην κυριολεξια. τυφλα να εχει το Nano vapor) 1000fish oil,900 zma ,300 tribulus, 100γ green tea, kai 5κ dextrose. (πολλα πηρα????)

    2h παραγελεια εβαλα 5κ καζεινη και 250γρ Milk Thistle και κατι μεζουρες.

  11. #71
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    Bulkpowders δεν παιζεται,χωρια του οτι δεν αργουν οι παραγγελειες,ειναι και ποιοτικα τα προϊοντα,απ'ο,τι ακουγεται αλλα και απ'ο,τι βλεπω ο ιδιος.Με την πρωτεϊνη δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ προβλημα στο στομαχι,το μονο προβλημα ειναι η γευση,αλλα καποια πατεντα θα βρω,που θα παει.Το myprotein το κακο ειναι οτι δεν δεχεται paypal,παρα μονο πιστωτικη/χρεωστικη.

    Οι γευσεις απο myprotein τι λενε? Ωραιες? Φραουλα και μπανανα οπως γραφεται στις κριτικες ειναι κορυφαιες παντως.

  12. #72
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by mosquitos

    1η παραγγελεια απο BP εκανε περιπου 2 εβδομαδες. ολα καλα συνολο στα κιλα 60!! Η πρωτεινη τους ειναι σουπερ 10/10 διαλυτοτητα, χωρις αφρο και 8.5/10 απο γευση. Εχει μια ελαφρια γευση γαλακτος, πολυ καλη. εκανα και ενα μιξ προσθεσα σε ενα 5lbs που ειχα βαλει μεσα bp 5 δωσεις απο ρεφλεξ μπανανα και αλαξε η γευση της τελιως προς το καλυτερο βεβαια. επισης παραγειλα και διαφορα αλλα μικρα οπως 2κγλουταμινες, 1κ bcaa, 1κ λευκινη 1k ΑΑΚG( τα σπαει στην κυριολεξια. τυφλα να εχει το Nano vapor) 1000fish oil,900 zma ,300 tribulus, 100γ green tea, kai 5κ dextrose. (πολλα πηρα????)

    2h παραγελεια εβαλα 5κ καζεινη και 250γρ Milk Thistle και κατι μεζουρες.

    </blockquote id=quote>Σερβοκούνουπο :D ωραίο review!Κ ότι σκεφτόμουν να παραγγείλω από αυτούς για πρώτη φορά.
    Αν κατάλαβα καλά,η παραγγελία σου ήταν 60 κιλά;[:-bigeyes] Αν ναι,πόσα πλήρωσες στα μεταφορικά;
    Ως προς το AAKG,τι δόση παίρνεις πριν την προπόνηση;
    Casein από BP ή myprotein έχει δοκιμάσει κανείς πρόσφατα;
    , ' ...

  13. #73
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    01-05-07
    Location
    Novi Sad, Srbija.
    Posts
    223

    Default

    Thanks man! Τα μεταφορικα ειναι τα ιδια απο 20 κιλα και μετα. AAKG περνω 3.5gr οσο βγαζει το σκουπ των 5ml που εχουν. Καζεινη που παραγγειλα ηρθε σε 5 εργασημες, αλλα δεν ανακατευετε με τιποτα απο γευση, πινετε.

  14. #74
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    06-09-08
    Location
    piraious, Greece.
    Posts
    214

    Default

    Παιδια δεν εχω παραγγειλει ποτε ουτε απο το Bulkpowders ουτε απο το MyProtein.Σκεφτομαι να παραγειλω αλλα δεν ξερω απο πιο.. Εσεις που εχετε αγορασει κ απο τα 2,πιο πιστευετε αξιζει πιο πολυ? Κ ως προς την ποιοτητα και οσον αφορα την ταχυτητα παραλαβης. Νταξει οσον αφορα την ποικιλια εχω δει οτι το MyProtein εχει λιγο μεγαλυτερη. Αν μπορειτε κατατοπιστε με. Ευχαριστω πολυ!

  15. #75
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-04-07
    Location
    Rethymno, Crete, Greece.
    Posts
    113

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chris13

    Παιδια δεν εχω παραγγειλει ποτε ουτε απο το Bulkpowders ουτε απο το MyProtein.Σκεφτομαι να παραγειλω αλλα δεν ξερω απο πιο.. Εσεις που εχετε αγορασει κ απο τα 2,πιο πιστευετε αξιζει πιο πολυ? Κ ως προς την ποιοτητα και οσον αφορα την ταχυτητα παραλαβης. Νταξει οσον αφορα την ποικιλια εχω δει οτι το MyProtein εχει λιγο μεγαλυτερη. Αν μπορειτε κατατοπιστε με. Ευχαριστω πολυ!
    </blockquote id=quote> Ναι, σκοπεύω κιεγώ να παραγγείλω.
    Οποιος έχει την καλοσύνη ας μας πει πόσο πάνε τα μεταφορικά, γιατί μπερδεύτηκα λίγο.
    Επίσης, αν μπορείτε δώστε πληροφορίες για τις πρωτείνες, που πήρατε. Δηλ. ποιά από όλες ήταν και αν τελικά είναι ποιοτικές (αποτελέσματα, τυχόν στομαχικές διαταραχές).

    Ευχαριστώ προκαταβολικά

    ,


  16. #76
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-08-09
    Location
    .
    Posts
    7

    Default

    παιδια σορρυ αλλα ΄΄πηγα΄΄ Αγγλια και δεν συμφερει.οι τιμες ανεβασμενες σε γνωστα προιοντα σε σχεση με ΗΠΑ. Τα μονα φτηνα ειναι απο εταιριες ''φαντασματα''.Ενα παραδειγμα NITRO TECH 84 ΕΥΡΩ στο discount-supplements 55$ (38 euro) στο NETRITION.COM. Οσο και να ειναι τα μεταφορικα η διαφορα ειναι μεγαλη!!και ειδικα αν κανεις μεγαλη παραγγελια συμφερει με διαφορα απο ΗΠΑ

  17. #77
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Με αφορμή το post του gregsoul να πω ότι βλέπω μια πτωτική πορεία του δολλαρίου(με 1 ευρώ πλέον αγοράζεις περίπου 1,45 δολλάρια)ενώ αντίθετα η παλιολίρα ανεβαίνει!Με 1 ευρώ αγοράζεις περίπου 0,845 λίρες Αγγλίας.
    Αυτά τα μεταφορικά από ΗΠΑ...[:-irked]
    , ' ...

  18. #78
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS


    Αυτά τα μεταφορικά από ΗΠΑ...[:-irked]
    </blockquote id=quote>

    E ναι. Μια 2,25kgr πρωτείνη κάνει 38$ και τα μεταφορικά 39$[:-thumbd]

  19. #79
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Athens, Greece.
    Posts
    26

    Default

    Λοιπον παιδια ειχα παρει περυσι κατι πραγματακια απο bulk και η εμπειρια μου ειναι η εξης:
    Α)απο θεμα μεταφορικών θυμαμαι εκαναν φοβερη προσφορα οσο ανεβαινε η ποσοτητα
    Β)απο θεμα γευσης,η πρωτεινη ηταν isolated αγευστη..χαλια δεν πινοταν..η κρεατινη(methyl ester malate) ηταν ακομα πιο χαλια και δεν πινοταν (ξυνη μαμισετα)..η γλουταμινη οκ οπως απο παντου..και ο υδατανθρακας κομπλε
    Γ)απο διαλυτοτητα ολα κομπλε και μ το παραπανω
    Δ)κατι Ω3 και oats που πηραν οι υπολοιποι ηταν κομπλε και αυτα
    Εν κατακλειδι ρε παιδια απο οτι ειδα υπαρχουν και καλυτερες επιλογες στο net.Τωρα πηρα μια πρωτεινουλα απο myprotein και κατι ηλεκτρολυτες..πρωτεινη δεν την εχω δοκιμασει ακομα αλλα απο τους ηλεκτρολυτες ειμαι super..
    Stefa_NOs@

  20. #80
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Athens, Greece.
    Posts
    26

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gregsoul72

    παιδια σορρυ αλλα ΄΄πηγα΄΄ Αγγλια και δεν συμφερει.οι τιμες ανεβασμενες σε γνωστα προιοντα σε σχεση με ΗΠΑ. Τα μονα φτηνα ειναι απο εταιριες ''φαντασματα''.Ενα παραδειγμα NITRO TECH 84 ΕΥΡΩ στο discount-supplements 55$ (38 euro) στο NETRITION.COM. Οσο και να ειναι τα μεταφορικα η διαφορα ειναι μεγαλη!!και ειδικα αν κανεις μεγαλη παραγγελια συμφερει με διαφορα απο ΗΠΑ
    </blockquote id=quote>
    σχετικα με τις παραγγελιες απο america ομως πιστευω οτι ειναι ρισκο οταν ανεβαζεις τις ποσοτητες καθως πρεπει ν συνυπολογισεις το τελωνειο που ανετα αν η ποσοτητα ειναι μεγαλη στα σταματανε και πρεπει ν τ σκασεισ και εκει..Επιπλεον για παραδειγμα φερνω μαι protein της ultimate nutrition που στο netrition.com εχει 60$ η πρωτεινη και τ μεταφορικα ειναι αλλα τοσα..για 5κιλα..και ποιος μου λεει εμενα οτι δεν θα τα σταματησουν και θα ζηταει και το τελωνειο λεφτα
    α και επιπλεον βρηκα την πρωτεινη σε ελλληνικο μαγαζι με 95ευρω!!
    Stefa_NOs@

  21. #81
    Pumping Iron finalgates's Avatar
    Join Date
    23-05-09
    Posts
    437

    Default

    πηγα να φτιαξω acount στο bulkpowders και μου ζητανε adress line ξερετε τι ειναι?και μολις κανω το account ποια ειναι η επομενη κινιση?επιλεγω τα προιοντα παταω buy μου βγαζει αριθμο τραπεζης τον βαζω και μου τα στελνουν?

  22. #82
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    01-05-07
    Location
    Novi Sad, Srbija.
    Posts
    223

    Default

    Σε λιγες μερες θα κανω παραγγελεια απο myprotein. Πιστευω να ειναι κατι αναλογο με bulkpowders σε εξυπηρετηση και πιοτητα. οποτε το μονο που μενει ειναι ενα rewie σε γευσεις προτεινης σοκολατα φυστικι και φραουλα. αναμενετε

  23. #83
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-11-09
    Location
    Athens -> Siros, Greece.
    Posts
    28

    Default

    Θα προσθέσω και γώ πως έμεινα ικανοποιημένος και από τα 2 site (bulkpowders και myprotein). Πιθανόν στο καθένα να βρείς προϊόντα που δεν θα βρείς στο άλλο.
    Απλά στο myprotein έχω δεί πιό πολλά έτοιμα "μίγματα" (formulas) και ένα καλό ακόμα που παρατήρησα είναι ότι έχει ασφαλέστερη συσκευασία μεταφοράς (έχουν κάνει ένα γέμισμα στις κούτες, βάζοντας κομμένα με ιδιαίτερο τρόπο χαρτόνια, το οποίο λειτουργεί αποτελεσματικότατα).
    Επιπλέον δίνει έκπτωση 5% στην 1η παραγγελία αν χρησιμοποιήσεις κωδικό άλλου πελάτη (Referers code) και πόντους που αντιστοιχούν με λίρες ανάλογα με το κόστος των αγορών.

    Υ.Γ.: ο δικός μου για όποιον τον θέλει για την πρώτη του παραγγελία είναι ο : MP167847

  24. #84
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    20-12-09
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    παιδες, εkανα μια παραγγελεια απο bulkpowders, kαι στο tracking της parcelforce βλεπω το εξης:

    25-01-2010 15:16 Delivery Agent - GREECE Arrived at destination country
    22-01-2010 08:24 Delivery Agent - GERMANY PASSED TO AIRLINE
    21-01-2010 20:41 Delivery Agent - GERMANY Left origin country
    21-01-2010 20:17 Delivery Agent - GERMANY Arrived at destination country
    20-01-2010 23:06 International Hub Left origin country
    20-01-2010 22:33 International Hub Arrived at outward Office of Exchange
    20-01-2010 16:03 Ipswich Depot Collected from customer

    αρα μαλλον ηρθε στο ελλαdα, απο δω kαι επειτα τι kανω;
    διαβασα εδω, οτι τι διανομη τηνν kανει η ACS, πρεπει να τους παρω εγω τηλ; (που; στα kεντριkα;)
    'η περιμενω να με παρουν εkεινοι μολις το πανε στην ACS της περιοχης μου;

  25. #85
    Senior Bodybuilder sok's Avatar
    Join Date
    30-11-08
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    1,465

    Default

    Αύριο θα σε πάρουν τηλέφωνο ή θα σου αφήσουν χαρτάκι αν δεν σε βρουν στο σπίτι...

  26. #86
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    20-12-09
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    σοk...:D στην acs δουλευεις;
    9 ωρες μετα το ποστ σου με πηρανε τηλεφωνο, τα χω αγγαλια τωρα διπλα μου

    Dextrose Size: 5kg Tub
    Maltodextrin Size: 5kg Tub
    Glutamine Peptides Size: 500g Tub
    N Acetyl L Glutamine Size: 500g Tub

    δεν υπαρχουν τα παλιkαρια λεμε, kαταπληkτιkοι

  27. #87
    Senior Bodybuilder sok's Avatar
    Join Date
    30-11-08
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    1,465

    Default

    Όχι, απλά αυτή είναι διαδικασία!:D
    Άντε καλοφάγωτα![:-sly]

  28. #88

    Default

    Από http://www.myprotein.co.uk/ έχει δοκιμάσει κανείς το Horny Goat Weed Extract και το Beta-Ecdysterone ? Είναι καλά ποιοτικά ?
    MyProtein 5% Discount Code: MP194637

  29. #89
    New Member
    Join Date
    14-04-09
    Location
    .
    Posts
    80

    Default

    Έχει παραγγείλει κανείς πρόσφατα από myprotein;
    Μου βγάζει συνεχώς error στο postcode και μου ζητάει αυτόν που θα έπρεπε αν ειχα επιλέξει UK(με τα 2 μέρη χαρακτήρες και αριθμούς) ενώ έχω επιλέξει Ελλάδα.

  30. #90
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    27-07-09
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    39

    Default

    Εφτασε και η δικια μου παραγγελια (Η πρωτη γιατι εχω κανει 2 ). Τρομερη εξυπηρετηση ![:-bouncy][:-bouncy]

    Πραγματικα ομως εχω μεινει εκπληκτος. Την παραγγελια την εκανα 17 Φλεβαρη και σημερα τα παρελαβα !!!


 
Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •