Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 91 to 120 of 274
  1. #91
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-06-05
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    144

    Default

    καλησπερα, ειμαι αναμεσα σε 2 πρωτεινες λογω χαμηλου μπαζτετ αυτη την περιοδο...απο bulkpowders 5 κιλα whey με γευση με κοστος 69 λιρες ή Nutrisport Whey Protein Isolate με κοστος 62 λιρες
    αν δε με ενδιαφερει η γευση απο ποιοτητα ποια θα προτεινατε?

  2. #92
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-04-10
    Posts
    159

    Default

    απο bulkpowders 5 κιλά γουέι με γευση ,εχει 34 λιρες ..που τα βρικες τις 69 λιρες που λες ;μηπως κανεις λάθος;

  3. #93
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-06-05
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    144

    Default

    οχι ...45 λιρες εχει με γευση, ειδες λαθος. ειναι και τα μεταφορικα και στις δυο περιπτωσεις.

  4. #94

    Join Date
    27-04-10
    Posts
    88

    Post MYPROTEIN

    http://www.myprotein.co.uk/
    τι λετε γι αυτα τα συμπληρωμαα λεω να αγορασω??????

  5. #95
    Junior Bodybuilder Xrhstos89's Avatar
    Join Date
    01-02-10
    Location
    .
    Posts
    228

    Default

    Όλο το site;

  6. #96
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ποιο ειναι το ερωτημα σου φιλε μου??

  7. #97

    Join Date
    27-04-10
    Posts
    88

    Default

    γενικα σαν ποιοτητα τα χυμα..καλα ειναι αξιζει να αγορασω π.χ. πρωτεινη η να παρω καμια γνωστη καλητερα π.χ dynamatize
    Last edited by kolorizos; 18-05-10 at 20:24.

  8. #98

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Φιλε kolorizo εκανα merge το τοπικ σου γιατι υπηρχε ηδη, διαβασε τι εχει ειπωθει μεχρι τωρα κι αν εχεις ακομα αποριες εδω ειμαστε

  9. #99
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by kolorizos View Post
    γενικα σαν ποιοτητα τα χυμα..καλα ειναι αξιζει να αγορασω π.χ. πρωτεινη η να παρω καμια γνωστη καλητερα π.χ dynamatize
    εγω δεν τα προτιμω φιλε μου..ο μονος λογος ειναι οικονομικος..αλλα και παλι μπορεις να βρεις πολυ καλες τιμες απο sites οπως netrition,predator κτλ κτλ.

  10. #100
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-06-05
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    144

    Default

    ναι αλλα αμα συγκρινεις χαμηλοτερης ποιοτητας πρωτεινες? πχ η nutrisport ειναι καλυτερης ποιοτητας απο χυμα του bulkpowders? βεβαια και οι δυο παρεχουν πιστοποιητικο αναλυσης αλλα ηθελα να ξερα αν αυτα ειναι αξιοπιστα? απο bulkpowders εχω παρει πρωτεινες και αγευστες και με γευση. την nutrisport αμα εχει δοκιμασει κανεις ας πει.

  11. #101

    Join Date
    27-04-10
    Posts
    88

    Default

    τελικα εγω θελω να ακουσω αποψεις..τα εχει δοκιμασει κανεις αξιζουν?????

  12. #102
    Junior Bodybuilder Xrhstos89's Avatar
    Join Date
    01-02-10
    Location
    .
    Posts
    228

    Default

    Μια χαρά γεύση και διαλυτότητα οι πρωτεΐνες τους, φθηνές είναι, καλή περιεκτικότητα έχουν. Τώρα αν αξίζουν, δε μπορεί να ξέρει κανείς.

  13. #103

    Default

    Quote Originally Posted by kolorizos View Post
    τελικα εγω θελω να ακουσω αποψεις..τα εχει δοκιμασει κανεις αξιζουν?????

    Περισσότερο από όσο φαντάζεσαι.
    MyProtein 5% Discount Code: MP194637

  14. #104
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    15-05-10
    Posts
    12

    Default

    απο το bulk πο υ ειχα παραγγειλη μια δεξτροζη εκανε να ερθει 2 μηνα γιατι δεν ξερω...

  15. #105
    Pumping Iron gsatelite's Avatar
    Join Date
    22-01-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    334

    Default

    Εμενα παντως,παραγγελια απο bulk μου ηρθε μετα απο 6 μερες ενα πεντακιλο....και η γευση,εαν την συνδυασεις με υδατανθρακα(κακαο,μπανανα,γαλα)ειναι μια χαρα,και πιο "ελαφρια" στο στομαχι...

  16. #106
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Παραγγελία από www.myprotein.co.uk καρνιτίνης, βιταμινών και ιχθυελαίων. Κυριακή την έκανα, χτες ήρθε στην Ελλάδα, σήμερα την έλαβα. Πάρα πολύ καλές τιμές και πολύ καλή εξυπηρέτηση ως πρώτες εντυπώσεις :)
    Hypertrophy for the win!

  17. #107
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    10-06-09
    Location
    .
    Posts
    7

    Default

    Σκέφτομαι να πάρω από το bulk μια πρωτεΐνη, Whey Protein Isolate 90% (Instantised) MyProtein.co.uk - . Την έχει δοκιμάσει κανείς ; Τι γεύση έχει. Λέω να την συνδυάσω με δεξτρόζη.
    Last edited by pikos; 22-06-10 at 01:24.

  18. #108
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Εγώ έχω χαζέψει ή αυτοί έχουν πρόβλημα στο σύστημά τους;;Μπαίνω στο myprotein.co.uk,επιλέγω τα συμπληρώματα που θέλω κ πηγαίνω στο cart για να ολοκληρώσω την παραγγελία.Εκεί πατάω στο πράσινο κουτάκι που γράφει ''continue'' αλλά από εκεί,αντί να με οδηγήσει στο 2ο βήμα(check address)με γυρίζει πίσω στην αρχική σελίδα!
    Ας δοκιμάσει κάποιος μια εικονική παραγγελία να μου πει αν αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα,please...
    , ' ...

  19. #109
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Ναι και εμενα μου κανει προβληματα τετοιου τυπου.
    Τη μια αλλαζω ποσοτητες, αλλα δεν αλλαζει το τελικο ποσον (!), την αλλη αδειαζει το cart τελειως χωρις λογο και την αλλη κανει λαθος στα μεταφορικα (μεταξυ 16 και 30 λιρων, αναλογα με τις ποσοτητες).
    Ειναι καινουριο το site και εχει προβληματα. Στην αρχη δεν εδειχνε καν τις τιμες των προϊοντων, οταν αλλαζες τις ποσοτητες.
    Τελικα μου εκανε κανονικα την παραγγελια.
    Απλα βαλε απο την αρχη ΑΚΡΙΒΩΣ τα πραγματα που θες να παρεις, χωρις αλλαγες στις ποσοτητες ή διαγραφες.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  20. #110
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Παραγγελια απο MyProtein (η αποπανω :) ) εκαναν 1 βδομαδα να τη στειλουν (να φυγει απο κει δλδ) και 1 βδομαδα να ερθει.
    Ηρθε με το πορτα-πορτα των ΕΛΤΑ, ισως γι`αυτο να εξηγειται η μικρη καθυστερηση (εντος οριων ομως 4-7 μερες) απο τις 4 που μουκανει συνηθως. Ηταν ανοιχτο το κουτι (μεγαλο ομως) σε μια γωνια αλλα ολα μεσα παραπανω απο καλα.
    Και δωρο μια δεξτροζη αυτη τη φορα (πφφ τι να την κανω? :) ]
    (Α, το horny goat weed που αναφερεται 2 σελιδες πισω, για οποιον ενδιαφερεται, δε μου δουλεψε, δεν αναφερομαι φυσικα στην τεστο, αλλα στην παρενεργεια του, την...αλλη)
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  21. #111
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    186

    Default

    ρε παιδιά έκανα μια παραγγελία από Myprotein.co.uk το Σάββατο 26/6/2010 και μέχρι και σήμερα δεν έχει έρθει ούτε έχω λάβει ειδοποιητήριο.Το tracking number δεν μου βγάζει τίποτα ούτε στο site των ΕΛΤΑ ούτε της Parcelforce με την οποία έρχονται.Πήρα τηλ στα ΕΛΤΑ και στην ACS,δεν μπορούν να το εντοπίσουν λένε.......Τι γίνεται? Είναι και 300 ευρώ παραγγελία,έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο?καμιά ιδέα?

  22. #112
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Ειδοποιητηριο δεν προκειται να λαβεις, αφου ερχονται με courier. Αν κοιτουσες στο αναλογο τοπικ θα εβλεπες τη δικια μου παραγγελεια, που ειπα οτι εκαναν να τη στειλουν μια βδομαδα γεματη, δηλαδη το πιθανοτερο ειναι να μην τα εχουν παραδωσει καν ακομα στη ¨δικη¨ τους κουριερ, γι`αυτο δε μπορουν να το εντοπισουν, αν δεν εχει καταχωρηθει ακομα πως? Δεν ξερω γιατι αργουν τοσο τωρα τελευταια. Η ACS δεν ξερω αν ειναι αυτη που θα το παραλαβει απο Ελλαδα, εμενα μου ηρθαν με το πορτα-πορτα των ΕΛΤΑ. Υπομονη.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  23. #113
    Advanced Bodybuilder Traianus's Avatar
    Join Date
    16-05-10
    Location
    Ρόδος
    Posts
    911

    Default

    Μην αγχώνεσαι. Από μέρα σε μέρα θα σου έρθουν ...
    Αστράφτει η υποκρισία και αποκαλύπτεται γυμνή, στραβή και ξεδοντιάρα.

  24. #114
    New Member at's Avatar
    Join Date
    11-10-04
    Location
    Greece.
    Posts
    60

    Default

    Quote Originally Posted by Nivo1989 View Post
    ρε παιδιά έκανα μια παραγγελία από Myprotein.co.uk το Σάββατο 26/6/2010 και μέχρι και σήμερα δεν έχει έρθει ούτε έχω λάβει ειδοποιητήριο.Το tracking number δεν μου βγάζει τίποτα ούτε στο site των ΕΛΤΑ ούτε της Parcelforce με την οποία έρχονται.Πήρα τηλ στα ΕΛΤΑ και στην ACS,δεν μπορούν να το εντοπίσουν λένε.......Τι γίνεται? Είναι και 300 ευρώ παραγγελία,έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο?καμιά ιδέα?
    είχαμε νεα?
    ήρθαν τα πράγματα?

  25. #115
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-03-09
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    43

    Default

    Καλησπέρα.Σκέφτομαι τις επόμενες μέρες να κάνω μια μαζική παραγγελία ( 6x5kg) για να 'χω πρωτείνη για 'κανα χρόνο.Είμαι σε περίοδο όγκου και λέω να πάρω αυτήν εδώ την πρωτεινη: http://www.myprotein.co.uk/products/impact_whey_protein . Θα είναι εντάξει για την περίπτωσή μου λέτε;

  26. #116
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Και με 30 κιλα θα βγεις ενα χρονο?
    Παντως για τοσο μεγαλη παραγγελια προσεξε τις γευσεις. Αν δε σαρεσει τι θα κανεις?
    Σαν πρωτεΐνη παντως μια χαρα ειναι.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  27. #117
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-03-09
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    43

    Default

    Συνήθως η 5κιλη πρωτεινη μου κρατα 2 μήνες, επομένως και τα 30 κιλά θα μου φτάσουν για 1 χρόνο περίπου.Θα παραγγείλω δίχως γεύση.Σ' ευχαριστώ για την απάντηση.

  28. #118
    Pumping Iron noz1989's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Pireas, Greece.
    Posts
    432

    Default

    Καλησπερα, σκεφτομαι να αγορασω πρωτεινη (isolate) ειτε απο BP η MYP..

    2 Ερωτησεις..

    1) Ποσες μερες κανουν να ερθουν απο την μερα που θα τα παραγγειλω?

    2) Αυτο που με ενδιαφερει κυριως ειναι η ποιοτητα της πρωτεινης και οχι τοσο το κοστος (μετραει και αυτο) δηλαδη αξιζει να προτιμησω πχ την isοlate απο MYP σε σχεση με nectar, iso 100 κλπ.. (Η γευση δεν ειναι κριτηριο για μενα) Μονο η ποιοτητα..

    Επειδη ειδα οτι στην πρωτεινη της MYP δεν εχει χρωστικες, γλυκαντικα κλπ..

    Δηλαδη μην μου ειναι σαν της nutrisport την 90+..

  29. #119
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Quote Originally Posted by noz1989 View Post
    Καλησπερα, σκεφτομαι να αγορασω πρωτεινη (isolate) ειτε απο BP η MYP..

    2 Ερωτησεις..

    1) Ποσες μερες κανουν να ερθουν απο την μερα που θα τα παραγγειλω?

    2) Αυτο που με ενδιαφερει κυριως ειναι η ποιοτητα της πρωτεινης και οχι τοσο το κοστος (μετραει και αυτο) δηλαδη αξιζει να προτιμησω πχ την isοlate απο MYP σε σχεση με nectar, iso 100 κλπ.. (Η γευση δεν ειναι κριτηριο για μενα) Μονο η ποιοτητα..

    Επειδη ειδα οτι στην πρωτεινη της MYP δεν εχει χρωστικες, γλυκαντικα κλπ..

    Δηλαδη μην μου ειναι σαν της nutrisport την 90+..

    1) Εκτός απροόπτου θα κάνουν μερικές εργάσιμες μέρες, 1 βδομάδα το πολύ.

    2) Ποιοτικά οι πρωτεΐνες είναι πολύ καλές, αν και από γεύση είναι πολύ ελαφριές, σε σχέση με τις γνωστές των μεγάλων εταιρειών
    Hypertrophy for the win!

  30. #120
    Pumping Iron noz1989's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Pireas, Greece.
    Posts
    432

    Default

    Quote Originally Posted by stamthedrum View Post
    1) Εκτός απροόπτου θα κάνουν μερικές εργάσιμες μέρες, 1 βδομάδα το πολύ.

    2) Ποιοτικά οι πρωτεΐνες είναι πολύ καλές, αν και από γεύση είναι πολύ ελαφριές, σε σχέση με τις γνωστές των μεγάλων εταιρειών
    Thanks man!!!!


 
Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •