Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 31 of 46 FirstFirst ... 2127282930313233343541 ... LastLast
Results 901 to 930 of 1380
  1. #901
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Όχι όταν λέω άχρηστα, εννοώ άχρηστα. Ξέρω από τι αποτελείται το γάλα. Αν θες πες μου ποια πολυβιταμίνη παίρνεις.

  2. #902
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Το ασβέστιο είναι υψηλό αλλά δεν είναι σε επικίνδυνο επίπεδο.

    Επίσης, καλό είναι να διατηρούμε χαμηλά την LDL, άσχετα από τα αίτια που την προκαλούν.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  3. #903

    Default

    cuban

    Για πήγα σήμερα στον γιατρό μου και είδε τις εξετάσεις και τις αυξημένες τιμές ,εκεί που παρά έδωσε βάση και με τρομοκράτησε για τα καλά είναι για τα νεφρά ότι μπορεί να έχω καταστρέψει κάποιο νεφρό κοινός νεφρική ανεπάρκεια και με παρέπεμψε σε υπέρηχο νεφρών η τιμές τις Κίναση κρεατινής (cpk) είναι 421 u/i ενώ η φιλολογικές είναι 24-170u/i .

    Όπως μου είπες οι τιμές αυτές αλλάζουν με τις οδηγίες που μου έδωσες αλλά και για τα νεφρά ?
    Όπως και να έχει αν μου δώσει το οκ το υπέρηχο ότι είμαι καλά από συμπληρώματα θα κρατήσω μόνο πολιβιταμινη,πρωτεΐνη,κρεατινή ,daa τίποτε άλλο και την κρεατινή με πολύ προσοχη στις δοσολογίες!


    παυλιδη


    Περνώ την Allergy Multi Caps 200 caps τις twinlab !!
    Last edited by peterveneths123; 25-09-13 at 14:19.

  4. #904
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Εμ, γι'αυτό σε ρώτησα πότε έκανες προπόνηση τελευταία φορά... Εφόσον έχεις μήνες να κάνεις προπόνηση, αυτή η τιμή cpk είναι εξωφρενική !

    Τώρα που σε ανέλαβε ο γιατρός, θα ακούς μόνο αυτόν ! Εμείς περιττεύουμε. Και μην ξεχνάς.... Στο γιατρό τα λέμε ΟΛΑ ! Ότι κάναμε ή πήραμε... Αλλιώς δε μπορεί να βοηθήσει....
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  5. #905

    Default

    Δηλαδή όντος παίζει να έχω πάθει νεφρική ανεπάρκεια? τουλάχιστον αυτό διορθώνετε η είναι μη αναστρέψιμο ? όσο για το ότι δεν γυμναζόμουν είχα ξεκινήσει την χρήση κρεατινής ένα μηνά πριν και έκανα πολλές μα πολλές βλάκες στις δοσολογίες !
    Ελπίζω να μην έπαθα τίποτα, αυτά γίνονται από 20σαχρονα άμυαλα παιδάκια δεν ξέρω τη άλλο να πω .

  6. #906
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Πίσω από μια οθόνη ρε συ, τι συμπέρασμα να βγάλει κάποιος που δεν είναι καν γιατρός ?! Αυτή την ερώτηση περί νεφρικής ανεπάρκειας, κάνε την στο γιατρό σου, ΑΦΟΥ του πας τον υπέρηχο νεφρών.

    Quote Originally Posted by peterveneths123 View Post
    Ελπίζω να μην έπαθα τίποτα, αυτά γίνονται από 20σαχρονα άμυαλα παιδάκια δεν ξέρω τη άλλο να πω .
    Ααα πας γυρεύοντας εε ?..... Θες να τ'ακούσεις.....?!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  7. #907

    Default

    ισα ισα που παραδεχομε οτι ειμαι πολυ βλακας που την πατισα ετσι ! οπως και να χει οταν μαθω τι εχω θας σας πω καλη συνεχεια !!

  8. #908
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό ! Περαστικά και μακάρι να πάνε όλα καλά ! :)
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  9. #909

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό ! Περαστικά και μακάρι να πάνε όλα καλά ! :)
    Συγγνώμη που σε ενοχλώ πάλι αλλά θυμήθηκα κάτι που ίσως έχει σημασία για την cpk μού oσο για το υπέρηχο θα το κάνω σε μια εβδομάδα, τις εξετάσεις αίματος τις έκανα στις 24 του μηνά μέρα τρίτη όπως σου είπα είχα περίπου 2 μήνες να κάνω προπονήσει αλλά μια μέρα πριν κάνω τις εξετάσεις την δευτέρα στις 23 του μηνά πήγα για προπόνηση ήταν η πρώτη μετά από σχεδόν 2 μήνες και για να πω την αλήθεια ζόρισα λίγο τον εαυτό μου .


    Δεν ξέρω αν αυτό έπαιξε ρολό στην τόσο αυξημένη cpk και στο λέω γιατί με είχες ρωτήσει αν γυμναζόμουν όλο αυτό το διάστημα !!

    Και ζητώ συγγνώμη ξανά για την ενοχλήσει !!

  10. #910
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    προφανως εδω βλεπεις οτι δινεις ψευδη στοιχεια σου και οτι συμπερασμα μπορουμε να βγαλουμε εμεις απο την οθονη δεν βγαινει. κανε οτι σου ειπε ο cuban και πιο πανω και ξανακανε αιματολογικες και θα δεις οτι θα ειναι κατα πασα πιθανοτητα σωστες.

    λογικο ειναι αν την προηγουμενη μερα εκανες προπονηση (πρωτη μετα απο 2 μηνες) η cpk σου να ειναι στα ηψη που δεν ειναι αλλα ειναι σχετικα πιο αυξημενη απο τα ορια

  11. #911
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by peterveneths123 View Post
    Συγγνώμη που σε ενοχλώ πάλι αλλά θυμήθηκα κάτι που ίσως έχει σημασία για την cpk μού oσο για το υπέρηχο θα το κάνω σε μια εβδομάδα, τις εξετάσεις αίματος τις έκανα στις 24 του μηνά μέρα τρίτη όπως σου είπα είχα περίπου 2 μήνες να κάνω προπονήσει αλλά μια μέρα πριν κάνω τις εξετάσεις την δευτέρα στις 23 του μηνά πήγα για προπόνηση ήταν η πρώτη μετά από σχεδόν 2 μήνες και για να πω την αλήθεια ζόρισα λίγο τον εαυτό μου .


    Δεν ξέρω αν αυτό έπαιξε ρολό στην τόσο αυξημένη cpk και στο λέω γιατί με είχες ρωτήσει αν γυμναζόμουν όλο αυτό το διάστημα !!

    Και ζητώ συγγνώμη ξανά για την ενοχλήσει !!
    ΟΚ. Τώρα το ξεκαθαρίσαμε. Το πιθανότερο είναι να μην έχεις τίποτα. Απλά λόγω της προπόνησης, ανέβηκε η cpk και έδωσε false alarm. Μέχρι να κάνεις υπέρηχο μην ξανακάνεις προπόνηση και όταν ξαναπάς με στο γιατρό, πες του ότι έκανες προπόνηση πριν τις εξετάσεις αίματος. Στη συνέχεια θα αποφασίσει αυτός πως θα κινηθείς.

    Γι'αυτό σου έγραψα παραπάνω να τα πεις ΟΛΑ στο γιατρό. Για να σχηματίσει σωστή κλινική εικόνα.

    Μη ζητάς συγνώμη. Καμιά ενόχληση.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  12. #912

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    προφανως εδω βλεπεις οτι δινεις ψευδη στοιχεια σου και οτι συμπερασμα μπορουμε να βγαλουμε εμεις απο την οθονη δεν βγαινει. κανε οτι σου ειπε ο cuban και πιο πανω και ξανακανε αιματολογικες και θα δεις οτι θα ειναι κατα πασα πιθανοτητα σωστες.

    λογικο ειναι αν την προηγουμενη μερα εκανες προπονηση (πρωτη μετα απο 2 μηνες) η cpk σου να ειναι στα ηψη που δεν ειναι αλλα ειναι σχετικα πιο αυξημενη απο τα ορια
    Σε ευχαριστώ Αλέξανδρε !! όποτε όταν επαναληφθούν οι εξετάσεις θα πρέπει να απέχω από τις προπονήσεις για 1 εβδομάδα πριν ώστε να εμφανιστούν οι πραγματικές τιμές σωστά ?

  13. #913

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    ΟΚ. Τώρα το ξεκαθαρίσαμε. Το πιθανότερο είναι να μην έχεις τίποτα. Απλά λόγω της προπόνησης, ανέβηκε η cpk και έδωσε false alarm. Μέχρι να κάνεις υπέρηχο μην ξανακάνεις προπόνηση και όταν ξαναπάς με στο γιατρό, πες του ότι έκανες προπόνηση πριν τις εξετάσεις αίματος. Στη συνέχεια θα αποφασίσει αυτός πως θα κινηθείς.

    Γι'αυτό σου έγραψα παραπάνω να τα πεις ΟΛΑ στο γιατρό. Για να σχηματίσει σωστή κλινική εικόνα.

    Μη ζητάς συγνώμη. Καμιά ενόχληση.
    Ευχαριστώ πολύ ήταν ότι καλύτερο μπορούσα να ακούσω ,ήσουν κατατοπιστικότατος !!

  14. #914
    Advanced Bodybuilder kostas muscle's Avatar
    Join Date
    20-12-12
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    721

    Default ορμονικες εξετασεις

    καλησπερα εκανα προχτες εξετασεις ορμονικες και μου εδειξαν αυτα
    FSH 4,32 ORIO 1,7-12......
    LH 2,49 -1,1-7
    PRL 9,22 ORIO 3-25



    TESTO 2,94 ORIO 2,8-8

    νομιζω η τεστοστερονη μου ειναι χαμηλα αν ξερει καποιος να απαντησει
    η ηλικια μου ειναι 40 αν παιζει καποιο ρολο αυτο

  15. #915
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    05-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Σιγουρα μετα τα 35 τα επιπεδα τεστοστερονης πεφτουν.. Καλο θα ηταν να εβλεπες και η ελευθερη testo (F-testo) σου σε τι επιπεδα βρισκεται.. Βεβαια ο γιατρος σου θα σου πει περισσοτερα γι αυτο..Παντως, η σωστη διατροφη και η ασκηση θα σε βοηθησουν..
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  16. #916
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by kostas muscle View Post
    καλησπερα εκανα προχτες εξετασεις ορμονικες και μου εδειξαν αυτα
    FSH 4,32 ORIO 1,7-12......
    LH 2,49 -1,1-7
    PRL 9,22 ORIO 3-25



    TESTO 2,94 ORIO 2,8-8

    νομιζω η τεστοστερονη μου ειναι χαμηλα αν ξερει καποιος να απαντησει
    η ηλικια μου ειναι 40 αν παιζει καποιο ρολο αυτο
    Κώστα, το ποστ σου μεταφέρθηκε εδώ που είναι το κατάλληλο θρεντ για τις εξετάσεις.

    Η τέστο σου είναι αρκετά χαμηλά. Λογικό, αφού και η LH είναι χαμηλά, άρα δε δίνει σήμα παραγωγής στους όρχεις. Το θέμα είναι ότι η LH επηρρεάζεται αρκετά από το στρες. Οπότε ισως είναι ψυχολογικό το θέμα, διότι τα υπόλοιπα αποτελέσματα που γράφεις, είναι φυσιολογικά.

    Βέβαια, επειδή δεν είμαστε γιατροί, μην αμελήσεις να δείξεις αυτά τα αποτελέσματα σε κάποιον ενδοκρινολόγο ή ανδρολόγο.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  17. #917
    Advanced Bodybuilder kostas muscle's Avatar
    Join Date
    20-12-12
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    721

    Default

    μπορει να ανεβει με φαρμακευτικη αγωγη η θα παραμεινει ετσι?

  18. #918
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Ναι Κώστα. Μπορούν να βελτιωθούν οι τιμές αυτές, με διάφορους τρόπους. Ο γιατρός θα κρίνει καλύτερα την περίπτωση και θα σου πει. Μετά, ότι προκύψει θατα πούμε πάλι.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  19. #919
    Advanced Bodybuilder kostas muscle's Avatar
    Join Date
    20-12-12
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    721

    Default

    ασε αντωνη ειπα να κανω την εξεταση απο περιεργεια και βρηκα τον μπελα μου εχω ανχωθει πολλυ αλλα δεν εχω καμια παρενεργεια που να μου θυμιζει την χαμηλη τεστο

  20. #920
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by kostas muscle View Post
    μπορει να ανεβει με φαρμακευτικη αγωγη η θα παραμεινει ετσι?
    απο προσωπικη εμπειρια [33 ετων] δεν χρειαζεσαι φαρμακευτικη αγωγη για τα επιπεδα τετοστερονης σου εκτος φυσικα εαν υπαρχει καποιο προβλημα!που δεν νομιζω καθως ειπες οτι νιωθεις normal.
    η τετοστερονη ανεβοκατεβαινει σαν ασανσερ!
    σε καποιο μηνα ημουν στο 2,4
    αλλη φορα στο 6.7
    και 16 εχει παει[με συμπληρωματα]
    κοιτα να ξεκουραζεσαι καλα!
    θεωρω το ιδιο θα σου πει και ο γιατρος σου.
    επισης να τρως τροφες πλουσια σε ψευδαργυρο!!θασε βοηθησουν!
    Last edited by lary2332; 05-10-13 at 22:46.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  21. #921
    Advanced Bodybuilder kostas muscle's Avatar
    Join Date
    20-12-12
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    721

    Default

    βασικα η γυναικα μου εμεινε εγκυος πριν 3 μηνες στο 3 παιδι δεν ξερω αν αυτο σχετιζεται με την τεστο ...προπονησεις κανω 5 φορες την εβδομαδα με ξεκουραση τεταρτη κυριακη ....απο διατροφη ειμαι πολλυ καλα ....αλλα δεν ξερω αν παιζει ρολο κατι που εχει σχεση με τον υπνο μου εδω και 2,5 χρονια που εχω μεινει ανεργος τα βραδυα κοιμαμαι αργα γυρω στης 2-2:30 και ξυπναω στης 8 με 9 και στην διαρκεια της νυχτας συκωνομαι καμια 2 φορες για τουαλετα ...δεν ξερω αν παιζουν ρολο αυτα που εχω αναφερει.στο gym παντως οι δυναμεις μου ειναι ιδιες δυνατες

  22. #922
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    δεν παιζει ρολο αυτο με την γυναικα σου!
    γυμναστικουλα να κανεις βοηθαει!ανεπιφυλακτα-οχι υπερπροπονηση αυτο σε ριχνει....
    διατροφη πλουσια σε ψευδαργυρο!!!!!!!
    και καλη ξεκουραση!!!
    τραβα σε ενα μηνα και ξανακανε εξετασεις!ναδεις!!και πες μας.
    ακομα εχω ακουσει οτι και το sex βοηθαει δεν ξερω βεβαια αν ειναι μυθος....
    μην ανησυχεις!!
    Last edited by lary2332; 05-10-13 at 23:35.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  23. #923
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    επισης ειπες οτι εισαι ανεργος...λογικα θα σε εχει πιασει αχγος γιαυτο ισως και διαφορα !
    προσπαθησε να το αποβαλεις γιατι το αγχος οδηγει σε παραγωγη κορτιζολης -καταβολικης ορμονης που καταστελλει την παραγωγη τετοστερονης!
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  24. #924
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    απο προσωπικη εμπειρια [33 ετων] δεν χρειαζεσαι φαρμακευτικη αγωγη για τα επιπεδα τετοστερονης σου εκτος φυσικα εαν υπαρχει καποιο προβλημα!που δεν νομιζω καθως ειπες οτι νιωθεις normal.
    η τετοστερονη ανεβοκατεβαινει σαν ασανσερ!
    σε καποιο μηνα ημουν στο 2,4
    αλλη φορα στο 6.7
    και 16 εχει παει[με συμπληρωματα]
    κοιτα να ξεκουραζεσαι καλα!
    θεωρω το ιδιο θα σου πει και ο γιατρος σου.
    επισης να τρως τροφες πλουσια σε ψευδαργυρο!!θασε βοηθησουν!
    Μην προτρέχεις και γράφεις με τόση σιγουριά γιατί ούτε γιατρός είσαι, ούτε έχεις την ίδια ηλικία με τον Κώστα. Οι ενδοκρινολογικές αντιδράσεις αλλάζουν συνεχώς και πολύ, μετά τα 32-33, σε ετήσια βάση ! Οπότε δεν έχει καμία σχέση ο δικός σου οργανισμός με του Κώστα. Πρόσεχε...

    Quote Originally Posted by kostas muscle View Post
    βασικα η γυναικα μου εμεινε εγκυος πριν 3 μηνες στο 3 παιδι δεν ξερω αν αυτο σχετιζεται με την τεστο ...
    Όχι Κώστα. Αυτό σχετίζεται με την FSH που είναι υπεύθυνη για τη σπερματογένεση.

    Συζήτησε τα αποτελέσματά σου με ένα γιατρό γιατί το πιθανότερο είναι να φταίει το άγχος όπως σου ξαναέγραψα.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  25. #925
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    δεν προτρεχω αντωνη.ετσι εχουν τα πραγματα περι testo.[εκτος αν υπαρχει προβλημα το ειπα]τα ιδια θα γραφω
    ουτε του ειπα τραβα παρε φαρμακα εισαι αρρωστος....αντιθετως μαλιστα!
    δεν το επαιξα πουθενα γιατρος[με παρεξηγησες].περι αχγος του το γραψα και αυτο.
    και τελος του ειπα θα ΣΤΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ!
    δεν βλεπω το λογο που μου την ψιλολες???
    επισης ναι πεφτει σιγα σιγα η τεστο απο καποιοα ηλικια φυσιολογικα αλλα δεν παυει να ανεβοκατεβαινει
    σε καποια πλαισια, αυτο ηθελα να του πω!!
    θεωρω οτι το γνωριζεις!!
    Last edited by lary2332; 06-10-13 at 09:39.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  26. #926
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    επισης το 2,94 δεν παραπαμπει οτι εχει προβλημα εφοσον δεν εχει ατονιες στο γυμναστηριο τα σπαει κ.λ.π
    θα μπορουσε να ειναι πολυ πιο χαμηλα αν ειχε θεμα!
    ειναι συνδιασμος πραγματων να του ανεβει!!
    -να παει σε ενδοκρινολογο να του λυθει η απορια!δεν ειπαμε το αντιθετο!
    αυτο ελειπε να κρεμιομασταν σε καθε τι που αφορα την υγεια μας σε ενα forum.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  27. #927
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    αυτο ελειπε να κρεμιομασταν σε καθε τι που αφορα την υγεια μας σε ενα forum.
    Καταρχήν ηρέμησε ! Ούτε σου τη λέω ούτε τίποτα. Αυτό ακριβώς προσπαθώ να αποφύγω !



    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    τα ιδια θα γραφω
    Μη γίνεσαι προκλητικός....
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  28. #928
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    δεν ημουν ποτε το ξερεις! και ουτε θελω να γινω
    sorry αν φανηκε ετσι.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  29. #929
    Advanced Bodybuilder kostas muscle's Avatar
    Join Date
    20-12-12
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    721

    Default

    παιδια δεν υπαρχει λογος για παρεξηγησεις αν ειναι δυνατον σεβομαι ολους σας απολυτα και για αυτο θελησα να κοινοποιησω αυτο το προσωπικο προβλημα και να το μοιραστω μαζι σας μηπως πεσει καποια εμπειρη γνωμη γιατι απο την παρασκευη εχω ανχωθει πολλυ με αυτο...βασικα ο γιατρος δεν τα ειδε ακομα διοτι πρεπει να ξανακλεισω ραντεβου μεσω εοπυ το οποιο θα ειναι διαθεσιμο σε ενα μηνα, που να περιμενω ενα μηνα θα σκασω μεχρι τοτε και βασικα ο γιατρος κατευθειαν το θεμα το παει σε χρηση φαρμακων οταν με ειδε και γυμναζμενο οταν πηγα στο ιατρειο του δεν με πιστευε οταν τον ειπα οτι θελω να κανω ορμονικες εξετασεις απο περειεργεια και μονο

  30. #930
    Advanced Bodybuilder kostas muscle's Avatar
    Join Date
    20-12-12
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    721

    Default

    δεν ξερω αν βοηθησει καποιο συμπληρωμα τυπου ΖΜΑ η τριμπουλους αν εχει δει καποιος κατι απο τετοια να μου πει......και ισως η 5 μερη προπονηση ειναι για την ηλικια μου βαρια


 
Page 31 of 46 FirstFirst ... 2127282930313233343541 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Αποτελεσματα εξετάσεων αιματος
    By Billy14 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 23
    Last Post: 21-09-19, 08:51
  2. εξέταση αίματος-ούρων
    By Mastoras in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 25-09-06, 21:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •