Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-07-08
    Location
    mytilini, building, Greece.
    Posts
    1,144

    Default

    για να φανουν οι κοιλιακοι δε χρειαζεσαι να λιωσεις κιολας,το μυστικο δεν ειναι στις επαναληψεις αλλα στη διατροφη. οσο και να κανεις αν δε φτιαξεις τη διατροφη σου και δεν κανεις αεροβιο για να καει το υπαρχον λιπος,κοιλιακοι δεν προκειται να εμφανιστουν, διοτι απλα θα ειναι γυμνασμενοι αλλα κατω απο ενα στρωμα λιπους.
    ()

  2. #32
    Pumping Iron
    Join Date
    15-04-08
    Location
    Ioannina, Greece.
    Posts
    326

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by 200sx

    Θα δείξει.. πάντως έχω ακολουθήσει τις συμβουλές σας σχεδόν όλες.
    Προσπαθώ να κάνω μερικά ΗΙΙΤ αλλά έκανα στον ήλιο το μεσημέρι και μου είπαν ότι δεν θα μου μείνει μέταλο για μέταλο και το σταμάτησα.
    Προσάρμοσα όλο το πρόγραμα σε βάση την ώρα που ξυπνάω (13:00 :P).
    Ελπίζω να τα καταφέρω.. νιώθω να είμαι κανένα 11αρι τώρα! Δεν πάω να κάνω όμως τώρα.. μια και καλή!
    Μένουν 10 μέρες μόνο!! :D
    Και μέσα στο πρόγραμμα συνεχίζουν να βρίσκονται γυναίκες!!
    Ο χορός θεωρείται αερόβια?!? χαχα!
    </blockquote id=quote>
    Και ο χορός θεωρείται αερόβια (χτύπημα όμως όχι βάλς...[:-bouncy]) και όλα τα υπόλοιπα που ακολουθούν αερόβια είναι...(δεν πιστεύω να είσαι της φιλοσοφίας ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε???:D) Ρίξτο και σαν ατάκα για καμάκι "τι λες για μια αερόβια???[:-bigeyes2])
    "Become the change you want to see." - Mahatma Gandhi

  3. #33
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    30-03-05
    Location
    .
    Posts
    36

    Default

    Μπα καλύτερη ατάκα ειναι.. τι λες για ένα hiit!! χαχαχα
    Οι μέρες περνάνε!! Ίσως αυτές τις μέρες πιέσω ακόμα περισσότερο τον εαυτό μου..

  4. #34
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    30-03-05
    Location
    .
    Posts
    36

    Default

    http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=2113371




    Από 10% ήθελε να πέσει στα 6% σε 1 μήνα.

  5. #35
    Unworthy
    Join Date
    12-10-07
    Location
    Αθηνα, Greece.
    Posts
    460

    Default

    Η πρωτη φωτο ειναι καπου στο 17-18% η δευτερη φωτο ειναι στο 10%. Γινεται σε ενα μηνα να το κανεις αυτο αλλα θα πεσει αρκετη πεινα και αρκετη αεροβια, ασε που ο συγκεκριμενος παιζει να χρησιμοποιησε και αλλου ειδους βοηθεια.

    To να χασεις 2% λιπος σε 20 μερες ειναι εφιχτοτατο

  6. #36

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Από ότι είδα στο thread του τύπου, στην πρώτη φώτο κάθεται επίτηδες με την κοιλιά τεντωμένη, φαγωμένος και έχοντας πιεί πολύ νερό, για να δείξει πιο έντονη την τελική διαφορά.

    Να πως είναι flexed αργότερα μέσα στην ίδια μέρα:




    Λοιπόν με τέτοιες φώτος δεν μπορείς να βγάλεις άκρη, ο τύπος γράφει ότι είναι και επαγγελματίας φωτογράφος και οπότε μπορεί να βγάζει ό,τι θέλει όπως θέλει.

  7. #37

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    LOL, το thread του έχει πολύ γέλιο, πούλησε τη φώτο του στη Nutrex για το Lipo-6 το οποίο πήρε μόνο για 1 εβδομάδα λέει και δεν έκανε τίποτα :D

    http://www.nutrex.com/lipo6x.html

    Θεός ο τύπος:D Βάλαν και την bloated starting photo του.

  8. #38
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    30-03-05
    Location
    .
    Posts
    36

    Default

    Πέρασαν οι 20 μέρες!!
    Στις 6 Αυγούστου έκανα λιπομέτριση..


    Από 73,8κιλά -&gt; 72κιλά
    Από 12.3% λίπος -&gt; 10.4%
    Απο 17.3κιλά μυς -&gt; 17.3κιλά
    Από 67% νερά -&gt; 65%


    [u]Διατροφή</u>
    Την διόρθωσα μετά τα σχόλια σας όσο μπορούσα καλύτερα. Μια από τις 10 μέρες έκανα full τροφή ότι ήθελα.

    [u]Αερόβια</u>
    2 φορές έκανα τρεξιματάκι 4κμ σε ΗΙΙΤ μορφή και σε κάθε προπόνηση 5 λεπτά διάδρομο ή step.

    [u]Προπονήσεις</u>
    5 φορές την βδομάδα από 1 ώρα μέσο όρο με χειμερινό πρόγραμμα όγκου (πυραμίδες). Ίσως γιαυτό κατάφερα και διατήρησα τους μυς.
    Πάγκο κάνω 3 επαν 80kg και δικέφαλα 20kg 4 επαν σε κάθε χέρι.

    [u]Ύπνος</u>
    Μελανό σημείο.. έτυχε να κοιμηθώ αντί για τον βραδινό μου ύπνο το πρωί σε παραλία. Ξενύχτια κτλ ήταν καθημερινό πρόγραμμα με αποτέλεσμα να γίνεται μαντάρα και η διατροφή.


    Θα σας ανεβάσω και τις λιπομετρίσεις και φωτος μου.



    Επίσης να αναφέρω ότι επειδή μόλις ακούτε για λιπομετριτές ζυγαριές (TANITA) κάτι παθαίνετε.. και νομίζετε πως την μια βγάζει 10% και την άλλη 15%..
    Είναι αρκετά ακριβός λιπομετριτής και τυχαίνει να είναι του γυμναστηρίου του θείου μου που σημαίνει ότι κάνω όσες φορές θέλω λιπομέτριση..
    Το έχω δοκιμάσει και εγώ και ο θείος μου και 15 φορές να κάνεις λιπομέτριση σε μια μέρα θα σε βγάλει σχεδόν το ίδιο με απόκλιση 0.1%!!!
    Οπότε μην τρελένεστε μόλις ακούτε για αυτούς τους λιπομετριτές ;)

  9. #39
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    30-03-05
    Location
    .
    Posts
    36

    Default

    Πέρασαν οι 20 μέρες!!
    Στις 6 Αυγούστου έκανα λιπομέτριση..


    Από 73,8κιλά -&gt; 72κιλά
    Από 12.3% λίπος -&gt; 10.4%
    Απο 17.3κιλά μυς -&gt; 17.3κιλά
    Από 67% νερά -&gt; 65%


    [u]Διατροφή</u>
    Την διόρθωσα μετά τα σχόλια σας όσο μπορούσα καλύτερα. Μια από τις 10 μέρες έκανα full τροφή ότι ήθελα.

    [u]Αερόβια</u>
    2 φορές έκανα τρεξιματάκι 4κμ σε ΗΙΙΤ μορφή και σε κάθε προπόνηση 5 λεπτά διάδρομο ή step.

    [u]Προπονήσεις</u>
    5 φορές την βδομάδα από 1 ώρα μέσο όρο με χειμερινό πρόγραμμα όγκου (πυραμίδες). Ίσως γιαυτό κατάφερα και διατήρησα τους μυς.
    Πάγκο κάνω 3 επαν 80kg και δικέφαλα 20kg 4 επαν σε κάθε χέρι.

    [u]Ύπνος</u>
    Μελανό σημείο.. έτυχε να κοιμηθώ αντί για τον βραδινό μου ύπνο το πρωί σε παραλία. Ξενύχτια κτλ ήταν καθημερινό πρόγραμμα με αποτέλεσμα να γίνεται μαντάρα και η διατροφή.


    Θα σας ανεβάσω και τις λιπομετρίσεις και φωτος μου.



    Επίσης να αναφέρω ότι επειδή μόλις ακούτε για λιπομετριτές ζυγαριές (TANITA) κάτι παθαίνετε.. και νομίζετε πως την μια βγάζει 10% και την άλλη 15%..
    Είναι αρκετά ακριβός λιπομετριτής και τυχαίνει να είναι του γυμναστηρίου του θείου μου που σημαίνει ότι κάνω όσες φορές θέλω λιπομέτριση..
    Το έχω δοκιμάσει και εγώ και ο θείος μου και 15 φορές να κάνεις λιπομέτριση σε μια μέρα θα σε βγάλει σχεδόν το ίδιο με απόκλιση 0.1%!!!
    Οπότε μην τρελένεστε μόλις ακούτε για αυτούς τους λιπομετριτές ;)


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •