Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    05-07-08
    Location
    .
    Posts
    1

    Default Διατροφή για μείωση λίπους;

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ SITE.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΜΗΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΗ,ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΤΩΡΑ... ΕΙΜΑΙ 116 ΚΙΛΑ ΜΕ 1,90 ΥΨΟΣ.ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ GYM, ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΜΥΕΣ(ΠΑΓΚΟ 132 ΚΙΛΑ) ΑΛΛΑ... ΤΑ ΕΧΩ ΤΑ ΠΑΧΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΙΛΙΑ,ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΗ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΛΥΠΟΔΙΑΛΙΤΕΣ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΠΟΤΕ.ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΑΙΤΑ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΙΑΣΤΕΙ ΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗΚΑ!!!

  2. #2
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-07-08
    Location
    mytilini, building, Greece.
    Posts
    1,144

    Default

    το πιο σημαντικο lester δεν ειναι οι λιποδιαλυτες αλλα η διατροφη και μετα το αεροβιο.ξεκινα μια διατροφη μειωμενη σε υδατανθρακες,να υπαρχουν μονο πριν και μετα την προπονηση σου μπολικοι αλλα ποιοτικοι και καλυτερα συνθετοι.η ημερησια ληψη πρωτεινης να ειναι περιπου 2,5 φορες το βαρος σου και ορθα κατανεμημενες μεσα στη μερα και κανε και αεροβιο 4-5 φορες την εβδομαδα,το πρωι νηστικος,για 45-60 λεπτα(υπαρχει σχετικο sticky)
    ()

  3. #3

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Φιλε Λεστερ καλως ηρθες κατ'αχην κ καλη αναγνωση στα τοπικς!Βεβαια το να λες οτι διαβασες τα τοπικς με τη διατροφη κ να μην καταλαβες τι ακριβως πρεπει να κανεις ειναι λιγο αντιφατικο ετσι??Αρα 1)Διαβασε τα τοπικς κ τα σχολια αυτων
    2)Μπορεις να βαζεις ινωδεις υδατανθρακες στα πρωινα σου γευματα ή καποιο φρουτο με αδειο το στομαχι κ μετα πριν την προπονηση κ μετα να ακολουθουν γευματα υψηλα σε υδατανθρακα ετσι το πρωι θα χρησιμοποιεις ως επι το πλειστον λιπωδη ιστο για ενεργεια κ μετα θα κανεις την αναπληρωση που σου χρειαζεται!!
    Αυτα αλλα βεβαια μην περιμενεις ετοιμη γνωση απο κανεναν διαβασε καλα τα τοπικς!!Καλη συνεχεια φιλε!!!!

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by lester

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ SITE.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΜΗΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΗ,ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΤΩΡΑ... ΕΙΜΑΙ 116 ΚΙΛΑ ΜΕ 1,90 ΥΨΟΣ.ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ GYM, ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΜΥΕΣ(ΠΑΓΚΟ 132 ΚΙΛΑ) ΑΛΛΑ... ΤΑ ΕΧΩ ΤΑ ΠΑΧΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΙΛΙΑ,ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΗ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΛΥΠΟΔΙΑΛΙΤΕΣ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΠΟΤΕ.ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΑΙΤΑ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΙΑΣΤΕΙ ΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗΚΑ!!!
    </blockquote id=quote>

    Καλως ηρθες στην παρεα μας . Τα κιλα που σηκωνεις παγκο οντως ειναι πολλα αλλα για ποσες επαναληψεις μιλας ? Επισης κατι που θελω να σου πω οτι δεν πεζει ρολο μονο ποσα κιλα σηκωνεις πεζει ρολο και πως εκτελεις μια ασκηση . Εγω στο γυμναστηριο εχω δει παιδι να κανει 80 κιλα παγκο αλλα σωστες επαναληψεις και ενας αλλος 110 αλλα αυτος που σηκωνει 80 ειναι ντουλαπα μπροστα σε αυτον που κανει 110 . Να ξερεις οτι τα τα συμπληρωματα για την απωλεια λιπους θα σε βοηθησουν στο 1% για να χασεις τα κυριοτερα ειναι η διατροφη και αεροβικη αν κανεις αυτα τα 2 σωστα τοτε και χωρις χαπια θα εχεις καλα αποτελεσματα . Κοιτα στις ενοτητες τις διατροφης τι πρεπει να τρως και ποτε φτιαξε ενα πλανο βρες τι ποσοτιτες χρειαζεσε και εδω ειμαστε για να σε βοηθησουμε .


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •