Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default Gymnasium στο εμπορικό κένρο (Αριστοτέλους)

    Πηγαίνει κανείς εκεί; Αυτό που με ενδιαφέρει να μάθω είναι η τιμή, το αν έχει πολυκοσμία ή όχι και μέχρι πόσα κιλά αλτήρες έχει. Από το virtual tour καλό φαίνεται αλλά ας ακούσουμε και καμιά γνώμη.

  2. #2
    Advanced Bodybuilder A_K_I_S's Avatar
    Join Date
    25-10-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GeorgeS

    Πηγαίνει κανείς εκεί; Αυτό που με ενδιαφέρει να μάθω είναι η τιμή, το αν έχει πολυκοσμία ή όχι και μέχρι πόσα κιλά αλτήρες έχει. Από το virtual tour καλό φαίνεται αλλά ας ακούσουμε και καμιά γνώμη.
    </blockquote id=quote>φιλε μου εκεί πηγαίνει ο κολητός μου και έχω παει και εγω 3-4 φορες μιας και πηγαίνω στο Gymnasium στην χαριλαου.
    Αν θυμαμαι καλα δίνει για 3 χρονια συμβόλαιο 57 ? χωρις παροχες.
    Αν σε βολε΄θει και έχεις το χ΄ρήμα στο συνιστω ανεπιφύλακτα είναι το καλύτερο για μένα και απο όργανα και απο κόσμο.Τα λουτρα είναι παρα πολυ καλα.......
    Αξίζει να κάνεις μια βόλτα απο εκει και να το δεις ο ίδιος και να ρωτήσεις ότι θελεις
    Hellenic Skydivers

  3. #3

    Join Date
    13-12-04
    Location
    .
    Posts
    637

    Default

    57e/μήνα;

  4. #4
    Advanced Bodybuilder A_K_I_S's Avatar
    Join Date
    25-10-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by iNCubO

    57e/μήνα;
    </blockquote id=quote>Αν θυμαμαι καλα ναι....για το μηνα αλλα αφου εχεις κανει συμβολαιο 3 χρονια
    αλλιως νομιζο παιζει στο 75? αν πας μηνα μηνα
    Hellenic Skydivers

  5. #5
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-04-07
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    Πηγαίνω στο gymnasium στο συγκεκριμένο κιόλας που λες στην Αριστοτέλους(Τσιμισκή συγκεκριμένα)...
    Έχω κάνει συμβόλαιο για 15 μήνες με δυνατότητα ''παγώματος'' 3 μηνών..
    Το συγκεκριμένο πακέτο για ΦΟΙΤΗΤΕΣ είναι 18 δόσεις των 25? τ μήνα,δηλαδή στους 15 μήνες που είναι τ πακέτο
    κάθε μήνας βγαίνει 30?.Απαραίτητη όμως προϋπόθεση είναι να βγάλεις πιστωτική από την Πειραιώς όπου και πληρώνεις
    τις δόσεις, οι οποίες έρχονται κάθε μήνα..Την πιστωτική μην τη φοβάσαι μπορείς μόλις στη βγάλουν να την ακυρώσεις..
    Αν είσαι φοιτητής είναι πάρα πολύ καλή προσφορά καθώς το πακέτο έχει και 2 επισκέψεις Powerplate ή Pilates την εβδομάδα και
    sauna κτλ ΔΩΡΕΑΝ..Δεν ξέρω άλλες τιμές αλλά ανεβαίνει αρκετά νομίζω στα άλλα πακέτα ή αν δεν είσαι φοιτητής αλλά μπορείς
    πολύ απλά να πας και να ρωτήσεις..Μέχρι και 'ξενάγηση' στους χώρους σου κάνουν...
    Κατά τα άλλα έχει όλα τα όργανα (αλτήρες μέχρι 40 νομίζω,αλλά έχει και αλτήρα που μπορείς να προσθέτεις εσύ τα κιλά)και οι
    χώροι αποδυτήρια κτλ αρκετα καθαρά..Έχει γενικά αρκετό και πιο 'κυριλέ' κόσμο αλλά όργανα διαθέσιμα σχεδόν πάντα...
    Παίζει να έχει καμιά 20-30 διαδρομους για να καταλάβεις.Αλλά αν δεν είσαι φοιτητής πρέπει οι τιμές να είναι αρκετά υψηλές!
    Ελπίζω να σε βοήθησα...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    no underground no party!

  7. #7
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-08-07
    Location
    Salonica, Greece.
    Posts
    204

    Default

    Το γυμναστηριο ειναι πολυ καλο απο οργανα,περιβαλλον κτλ,νταηληκι ομως συμβολαιο και το πιο βασικο κατ εμε ειναι οτι ο κοσμος ειναι λιγο οτι ναναι,θελω να πω δε βλεπεις και πολλα μοσχαρια να κυκλοφορουν...αν δε σε ενοχλει αυτο,το συνιστω


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •