Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 151 to 171 of 171
  1. #151
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Χτες ειδα τα predjuging και παρατηρησα οτι ουτε ο Dexter ηταν καλυτερος απο περυσι ουτε ο Cutler χειροτερος
    αλλα παρολα αυτα περυσι ο ενας βγηκε πρωτος και ο αλλος τριτος τελικα οι κριτες κρινουν αναλογως με τα κεφια τους
    θα ηθελα να σχολιασω τους 10 πρωτους
    DEXTER JACKSON: Ο κλασικος Dexter που ξερουμε με το τελειο σχημα και τα φοβερα κοψηματα επιτελους οι κριτες ψηφισαν
    την αισθητικη και την συμμετρια αν συνεχισουν να εχουν αυτην την νοοτροπια το bodybuilding θ αλλαξει οψη

    JAY CUTLER: Ηταν ο πιο ογκωδης του αγωνα δεν υστερουσε σε κανενα σημειο κατι που παρατηρησα ειναι πλατη του οπου
    ειναι και το μεγαλυτερο οπλο του δεν ηταν οπως τις αλλες φορες εχανε ισως και εκει να εχασε το παιχνιδι

    PHILL HEATH: Ισως ο επομενος Mr Olympia αυτος μαζι με τον Martinez απο εδω και περα θα δινουν δινατες μαχες
    για την κατακτηση του τιτλου αυτος και ο Dexter ηταν οι πιο γραμμωμενοι του αγωνα

    DENNIS WOLF: Πολυ πιο βελτιωμενος απο περυσι και εχει να δειξει πολλα ακομα αυτην την στιγμη ειναι ο καλυτερος
    εκπροσωπος τις γερμανικης σχολης και απο εδω και περα θα πρωταγωνιστη στον διαγωνισμο

    TONNEY FREEMAN: Μετα απο πολυ καιρο τον ξαναβλεπουμε να πιανει καλη φυσικη κατασταση οταν ο Freeman πιανει φορμα
    πραγματικα δεν παιζεται

    MELVIN ANTHONY: Τα τελευταια χρονια εχει καθιερωθει σε αυτην την θεση ειναι η πιο ευχαριστη παρουσια του αγωνα
    και παντα διασκεδαζει το κοινο με το ποζαρισμα του

    SILVIO SAMUEL: Απεδειξε οτι δεν ηταν τυχαιο που με την πρωτη του συμμετοχη κατεκτισε την 7η θεση αφου το επανελαβε
    και φετος δεν θα ελεγα οτι ειναι πιο βελτιωμενος αλλα ομως το μεγαλυτερο αλμα προοδου το εκανε περυσι μολις πριν
    λιγα χρονια θυμαμαι να δινει μαχες με τον δικο μας Μιχαλη Κεφαλιανο και το τωρα ειναι σταθερα μεσα στην 10δα
    του Olympia αυτος οπως και ο Wolf πιστευω θα πρωταγωνιστουν στον διαγωνισμο

    DENNIS JAMES: Δεν ηταν ο παλιος καλος Dennis James που ξερουμε εγω θα τον εβαζα σε χαμηλοτερη θεση προτιμουσα
    να δω αλλον σε αυτην την θεση

    MOE ELMOUSSAWI: Αλλο ενα νεο πρωσοπο στο Mr Olympia ακομα βεβαια δεν ειναι ετοιμος για κατι καλυτερο σε αυτον τον
    διαγωνισμο αλλα δεν ξερουμε στο μελλον τι μπορει να δειξει παντως ειναι μεγαλη επιτυχια που καταφερε να μπει μεσα
    στην 10δα

    GUSTAVO BADELL: Τα τελευταια χρονια μας απογοητευει τελικα δεν ειναι τυχαιο το nick name του the challenger αφου
    μονο οταν υπηρχε ο γυρος της προκλησης μπορουσε να επιβιωσει

  2. #152
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-08-06
    Location
    .
    Posts
    86

    Default

    παιδια συγνωμη κιολας αλλα με τον διαγωνισμο τι εγινε?

  3. #153
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    21-03-05
    Location
    ΣΦΑΚΙΑ, Greece.
    Posts
    4,689

    Default

    Ανεβλήθη λόγω κακοκαιρίας...
    "Να πεθαίνεις κάθε μέρα. Να γεννιέσαι κάθε μέρα. Ν' αρνιέσαι ο,τι έχεις κάθε μέρα. Η ανώτατη αρετή δεν είναι να 'σαι ελεύθερος παρά να μάχεσαι για την ελευθερία"

  4. #154

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Γιάννη VR2 ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σου, εσύ βλέπεις και πράγματα που οι περισσότεροι από εμάς δεν ξέρουμε να τα δούμε...!

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by pikolo

    παιδια συγνωμη κιολας αλλα με τον διαγωνισμο τι εγινε?
    </blockquote id=quote>

    Γίνεται καταμέτρηση των ψήφων :D (και άρα ξέρω γιατί ρωτάς :D)

    Απλά πρέπει να τα ξαναελέγξουμε.

    Σήφη LOL..:D

  5. #155
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Αγχωνεστε μην χασετε την προπονηση μαζι μου εε:D:D σας καταλαβαινω:D

  6. #156
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-08-06
    Location
    .
    Posts
    86

    Default

    εγω διστυχως ειμαι θεσσαλονικη οποτε για προπονηση δεν το κοβω αλλα για την on...ευχαριστως,,χεχε.

  7. #157
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by pikolo

    εγω διστυχως ειμαι θεσσαλονικη οποτε για προπονηση δεν το κοβω αλλα για την on...ευχαριστως,,χεχε.
    </blockquote id=quote>

    +1 :D
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  8. #158
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    τελικά μόνο εγώ ήμουν που συμπαθούσα τον cutler? δεν λέω δεν είμαι οπαδός της μάζας αλλά της ποιότητας και της συμμετρίας, δηλαδή σώματα σαν του kevin levrone, flex wheeler και φυσικά arnold αλλά o jay cutler μου ήταν πολύ συμπαθής και είναι κρίμα για έναν mr olympia που επί χρόνια προσπαθούσε να ρίξει τον coleman να πέσει και μάλιστα με τόση διαφορά. 7 πόντοι!
    στην συνέντευξη που έδωσε στο bodybuilding.com ισχυρίζεται με σιγουριά ότι θα το ξαναπάρει του χρόνου γιατί δεν του το πήρε ο dexter jackson αλλά αυτός το άφησε να του φύγει... όπως και να'χει μακάρι αυτό το olympia να σηματοδοτήσει την επιστροφή στις παλιές καλές μέρες
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  9. #159
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    τελικά μόνο εγώ ήμουν που συμπαθούσα τον cutler? δεν λέω δεν είμαι οπαδός της μάζας αλλά της ποιότητας και της συμμετρίας, δηλαδή σώματα σαν του kevin levrone, flex wheeler και φυσικά arnold αλλά o jay cutler μου ήταν πολύ συμπαθής και είναι κρίμα για έναν mr olympia που επί χρόνια προσπαθούσε να ρίξει τον coleman να πέσει και μάλιστα με τόση διαφορά. 7 πόντοι!
    στην συνέντευξη που έδωσε στο bodybuilding.com ισχυρίζεται με σιγουριά ότι θα το ξαναπάρει του χρόνου γιατί δεν του το πήρε ο dexter jackson αλλά αυτός το άφησε να του φύγει... όπως και να'χει μακάρι αυτό το olympia να σηματοδοτήσει την επιστροφή στις παλιές καλές μέρες
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  10. #160
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    μα και πέρυσι ήταν πολύ μικρή η διαφορά μεταξύ Cutler και Martinez. Αν θυμάμαι καλά 4 πόντοι.
    Του χρόνου κάθε άλλο παρά σίγουρο θα είναι το Olympia. Ο Ronnie πάντως δεν θα επιστρέψει για να βγει 2ος ή 4ος...

  11. #161
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    μα και πέρυσι ήταν πολύ μικρή η διαφορά μεταξύ Cutler και Martinez. Αν θυμάμαι καλά 4 πόντοι.
    Του χρόνου κάθε άλλο παρά σίγουρο θα είναι το Olympia. Ο Ronnie πάντως δεν θα επιστρέψει για να βγει 2ος ή 4ος...

  12. #162
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    O Ronnie μεγάλωσε πλέον και μπορεί να θέλει να πάρει άλλο ένα olympia αλλά το σώμα πλέον δεν υπακούει. άσε που αν τελικά αποφάσισαν να κάνουν στροφή προς τη συμμετρία τότε είναι που δεν έχει καμία ελπίδα. φυσικά όλα αυτά ένα χρόνο πριν γίνει ο αγώνας και χωρίς να ξέρουμε αν θα κατέβει τελικά στους αγώνες, πράγμα το οποίο εγώ προσωπικά δεν το πιστεύω
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  13. #163

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    μα και πέρυσι ήταν πολύ μικρή η διαφορά μεταξύ Cutler και Martinez. Αν θυμάμαι καλά 4 πόντοι.
    Του χρόνου κάθε άλλο παρά σίγουρο θα είναι το Olympia. Ο Ronnie πάντως δεν θα επιστρέψει για να βγει 2ος ή 4ος...
    </blockquote id=quote>

    περσι ο Μαρτινεζ εχασε με 2 ποντους που ο Κατλερ τους πηρε στο ...posedown...

    παντως μου κανει εντυπωση οτι στο τοπ 4 μονο ο Κατλερ ειχε εντυπωσιακες γαμπες .Ολοι οι αλλοι απο μετριες μεχρι κακιες.Ισως εχει να κανει με τη μυικη συσταση της γαμπας , ισως να μην αντιδρα για καποιο λογο στα 'βοηθηματα'.Μου φαινεται πολυ παραξενο και δεν νομιζω να ναι συμπτωση

  14. #164

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    ο Cutler είχε πει ότι θα σταματουσε το 2009.Τώρα που έχασε τι θα κάνει άραγε;;
    Πάνντως άσχετα αν θα ξανακατέβει ο Coleman τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα για εκείνον
    μιας και έχουν μπει πολλά "φρέσκα" κορμιά στον χώρο,Heath,Wolf,Martinez,και φυσικά υπάρχει και
    ο Dexter που θα υπερασπιστεί τον τίτλο του !!

  15. #165

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    ο Cutler είχε πει ότι θα σταματουσε το 2009.Τώρα που έχασε τι θα κάνει άραγε;;
    Πάνντως άσχετα αν θα ξανακατέβει ο Coleman τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα για εκείνον
    μιας και έχουν μπει πολλά "φρέσκα" κορμιά στον χώρο,Heath,Wolf,Martinez,και φυσικά υπάρχει και
    ο Dexter που θα υπερασπιστεί τον τίτλο του !!

  16. #166

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Ρε παιδιά ο Coleman πόσο θα αντέξει ακόμα τόση μάζα πάνω του; Είναι 44 ετών, προσωπικά δεν έχω δει άλλον επαγγελματία bb να κουβαλά για τόσα πολλά χρόνια τόση πολύ μυϊκή μάζα [:-boggled]

  17. #167

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Ρε παιδιά ο Coleman πόσο θα αντέξει ακόμα τόση μάζα πάνω του; Είναι 44 ετών, προσωπικά δεν έχω δει άλλον επαγγελματία bb να κουβαλά για τόσα πολλά χρόνια τόση πολύ μυϊκή μάζα [:-boggled]

  18. #168

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    Ρε παιδιά ο Coleman πόσο θα αντέξει ακόμα τόση μάζα πάνω του; Είναι 44 ετών, προσωπικά δεν έχω δει άλλον επαγγελματία bb να κουβαλά για τόσα πολλά χρόνια τόση πολύ μυϊκή μάζα [:-boggled]
    </blockquote id=quote>

    +1

    και νιω8ει και τελεια απο πανω , γουσταρει να ειναι 130+ κιλα:D

  19. #169

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    Ρε παιδιά ο Coleman πόσο θα αντέξει ακόμα τόση μάζα πάνω του; Είναι 44 ετών, προσωπικά δεν έχω δει άλλον επαγγελματία bb να κουβαλά για τόσα πολλά χρόνια τόση πολύ μυϊκή μάζα [:-boggled]
    </blockquote id=quote>

    +1

    και νιω8ει και τελεια απο πανω , γουσταρει να ειναι 130+ κιλα:D

  20. #170

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    πιστευω ότι έχει αφιερωθεί πολύ σε αυτό που έκανε για χρόνια ο Ronnie με αποτέλεσμα να μην μπορεί να αποδεχθεί
    την ήττα του και το ότι πλέον πρέπει να αποσυρθεί.Ίσως ο γάμος του να τον βοηθήσει για να καταλάβει ότι η ζωη δεν
    αρχίζει και σταματάει με το bodybuilding,υπάρχουν και άλλες χαρές.
    Αγωνιστικα όμως το σώμα του δεν ξέρω κατα πόσο είναι έτοιμο να υπακούσει και να το καλοπιάσει μιας και που τα 2
    τελευταία χρονια έδειχνε να έχει επαναστατήσει και να βγαίνουν κακες μάζες,τουλαχιστον πάνω στην σκηνη,ακομα
    και το πρόσωπο του φαινόταν κουρασμένο.Για να δουμε...

  21. #171
    Pumping Iron RONI78's Avatar
    Join Date
    05-11-07
    Location
    Πειραιας, Greece.
    Posts
    287

    Default

    παντως ο ronnie ειναι απο τους πιστους hardcore bodybuilders και απο οτι ειχα διαβασει σε προσφατη συνευντεξη δεν εχει σκοπο να πεσει σε μαζες! γυμναζεται το ιδιο σκληρα με πριν σχεδον καθημερινα, γουσταρει να παραμεινη τεραστιος.. θα δουμε ομως ποσο θα του το επιτρεψει η υγεια του ακομα ειναι ενα ερωτημα....
    the best supplement is time..!!!


 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •