Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 31 to 60 of 82
  1. #31
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    δεν κανει γιατι απλα βαρεθηκε,απλα β α ρ ε θ η κ ε!!!!βαρεθηκε να χαπακωνεται και να ρισκαρει τη ζωη του κακο ειναι??αλλοι και αλλοι κανουν μπαι πας στην ηλικια του η μηπως ειναι τυχαιο???αλλοι πεθαινουν κιολας!!!!καλα κανει το παλικαρι και στην τελικη δεν ειναι και τελειως χαλια,ενταξει εχει και καμπυλες ευημεριας αλλα ο καθενας κανει τις επιλογες του.

  2. #32
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    Α!!!επισης εχετε την εντυπωση οτι καποιο απο αυτα τα κτηνη ειναι natural???? κανεις!!!!!!δεν γινονται αυτα τα πραγματα ρε παιδια,το κορμι ενος ανθρωπου που δεν χαπακωνεται και δεν τρυπιεται δεν γινεται ετσι 20 χρονια να κανει γυμναστικη.Πιστευω πως δεν υπαρχει ανθρωπος ο οποιος κατεβαινει στο ολυμπια και στους αλλους μεγαλους διαγωνισμους που να ειναι νορμαλ.τουλαχιστον ας μην μας θεωρουν αμερικανακια.Αυτα.....

  3. #33
    horhem
    Guest

    Default

    Μπράβο στον Κέβιν που αποφάσισε να εγκαταλείψει!
    Εντάξει, έκανε μια μεγάλη καριέρα, καιρός να ξαναγίνει
    άνθρωπος. Φυσιολογικό γυμνασμένο σώμα έχει τώρα, και για την ηλικία του νομίζω είναι μια χαρά!
    Όπως έλεγαν και οι πρόγονοι: Μηδέν άγαν!!!

  4. #34
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Τα παντα ειναι θεμα προτεραιοτητων....απλα οι δικες του αλλαξαν πολυ τα τελευταια χρονια.

  5. #35
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Τα παντα ειναι θεμα προτεραιοτητων....απλα οι δικες του αλλαξαν πολυ τα τελευταια χρονια.

  6. #36
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    Eγώ πιστεύω ότι αν ρίξει μια γραμμωσούλα, ακόμα και στα κιλά που είναι, μας έχει όλους εδώ μέσα για πλάκα.
    </blockquote id=quote>

    Speak for yourself ... ο ανθρωπος ρε μαν εχει γινει μυγα! Ποιον να εχει, τι λεμε τωρα ...Δηλαδη τοσο low πιστευεις οτι ειναι σε επιπεδο το forum Που μας εχει ολους? Ειπαμε ..

  7. #37
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    Eγώ πιστεύω ότι αν ρίξει μια γραμμωσούλα, ακόμα και στα κιλά που είναι, μας έχει όλους εδώ μέσα για πλάκα.
    </blockquote id=quote>

    Speak for yourself ... ο ανθρωπος ρε μαν εχει γινει μυγα! Ποιον να εχει, τι λεμε τωρα ...Δηλαδη τοσο low πιστευεις οτι ειναι σε επιπεδο το forum Που μας εχει ολους? Ειπαμε ..

  8. #38
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default

    οπως λεει και η διαφημιση του παγωτου ματζικ (και προανεφερε ο damian) τα παντα στη ζωη ειναι θεμα προτεραιοτητων. Δεχομαι, οτι θελει να κανει στροφη στην καριερα του (μπηκα στη σελιδα του και ειδα οτι θελει να μπλεχτει με το χολυγουντ) και απ'οτι ειδα το παλικαρι τωρα δηλωνει παραγωγος και ηθοποιος μπραβο του και καλη τυχη. Δεχομαι επισης οτι ενδεχομενως ξυπνησε, και τα παρατησε για μην παει ακλαυτος απο αυτα που τον ταιζαν, δεκτο και αυτο. Αλλα ρε γαμωτο να τα παρατησει ολα????? ΤΕΛΕΙΩΣ????? Δεν υπαρχει λογικη εξηγηση για το οτι δεν γυμναζεται καθολου και δεν προσεχει εστω λιγο τη διατροφη του.....
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  9. #39
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default

    οπως λεει και η διαφημιση του παγωτου ματζικ (και προανεφερε ο damian) τα παντα στη ζωη ειναι θεμα προτεραιοτητων. Δεχομαι, οτι θελει να κανει στροφη στην καριερα του (μπηκα στη σελιδα του και ειδα οτι θελει να μπλεχτει με το χολυγουντ) και απ'οτι ειδα το παλικαρι τωρα δηλωνει παραγωγος και ηθοποιος μπραβο του και καλη τυχη. Δεχομαι επισης οτι ενδεχομενως ξυπνησε, και τα παρατησε για μην παει ακλαυτος απο αυτα που τον ταιζαν, δεκτο και αυτο. Αλλα ρε γαμωτο να τα παρατησει ολα????? ΤΕΛΕΙΩΣ????? Δεν υπαρχει λογικη εξηγηση για το οτι δεν γυμναζεται καθολου και δεν προσεχει εστω λιγο τη διατροφη του.....
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  10. #40
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    Eγώ πιστεύω ότι αν ρίξει μια γραμμωσούλα, ακόμα και στα κιλά που είναι, μας έχει όλους εδώ μέσα για πλάκα.
    </blockquote id=quote>

    Speak for yourself ... ο ανθρωπος ρε μαν εχει γινει μυγα! Ποιον να εχει, τι λεμε τωρα ...Δηλαδη τοσο low πιστευεις οτι ειναι σε επιπεδο το forum Που μας εχει ολους? Ειπαμε ..
    </blockquote id=quote>

    Σε ενα σωστο 6μηνο με αας εχει και τον καλυτερο bodybuilder της ελλαδας ΙΜΟ

  11. #41
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    Eγώ πιστεύω ότι αν ρίξει μια γραμμωσούλα, ακόμα και στα κιλά που είναι, μας έχει όλους εδώ μέσα για πλάκα.
    </blockquote id=quote>

    Speak for yourself ... ο ανθρωπος ρε μαν εχει γινει μυγα! Ποιον να εχει, τι λεμε τωρα ...Δηλαδη τοσο low πιστευεις οτι ειναι σε επιπεδο το forum Που μας εχει ολους? Ειπαμε ..
    </blockquote id=quote>

    Σε ενα σωστο 6μηνο με αας εχει και τον καλυτερο bodybuilder της ελλαδας ΙΜΟ

  12. #42
    Pumping Iron
    Join Date
    13-03-06
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    440

    Default

    ρε παιδια λογικο ειναι . ο τυπος οπως και ολοι μας περναει την φαση του το βαρεθηκε απλα, παραλογο σας φενεται ?
    αν και εγω οπως και μερικοι ακομα πιστευουμε οτι με ενα 6 μηνο γερης προπονησης και διατροφης μας εχει τους περισοτερους απο εδω ( μην ξεχνατε και το muscle memory)
    knowledge speaks but wisdom listens

  13. #43
    Pumping Iron
    Join Date
    13-03-06
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    440

    Default

    ρε παιδια λογικο ειναι . ο τυπος οπως και ολοι μας περναει την φαση του το βαρεθηκε απλα, παραλογο σας φενεται ?
    αν και εγω οπως και μερικοι ακομα πιστευουμε οτι με ενα 6 μηνο γερης προπονησης και διατροφης μας εχει τους περισοτερους απο εδω ( μην ξεχνατε και το muscle memory)
    knowledge speaks but wisdom listens

  14. #44
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    31-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    64

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by samios

    Α!!!επισης εχετε την εντυπωση οτι καποιο απο αυτα τα κτηνη ειναι natural???? κανεις!!!!!!δεν γινονται αυτα τα πραγματα ρε παιδια,το κορμι ενος ανθρωπου που δεν χαπακωνεται και δεν τρυπιεται δεν γινεται ετσι 20 χρονια να κανει γυμναστικη.Πιστευω πως δεν υπαρχει ανθρωπος ο οποιος κατεβαινει στο ολυμπια και στους αλλους μεγαλους διαγωνισμους που να ειναι νορμαλ.τουλαχιστον ας μην μας θεωρουν αμερικανακια.Αυτα.....
    </blockquote id=quote>+1000!!
    παιδια εγω πραγματικα δεν θαυμαζω κανενα απο αυτους...δηλαδη και εγω η εσεις αν παρουμε ολα αυτα που πειρανε αυτοι σε 2-3 χρονια πιστευετε δεν μπορειτε να γινετε σαν αυτους?
    εγω πρωσοπικα 2 χρονια κανω βαρη και εχω παει απο 72 κιλα στα 80-82 natural αν επερνα αας μπορει να ειμουνα και 90 πιστευω...δηλαδα θα επερνα 20 κιλα σε 2 χρονια ,στα 3-4 χρονια θα εφτανα τα 100-110 ανετα!

  15. #45
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    31-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    64

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by samios

    Α!!!επισης εχετε την εντυπωση οτι καποιο απο αυτα τα κτηνη ειναι natural???? κανεις!!!!!!δεν γινονται αυτα τα πραγματα ρε παιδια,το κορμι ενος ανθρωπου που δεν χαπακωνεται και δεν τρυπιεται δεν γινεται ετσι 20 χρονια να κανει γυμναστικη.Πιστευω πως δεν υπαρχει ανθρωπος ο οποιος κατεβαινει στο ολυμπια και στους αλλους μεγαλους διαγωνισμους που να ειναι νορμαλ.τουλαχιστον ας μην μας θεωρουν αμερικανακια.Αυτα.....
    </blockquote id=quote>+1000!!
    παιδια εγω πραγματικα δεν θαυμαζω κανενα απο αυτους...δηλαδη και εγω η εσεις αν παρουμε ολα αυτα που πειρανε αυτοι σε 2-3 χρονια πιστευετε δεν μπορειτε να γινετε σαν αυτους?
    εγω πρωσοπικα 2 χρονια κανω βαρη και εχω παει απο 72 κιλα στα 80-82 natural αν επερνα αας μπορει να ειμουνα και 90 πιστευω...δηλαδα θα επερνα 20 κιλα σε 2 χρονια ,στα 3-4 χρονια θα εφτανα τα 100-110 ανετα!

  16. #46
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by musclebeast

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by samios

    Α!!!επισης εχετε την εντυπωση οτι καποιο απο αυτα τα κτηνη ειναι natural???? κανεις!!!!!!δεν γινονται αυτα τα πραγματα ρε παιδια,το κορμι ενος ανθρωπου που δεν χαπακωνεται και δεν τρυπιεται δεν γινεται ετσι 20 χρονια να κανει γυμναστικη.Πιστευω πως δεν υπαρχει ανθρωπος ο οποιος κατεβαινει στο ολυμπια και στους αλλους μεγαλους διαγωνισμους που να ειναι νορμαλ.τουλαχιστον ας μην μας θεωρουν αμερικανακια.Αυτα.....
    </blockquote id=quote>+1000!!
    παιδια εγω πραγματικα δεν θαυμαζω κανενα απο αυτους...δηλαδη και εγω η εσεις αν παρουμε ολα αυτα που πειρανε αυτοι σε 2-3 χρονια πιστευετε δεν μπορειτε να γινετε σαν αυτους?
    εγω πρωσοπικα 2 χρονια κανω βαρη και εχω παει απο 72 κιλα στα 80-82 natural αν επερνα αας μπορει να ειμουνα και 90 πιστευω...δηλαδα θα επερνα 20 κιλα σε 2 χρονια ,στα 3-4 χρονια θα εφτανα τα 100-110 ανετα!
    </blockquote id=quote>
    Oνοιρευεσε ξυπνα ποσα χρονια υπαρχουν αγωνες στην ελλαδα? μηπως δεν υπαρχουν φαρμακα στην ελλαδα?η εσυ εισαι ο "εξυπνος" και αν παρεις μπορεις να πας ολυμπια αν παρεις φαρμακο.
    Εγω ενα ξερω μεχρι τωρα κανενας δεν εχει παει ολυμπια ελληνας αυτο κατι λεει .
    Οχι ουτε με 10 χρονια στο φαρμακο δεν θα γηνεις σαν και αυτους
    σιγα να μην πηγαινες και 150 κιλα(σε λιπος μπορει)
    Sory για την επιθεση αλλα αυτο που διαβασα ηταν μεγαλη @@ ΙΜΟ

  17. #47
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by musclebeast

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by samios

    Α!!!επισης εχετε την εντυπωση οτι καποιο απο αυτα τα κτηνη ειναι natural???? κανεις!!!!!!δεν γινονται αυτα τα πραγματα ρε παιδια,το κορμι ενος ανθρωπου που δεν χαπακωνεται και δεν τρυπιεται δεν γινεται ετσι 20 χρονια να κανει γυμναστικη.Πιστευω πως δεν υπαρχει ανθρωπος ο οποιος κατεβαινει στο ολυμπια και στους αλλους μεγαλους διαγωνισμους που να ειναι νορμαλ.τουλαχιστον ας μην μας θεωρουν αμερικανακια.Αυτα.....
    </blockquote id=quote>+1000!!
    παιδια εγω πραγματικα δεν θαυμαζω κανενα απο αυτους...δηλαδη και εγω η εσεις αν παρουμε ολα αυτα που πειρανε αυτοι σε 2-3 χρονια πιστευετε δεν μπορειτε να γινετε σαν αυτους?
    εγω πρωσοπικα 2 χρονια κανω βαρη και εχω παει απο 72 κιλα στα 80-82 natural αν επερνα αας μπορει να ειμουνα και 90 πιστευω...δηλαδα θα επερνα 20 κιλα σε 2 χρονια ,στα 3-4 χρονια θα εφτανα τα 100-110 ανετα!
    </blockquote id=quote>
    Oνοιρευεσε ξυπνα ποσα χρονια υπαρχουν αγωνες στην ελλαδα? μηπως δεν υπαρχουν φαρμακα στην ελλαδα?η εσυ εισαι ο "εξυπνος" και αν παρεις μπορεις να πας ολυμπια αν παρεις φαρμακο.
    Εγω ενα ξερω μεχρι τωρα κανενας δεν εχει παει ολυμπια ελληνας αυτο κατι λεει .
    Οχι ουτε με 10 χρονια στο φαρμακο δεν θα γηνεις σαν και αυτους
    σιγα να μην πηγαινες και 150 κιλα(σε λιπος μπορει)
    Sory για την επιθεση αλλα αυτο που διαβασα ηταν μεγαλη @@ ΙΜΟ

  18. #48
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    31-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    64

    Default

    φιλε νικο123 κανεις μεγαλο λαθος....ολοι αυτοι εχουν απο πισω τους τις καλυτερες εταιριες,τους καλυτερους προπονητες, τους καλυτερους διατροφολογους,τα καλυτερα φαρμακα ,κτλ τα εχουν ολα!!!! εγω δεν μιλουσα μονο για αας...
    για πες μου ενα ελληνα που μπορει να εχει ολα αυτα?
    εγω σου λεω κανενας!!!
    και αν νομιζεις οτι αυτοι περνουν τα ιδια φαρμακα που περνει ο καθε ενας στην ελλαδα τοτε ζεις στον κοσμο σου!!!!
    οσο για το λιπος που λες μπορω να σου πω οτι εχω μικροτερο ποσοστσ λιπουσ τωρα απο οτι πριν 2 χρονια πριν αρχισω τα βαρη..
    Υ.Γ εχω δει φοτο του cutler λιγο πριν ξεκινισει βαρη και ηταν ενα φυσιολογικο λεπτο αγορακι...μετα απο 2 χρονια ειχε γινει τουμπανο!!!δεν πιστευω να νομιζεις οτι εγινε ετσι επειδη ειναι genetic freak που μου λενε μερικοι και τρελλενομαι!!!
    αν ηταν genetic freak δεν θα πεθεναν πολλοι απο αυτους καθε χρονο απο το πολυ φαρμακο!!! η κανω λαθος?

  19. #49
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    31-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    64

    Default

    φιλε νικο123 κανεις μεγαλο λαθος....ολοι αυτοι εχουν απο πισω τους τις καλυτερες εταιριες,τους καλυτερους προπονητες, τους καλυτερους διατροφολογους,τα καλυτερα φαρμακα ,κτλ τα εχουν ολα!!!! εγω δεν μιλουσα μονο για αας...
    για πες μου ενα ελληνα που μπορει να εχει ολα αυτα?
    εγω σου λεω κανενας!!!
    και αν νομιζεις οτι αυτοι περνουν τα ιδια φαρμακα που περνει ο καθε ενας στην ελλαδα τοτε ζεις στον κοσμο σου!!!!
    οσο για το λιπος που λες μπορω να σου πω οτι εχω μικροτερο ποσοστσ λιπουσ τωρα απο οτι πριν 2 χρονια πριν αρχισω τα βαρη..
    Υ.Γ εχω δει φοτο του cutler λιγο πριν ξεκινισει βαρη και ηταν ενα φυσιολογικο λεπτο αγορακι...μετα απο 2 χρονια ειχε γινει τουμπανο!!!δεν πιστευω να νομιζεις οτι εγινε ετσι επειδη ειναι genetic freak που μου λενε μερικοι και τρελλενομαι!!!
    αν ηταν genetic freak δεν θα πεθεναν πολλοι απο αυτους καθε χρονο απο το πολυ φαρμακο!!! η κανω λαθος?

  20. #50
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Λαθος κανεις,τα γονιδια σε αυτο το επιπεδο παιζουν μεγαλο ρολο, σιγουρα τον μεγαλυτερο τον παιζουν τα φαρμακα και ο συνδυασμος τους αλλα τα γονιδια βοηθανε στο μεγιστο,δεν μπορει ο καθενας να γινει ετσι,μπορουν οι περισσοτεροι αλλα οχι ο καθενας.
    Ακομα και την ιδια διατροφη/ασκησεις/αας/συμπληρωματα να κανεις με καποιον για το ιδιο διαστημα η προδιαθεση που εχει ο οργανισμος σου να μεγαλωσει θα φανει στο μεγιστο.

    Ναι δεν λεω οι Olympians εχουν προσβαση σε πολλα που η συντριπτικη πλειοψηφια δεν εχει καθως τα λεφτα απο χορηγους και στοιχηματα ειναι ατελειωτα αλλα και παλι αυτο απο μονο του δεν λεει κατι.
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  21. #51
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Λαθος κανεις,τα γονιδια σε αυτο το επιπεδο παιζουν μεγαλο ρολο, σιγουρα τον μεγαλυτερο τον παιζουν τα φαρμακα και ο συνδυασμος τους αλλα τα γονιδια βοηθανε στο μεγιστο,δεν μπορει ο καθενας να γινει ετσι,μπορουν οι περισσοτεροι αλλα οχι ο καθενας.
    Ακομα και την ιδια διατροφη/ασκησεις/αας/συμπληρωματα να κανεις με καποιον για το ιδιο διαστημα η προδιαθεση που εχει ο οργανισμος σου να μεγαλωσει θα φανει στο μεγιστο.

    Ναι δεν λεω οι Olympians εχουν προσβαση σε πολλα που η συντριπτικη πλειοψηφια δεν εχει καθως τα λεφτα απο χορηγους και στοιχηματα ειναι ατελειωτα αλλα και παλι αυτο απο μονο του δεν λεει κατι.
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  22. #52
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    Eγώ πιστεύω ότι αν ρίξει μια γραμμωσούλα, ακόμα και στα κιλά που είναι, μας έχει όλους εδώ μέσα για πλάκα.
    </blockquote id=quote>

    Speak for yourself ... ο ανθρωπος ρε μαν εχει γινει μυγα! Ποιον να εχει, τι λεμε τωρα ...Δηλαδη τοσο low πιστευεις οτι ειναι σε επιπεδο το forum Που μας εχει ολους? Ειπαμε ..
    </blockquote id=quote>

    Eννούσα από εμάς που είχαμε γράψει στο τόπικ. Δεν περίμενα να ποστάρεις και εσύ. Sorry.

    Διορθώνω

    <blockquote id=quote>Quote:Eγώ πιστεύω ότι αν ρίξει μια γραμμωσούλα, ακόμα και στα κιλά που είναι, μας έχει τους περισσότερους εδώ μέσα για πλάκα.</blockquote id=quote>

    Και για να μη λέμε ότι θέμε. Ξέρω άτομο που έκανε 20 χρόνια γυμναστική και σταμάτησε για κανα χρόνο, και λογικό ήταν έπεσε (natural 40 χρονών). Με το που ξεκίνησε πάλι, σε κανα 3μηνο είχε τουμπανιάσει κ ειχε κόψει πάρα πολύ (91kg φέτες). Λες αυτός που ήταν τόσο καιρό και μέσα στο φάρμακο κιόλας, να μην μπορεί να κόψει στα 90 kg σε κανα 6μηνο;
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  23. #53
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    Eγώ πιστεύω ότι αν ρίξει μια γραμμωσούλα, ακόμα και στα κιλά που είναι, μας έχει όλους εδώ μέσα για πλάκα.
    </blockquote id=quote>

    Speak for yourself ... ο ανθρωπος ρε μαν εχει γινει μυγα! Ποιον να εχει, τι λεμε τωρα ...Δηλαδη τοσο low πιστευεις οτι ειναι σε επιπεδο το forum Που μας εχει ολους? Ειπαμε ..
    </blockquote id=quote>

    Eννούσα από εμάς που είχαμε γράψει στο τόπικ. Δεν περίμενα να ποστάρεις και εσύ. Sorry.

    Διορθώνω

    <blockquote id=quote>Quote:Eγώ πιστεύω ότι αν ρίξει μια γραμμωσούλα, ακόμα και στα κιλά που είναι, μας έχει τους περισσότερους εδώ μέσα για πλάκα.</blockquote id=quote>

    Και για να μη λέμε ότι θέμε. Ξέρω άτομο που έκανε 20 χρόνια γυμναστική και σταμάτησε για κανα χρόνο, και λογικό ήταν έπεσε (natural 40 χρονών). Με το που ξεκίνησε πάλι, σε κανα 3μηνο είχε τουμπανιάσει κ ειχε κόψει πάρα πολύ (91kg φέτες). Λες αυτός που ήταν τόσο καιρό και μέσα στο φάρμακο κιόλας, να μην μπορεί να κόψει στα 90 kg σε κανα 6μηνο;
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  24. #54
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Arnoldone Posted - 18 Jun 2008 : 1:39:28 PM
    --------------------------------------------------------------------------------
    ..αν και το είδα μόνο μία φορά νομίζω οτι ψιλοκοροϊδέυει τουλάχιστον το επαγγελματικό β.β. και ίσως αποθαρρύνει κάπως αυτούς που τον θαυμάζουν ή τον θαύμαζαν παλιότερα ...Αυτό ίσως θα μπορούσαμε να το δούμε θετικά και να σκεφτόμαστε ενα καλοσχηματισμένο σώμα διαρκείας απ την καθημερινη μας προπόνηση χωρίς στιγμιαια θαυματα τα οποια καταρρέουν σχετικά ευκολα και ποιος ξέρει με τι παρενεργειες εσωτερικά ... </blockquote id=quote>

    [:-thumbu][:-thumbu]

  25. #55
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Arnoldone Posted - 18 Jun 2008 : 1:39:28 PM
    --------------------------------------------------------------------------------
    ..αν και το είδα μόνο μία φορά νομίζω οτι ψιλοκοροϊδέυει τουλάχιστον το επαγγελματικό β.β. και ίσως αποθαρρύνει κάπως αυτούς που τον θαυμάζουν ή τον θαύμαζαν παλιότερα ...Αυτό ίσως θα μπορούσαμε να το δούμε θετικά και να σκεφτόμαστε ενα καλοσχηματισμένο σώμα διαρκείας απ την καθημερινη μας προπόνηση χωρίς στιγμιαια θαυματα τα οποια καταρρέουν σχετικά ευκολα και ποιος ξέρει με τι παρενεργειες εσωτερικά ... </blockquote id=quote>

    [:-thumbu][:-thumbu]

  26. #56
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    11-06-06
    Location
    Αθήνα, Χαλάνδρι, Greece.
    Posts
    49

    Default

    Εγώ πάντως δεν το πολυπιστεύω αυτό το videaki. Ίσως να είναι κανένας σωσίας!!!

  27. #57
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    88

    Default

    βρήκα αυτόαπο μιά συνέντυξή του-The reason why I haven't competed this year is because I had knee surgery in August. I had a torn meniscus. So, that's why I won't be in the 2004 Mr. Olympia. This will be the first Mr. Olympia I have ever missed.Prior to that, the reason why I haven't been competing a lot is because my life has changed. I've moved to California, and I'm just more focused on me as a person and things in my life that are going to be there after I'm done competing.

    Μαγκιά τιυ να σταματήσει,δικαίωμά του πιστεύω.Και γιατί κρίνουμε τον Levrone που δεν πάει στο gym και δεν φωνάζουμε σε αυτούς που ούτε έχουν σκεφτεί να περάσουν έξω απο γυμναστήριο?[:-idea]
    , -Dorian Yates

    PEANUT BUTTeR
    Currently- sign

  28. #58
    Pumping Iron RONI78's Avatar
    Join Date
    05-11-07
    Location
    Πειραιας, Greece.
    Posts
    287

    Default

    τι κανουν οι ενεσεις απιστευτο ειχε απο τα μεγαλυτερα χερια, τωρα τον κοβω με το ζορι 40-41 περιφερεια κριμα τα εχει παρατησει τελειως δεν του αξιζει αυτη η εικονα κανενας επαγγελματιας μεχρι τωρα δεν ειχε τοσο αποτομη αλλαγη κριμα..
    the best supplement is time..!!!

  29. #59
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    88

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by RONI78

    τι κανουν οι ενεσεις απιστευτο ειχε απο τα μεγαλυτερα χερια, τωρα τον κοβω με το ζορι 40-41 περιφερεια κριμα τα εχει παρατησει τελειως δεν του αξιζει αυτη η εικονα κανενας επαγγελματιας μεχρι τωρα δεν ειχε τοσο αποτομη αλλαγη κριμα..</blockquote id=quote>πριν Attached Image:

    μετά Attached Image:

    , -Dorian Yates

    PEANUT BUTTeR
    Currently- sign

  30. #60
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by test-Ostro

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by RONI78

    τι κανουν οι ενεσεις απιστευτο ειχε απο τα μεγαλυτερα χερια, τωρα τον κοβω με το ζορι 40-41 περιφερεια κριμα τα εχει παρατησει τελειως δεν του αξιζει αυτη η εικονα κανενας επαγγελματιας μεχρι τωρα δεν ειχε τοσο αποτομη αλλαγη κριμα..</blockquote id=quote>πριν Attached Image:

    μετά Attached Image:


    </blockquote id=quote>
    Καλα ας κοντευε να πεθανει απο νεφρικη ανεπαρκεια ο οποιοσδηποτε θα σου ελεγα εγω πως θα ηταν σωματικα


 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •