Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast
Results 151 to 180 of 223
  1. #151

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    Καλα ο GRF δεν βγαινει ποτε απο το φαρμακο ...
    </blockquote id=quote>

    XAXAXAXA

    Γιάννη μη μας παρεξήγησεις!!! Εμείς σ' αγαπάμε!!!:D

    </blockquote id=quote>

    Ρόμπα με κάνατε πάλι, βγάζετε στον αέρα όλα μου τα μυστικά....[:-batman]

    Μην πάει και αποκαλύψει κανείς σας περισσότερα όπως π.χ. τον ενέσιμο μπακλαβά που κάνω κάθε μέρα, γιατί θα εισηγηθώ banαρίσματα [:-batman][:-skull]

  2. #152
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    o ikamak και ο sersemis με 2 reply νομιζω τα ειπαν ολα!

  3. #153
    New Member
    Join Date
    28-01-08
    Location
    heraklio, heraklio, Greece.
    Posts
    80

    Default

    Παιδια εγω καταλαβα τον τροπο σκεψης του Daytime Dreamer και συμφωνω εν μερη μαζι του στο οτι πρεπει να παρθει μια κοινη αποφαση για ολους.
    Ειτε ανηκουν στο forum ειτε οχι.

    Διαφωνω με αυτους που μας κοροιδευουν μες τα μουτρα μας..
    και ειναι δυσκολο λογο περιεργειας του καθενος να αποφευγοντε τετοιες ερωτησεις.

    Για να γλιτωσουμε απο τα παραπανω προτεινω να ανοιξουμε ενα ποστ με καλυτερα φυσικα σωματα ωστε οποιος ποσταρει εκει να ειναι ετοιμος να δεχτει τις οποιες κριτικες ωστε να αφησουμε τους υπολοιπους στην ησυχια τους. Κατι που πιστευω οτι θα δειξει τα ορια του "φυσικου" και του "μη".
    Εγω μια προταση κανω. αποφασιστε και πραξτε αναλογα.[:-fight]

    Μαρια sorry που σου καναμε το τοπικ περιβολι!
    (αν θελετε διαγραψτε το ποστ μου)
    get the power..

  4. #154
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    125

    Default

    παιδιά μην ανυσυχείτε για τα πολλά posts,αλλά σας παρακαλώ πολύ να μην λέτε άσχημα λόγια για τους φίλους μου γτ ο γιώργος γράφτηκε στο forum και είδε τα posts εδώ στο topic μου και δεν του άρεσαν...[:-cry]

  5. #155
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    19-01-06
    Location
    .
    Posts
    132

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Gymgirl_

    παιδιά μην ανυσυχείτε για τα πολλά posts,αλλά σας παρακαλώ πολύ να μην λέτε άσχημα λόγια για τους φίλους μου γτ ο γιώργος γράφτηκε στο forum και είδε τα posts εδώ στο topic μου και δεν του άρεσαν...[:-cry]
    </blockquote id=quote>

    Κανονικα δεν θα επρεπε να τον νοιαζει καν τον φιλο σου τι λενε μερικοι ανθρωποι πισω απο μια οθονη. Και το "φαρμακωμενος" για εναν natural ειναι το μεγαλυτερο κοπλιμεντο. Τωρα τι ειναι και τι δεν ειναι ο φιλος σου μονο αυτος το ξερει. Ο καθενας εδω απλα λεει την γνωμη του και δεν νομιζω οτι πρεπει να τον πειραζει αυτο. Ο καθενας μας σκεφτεται διαφορετικα και εκφραζεται διαφορετικα. Θα ακουσεις και καλα και κακα πραγματα. Ετσι ειναι ολα τα forum και ο υγιης διαλογος εχει παντα και τις αντιπαραθεσεις του , που αμα το καλοσκεφτεις μπορεις και απο εκει να αντλησεις πολλα οφελη [:-graduate]

    Αληθεις τα ρωτησες τα παιδια τι κιλα παιζουν σε βασικες? Εγω αυτο θελω να μαθω μονο , τιποτα αλλο, ΤΕΛΟΣ![:-tong2]

    EDIT : Ο daytime dreamer ειμαι απλα ξεχαστηκα και μπηκα απο το λαπιτοπ του brotha!

  6. #156
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    125

    Default

    Λοιπόν νομίζω ότι σ αυτή τη φώτο το γιωργάκι φαίνεται καλύτερα...daytime dreamer ο γιώργος λόγω ενός προβλήματος υγείας δεν παίζει καθίσματα και άρσεις και δεν μου είπε πόσα παίζει πάγκο θα μείνεις με την απορεία...ελπίζω το μωράκι μου του χρόνου να είναι τελείως καλά και να γίνει διπλάσιος όπως θέλει άλλωστε...

    Attached Image:


  7. #157
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Αγωνιστικό το παλλικάρι εντελώς... μπογιά, μαγιό κι έτοιμος για τη σκηνή.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  8. #158

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Κοιτα το παιδι φαινεται οτι εχει ριξει ΠΟΛΥ δουλεια κ εκει που οι αλλοι πηγαιναν για Playstation,το παιδι πηγαινε για προπονηση!Μπραβο του!!ΠΟΛΥ καλος!!!![:-thumbu][:-thumbu]
    Πολυ καλη κατασταση κ μαλιστα χωρις τις δυο βασικες ασρσεις κ σκουοτ....
    Ευχομαι κ εγω καλη αναρρωση φιλε μου κ του χρονου τριπλασιος!

  9. #159
    New Bodybuilder
    Join Date
    07-07-06
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    Συγχαρητήρια και από εμένα στα παιδιά, αυτό που κάνετε (διατροφή-προπόνηση) θέλει απίστευτη επιμονή και υπομονή μαζί με τεράστια προσπάθεια για να έχει αποτέλεσμα.

    Μπράβο σε όλους, συνεχίστε τις προπονήσεις!!!!

  10. #160
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    Κοιτα το παιδι φαινεται οτι εχει ριξει ΠΟΛΥ δουλεια κ εκει που οι αλλοι πηγαιναν για Playstation,το παιδι πηγαινε για προπονηση!Μπραβο του!!ΠΟΛΥ καλος!!!![:-thumbu][:-thumbu]
    Πολυ καλη κατασταση κ μαλιστα χωρις τις δυο βασικες ασρσεις κ σκουοτ....
    Ευχομαι κ εγω καλη αναρρωση φιλε μου κ του χρονου τριπλασιος!
    </blockquote id=quote>

    1) Καποιος που δεν κανει squat και αρσεις (και να φανταστω οτι παγκο δεν εχει πολλα κιλα) πως εχει "ριξει πολυ δουλεια"? Οποιος κανει ΣΟΒΑΡΑ βασικες ασκησεις ξερει οτι αυτες ειναι που σε βελτιωνουν, σου δινουν μαζα και σε βοηθανε να ανεβεις. Επισης ειναι οι βασικοτερες (αν οχι οι μονες ασκησεις) που κρατανε το ορμονικο σου ψηλα σε περιοδους διαιτας. Το οτι εσυ βλεπεις "το γιωργακι" κομματια δεν σημαινει οτι εχει ριξει και πολυ δουλεια (μπορει και να εχει, λεω εγω τωρα ...) Ξερω τυπα στο gym που σκαει 2-3 μηνες πριν το καλοκαιρι θολος αντε γεια, μπουκωνεται στο winstrol και με εντελως παιδικα κιλα γινεται βιδες. Διατροφη κανει, αρκετα αυστηρη αλλα απο προπονηση αστο ... κοροιδευει που λεμε! Και για να γινει τριπλασιος μονο με βασικες ΕΑΝ ειναι φυσικος.

    2)Εαν καποιος ποσταρει Pics δεν παει να ειναι και ο Ronnie Coleman, ποιο το νοημα εαν δεν παραθεσει και ενα προπονητικο προγραμμα, ενα παραδειγμα του πλανου διατροφης που ακολουθει και μερικες ποζες ωστε να δουμε που υστερει και που οχι ωστε να βοηθησουμε? Bodybuiling forum ειμαστε οχι πασαρελα ... τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω

    3)Εγω παιζω και playstation και παω και gym! :D

  11. #161
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    Κοιτα το παιδι φαινεται οτι εχει ριξει ΠΟΛΥ δουλεια κ εκει που οι αλλοι πηγαιναν για Playstation,το παιδι πηγαινε για προπονηση!Μπραβο του!!ΠΟΛΥ καλος!!!![:-thumbu][:-thumbu]
    Πολυ καλη κατασταση κ μαλιστα χωρις τις δυο βασικες ασρσεις κ σκουοτ....
    Ευχομαι κ εγω καλη αναρρωση φιλε μου κ του χρονου τριπλασιος!
    </blockquote id=quote>

    1) Καποιος που δεν κανει squat και αρσεις (και να φανταστω οτι παγκο δεν εχει πολλα κιλα) πως εχει "ριξει πολυ δουλεια"? Οποιος κανει ΣΟΒΑΡΑ βασικες ασκησεις ξερει οτι αυτες ειναι που σε βελτιωνουν, σου δινουν μαζα και σε βοηθανε να ανεβεις. Επισης ειναι οι βασικοτερες (αν οχι οι μονες ασκησεις) που κρατανε το ορμονικο σου ψηλα σε περιοδους διαιτας. Το οτι εσυ βλεπεις "το γιωργακι" κομματια δεν σημαινει οτι εχει ριξει και πολυ δουλεια (μπορει και να εχει, λεω εγω τωρα ...) Ξερω τυπα στο gym που σκαει 2-3 μηνες πριν το καλοκαιρι θολος αντε γεια, μπουκωνεται στο winstrol και με εντελως παιδικα κιλα γινεται βιδες. Διατροφη κανει, αρκετα αυστηρη αλλα απο προπονηση αστο ... κοροιδευει που λεμε! Και για να γινει τριπλασιος μονο με βασικες ΕΑΝ ειναι φυσικος.

    2)Εαν καποιος ποσταρει Pics δεν παει να ειναι και ο Ronnie Coleman, ποιο το νοημα εαν δεν παραθεσει και ενα προπονητικο προγραμμα, ενα παραδειγμα του πλανου διατροφης που ακολουθει και μερικες ποζες ωστε να δουμε που υστερει και που οχι ωστε να βοηθησουμε? Bodybuiling forum ειμαστε οχι πασαρελα ... τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω

    3)Εγω παιζω και playstation και παω και gym! :D

    4)
    </blockquote id=quote>

    Φίλε μου....ξέφυγες. Από εκεί και πέρα τα post σου φτάνουν να θεωρούνται ¨κακίες¨ (γνώμη μου αυτό).
    Η φωτό είναι φωτό bodybuilding, φαίνεται ο κορμός...δεν ξέρω που κολλάς και το θεωρείς πασαρέλα.
    Ας φύγουμε από το θέμα του φυσικού η μη (σε αυτά συμφωνώ μαζί σου, ότι μερικές φορές καταντάει κοροϊδία που όλοι είναι γεννετικά προικισμένα μεγαθυρία) και ας σχολιάσουμε απλά το σώμα.
    Δεν ξέρω πόσα παίζει πάγκο, δεν ξέρω πόσα σηκώνει αλλά δεν κάνουμε powerlifting.... bodybuilding υποτίθεται ότι κάνουμε.
    Πολύ ωραίος κορμός το παιδί, κατακομμένος, καλά κοιλιακά αλλά δεν μπορώ να κρίνω μέγεθος χεριών λόγω της φωτογραφίας.
    Καλή του συνέχεια και μακάρι να γίνει τριπλάσιος...όπως εκείνος κρίνει ότι μπορεί να το καταφέρει (και το οποίο αν καταφέρει διατηρώντας τα ίδια επίπεδα σωματικού λίπους να μην μας πεί ότι το έκανε φυσικά γιατί και το δούλεμα έχει τα όρια του)...

  12. #162
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    Εχεις δικιο JasonBlack, ξεφευγω και εγω οταν ξεφευγουν και οι αλλοι και παιζουν με την νοημοσυνη μου. Ειμαι σχεδον 30 χρονων και ασχολουμαι κοντα μια δεκαετια ΣΟΒΑΡΑ με τα βαρη. Οταν εσυ βλεπεις μια photo κατακομμενου ανθρωπου δεν θελεις να μαθεις λεπτομερειες οπως κιλα σε βασικες, διατροφες, κλπ? Μια φωτο μονης της χωρις τιποτα αλλο αυτο εννοω πασαρελα. Ανοιγω και ενα περιοδικο στο κατω-κατω και βλεπω ενα σωρο τετοια κορμια.

    Μπραβο στο παλλικαρι δεν λεω οτι και να εχει κανει, γιατι και φαρμακο να παρεις παλι πρεπει να κανεις μια βασικη διατροφη. Αλλα περαν απο καποιες pics δεν θα θελαμε ολοι να μαθουμε καποιες παραπανω πληροφοριες πως το καταφερε αυτο? Καποιες παλιες Pics ισως να συγκρινουμε?

    Τοσο παραξενα δηλαδη φαινονται σε μερικους αυτα που λεω? ...

  13. #163

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Gymgirl_

    Λοιπόν νομίζω ότι σ αυτή τη φώτο το γιωργάκι φαίνεται καλύτερα...daytime dreamer ο γιώργος λόγω ενός προβλήματος υγείας δεν παίζει καθίσματα και άρσεις και δεν μου είπε πόσα παίζει πάγκο θα μείνεις με την απορεία...ελπίζω το μωράκι μου του χρόνου να είναι τελείως καλά και να γίνει διπλάσιος όπως θέλει άλλωστε...

    Attached Image:


    </blockquote id=quote>

    γεια σου gymgirl,κατ΄αρχήν μας έχεις αναστατώσει ένα φόρουμ ολόκληρο μια με τις φωτό σου στο μπάνιο και την άλλη με τους
    κομματιασμένους φίλους σου !!(έλεος,δεν θα αγιάσουμε ποτε!!!) :)
    α) Στα πολύ σοβαρά τώρα,κατ΄αρχήν αυτό που βλέπω εγώ είναι ένα σώμα που εγώ που δεν είμαι υπέρ του τρελλού όγκου(για το δικο μου σώμα πάντα μιλάω-σε άλλους τον θαυμάζω τον όγκο) θα σκότωνα τους μισούς από το φόρουμ για να το έχω !!(γυμνάζομαι 10 χρόνια,
    υπάρχουν φωτό μου στο τόπικ με τις φωτογραφίες,νορμάλ είμαι).Μπράβο στα παιδιά,απλά ίσως προκάλεσες φίλη μου με το
    natural που ανέφερες γιατί κάποιοι θα το σκεφτούν έτσι και αλλιώς ότι μπορεί να μην είναι ,εάν το τονίσεις κιόλας,χαίρετε.
    Το θεωρώ υποκριτικό απο όλους μας την στιγμή που (τυχαία ποσοστά αυτα που θα αναφέρω)το 25 % παίρνει φάρμακο,το άλλο 25 % ψάχνεται στο να πάρει ή να μην πάρει,το τρίτο 25 % θέλει αλλά φοβάται και το υπόλοιπο απλά δεν παιρνει-δεν γουστάρει κτλ.
    Δηλαδή έαν δεν ήταν bodybuilding forum τι θα έπρεπε να τους λέγαμε,να τους σταυρώναμε;Πάντως γενικά θεωρώ άστοχο μεταξύ μας να αναφέρεται το νατουραλ ή μη.Παιδιά έλεος,ας κανουν τα παιδιά ότι θέλουν αρκεί να είναι συνειδητοποιημένα και αυτό που λέω και εγώ όποιος το κάνει τουλάχιστον να μην βασίζεται σε ψευτογιατρούς-ψευτοπροπονητές.Τώρα αν κάποιος δεν είναι νάτουραλ και θέλει να το παίξει ότι είναι,χαλάλι του,απλά κάθε φορά θα πρέπει να δικαιολογεί όταν δεν θα είναι σε "φόρμα",μιας και δεν μπορείς να είσαι συνέχεια σε κύκλο!!(καμία αιχμή για τα παιδία και πάλι,απλά επειδή έχει ειπωθεί πολύ το θέμα νατουραλ και μη)
    β)Μόνη σου αδίκησες το πολύ καλό τόπικ σου γιατί ήταν ειδικά αφιερωμένο σε σένα και βάζοντας τις φωτό των φίλων σου
    ξεφύγαμε από σένα και 4 σελίδες αφιερωθήκαν στα παιδιά. Θα πρότεινα να άνοιγε άλλο τόπικ με θέμα φωτογραφίες φίλων σου,
    απλά για να επανέρθει η τάξη.
    Ότι αναφάρω το λέω με πολλή συμπάθεια,μακάρι να δούμε και τους φίλους σου γραμμένους στο φόρουμ !!!

  14. #164

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    Κοιτα το παιδι φαινεται οτι εχει ριξει ΠΟΛΥ δουλεια κ εκει που οι αλλοι πηγαιναν για Playstation,το παιδι πηγαινε για προπονηση!Μπραβο του!!ΠΟΛΥ καλος!!!![:-thumbu][:-thumbu]
    Πολυ καλη κατασταση κ μαλιστα χωρις τις δυο βασικες ασρσεις κ σκουοτ....
    Ευχομαι κ εγω καλη αναρρωση φιλε μου κ του χρονου τριπλασιος!
    </blockquote id=quote>

    1) Καποιος που δεν κανει squat και αρσεις (και να φανταστω οτι παγκο δεν εχει πολλα κιλα) πως εχει "ριξει πολυ δουλεια"? Οποιος κανει ΣΟΒΑΡΑ βασικες ασκησεις ξερει οτι αυτες ειναι που σε βελτιωνουν, σου δινουν μαζα και σε βοηθανε να ανεβεις. Επισης ειναι οι βασικοτερες (αν οχι οι μονες ασκησεις) που κρατανε το ορμονικο σου ψηλα σε περιοδους διαιτας. Το οτι εσυ βλεπεις "το γιωργακι" κομματια δεν σημαινει οτι εχει ριξει και πολυ δουλεια (μπορει και να εχει, λεω εγω τωρα ...) Ξερω τυπα στο gym που σκαει 2-3 μηνες πριν το καλοκαιρι θολος αντε γεια, μπουκωνεται στο winstrol και με εντελως παιδικα κιλα γινεται βιδες. Διατροφη κανει, αρκετα αυστηρη αλλα απο προπονηση αστο ... κοροιδευει που λεμε! Και για να γινει τριπλασιος μονο με βασικες ΕΑΝ ειναι φυσικος.

    2)Εαν καποιος ποσταρει Pics δεν παει να ειναι και ο Ronnie Coleman, ποιο το νοημα εαν δεν παραθεσει και ενα προπονητικο προγραμμα, ενα παραδειγμα του πλανου διατροφης που ακολουθει και μερικες ποζες ωστε να δουμε που υστερει και που οχι ωστε να βοηθησουμε? Bodybuiling forum ειμαστε οχι πασαρελα ... τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω

    3)Εγω παιζω και playstation και παω και gym! :D
    </blockquote id=quote>



    Δηλαδη ρε φιλε εισαι τοσο πολυ κολλημενος με αυτο το πραμα εαν πηρε ή οχι φαρμακο το παιδι?Δηλαδη ειναι τοσο σημαντικο για τη ζωη σου,θα την επηρεασει ΤΟΣΟ πολυ την προσωπικη σου ζωη κ εξελιξη που οχι μονο ρωτας αλλα θες να μαθεις κ λεπτομερειες?Τοτε μην στεναχωριεσαι υπαρχουν αλλα προβληματα που πρεπει να λυσουμε πρωτα κ οχι εαν παιρνει καποιος ΑΑΣ ή οχι.Προσβαλει την νοημοσυνη σου ποιος κ γιατι?
    Ο καθε ενας μπορει κ εχει το ελευθερο να δηλωνει οτι επιθυμει!Εσυ δηλαδη εισαι ο αποτιμητης των παντων?Ουαου φιλε!!Φανταστικος!
    Τελος εαν προσεξες(μαλλον βιαστηκες πολυ να απαντησεις κ ουτε καν διαβασες τι κ πως το εγραψα)στο ποστ μου εχω χρησιμοποιησει κ τα αποσιωπητικα καταλληλα κ δεν τα πεταξα απλως μεσα......(αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα ετσι?)

  15. #165
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    125

    Default

    δεν είπα ποτέ ότι είναι natural φυσικά..απλώς είπα ότι δεν σας ενδιαφέρει τι έχει βάλει..προσπαθώ να τον πείσω να ανεβάσει τπτ εδώ και να ασχοληθεί λιγάκι αλλά βαριέται μου λέει..έχει γραφτεί πάντως στο forum κάτι είναι και αυτό...!!!!ο θωδωρής πάλι δεν ασχολείται καθόλου με το internet[:-piggy]....

  16. #166
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    16-11-06
    Location
    .
    Posts
    44

    Default

    κοπελα μου δεν θελω να σε σταναχωρησω αλλα πολλυ winstrol ρε παιδακι μου. πες του να προσεχει ομως. αμα δεν ξερεις τι συμενει αυτο που σου εγραψα ρωτησε τον θα σου πει.

  17. #167
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    125

    Default

    hahahhahahahhaha έλα παππού να σου δείξω τα αμπελοχώραφα μας...καλό καλό αστειάκι hawk!!![:-thumbu]

  18. #168
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    Επειδη εγινα ΠΑΛΙ ο κακος της υποθεσης (1-2 σελιδες πισω "εκραζα" και καλα τον Νικο(Sersemis) και καποια αλλα παιδια - τωρα υποτιθεται την gymgirl και τους φιλους της, οκ πασο) δεν θα πω τιποτα αλλο πανω στο θεμα προφανως διοτι μερικοι εδω μεσα ισως θελετε να κερδισετε την συμπαθεια καποιων ή δεν ξερετε να κανετε διαλογο.

    Φιλε ακαλουπωτε ... δεν ειναι τοσο σημαντικο για την ζωη μου. Ειμαι στην δουλεια, κανω ενα διαλειμμα και βλεπω το forum, τρωω κατι αηδιες νεροβραστες και ποσταρω την γνωμη μου σε ενα thread ... μην τρελαινεσαι. Ξαναδιαβασε το (2) που εχεις κανει quote απο εμενα γιατι βαριεμαι να ξαναγραφω κατεβατο. Διαβασε και ολα τα αλλα threads εδω μεσα με τις photo να δεις οτι αυτοι που θελουν να βοηθησουν/δειχνουν καποιο ενδιαφερον τα ρωτανε αυτα που ρωτησα. Δεν ειπα οτι ειμαι κανενας αποτιμητης και μην παραφραζεις τα λεγομενα μου ... ειναι πολυ σαφης τα πραγματα που ρωταω ή που λεω.

    Χωρις κανενα ιχνος ειρωνιας ή κακιας

    Λουκας

  19. #169

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Να ρωτήσω κάτι ρε συ Gymgirl_ ?
    Τις φωτογραφίες των φίλων σου τις βάζεις με τη σύμφωνη συγκατάθεση τους; Φαντάζομαι ναι.
    Γιατί είσαι προκλητική στις λεζάντες σου όμως;
    Γιατί δε δέχεσαι κριτική στις φώτο των φίλων σου;

  20. #170
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Gymgirl_

    hahahhahahahhaha έλα παππού να σου δείξω τα αμπελοχώραφα μας...καλό καλό αστειάκι hawk!!![:-thumbu]
    </blockquote id=quote>

    AXAXAXAXAXAXAXA...[:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

    Πραγματικά γέλασα άσχημα...[:-tong2][:-tong2]:D
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  21. #171
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Έχει ένα δίκιο ο ΙΚΑΜΑΚ.

    Στο τέλος τέλος, μπορείς να διαγράψει τις φωτογραφίες των φίλων σου και να κρατήσεις μόνο τις δικές σου.

    Έχει καταντήσει φαρσοκωμωδία το τόπικ!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  22. #172
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Τόσες σελίδες διάβασα και δεν έβγαλα άκρη..

    Θα συμφωνήσω με τον Πέτρο και τον Σταύρο..
    Επίσης δεν καταλαβαίνω την λογική "ανεβάζω φωτό φίλων μου".
    Αυτά τα λέω εκ πείρας, γιατί συνήθως έτσι πάει η ιστορία.
    Μαδάμε μαργαρίτες -πήρε δεν πήρε φάρμακο-, και στην τελική ποιο είναι το ζουμί;

  23. #173

    Default

    Τετοια τοπικ πολλα στο φορουμ, μη-κλειδωμενο ομως κανενα! (Θα προτοτυπησουμε εδω)

    Τα ιδια και τα ιδια καθε φορα, δυστυχως. Σχετικα εαν καποιος εχει παρει κατι, WHO CARES, οπως λενε και στο χωριο μου. Εβαλε δεν εβαλε καποιος φαρμακο, δε με αφορα! Δικο του ειναι το σωμα, δικη του η συνειδηση, θελει να πει ψεματα, ας πει! Θελει να ειναι ειλικρηνης, ακομα καλυτερα. Ματια εχουμε και λογικη και κρινουμε.

    Μπορουμε να σχολιαζουμε και να ανταλλασουμε αποψεις για το θεμα μεχρι τη 2α παρουσια και ακομα δε θα βγαλουμε ακρη. Σε τελικη αναλυση, σε τετοια τοπικ, συμμετεχουν ατομα τα οποια πολυ δυσκολα αλλαζουν αποψεις. Αυτο ειναι σεβαστο, ασχετως απο το τη γνωμη που εχει ο καθενας.

    Μακαρι οι νεοι που διαβαζουν το τοπικ να παρουν παραδειγμα και να καταλαβουν οτι ενα τετοιο σωμα ειναι απολυτως εφικτο χωρις καμια υποβοηθηση.
    Μεγάλες Εκπτώσεις Συμπληρωμάτων Διατροφής <==== Πατήστε Εδώ!

    --------------------------------------------------
    - M.Sc.
    - ISSA BODYBUILDING Specialist
    - NSCA Certified Personal Trainer
    - NASM Certified Nutrition Coach


    "Να θυμάστε ότι αυτό που κάνετε είναι κάτι που ελάχιστοι άνθρωποι στον κόσμο έχουν τη δύναμη της θέλησης ή την αποφασιστικότητα να πραγματοποιήσουν. Χρειάζεται κάτι πολύ περισσότερο από τη σωματική μας δύναμη για να χτίσουμε και να σμιλέψουμε το σώμα μας. Χρειάζεται και μια τεράστια ποσότητα πνευματικής δύναμης, και αυτό είναι που οι υπόλοιποι άνθρωποι πραγματικά ζηλεύουν. Πάρτε το ως κοπλιμέντο, διότι ξεχωρίζετε μέσα σε ένα πλήθος ατόμων που μόνο ξέρουν να είναι ακόλουθοι."

    "Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

    "You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

  24. #174
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    125

    Default

    συγνώμη δεν κατάλαβα kardoula ποιο είναι το πρόβλημα που ανέβασα τις φώτος των φίλων μου εδώ???και τελοςπαντων γτ μου την λετε ολοι εδω μεσα...μου απαγορευσε κανεις να ανεβασω φοτος????αμα δεν σας αρεσω σαυτα που λεω και κανω να με σβησετε απο το forum...δεν θεωρω οτι εχω κανει καποιο λαθος,εσεις εχετε το προβλημα και δεν τα βρισκετε μεταξυ σας οσον αφορα το θεμα αν περνει κανεις αασ η οχι(καθως υποθηκε οτι εχει γινει θεμα και σε παλαιοτερα topics)..απλα ανεβασα τις φοτος για να δω αν σας αρεσουνε και σας τα σωματα τους οχι να τους προσβαλετε και οχι για να γινει ολος αυτος ο καυγας δεν ηταν στις προθεσεις μου αλλα οχι και να μου την λετε συνεχεια αντε τωρα..

  25. #175

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    Επειδη εγινα ΠΑΛΙ ο κακος της υποθεσης (1-2 σελιδες πισω "εκραζα" και καλα τον Νικο(Sersemis) και καποια αλλα παιδια - τωρα υποτιθεται την gymgirl και τους φιλους της, οκ πασο) δεν θα πω τιποτα αλλο πανω στο θεμα προφανως διοτι μερικοι εδω μεσα ισως θελετε να κερδισετε την συμπαθεια καποιων ή δεν ξερετε να κανετε διαλογο.

    Φιλε ακαλουπωτε ... δεν ειναι τοσο σημαντικο για την ζωη μου. Ειμαι στην δουλεια, κανω ενα διαλειμμα και βλεπω το forum, τρωω κατι αηδιες νεροβραστες και ποσταρω την γνωμη μου σε ενα thread ... μην τρελαινεσαι. Ξαναδιαβασε το (2) που εχεις κανει quote απο εμενα γιατι βαριεμαι να ξαναγραφω κατεβατο. Διαβασε και ολα τα αλλα threads εδω μεσα με τις photo να δεις οτι αυτοι που θελουν να βοηθησουν/δειχνουν καποιο ενδιαφερον τα ρωτανε αυτα που ρωτησα. Δεν ειπα οτι ειμαι κανενας αποτιμητης και μην παραφραζεις τα λεγομενα μου ... ειναι πολυ σαφης τα πραγματα που ρωταω ή που λεω.

    Χωρις κανενα ιχνος ειρωνιας ή κακιας

    Λουκας

    </blockquote id=quote>


    Ok φιλε Λουκα,καμια παρεξηγηση συγνωμη κιολας για το προηγουμενο υφος μου![:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]
    Παναγιωτης

  26. #176
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Gymgirl, χαλάρωσε και μην αρπάζεσαι..
    Κανείς δεν απαγόρευσε να ανεβάζουμε φωτό φίλων ούτε σου πε κανεις να φύγεις απ το φόρουμ.. Αυτό που λέω είναι πως από την εμπειρία μου τόσα χρόνια εδώ κάθε φορά γίνεται το ίδιο πανυγήρι.
    Όπως είπε και ο MuscleMar, πάντα θα υπάρχουν άτομα που εμμένουν στις απόψεις τους.
    Όπως επίσης ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει τις απόψεις του.
    Μια χαρά σώματα έχουν οι φίλοι σου και μπράβο τους για τον ιδρώτα που εχουν ρίξει για να τα καταφέρουν και μακάρι να μπορούσαν να μπουν στο φόρουμ για να ανταλλάξουμε απόψεις.

  27. #177

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Όταν ανεβαίνει μια φώτο στο forum στα καλά του καθουμένου από κάποιον που δεν έχουμε ξαναδεί, δεν γνωρίζουμε τίποτα γι'αυτόν, κτλ κτλ, λογικό είναι να θέλουμε να μάθουμε και το πώς έγινε έτσι. Για να θέλουμε να μάθουμε, σημαίνει ότι μας κίνησε το ενδιαφέρον, ότι είδαμε κάτι πάνω του που θαυμάσαμε, και θα θέλαμε και εμείς να μάθουμε πώς έγινε, με σκοπό να μπορέσουμε να το εφαρμόσουμε επάνω μας.

    Ούτε εμένα μου αρέσει η συζήτηση να εστιάζεται κάθε φορά στο αν πήρε ή δεν πήρε, το λάθος όμως που κατά τη γνώμη μου γίνεται είναι ότι πολλές φορές ανεβαίνουν "ξερές" φώτος χωρίς καμία άλλη πληροφορία, ούτε για προπόνηση, ούτε για διατροφή. Συμφωνούμε όλοι ότι ακόμα και με ΑΑΣ, αν δεν υπάρχει προπόνηση και διατροφή από πίσω δεν γίνεται τίποτα, όμως ούτε για αυτά μαθαίνουμε ορισμένες φορές και δεν καταλαβαίνω το γιατί.

    Με το Νίκο τον sersemi ξέραμε από πριν τι έχει κάνει από πλευράς προπόνησης και διατροφής (τα έχει ποστάρει), μετά το παιδί μπήκε σε περίοδο προετοιμασίας, εκεί το θεωρώ λογικό να θέλει για διάφορους λόγους να κρατήσει για τον εαυτό του ορισμένα πράγματα, είτε προπονητικά, είτε διατροφικά, είτε οτιδήποτε άλλο. Ο Νίκος ξέρουμε πώς ήταν και τι δουλειά είχε ρίξει πριν την προετοιμασία του και κανείς δεν μπορεί να του το αμφισβητίσει.

    Για τα παλικάρια που βλέπουμε εδώ δεν γνωρίζουμε τίποτα, και όταν στα καλά του καθουμένου μας εμφανίζεται μια φώτο από το πουθενά με έναν τύπο σε αγωνιστική κατάσταση, είναι εύλογο να θέλουμε να μάθουμε διάφορα πράγματα για το τι κάνει από πλευράς προπόνησης, διατροφής, αλλά και φαρμάκων. Επειδή το τελευταίο θέμα είναι ευαίσθητο, καταλαβαίνω να μην θέλει κάποιος να πει, αλλά για τα δύο πρώτα, απλά από ενδιαφέρον θα ήταν χρήσιμο για όλους να μαθαίναμε δύο πράγματα από τα προγράμματα και το γενικό background των παιδιών.

  28. #178
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-07-08
    Location
    mytilini, building, Greece.
    Posts
    1,144

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Όταν ανεβαίνει μια φώτο στο forum στα καλά του καθουμένου από κάποιον που δεν έχουμε ξαναδεί, δεν γνωρίζουμε τίποτα γι'αυτόν, κτλ κτλ, λογικό είναι να θέλουμε να μάθουμε και το πώς έγινε έτσι. Για να θέλουμε να μάθουμε, σημαίνει ότι μας κίνησε το ενδιαφέρον, ότι είδαμε κάτι πάνω του που θαυμάσαμε, και θα θέλαμε και εμείς να μάθουμε πώς έγινε, με σκοπό να μπορέσουμε να το εφαρμόσουμε επάνω μας.

    Ούτε εμένα μου αρέσει η συζήτηση να εστιάζεται κάθε φορά στο αν πήρε ή δεν πήρε, το λάθος όμως που κατά τη γνώμη μου γίνεται είναι ότι πολλές φορές ανεβαίνουν "ξερές" φώτος χωρίς καμία άλλη πληροφορία, ούτε για προπόνηση, ούτε για διατροφή. Συμφωνούμε όλοι ότι ακόμα και με ΑΑΣ, αν δεν υπάρχει προπόνηση και διατροφή από πίσω δεν γίνεται τίποτα, όμως ούτε για αυτά μαθαίνουμε ορισμένες φορές και δεν καταλαβαίνω το γιατί.

    Με το Νίκο τον sersemi ξέραμε από πριν τι έχει κάνει από πλευράς προπόνησης και διατροφής (τα έχει ποστάρει), μετά το παιδί μπήκε σε περίοδο προετοιμασίας, εκεί το θεωρώ λογικό να θέλει για διάφορους λόγους να κρατήσει για τον εαυτό του ορισμένα πράγματα, είτε προπονητικά, είτε διατροφικά, είτε οτιδήποτε άλλο. Ο Νίκος ξέρουμε πώς ήταν και τι δουλειά είχε ρίξει πριν την προετοιμασία του και κανείς δεν μπορεί να του το αμφισβητίσει.

    Για τα παλικάρια που βλέπουμε εδώ δεν γνωρίζουμε τίποτα, και όταν στα καλά του καθουμένου μας εμφανίζεται μια φώτο από το πουθενά με έναν τύπο σε αγωνιστική κατάσταση, είναι εύλογο να θέλουμε να μάθουμε διάφορα πράγματα για το τι κάνει από πλευράς προπόνησης, διατροφής, αλλά και φαρμάκων. Επειδή το τελευταίο θέμα είναι ευαίσθητο, καταλαβαίνω να μην θέλει κάποιος να πει, αλλά για τα δύο πρώτα, απλά από ενδιαφέρον θα ήταν χρήσιμο για όλους να μαθαίναμε δύο πράγματα από τα προγράμματα και το γενικό background των παιδιών.


    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu]καπως ετσι εχουν τα πραγματα.....
    ()

  29. #179
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    Για σιγα ρε παιδια...............παρακολουθω ολοκληρο το τοπικ απο την αρχη....................και εγω καταλβα οτι οσα δν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..............ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΡΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!ετσω και αν αυτα τα σωματα γιναν πινοντας μπυρες,καπνιζοντας ,τρωγοντας σαβουρα κτλ......ειτε κανοντας σοβαρη προπονηση ,διατροφη......φαρμακοθηκαν η οχι........το αποτελεσμα μετραει!!!!!!!!!!!!!!!!Αυτο ειναι που στην τελικη εχει σημασια!!!!!!!Εγω απλα θελω να συγχαρω τα παιδια για την κατασταση τους ανεξερετος τι εχει μεσολαβισει για να γινει αυτο!!!!!!!!!!!Ειτε σαχλαμαριζαν στο γυμ κανοντας 20 κιλα παγκο ειτε εκαναν εμετο απο την μεγαλη ενταση δν εχει σημασια!!!!!!!!!!Εγω βλαιπω 2 προτυπα σωματος!!!!!!!!!!!!!Αυτο εχει σημασια!!!!!!!!!εκαναν δν εκαναν βασικες ακησεις κτλ....δν εχει καμια σημασια!!!!!!!!Παντως εγω διακρηνω μεγαλη ζηλια οταν κατι ειναι καλητερο απο μας..................

  30. #180
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Για τα παλικάρια που βλέπουμε εδώ δεν γνωρίζουμε τίποτα, και όταν στα καλά του καθουμένου μας εμφανίζεται μια φώτο από το πουθενά με έναν τύπο σε αγωνιστική κατάσταση, είναι εύλογο να θέλουμε να μάθουμε διάφορα πράγματα για το τι κάνει από πλευράς προπόνησης, διατροφής, αλλά και φαρμάκων. Επειδή το τελευταίο θέμα είναι ευαίσθητο, καταλαβαίνω να μην θέλει κάποιος να πει, αλλά για τα δύο πρώτα, απλά από ενδιαφέρον θα ήταν χρήσιμο για όλους να μαθαίναμε δύο πράγματα από τα προγράμματα και το γενικό background των παιδιών.
    </blockquote id=quote>

    Aυτό είναι υπεραρκετό πιστεύω... Καλύτερα να μη συνεχιστεί άλλο η ίδια κουβέντα προς αυτή την κατεύθυνση.
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!



 
Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •