Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-10-07
    Location
    veria.
    Posts
    13

    Default λιποδυαλιτες - κρεατινη

    γεια χαρα,
    οταν εισαι σε κυκλο κρεατινης μπορεις να συνδιασεις και λιποδυαλιτες?
    εαν ναι με ποιον τροπο απο την στιγμη που και τα δυο τα παιρνεις πριν την προπονηση ?

  2. #2
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-10-07
    Location
    veria.
    Posts
    13

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:προσωπικά δεν καταλαβαίνω γτ να πάρεις κρεατίνη που σου κρατάει νερά και δουλεύει καλύτερα με πολλούς υδατ, άρα είναι για περίοδο όγκου, με λιποδιαλύτες!</blockquote id=quote>

    θα στσθω εδω εχεις δικιο...ευχαριστω

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-08-07
    Location
    .
    Posts
    197

    Default

    η κρεατίνη και η καφείνη καλό είναιθ να παίρνονται με διαφορά τουλάχιστον 30 λεπτών.

    προσωπικά δεν καταλαβαίνω γτ να πάρεις κρεατίνη που σου κρατάει νερά και δουλεύει καλύτερα με πολλούς υδατ, άρα είναι για περίοδο όγκου, με λιποδιαλύτες!

    αλλά για να απαντήσω στην ερώτηση σου, εγώ θα έπαιρνα με το που ξυπνάω τον λιποδιαλύτη μου, μετα από μισή ώρα πρωίνο και την 1η δόση κρεατίνης, το απόγευμα 1 ώρα πριν το gym το Preworkout, και 30 λεπτά πριν το gym τον λιποδιαλύτη, και την επόμενη δόση κρεατίνης μετά την προπόνηση...

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by nEEd4wEEd

    η κρεατίνη και η καφείνη καλό είναιθ να παίρνονται με διαφορά τουλάχιστον 30 λεπτών.

    προσωπικά δεν καταλαβαίνω γτ να πάρεις κρεατίνη που σου κρατάει νερά και δουλεύει καλύτερα με πολλούς υδατ, άρα είναι για περίοδο όγκου, με λιποδιαλύτες!

    αλλά για να απαντήσω στην ερώτηση σου, εγώ θα έπαιρνα με το που ξυπνάω τον λιποδιαλύτη μου, μετα από μισή ώρα πρωίνο και την 1η δόση κρεατίνης, το απόγευμα 1 ώρα πριν το gym το Preworkout, και 30 λεπτά πριν το gym τον λιποδιαλύτη, και την επόμενη δόση κρεατίνης μετά την προπόνηση...
    </blockquote id=quote>πολλοι το κανουν για να ριξουν το λιπος τους σε περιοδο που βαζουν μυικο ογκο.. η αλλιως για να εχουν οσο πιο στεγνα αποτελεσματα μπορουν, πολλοι βαζουν κιλα αλλα ειναι περισσοτερο λιπος παρα μυς περισσοτερο απο τι διατροφη αλλα τεσπα


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •