Το topic αυτό αφορά στα γυμναστήρια της Δυναμικής Ζωής (UNIVERSAL STUDIOS-UNIVERSAL LADIES-VIS VITALIS-VIS VITALIS LADIES-GYMNET).
Τον τελευταίο καιρό υπάρχει μια γενικότερη δυσπιστία ως προς τα γυμναστήρια αυτής της αλυσίδας καθώς το ένα μετά το άλλο κλείνουν αφήνοντας εκτεθειμένους τους πελάτες τους. Αυτό, σε συνδυασμό με τα διοικητικά/ οικονομικά προβλήματα που φαίνεται να αντιμετωπίζει η Δυναμική Ζωή Α.Ε. (αναστολή διαπραγμάτευσης της μετοχής της εταιρίας Δυναμική Ζωή, διενέργεια διαχειριστικού ελέγχου της Δυναμικής Ζωής Α.Ε. από την Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς κλπ.. ) δημιουργούν ένα κλίμα αβεβαιότητας. Εντωμεταξύ η Δυναμική Ζωή έχει αναπτύξει το Being Best - ένα καινοτόμο σύστημα για γυμναστήρια - το οποίο ''δημιουργεί νέα πρότυπα στην παγκόσμια αγορά του fitness εισάγοντας συνδρομητικά προγράμματα επόμενης γενιάς''.
Εσείς εμπιστεύεστε αυτά τα γυμναστήρια? Είστε διατεθειμένοι να ανανεώσετε τις συνδρομές σας ? πως σας φαίνεται το Being Best?
εγώ πάντως για όσο καιρό ήμουν μέλος έμεινα αρκετά ικανοποιημένος.. τώρα δεν ξέρω αν θα πρέπει να ανανεώσω ή όχι..
ποια η γνώμη σας?