Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 21 of 21
  1. #1
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-07-07
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    168

    Default Παράδοση στην πόρτα σας

    Γεια σας. Σκεφτόμουν να κανω μια παραγγελια απο αγγλια για μια optimum 2,5 kg μεσω ACS. θέλω λοιπον να ρωτησω εαν, οσες φορες εχετε παραγγειλει με ιδιωτικη μεταφορικη, σας εφεραν τα προιοντα στο σπιτι ή εαν σας καλεσαν να τα παρετε απο το μαγαζι. Σε αυτη την περιπτωση ειδοποιηθηκατε τηλεφωνικα ή σας αφησαν ειδοποιηση;

    Βλεπετε οταν μοιραζεσαι το σπιτι με τους γονεις σου οι οποιοι ιδεα δεν εχουν τι ειναι πρωτεινη (εαν οχι γυμναστικη γενικοτερα) δε μπορεις να εμφανιζεσαι με ενα βαρελι σκονι σα να μην τρεχει τιποτα. αντε να εξηγεις! Και τι να πεις; Μια ζωη κρυφτο! Μην το πουν φαρμακο στεροειδες!

    Καταλαβαινετε λοιπον οτι πολυ θα με βολευε να με καλεσουν στο κινητο να παω να τα παραλαβω αλλα πως μπορω να ειμαι βεβαιος οτι δε θα χτυπησει το κουδουνι ξαφνικα και δε θα εμφανιστει ενας νεαρος με το κρανος στο κεφαλι και μια κουτα σκονη για "milkshake";

    Ποιες ειναι οι εμπειριες σας; Υπαρχει περιπτωση να γινει ξαφνικα παραδοση κατ' οικον;

    Ευχαριστω!
    Pain is weakness leaving the body!

  2. #2
    Pumping Iron
    Join Date
    20-12-07
    Location
    .
    Posts
    302

    Default

    απλά μίλησε στους γονείς σου. Συνήθως σε παίρνουν τηλέφωνο πριν για να πας ή να στα φέρουν.

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-07-07
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    168

    Default

    καμια ιδεα πως να τους το αναφερω; παντως δεν το θεωρω καλη ιδεα γιατι μετα θα αναρωτιωνται ποσα λεφτα ξοδευω και κυριως τι αλλο μπορει να παρω στο μελλον; οι γονεις σου το ξερουν; παντως κατι μου λεει οτι θα με καλεσουν να παω να τα παρω και δε θα τα φερουν.
    Pain is weakness leaving the body!

  4. #4
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-07-07
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    168

    Default

    Παιζει να ερθει σπίτι δηλαδή;
    Pain is weakness leaving the body!

  5. #5
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    26-04-05
    Location
    Athens.
    Posts
    1,681

    Default

    Σπίτι στα φέρνουν και συνήθως δεν τηλεφωνούν καν.
    Την πάτησες.
    [:-magnify]

  6. #6
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    οντως εμενα μου ερχονται παντα στο ασχετο και εντελως αιφνιδιαστικα...τηλ παιρνουν μονο αν δε σε βρουν και αυτο παλι σπανιο..εξαρταται και την εταιρεια που ανελαβε την μεταφορα...οποτε μπορει να μη μαθεις και ποτε οτι ηρθαν στην χειροτερη των χειροτερων εννοω εεε...


    EDIT:[:-blindfold][:-taped]=[:-weepn]

  7. #7
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-07-07
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    168

    Default

    Φιλε μου εισαι σιγουρος για αυτο; για τεμπεληδες τους ειχα! Σε αυτη την περιπτωση απλα θα δηλωσω διευθυνση αποστολης την διευθυνση μιας φιλης μου που ειναι μεγαλυτερη και δε θα εχει προβλημα με γονεις. Ομως ειλικρινα δεν με πειθεις. Σιγα μη μου φερει και πρωινο μαζι με την παραγγελια!!!
    Pain is weakness leaving the body!

  8. #8
    Pumping Iron
    Join Date
    20-12-07
    Location
    .
    Posts
    302

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by @troulsta@

    καμια ιδεα πως να τους το αναφερω; παντως δεν το θεωρω καλη ιδεα γιατι μετα θα αναρωτιωνται ποσα λεφτα ξοδευω και κυριως τι αλλο μπορει να παρω στο μελλον;</blockquote id=quote>

    Εξήγησέ τους τι είναι τι περιέχει μια πρωτεϊνούλα είναι συμπλήρωμα διατροφής. Από discount την πήρες? γιατί εκεί την έχει προσφορά!http://www.supplementstogo.com/goldmeal.html
    Όσο για τα λεφτά θυσίασε απλά ένα καλό μπλουζάκι που θα σου έπαιρναν και τέλος.

  9. #9
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    δε σε πειθω?

    μαλιστα μου αφηνουν και χαρτακι ειδοποιησης απο το κουριερ.

    ασε θα δεις κανενα κουριερ στην πορτα σου και θα σου πω εγω..τι φρικη που ειναι...χωρις ενα τηλ να τον βλεπεις live 1 πρωινο μιας καθημερινης ησυχα και απλα κυλουμενης μερα...

    παντως πλυν του δικου μου τοτε που τα εβλεπε ολα αναβολικα και ναρκωτικα δε πιστευα οτι θα ειχε προβλημα με γονεις και αλλος....αλλα μαλλον εισαι η εξαιρεση....!!!

  10. #10
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by @troulsta@

    Φιλε μου εισαι σιγουρος για αυτο; για τεμπεληδες τους ειχα! Σε αυτη την περιπτωση απλα θα δηλωσω διευθυνση αποστολης την διευθυνση μιας φιλης μου που ειναι μεγαλυτερη και δε θα εχει προβλημα με γονεις. Ομως ειλικρινα δεν με πειθεις. Σιγα μη μου φερει και πρωινο μαζι με την παραγγελια!!!
    </blockquote id=quote>

    Attached Image:



    Εγώ μήπως σε πείθω τώρα; Σήμερα το πρωί μου τα έφεραν από το discount! Λες να στο λέει επειδή έχει κάποιο όφελος;

    Δεν ξέρω αν μπορείς να ζητήσεις παραλαβή από κατάστημα της ACS (που συνήθως αναλαμβάνει τις μεταφορές του discount) χωρίς ωστόσο να είναι σίγουρο ότι θα δουν την παρατήρηση και δεν θα στο φέρουν σπίτι σου![:-blindfold]

  11. #11
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Θοδωρή,άκουσες την είδηση;
    , ' ...

  12. #12
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    Ποιά είδηση;

  13. #13
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Δεν υπάρχει πια "discount supplements".Μετονομάστηκε σε "theodore tsi supplements" [:-clover]<div align="left"></div id="left">Τι έκανες/κάνατε ρε λαμόγιο/α;Τίναξες/τινάξατε την μπάνκα [:-bigeyes]
    , ' ...

  14. #14
    Pumping Iron
    Join Date
    20-12-07
    Location
    .
    Posts
    302

    Default

    ΌΝΤΩΣ!!![:-bigeyes][:-bigeyes2][:-bigeyes]:D

  15. #15

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Βρέθηκε το warehouse του discount!!! [:-shades]

  16. #16

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Aahhh, another bodybuilding yafka! :D

  17. #17
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    Οκ ομολογώ! Εγώ είμαι ο χαμένος warehouse manager του discount![:-jester]

  18. #18
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    τελικα σωστα επεσα επανω σου.....περιμενω...:D

  19. #19
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-07-07
    Location
    Ρέθυμνο, Greece.
    Posts
    168

    Default

    Εχεις τον τροπο να με πειθεις τελικα... Μπραβο. Μην μου πεις οτι ολα αυτα σου ηρθαν σπιτι! μηπως θελεις να μου πουλησεις τιποτα οπτιμουμ; ποσα θελεις για ενα tube 100% gold + μεταφορικα ; Σοβαρα μιλαω παντα.

    Edit: Το πα στη μανα μου. Πολυ ψυχραιμα το πηρα.Ουτε φωνες ουτε καβγαδες! Δεν ειχε σασπενς. Πιο δραματικο το περιμενα! Στο μελλον ομως δεν ξερω τι αντιδρασεις θα μου βγαλει... Παιζει να θελει και αυτη ενα tube! Lol...
    Pain is weakness leaving the body!

  20. #20
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    φιλε μου οτι αξιζει ποναει και ειναι δυσκολο το λες και εσυ μονος σου...(οποτε στην προκειμενη περιπτωση λιγο ξυλο μετα αμφιλολιας περι του προιοντος και λιγες φωνες με τονισμο υψιστης δυσκολιας προβλεπεται).. :Dp:Dp:D

  21. #21
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    @troulsta@ δυστυχώς ότι βλέπεις είναι παραγγελία 10 ατόμων!

    http://www.bodybuilders.gr/data/main...&TOPIC_ID=4393


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •