Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default Γυμναστήριο στη δυτική θεσσαλονίκη

    Βλέπω τα video του cutler και κάτι άλλων εκεί στην Aμερική και απορώ πόσο πίσω είμαστε εδώ στην Ελλάδα. Ας πούμε τα gold's gym που βλέπω ότι πάει ο cutler. είναι τεράστια με πάρα πολλά μηχανήματα. μηχανήματα τα οποία εδώ τουλάχιστον εγώ δεν τα βρίσκω. και ρωτάω τώρα εγώ. υπάρχει στη δυτική θεσσαλονίκη κάποιο τέτοιο γυμναστήριο? που να έχει πολλά όργανα ρε αδερφέ?
    εγώ πάω στο forum, δαβάκη με λαγκαδά, απέναντι απ'το στρατόπεδο. καλό στο μέγεθος με καλά όργανα αλλά δεν συγκρίνεται με αυτά που βλέπω στα βίντεο.
    Ξέρει κανείς να μου πει? στο ωραίοκαστρο πηγαίνει κανένας γυμναστήριο? και μη μου πείτε εκείνο το άθλιο που έχει και πισίνα να την πει ο θεός...
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  2. #2
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-08-08
    Location
    Salonica, Greece.
    Posts
    22

    Default

    το animal που ήταν στην Λαγκαδά δεν έκλεισε, απλά μετακόμισε στην νικόπολη. Δεν είναι και πολύ μακριά και απο ότι έχω ακούσει είναι καλύτερο απο το forum.

  3. #3
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    thanks για την απάντηση φίλε μου. θα πάω να δω τι παίζει, αν και δεν έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον κόσμο που μαζεύει...
    ανακάλυψα πριν λίγες μέρες ένα καινούργιο πολύ κοντά στο forum. είναι 2όροφο +το ισόγειο. πάρα πολλά όργανα (σαν και αυτά που βλέπω στα βίντεο του cutler και των άλλων! χαχα)
    για να δούμε ποιο είναι καλύτερο
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  4. #4
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    το gold gym δεν ηταν σιδεράδικο, δεν είχε κυρίως ελεύθερα; κάνω λάθος;
    πάντως ο Άθλος στο Κορδελιό είναι γυμναστήριο που έχει πολλά μηχανήματα κ ελεύθερα ταυτόχρονα...για δες το...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •