Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 15 of 46 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast
Results 421 to 450 of 1380
  1. #421
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Σημερα πηρα και τις απαντησεις απο τον ενδοκρινολογο παιδια η αυξηση της προλακτινης ειναι ανευφ σημασιας ειναι καθαρα ειπε απο ανγχος
    το οποιο ωντος εχω και ακομα ειπε απλα μετα απο 1 χρονο να επαναλαβω τις εξετασεις,οποτε αν εχει κανεις το ιδιο προβλημα και δεν εχει παει σε γιατρο να ρωτησει ολα ειναι οκαυ:D
    Καλα τα λεγαν μερικοι μερικοι στο forum να 'ναι καλα χεχεχεχε:D!!!!!!
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  2. #422

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Πες μου ποιο ηταν το πρωτο πραγμα που σου ειπα οταν ειδα τις εξετασεις σου .... χαχα Βεβαια καλα εκανες και πηγες και σε γιατρο για να ηρεμησεις κι εσυ αλλα...i told you so ;)

  3. #423
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Καλα τα ελεγες Γιωργο εσυ :D:D:D !!!
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  4. #424
    Junior Bodybuilder dio32's Avatar
    Join Date
    19-11-09
    Location
    vyronas, athens, Greece.
    Posts
    197

    Default

    καλημερα παιδια,ειμαι χαρουμενος γιατι επιτελους βρηκα απαντηση στο προβλημα μου.επιτελους βρηκα κορυφη γιατρο και μου εδωσε απαντησεις.
    λοιπον στο θεμα μας,πηγα εχθες στον γιατρο με ολες τις εξετασεις μου,τις ειδε με εξετασε μου λεει κλινικα δεν εχεις τιποτα.

    αρχισε να μου λεει απο τι οφειλετε αυτο το θεμα,μου ειπε ορισμενοι ανθρωποι που κανουν γυμναστικη εντονα με βαρη οταν πανε να κανουν εξετασεις καμια φορα επηεραζοντε οι τιμες τι παω να πω με αυτο,στην περιπτωση σου ειναι μυς σου και επηρεαζουν το συκοτι σου,αλα δεν ειναι το συκοτι σου απλα σου τσιμπαει εκει τις τιμες.

    μου λεει εγω θα σου γραψω μια τελευταια εξεταση που την κανουμε σε νεαρα ατομα αυτη η εξεταση ειναι για ενα οχι τοσο σπανιο θεμα αλα το εχουν λιγοι,του λεω τι?

    μου λεει ορισμενα ατομα στο σωμα τους εχουν μια ελειψη αυτη η ελειψη τι ειναι απο τις τροφες που τρωμε εκτος τις βιταμινες πρωτεινες που περνουμε,λαμβανουμε και χαλκο ναι κυριοι εγω δεν το ηξερα αυτο χαλκο ακου εκει,με αποτελεσμα να μην μπορεις να αφομοιωσεις τον χαλκο και ο χαλκος να πηγαινει και να κατακαθετε στο συκοτι σου,μου λεει μην φοβασε δεν ειναι τιποτα αμα βγει θετικο η εξεταση θα κανουμε μια θεραπεια και μετα θα εισαι ενταξει για ολη την ζωη σου.

    του λεω αμα βγει αρνητικη?μου λεει τοτε δεν κανουμε τιποτα μην φοβασε,το πολυ θα σου κοψω το γυμναστηριο για 3 μηνες να ηρεμησει εντελως ο οργανισμος σου να κανουμε αλη μια φορα εξεταση αιματος να διαπιστωσουμε οτι η εντονη προπονηση σε εσενα τσιμαει τις τιμες σου και μετα ξαναρχιζεις γυμναστηριο και κανενα προβλημα.

    φυσικα με ρωτησε οπως ολοι οι γιατροι αμα περνω συμπληρωματα η τιποτα οιμοιπαθητικα του ειπα περνω μια πρωτεινη και πολυβιταμινη,ε μου λεει καλο να μην περνεις δεν ξερεις τι βαζουν μεσα,του λεω εγω φταινε αυτα?μου λεει οχι,καλα λεω εγω απο μεσα μου θα περνω χιχιχ.

    αυτα παιδια.θα σας ενημερωσω ετσι και για την τελευταια εξεταση.
    παντος αμα κατι χρειαστειτε εσεις απο εδω εχω το τηλ του γιατρου να σας το δωσω,οσο καθομουν στην αναμονη συζητησα με κατι πελατες του και μου ειπαν τα καλυτερα εσωσε εναν απο μεταμοσχευση συκοτιου ενω γιατροι απο ιταλια αμερικη του λεγανε του ανθρωπου μεταμοσχευση συκωτιου αυτος ο γιατρος τον εσωσε χωρις να του κανει μεταμοσχευση συκωτιου.

  5. #425

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    Ρε συ dio32 από που το συμπέρανες ότι είναι κορυφή ο γιατρός?

    Σου είπε να σταματήσεις 3 μήνες την γυμναστική λες και η γυμναστική είναι κάτι κακό για την υγεία , θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε.

    Αν υπάρχει κάτι που δεν πρέπει να κόψεις είναι η γυμναστική.Αν ο γιατρός σου πιστεύει ότι η έλλειψη φυσικής δραστηριότητας , το επιπλέον λίπος και η κατάθλιψη που θα σε καταβάλει είναι κάτι που θα σε κάνει πιο υγιή ( ή πιο ειδικά ,θα "θεραπεύσει το συκώτι σου") απ' ότι είσαι αυτήν την στιγμή , τότε είτε δεν έχει ιδέα είτε θέλει να σε εκμεταλλευτεί με το να σε κρατήσει πελάτη.
    Έχει υπ΄ όψην ότι το συκώτι είναι πιθανό να επιβαρύνεται και κάνει λιπώδη διήθηση , όταν ένας άνθρωπος έχει χαμηλά επίπεδα δραστηριότητας?

    Αν υπάρχει κάτι κάνει έναν άνθρωπο υγιή , είναι η γυμναστική.Ούτε οι σαλάτες μας κάνουν υγιείς , ούτε τα μπρόκολα , ούτε το στήθος κοτόπουλο , αν δεν γυμναζόμαστε!

    Πάω τώρα γιατί θα σπάσω το πληκτρολόγιο με αυτά που διαβάζω!
    :D

  6. #426
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-01-06
    Location
    Athens, Victoria City, Greece.
    Posts
    1,472

    Default

    Κορυφαίος διπλωμάτης ήταν σίγουρα,κατάφερε να σου πασάρει "μια απ'τα ίδια" κάνοντάς σε να πιστέψεις οτι σου είπε κάτι τελείως διαφορετικά απο τους προηγούμενους.
    "It ain't about how hard you hit.
    It's about how hard you can get hit"

  7. #427

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ευτυχως τα ειπαν τα παιδια απο πανω και δεν χρειαστηκε να γινω παλι εγω ο κακος. Προσωπικα δεν βλεπω ουτε διαγνωση , ουτε σοβαρη συμβουλη ουτε λυση. Σιγουρα ομως τα ειπε στρογγυλεμενα και ωραια κανοντας καποιον που δεν ξερει να νομιζει οτι κατι ακουσε...

  8. #428
    Junior Bodybuilder dio32's Avatar
    Join Date
    19-11-09
    Location
    vyronas, athens, Greece.
    Posts
    197

    Default

    οκ δικια σας γνωμη ειναι αυτη.εγω απλα σας ενημερωσα.δηλαδη αυτο που μου ειπε οτι σπανιο με το θεμα χαλκου,δεν σας αγγιζει?οτι υπαρχει που πιστευω ουτε εσεις το ξερετε οτι ο χαλκος κατακαθετε στο συκοτι,με αποτελεσμα να το φθειρει.
    αντρικο δεν ειπε ο ανθρωπος οτι ειναι κακο η γυμναστικη μην ειστε τοσο τρελαμενοι ελεος,ειπε οτι ορισμενα ατομα ειναι ευαισθητοι οι μυς τους και οταν κανουν εντονη σωματικη προπονηση με βαρη επηραζει ορισμενες τιμες,διαβαστε τι εγραψα και αντρεα η γυμναστικη ναι κανει καλο αλα γυμναστικη δεν ειναι μονο βαρη ετσι?του ειπα ολο το ιστορικο με ηπατιτιδες στο στρατο που ειχα περασει δεν ισχυει κατι τετοιο μου λεει να εχεις μακροχρονια ζημια ουτε με τα ροακουταν ισχυει που επερνα,μου λεει ειναι τοξικα ναι αλα πλεον εχεις να παρεις τετοια 13 χρονια,μονο αμα συνεχιζες να επερνες ναι τοτε θα σου ελεγα ειναι απο αυτα.γλεγμονη στο συκοτι δεν εχεις μου λεει.

    η τελευταια εξεταση ειναι αυτο με τον χαλκο να γινει και αυτο και τελος,αμα ειναι αρνητικη θα κοψεις τα βαρη,μονο τα βαρη μου ειπε αλη αθλητικη δραστηριοτητα μπ[ορω να κανω τρεξιμο κ.τ.λ για 3 μηνες γιατι τοσο χρειαζετε ο οργανισμος να συνελεθει κανουμε εξεταση και αμα ειναι ανεβασμενες παει να πει ειναι απο τους μυς σου επηρεζουν τις τιμες,οποτε συνεχιζεις κανονικα την ζωη σου δεν υπαρχει θεμα.

    το αμα ειναι κορυφη ο γιατρος σας ειπα εκατσα και εψαξα και πολλοι μεσα απο το ιατρικο μου προτιναν αυτον ειναι το νουμερο ενα στην ελλαδα,πριν ειχα παει σε αλλον ηπατολογο και δεν μοθ ειχε πει καν τα μισα.

    ειπαμε ουτε εγω ειμαι γιατρος ουτε εσεις οτι λετε τα λετε εμπειρικα,ολα αυτα χωρις παρεξηγηση.

  9. #429

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dio32

    η γυμναστικη ναι κανει καλο αλα γυμναστικη δεν ειναι μονο βαρη ετσι?

    </blockquote id=quote>

    Σαφώς, κανείς δεν έγραψε ότι η μόνη γυμναστική είναι τα βάρη.Οποιαδήποτε μορφή γυμναστικής κάνει καλό.Και τα βάρη.


    <blockquote id=quote>Quote:

    θα κοψεις τα βαρη,μονο τα βαρη μου ειπε αλη αθλητικη δραστηριοτητα μπ[ορω να κανω τρεξιμο κ.τ.λ για 3 μηνες γιατι τοσο χρειαζετε ο οργανισμος να συνελεθει κανουμε εξεταση και αμα ειναι ανεβασμενες παει να πει ειναι απο τους μυς σου επηρεζουν τις τιμες,οποτε συνεχιζεις κανονικα την ζωη σου δεν υπαρχει θεμα.

    </blockquote id=quote>

    Ο γιατρός σου έχει την ίδια σχετική προκατάληψη απέναντι στα βάρη που έχει η μισή Ελλάδα , αλλά δεν δικαιολογείται από την επιστημονική βιβλιογραφία. Οι ενζυμικές τιμές ανεβαίνουν το ίδιο από την αερόβια άσκηση: Τριαθλητές, δρομείς, κολυμβητές ,αθλητές δύναμης όλοι έχουν ανεβασμένες τιμές.Οι τιμές αυτές επιστρέφουν σε "φυσιολογικό" εύρος μετά από το πολύ 10 μέρες, και όχι 3 μήνες.Οι σχετικές έρευνες είναι διαθέσιμες στο διαδίκτυο να τις δεις.

    Ο γιατρός σου μπορεί να είναι λαμπρός επιστήμονας σε ένα συγκεκριμένο πεδίο και να έχει όντως βοηθήσει πολλούς, αλλά μεγάλο ποσοστό των ιατρών έχουν προκαταλήψεις και ημιμάθεια σε σύγχρονα θέματα ,ανεξάρτητα πόσο καλοί και να είναι στην ειδικότητα τους.Απλά η γνώμη μου.

  10. #430

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παντως οτι τα μεταλλα επικαθονται στο συκωτι και δεν αποβαλλονται δεν ειναι κατι που το ανακαλυψε ο γιατρος σου και σιγουρα ειναι ευρεως γνωστο σε αυτους που ασχολουνται με τα συμπληρωματα. Γι'αυτο ποτε δεν προτεινω συμπληρωματα τυπου vanadyl (βαναδιο), για το λογω του οτι δεν αποβαλλονται ευκολα.

  11. #431
    Junior Bodybuilder dio32's Avatar
    Join Date
    19-11-09
    Location
    vyronas, athens, Greece.
    Posts
    197

    Default

    Ο γιατρός σου έχει την ίδια σχετική προκατάληψη απέναντι στα βάρη που έχει η μισή Ελλάδα , αλλά δεν δικαιολογείται από την επιστημονική βιβλιογραφία. Οι ενζυμικές τιμές ανεβαίνουν το ίδιο από την αερόβια άσκηση: Τριαθλητές, δρομείς, κολυμβητές ,αθλητές δύναμης όλοι έχουν ανεβασμένες τιμές.Οι τιμές αυτές επιστρέφουν σε "φυσιολογικό" εύρος μετά από το πολύ 10 μέρες, και όχι 3 μήνες.Οι σχετικές έρευνες είναι διαθέσιμες στο διαδίκτυο να τις δεις.

    Ο γιατρός σου μπορεί να είναι λαμπρός επιστήμονας σε ένα συγκεκριμένο πεδίο και να έχει όντως βοηθήσει πολλούς, αλλά μεγάλο ποσοστό των ιατρών έχουν προκαταλήψεις και ημιμάθεια σε σύγχρονα θέματα ,ανεξάρτητα πόσο καλοί και να είναι στην ειδικότητα τους.Απλά η γνώμη μου.
    [/quote]
    και πολυ σεβαστη ειναι αντρικο η γνωμη σου,ειναι σαφως προκατελημενοι οταν σου λεει ο γιατρος ουτε συμπληρωματα ουτε προσεξε ουτε οιμοπαθητικα και του κανω εγω την ερωτηση φταινε αυτα για την κατασταση που εχω?μου λεει οχι,οκ λεω εγω απο μεσα αν και το ηξερα.
    οσο για το αλο που λες εμενα μου τονισε τα βαρη τα βαρη επιβαρυνουν,μου ειπε πηγαινε για τρεξιμο κολυμβηση τα βαρη ομως αμα χρειαστει θα τα κοψεις για 3 μηνες,κανε εσυ την εξεταση την τελευταια και θα δουμε αμα κοψεις τα βαρη για το διαστημα που σου ειπα.

  12. #432
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    08-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:οσο για το αλο που λες εμενα μου τονισε τα βαρη τα βαρη επιβαρυνουν,μου ειπε πηγαινε για τρεξιμο κολυμβηση τα βαρη ομως αμα χρειαστει θα τα κοψεις για 3 μηνες,κανε εσυ την εξεταση την τελευταια και θα δουμε αμα κοψεις τα βαρη για το διαστημα που σου ειπα.</blockquote id=quote>
    Και αν βγει οτι επηβαρηνουν τα βαρη τελικα με την επομενη εξεταση ? τα κοβεις εντελως εφορου ζωης[:-pirate][:-party] ελπιζω να μην ειχες παραπανω σωματικους στοχους απο αυτο .
    http://www.swiftfeetaz.com/pictures/mike_running_lt.jpg

    Γιατι θα απογοητευτεις[:-angel]

  13. #433
    Junior Bodybuilder dio32's Avatar
    Join Date
    19-11-09
    Location
    vyronas, athens, Greece.
    Posts
    197

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nikos_123

    <blockquote id=quote>Quote:οσο για το αλο που λες εμενα μου τονισε τα βαρη τα βαρη επιβαρυνουν,μου ειπε πηγαινε για τρεξιμο κολυμβηση τα βαρη ομως αμα χρειαστει θα τα κοψεις για 3 μηνες,κανε εσυ την εξεταση την τελευταια και θα δουμε αμα κοψεις τα βαρη για το διαστημα που σου ειπα.</blockquote id=quote>
    Και αν βγει οτι επηβαρηνουν τα βαρη τελικα με την επομενη εξεταση ? τα κοβεις εντελως εφορου ζωης[:-pirate][:-party] ελπιζω να μην ειχες παραπανω σωματικους στοχους απο αυτο .
    http://www.swiftfeetaz.com/pictures/mike_running_lt.jpg

    Γιατι θα απογοητευτεις[:-angel]
    </blockquote id=quote>οχι βεβαια διαβασε καλυτερα,απλα θα ξερουμε οτι τα βαρη επηρεαζουν τους μυς και οι μυς επηρεαζουν ορισμενες τιμες.
    μου ειπε να στο ξαναπω οτι ορισμενα ατομα εχουν ευαισθητους μυς με αποτελεσμα να ειναι απο τους μυς και οχι απο το συκοτι.
    ενοιειτε οτι γυμναστηριο θα κανω.
    ειπε μπορει να στο κοψω,κατσε να κανεις και την τελευταια εξεταση και βλεπουμε.

  14. #434
    Junior Bodybuilder dio32's Avatar
    Join Date
    19-11-09
    Location
    vyronas, athens, Greece.
    Posts
    197

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nikos_123

    <blockquote id=quote>Quote:οσο για το αλο που λες εμενα μου τονισε τα βαρη τα βαρη επιβαρυνουν,μου ειπε πηγαινε για τρεξιμο κολυμβηση τα βαρη ομως αμα χρειαστει θα τα κοψεις για 3 μηνες,κανε εσυ την εξεταση την τελευταια και θα δουμε αμα κοψεις τα βαρη για το διαστημα που σου ειπα.</blockquote id=quote>
    Και αν βγει οτι επηβαρηνουν τα βαρη τελικα με την επομενη εξεταση ? τα κοβεις εντελως εφορου ζωης[:-pirate][:-party] ελπιζω να μην ειχες παραπανω σωματικους στοχους απο αυτο .
    http://www.swiftfeetaz.com/pictures/mike_running_lt.jpg

    Γιατι θα απογοητευτεις[:-angel]
    </blockquote id=quote>οχι βεβαια διαβασε καλυτερα,απλα θα ξερουμε οτι τα βαρη επηρεαζουν τους μυς και οι μυς επηρεαζουν ορισμενες τιμες.
    μου ειπε να στο ξαναπω οτι ορισμενα ατομα εχουν ευαισθητους μυς με αποτελεσμα να ειναι απο τους μυς και οχι απο το συκοτι.
    ενοιειτε οτι γυμναστηριο θα κανω.
    ειπε μπορει να στο κοψω,κατσε να κανεις και την τελευταια εξεταση και βλεπουμε.

  15. #435
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default Επιτέλους έκλεισα για εξετάσεις αίματος-θυροειδή

    Καλησπέρα παιδιά..Στις 26 του μήνα έκλεισα για εξετάσεις..Υπάρχει περίπτωση να υπάρχει κανένα πρόβλημα λόγω της λήψης συμπληρωμάτων διατροφής??Βέβαια μόλις πάρω τα αποτελέσματα θα σας τα ποστάρω να τα δείτε και εσείς..

  16. #436

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τι συμπληρωματα παιρνεις και τι εξετασεις ακριβως θα κανεις;

  17. #437
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    Τα μόνα συμπληρώματα που έχω πάρει είναι μια whey απο warriorlab myofusion cell tech Vapor και Noz IV..Αυτά τα πήρα τ καλοκαιρι π μας περασε με κυκλους εννοειται..της warriorlab την whey έχει 2 βδομάδες π τελείωσε..

  18. #438
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    Οι εξετάσεις είναι γενικές αίματος..κάνω αυτές για να δούνε αν έχω κάτι και μετά για θυροειδή..

  19. #439

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δηλαδη εχεις παρει 1 χρονο πριν κρεατινη και νιτρικα και φοβασαι για τις εξετασεις που θα κανεις τωρα; Δεν εχουν καμια σχεση φιλε μου ουτε και η πρωτεινη που επαιρνες μεχρι τωρα. Αν εχεις οποιαδηποτε τιμη εκτος δεν θα φταινε αυτα τα συμπληρωματα. Παντως καλου κακου 3-4 μερες πριν πας να κανεις εξετασεις μην κανεις προπονηση γιατι μπορει να τις επηρεασεις.

  20. #440
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    Ευχαριστώ πολύ megageo..Όταν πάρω τα αποτελέσματα θα τα ποστάρω για να μ πεις την γνώμη σου..

  21. #441

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Να σου πω την γνωμη μου βεβαιως ...μετα απο την γνωμη του γιατρου :)

  22. #442

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Δηλαδη τι περιμενεις να του πει ο γιατρος αν σε περιπτωση εχει κατι ανεβασμενο?Να διακοψει τα συμπληρωματα σιγουρα,ετσι?

  23. #443

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ειναι η πρωτη αντιδραση δυστυχως γιατι αν ειναι τιποτα ανεβασμενο αντι να ρωτησει ο γιατρος αν χτες βραδυ εκανε προπονηση και τι εφαγε τις τελευταιες 2 μερες ρωταει αν παιρνει συμπληρωματα. Λεει ναι ο "ασθενης" και τον βρηκαμε τον ενοχο. Τελοσπαντων τα εχουμε πει πολλες φορες , υπηρξαν κι εδω κατα καιρους παιδια που ορκιζοντουσαν οτι φταινε τα συμπληρωματα , στο τελος αποδειχτηκε οτι ειχαν αλλα προβληματα απο κατω...

  24. #444
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Ειναι η πρωτη αντιδραση δυστυχως γιατι αν ειναι τιποτα ανεβασμενο αντι να ρωτησει ο γιατρος αν χτες βραδυ εκανε προπονηση και τι εφαγε τις τελευταιες 2 μερες ρωταει αν παιρνει συμπληρωματα. Λεει ναι ο "ασθενης" και τον βρηκαμε τον ενοχο. Τελοσπαντων τα εχουμε πει πολλες φορες , υπηρξαν κι εδω κατα καιρους παιδια που ορκιζοντουσαν οτι φταινε τα συμπληρωματα , στο τελος αποδειχτηκε οτι ειχαν αλλα προβληματα απο κατω...
    ακριβώς...εγώ έκανα εξετ. και έβαλα και CPK μεσα...και την προηγουμενη μερα ειχα πάει gym οπότε...καταλαβαίνεται...εγκεφαλικό ο γιατρουδάκος... :)
    Obese To Fit

  25. #445
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-04-09
    Location
    .
    Posts
    154

    Default

    γεια σας,πηρα τα αποτελεσματα απο αιματολογικες και βιοχημικες εξετασεις και ολα κομπλε.αυριο παω για ορμονολογικες.πειραζει αν σημερα το βραδυ πιω μια μπυρα?το ρωταω μηπως και επηρεαζει καποιες τιμες το αλκοολ,δεν ξερω..

  26. #446

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μην πιεις αλκοολ πριν απο εξετασεις

  27. #447
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-04-09
    Location
    .
    Posts
    154

    Default

    πωω!!!τι λενε ρε??150 ευρα για ε2 προλακτινη τ3 τ4 τεστο ολικη και ελευθερη??πολλα δεν ειναι?ψηλε με ποσο τις εκανες?

  28. #448
    Junior Bodybuilder Billys's Avatar
    Join Date
    12-06-06
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    232

    Default

    Quote Originally Posted by aaabasilis View Post
    πωω!!!τι λενε ρε??150 ευρα για ε2 προλακτινη τ3 τ4 τεστο ολικη και ελευθερη??πολλα δεν ειναι?ψηλε με ποσο τις εκανες?
    Μην σου πω και καλα ειναι.. που πηγες και σου ειπαν αυτη τη τιμη?

  29. #449
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    Εκανα εξετασεις και ολες οι τιμες ηταν οκ εκτος απο την αλκαλικη φωσφαταση που ηταν 279 και τοσο ηταν το μεγιστο απο το οριο .

    Γιατι λετε να ειναι ισα με το μεγιστο οριο ?

  30. #450
    Pumping Iron cano's Avatar
    Join Date
    30-08-06
    Location
    athens.
    Posts
    538

    Default

    Quote Originally Posted by evolution10 View Post
    Εκανα εξετασεις και ολες οι τιμες ηταν οκ εκτος απο την αλκαλικη φωσφαταση που ηταν 279 και τοσο ηταν το μεγιστο απο το οριο .

    Γιατι λετε να ειναι ισα με το μεγιστο οριο ?
    δε θα το δει ο γιατρος σου να σου πει?
    νομιζω στις δικες μου εξετασεις βγαινει παντα πολυ πανω απο το ανωτατο και ο ντοκτορ μου λεει οτι ειναι επιδη γυμναζομαι, κατι με την κοπωση των μυων.
    δε νομιζω οτι πρεπει να ανυσηχεις αλλα σε καθε περιπτωση ο γιατρος θα σε ενημερωσει καλυτερα


 
Page 15 of 46 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Αποτελεσματα εξετάσεων αιματος
    By Billy14 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 23
    Last Post: 21-09-19, 07:51
  2. εξέταση αίματος-ούρων
    By Mastoras in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 25-09-06, 20:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •