Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Εγώ πάντως παιδιά χρησιμοποιούσα τις πολυβιταμίνες τις solgar... Είχα μιλήσει k με τον musclemar μέσω pm k μου χε pi ότι καλο είναι να paris vegicaps έκανα την βλακεία k χρησιμοποίησα τις ταμπλέτες... K αυτό που με πείραξε δη ήταν ότι μύριζαν πολύ πριν τις βάλω στο στόμα μου αλλα παρατηρούσα ότι όταν το πρώτο m γεύμα ήταν συμπλήρωμα k τις έπαιρνα μου προκαλούσαν ανακατωσούρα στο στομάχι... Πιστεύω ότι υπάρχουν πολύ αξιόλογες βιταμίνες σε μορφή caps p είναι k πολύ πιο εύκολες στην κατάποση.. Κατά την γνώμη μου το animal πακ είναι υπερβολικό..

  2. #32
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Εγω πηρα ενα κουτι και τα παιρνω μονο τις μερες της προπονησης για να εχω τις απαραιτητες βιταμινες.Η αληθεια ειναι οτι τα ουρα με αυτες τις βιταμινες δεν ειναι απλα κιτρινα αλλα χρυσα οσο και νερο να πιεις.Και λογικα αυτες οι πολυβιταμινες δε νομιζω οτι θα κανουν καλο στον οργανισμο μακροπροθεσμα.Ισως με κατι τετοιες ερχεται ο καρκινος του προστατη που ακουγεται απο υπερβολικες δοσεις βιταμινων.Μερικες βιταμινες τις εχει μεχρι και 45 φορες περισσοτερο απο τη συνιστωμενη δοση.Δε νομιζω οτι ο οργανισμος μπορει να τα βγαλει ευκολα περα με τετοιες ποσοτητες
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  3. #33
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-07-09
    Location
    .
    Posts
    9

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MapaToKarpouzi

    Shat up and squat!
    ANIMAL ρεεεεεε!
    Τα προιοντα αυτα ειναι για τον σοβαρο bb., τον ορκισμενο, οποιος δε μπορει να μην τα παρει. Επισης οποιος δεν εχει σκοπο να φτυσει αιμα να μην τα παρει. Ειναι πεταμενα λεφτα για οποιον δε δινει το 120% των δυνατοτητων του στο γυμναστηριο. Η ιδια η εταιρεια λεει να μην τα παρεις αν δεν ασχολεισαι σοβαρα. Τα χαπια ειναι μεγαλα και μυριζουν σκυλοτροφη. ΚΑΙ; Μπορεις να τα παρεις σε 3-4 γουλιες, γινεται, συνηθεια ειναι. Δεν υποσχονται αμεσα αποτελεσματα σε επιδοσεις και κιλα. Το λενε. Ειναι core supplementation, οτι πιο βασικο υπαρχει σε συμπληρωμα. Καλυπτουν ολα τα κενα σε μια σειρα αντιδρασεων του μεταβολισμου που διαφορετικα θα διακοπτοταν ή θα καθυστερουσε ολη η διαδικασια των μεταβολικων αντιδρασεων.
    </blockquote id=quote>
    ANIMAL και παλι ρεεεεεεε![:-thumbu]+1000


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •