Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 31 to 60 of 67
  1. #31
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Προσπαθησα να σου στειλω πμ αλλα λεει οτι δεν δεχεσε ...

  2. #32
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    Τωρα Μπορεις!!!

  3. #33
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    που ειστε καλε παλλικαρια...

    μολις εκανα παραγγελια για stack δωστε βαση:
    1 χ Trisorbagen Anabolic Xreme 90 capsules
    1 χ Hydrotest 60 caps Nutrabolics
    1 χ PlasmaJet Nitric Oxide by Gaspari Nutriτιon
    1 χ Halodrol Liquigels 60gels by Gaspari Nutrition

    σαν μικρο Pct:

    1 χ Gaspari Nutrition Novedex XT 60 Capsules

    ή

    ErgoPharm 6-OXO 60/180 Capsules

    για ηπαρ:
    Reflex Nutrition Milk Thistle Extract 90 x 200mg Capsules
    ή
    NOW Foods Milk Thistle (Silymarin) 120 x 150mg VCaps

    και

    για προστατη:
    Omega Sports Omega Flex Support 180 Capsules

    τις γνωμες σας και αν χρειαστει αφαιρω το plasmajet...
    στην τελικη ειναι 1 stackακι για 6 με 8 εβδομαδες

    μετα 1 μηνα off

    και μετα παλι εχει ο θεος...

    στην τελικη θα το ακων ετσι το προγραμμα μου

    εξετασεις
    stack
    εξετασεις
    off

    και ξανα μετα το ιδιο

    εξετασεις
    stack
    εξετασεις
    off

    για κανα 6μηνο μπας και δουμε καμια ασπρη μερα..

    τωρα οσον αφορα προγραμματα διατροφης ογκου και προπονησης

    εδω μεσα η βιβλιοθηκη μας κρυβει πολλα θαμενα μυστικα, που ηδη τα ξεψαχνιζω εδω και καιρο..

    παντως θελω τις γνωμες σας, με αφορμη το halodrol σαν κολλημα στα αλλα

  4. #34
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    Να σε ρωτήσω κατι εχω παραγγειλει haladrol kai novedex xt
    χρειάζετε να πάρω κατι για προστασεια στο ήπαρ και τον προστάτη?
    Α και κατι αλλο τι κανει το Trisorbagen Anabolic Xreme 90 capsules
    και το Hydrotest 60 caps Nutrabolics?

  5. #35
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    βασικα εχω μια ανησυχια περι του novedex dιοτι πολλα λεγονται για νοθεια με αλλα αασ στο σκευασμα και ακουσα επισης(μη με κρινεται παιδια απλως λεω και ρωταω για οσους με ξερουνε)

    το novedex λενε τι δεν το προτεινουν για pct και για αντιοιστρογονικο...πραγμα που με φοβισε λιγο γιατι με novedex και halodrol kai superdrol ηθελα να πειραματιστω για 6-8βδομαδες κυκλο

    τι να σου πω μαλλον 1 6οχο της ergofarm θα ηταν οτι καλυτερα...λεω μαλλον εε..μη με παρεις στο λαιμο σου απλα λεω τη γνωμη μου...

    αν υπαρχει κανεις παιδια που να ξερει σε αυτους τους συνδιασμους

    halodrol + novedex xt ή halodrol + novedex xt + Anabolic Xtreme Superdrol

    τι θα μπορουσα/με να χρησιμοποιησω/με σαν αντοιστρογονικο?

    πριν λιγο ο φαρμακοποιος μου ειπε για το liv52 σαν liver protection

    τωρα το αντι-οιστρογονικο τι θα μπορουσα να βαλω για το τελος ή και κατα τον κυκλο χρησης τους σε αυτες τις 6-8 βδομαδες???

  6. #36
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    78

    Default

    Na προσθέσω και γω κατι φιλε οτι tο holodrol εχει απο μονο του μεσα αντιοιστρογονο (εχει το 6-0χο) και ο Τασος απο το γνωστο Μαγαζι στην Γερμανια ,μου ειπε οτι το ρωτησε και δεν θελει κυκλο,τωρα οι επιλογες δικες σου.

  7. #37
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    ακομα καλυτερα......ακομα καλυτερα......γλυτωνω υγεια ετσι και τσεπηηηηηηη.......

    EDIT: εκτος αυτου το προηγουμενο ερωτηθεν stack το εβγαλα με βαση καποια standar (εργοστασιακες οδηγιες περι stackαρισματος, που δινει η καθε εταιρια) τωρα που το εξεταζω πιο Deep το θεμα νομιζω πως η 3αδα novedex, halodrol και superdrol μου κανει και στην τελικη πεταω και 1 6οχο της εργοφαρμ το οποιο και το εχω(συσκευασια 60 ταμπλετων 2 χ μερα) ετσι για κατι παραπανω σε protection και νομιζω πως για αρχη θα ειμαι καλα..εχω πρωτεινη ογκου πααααααρα πολυ καλη (2 x Super Infiniti 3000 (3.900gr)της Cybergenics, δοκιμασμενη χρονια τωρα, κρεατινες και Ν.Ο μακρια(περιττα νερα=φιδι στον κορφο μου)τεστο και λοιπα δεν μπαινω στον κοπο τα παραπανω πληρους τις προυποθεσης της τεστο συνεπως δε μου χρειαζονται...1 liv52 της himalaya,το DHEA μου, αψογα μελετημενη διατροφη στο επ'ακρον της, σοβαροτητα, επιμελεια, αυτοσυγκεντρωση, ορεξη και ενα πολυ καλο προγραμμα εκγυμνασης για ολες τις μυικες ομαδες...


    δε ξερω αλλα νομιζω οτι ειμαι ευτυχισμενος(Offtopic αυτο):D:D:D

  8. #38
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    παιδια γεια κ παλι μετα απο πολυ καιρο...θελω να σασ πω την περιπετεια μου μετα απο πολλεσ ημερεσ γιατρων...θα μου πειτε τη σχεση εχει με το HALODROL...EXEI K PARA EXEI.!!!
    ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΗΑΛΟDROL LIDGEL,SIZE ON K PLASMAJET K THN PROTEINH TOY GASPARI...APOTELESMA ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΕΝΤΟΝΗ ΤΡΙΧΟΠΟΤΩΣΗ..ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΕΝΤΟΝΗ ΕΝΤΟΝΗ..ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΣΤΑΚ ΕΚΑΝΑ ΑΙΑΜΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΤΙ ΕΔΕΙΞΑΝ!!!!ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΗΤΑΝ ΥΠΟ ΤΟΞΙΚΩΤΗΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΤΡΑΝΑΣΑΜΙΝΑΣΕΣ ΗΤΑΝ Η SGOT 85 K H SGPT 135..!!!!!EKANA YPERHXOYS K ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΜΟΥ ΜΕΝ ΣΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΛΙΠΩΔΗ ΔΙΗΘΗΣΗ...ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ Κ ΤΡΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ 401 ΣΝ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΧΡΗΣΤΕΣ ΑΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ...ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ GASPARI (ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ)ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟΥ..ΑΝΑΤΡΕΞΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ Κ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ!~!ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΠΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.Α ΠΑΙΔΕΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ HALODROL ΑΣ ΞΕΚΟΛΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΓΡΑΦΕΙ..Κ ΤΑ ΛΕΜΕ.

  9. #39
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Μάλιστα... Ώστε έτσι ο Richy ε? Τίποτα καλό είδες με το stack?

  10. #40
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    Να σας ρωτήσω κατι εχω παραγγειλει haladrol kai novedex xt
    χρειάζετε να πάρω κατι για προστασεια? Αν ναι τι πρεπει
    να πάρω και που το πουλάνε αυτο?










  11. #41
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    κατεληξα σε μια αποφαση αλλα δεν θα βαλω novedex xt γιατι ακουσα οτι ειναι μολυσμενο με ΑΑΣ, (σε κειμενο στο νετ γραφει ογια το novedex xt οτι σε αθλητες που κανανε χρηση του σε περιοδο αγωνων και ενω λεει μεσα οτι δεν ειναι ΑΣ/ΑΑΣ βρεθηκαν κοκκινοι-ενοχοι-οτι κανανε χρηση)αλλα nolvadex(το οποιο ειναι γνωστο δεν εχει παρενεργειες με σωστη χρηση του και οχι αλογιστη) το οποιο και εχω ξαναχρησιμοποιησει σε προηγουμενη θεραπεια σαν αντι-οιστρογονικο απλα τωρα δεν θα το κρατησω για το τελος αλλα θα το βαλω full μεσα μεχρι και το τελος με ειπε ο γιατρος ωστε να μην εχω κανα παραδοξο αποτελεσμα. τωρα απο εκει και περα μονο 2 πακετα halodrol που παρηγγειλα, 2 liv52 που πηρα απο το φαρμακειο και 2 joint protector επισης απο το φαρμακειο και 1 proviron το οποιο και εχω στα χερια μου καινουργιο εδω και κατι μηνες για τυχον πεσμενη λιμπιντο και διαφορα αλλα οπτικα ανιχνευσιμα απο τον ανθρωπο προβληματα(οπως στυση, λιμπιντο, διαθεση σεχ, γενικα διαθεση...).

    πιστευω πως τα 2πλα πακετα ειναι υπερβολη αλλα δεν παω γυρευοντας και θελω να εχω προιον για χρησιμοποιηση για παν'ενδεχομενο, συνεπως το δοκιμαζω για 6-8 βδομαδες και μετα δε ξερω ισως του χρονου προς το καλοκαιρι ισως και ξανα ποτε αν δεν μου αρεσουν τα αποτελεσματα της ολης διαδικασιας.

    οπως βλεπετε παιρνω αμεσα και αυστηρα μετρα για την προστασια μου "σε περιπτωση στραβης".

    δε ξερω αν κανω καλα που εχω αυτα και μπορει να μη τα χρησιμοποιησω ολα που ειναι και το πιο λογικο αλλα και εμφανες αλλα ας τα εχω για καθε ενδεχομενο λαθους.

    ΜΑΤΖ θα ηθελα να μου πεις μαν την γνωμη σου αν σου ειναι ευκολο.
    τωρα δε χρησιμοποιω της legal gear που ηταν ακομα πιο ζορικα και επικινδυνα(τοτε ενιωθα τον οργανισμο μου να πιεζετε στα κοκκινα στην καθε μια μερα μου, δε ξερω γιατι ισως να μου επεσαν βαρια, ισως να μην ηταν για μενα, δε ξερω τι να πω) αλλα ο δοκτωρ για το halodrol liquidgel και οχι για το halodrol-50 που ειναι οντως βαρυ μου ειπε οτι μπορω να κανω 1 μικρη δοκιμαστικη θεραπεια 6-8βδομαδες(οσο το κρινω εγω στα αποτελεσματα)και ο δοκτωρ στις εξετασεις.

    τωρα οσον αφορα το novedex xt να ξερετε οτι σκοτωνει ολικα την κρεατινη απο το σωμα σας, αν διαβασετε τις οδηγιες θα καταλαβετε τι εννοω και γενικα ειναι βαρουτσικο προιον, οποτε δωρον αδωρο να το χρησιμοποιησετε με κρεατινη που λενε ολοι.

  12. #42
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    @Flexy
    Posted On: 07 Oct 2008 At: 11:26:41 AM

    Μολις μου ηρθε το σκευασμα . Απο οτι ειδα εχει DSHEA . Γραφει οτι [u]1)το προιον δεν ειναι προορμονικο</u> οπως γνωριζουμε . [u]2)Επισης προτινει κυκλο</u>

    Halodrol Liquigels
    Week 1 - Week 6
    3 χαπακια per day

    Sizeon
    Week 1 - Week 8
    1 serving per day after workouts . on non training days use 30-60 minutes before bed .

    Novedex XT
    Week 4
    2-3 capsules per day

    Week 5-6
    3 capsules perd day

    Week 7-8
    2 capsules per day

    Μου ειπαν οτι αποθεραπια δεν θελει το συγκεκριμενο σκευασμα . Αν και [u]3)η εταιρια οπως βλεπω προτινει το novedex αν και γραφει οτι το προτινει</u> (containing a proprietary blend of three independently and clinically proven anti-aromatase compounds demonstrated to maximally boost endogenous bioavailable testosterone levels).

    Τι περιεχει τωρα το σκευασμα
    1 καψουλα :
    Arachidonic Acid (40% in a proprietary fatty acid/oil blend)
    6-OXO (4 -etioallocholen-3 6,, 17-trione), DHEA
    20-hydroxy-ecdysterone, -(-)3,4dicanillytetrahydrofuran 480mg

    [u]4)Μετα απο 6 βδομαδες προτινει 30 μερες αποχη</u> .
    Απαγορευει την χρηση σε γυναικες και σε ατομα κατω των 21 .
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ας παρουμε τις φρασεις απο την αρχη:

    [u]1)το προιον δεν ειναι προορμονικο</u>
    [u]2)Επισης προτινει κυκλο</u>
    [u]3)η εταιρια οπως βλεπω προτινει το novedex αν και γραφει οτι το προτινει</u>
    [u]4)Μετα απο 6 βδομαδες προτινει 30 μερες αποχη</u>

    1) μαλλον δεν ειναι προορμονικο ή ετσι απλως λενε για να πουλησουνε η οντως δεν ειναι ή ειναι πραγματικα και απλως δεν ξερουν τι τους γινετε στο τμημα μαρκετινγκ και διαφημησης.
    εμενα παντως σαν προορμονικο δε θα ορκιζομουν κι'ολας οτι μου φαινεται η ειναι.

    2)κυκλο συνηθως απαιτουν οοοολα τα προιοντα, ακομα και με τις πρωτεινες, γραφουν οτι για 6 βδομαδες ειναι καλο να κανετε ενα κυκλο ληψης της για καλυτερα αποτελεσματα.

    3)λογικο ειναι μια εταιρια που πουλαει 1 προιον να προτεινει και ενα αλλο παλι δικο της ωστε να διαφημισει και να πουλησει και αυτο...αρα οτι γυαλιζει δεν παει να πει οτι ειναι και χρυσος η διαμαντι. εγω θα σου προτεινα το nolvadex τιμης 10? free ειναι απο συνταγες στα φαρμακεια.(αντι-οιστρογονικο, πολυ καλο).

    4)ολα τα σκευασματα και η κρεατινη και τα νιτρικα και τα testo boosters και τα προορμονικα λενε 1 μηνα με 2 αποχη απο τα υλικα αυτα ωστε ο οργανισμος σου να ξετσιτωσει λιγο και να ερθει στα νορμαλ του..

    τωρα οτι αλλο..εδω ειμαστε για να το λυσουμε.

  13. #43
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    γι'αυτο και εχω το nolvadex για να μη φαω καμια πολυ στραβη μοντα και την πατησω διοτι κατι σκευασματα του τυπου novedex xt και κατι τετοια εμπιστοσυνη 0

    υπαρχει 1 ακομα καλο σαν αποθεραπεια το pct της anabolic extreme στα 35.00 αλλα δε ξερω κατα ποσο δουλευει

    αλλα πιστευω πως δεν θα χρειαστει διοτι ηδη εχω 1 πολυ καλο αντι-οιστρογονικο το Nolvadex-D(tamoxifen) 20mg της Astrazeneca ανταγωνιστης ορμονων κυριως στους ανδρες ειναι λειτουργος ανταγωνιστης θηλυκων ορμονων (οιστρογονα)

    ΜΑΤΖ εκτοσ απο το Nolvadex-D χρεαιζεται τπτ αλλο σαν συμπληρωμα, χρειαζομαι επειγοντως την συμβουλη σου.

  14. #44
    New Member
    Join Date
    26-08-08
    Location
    .
    Posts
    54

    Default

    ωραια δηλαδη τα μαλλια μου επεφταν απο την πρωτεινη!!!παιδια κρυβουν:D και τα δυο στεροειδηηηη...παλιας κοπης οποιος καταλαβε καταλαβε..
    για τισ εξετασεις μου κανενας??εχεις καποιος ρωταω αντιθετη γνωμη?αν σας πρηστει το συκωτι απο καποιοο κρυμενο αναβολικο γερμανιας του 60 μην ψαχνεται απο τι ειναι!!!!

  15. #45
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Παντος εδω στο φορουμ πολλα ατομα το εχουν παρει και εχουν πει τα καλυτερα . Δεν εχουν αναφερει παρενεργιες . Μονο ο Mazda ειχε πει οτι με αυτο το σκευασμα επρεπε να δινουν δωρο και και μια γυναικα μαζι . :D

  16. #46
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    78

    Default

    πες μας φιλε MATATSIS ,
    a) ειχες κανει εξετασεις αίματος το προηγούμενο εξαμηνο να δεις τιμες
    β)γενικώς παιρνεις τέτοιου ειδους στακ η μεγαλες δοσεις κρεατινης ανα διαστηματα και σε τι συχνοτητα η ξαφνικα πηρες αυτα και μετα εκανες εξετασεις αίματος.
    Ρωταω γιατι αν εκανες τουλαχιστον ανα εξαμηνο ελεγχο και ξαφνικα ενω δεν επερνες τετοιου ειδους συμπ/τα-προορμονες παρα μονο /τα ,μαλλον ειναι απο αυτα που επερνες

  17. #47
    New Member
    Join Date
    05-06-05
    Location
    .
    Posts
    16

    Default

    Quote:Originally posted by matatsis

    ωραια δηλαδη τα μαλλια μου επεφταν απο την πρωτεινη!!!παιδια κρυβουν:D και τα δυο στεροειδηηηη...παλιας κοπης οποιος καταλαβε καταλαβε..
    για τισ εξετασεις μου κανενας??εχεις καποιος ρωταω αντιθετη γνωμη?αν σας πρηστει το συκωτι απο καποιοο κρυμενο αναβολικο γερμανιας του 60 μην ψαχνεται απο τι ειναι!!!!


    Έκανες ανάλυση και τα βρήκες ή τα μαλλιά σου πέφτουν μόνο με στεροειδή παλιάς κοπής;
    Τέσπα σκεφτόμουν κι γω να δοκιμάσω το συγκεκριμένο αλλά τωρα θα τό ψάξω λίγο παραπάνω αν και προς το παρών δεν έχω ακούσει για παρενέργειες.

  18. #48
    Pumping Iron
    Join Date
    07-02-08
    Location
    South Sandwich Islands.
    Posts
    561

    Default

    δε ξερω παιδια, αλλα με το προιον αυτο απο πολοους και απο το γυναστηριο μου και απο αλλα δεν εχω ακουσει παρενεργειες για μαλλια διηθησεις και λοιπα τετοια συμπτωματα...μηπως το παρακανες με κατι απο ολα αυτα?

    μηπως επρεπε να τα σταματησεις για κανα μηνα και εσυ το συνεχισες full program. τι να σου δε ξερω.

    τωρα ομως μπορει να ειναι απλα και ο οργανισμος σου τετοιος που να μην σηκωνει το παραμικρο(δεν εννοω αρρωστιαρης) αλλα...μπορει στο συγκεκριμενο υλικο η υλικα να μην καλυπτεις σαν οργανισμος τις προυποθεσεις...

    εγω για παρεδειγμα δεν σηκωνω ασπιρινη και οποτε εχω παρει κατι παραγωγο της κοντεψα να φυγω για τοπο χλωερο η στην πιο τυχερη περιπτωση απλα εβγαλα εσωτερικο οργανικο ερεθισμο και πρηξιμο.

  19. #49
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Παντος και εγω οσο εχω ψαξει πουθενα δεν λεει για αποθεραπια και πουθενα δεν μιλαει για παρενεργιες ...

  20. #50
    New Member
    Join Date
    26-07-08
    Location
    .
    Posts
    26

    Default

    2 εβδομαδεσ που χρισιμοπιω το halodrol μαζι με nanovapor κ προσ το παρον δεν μπορο να πο οτι εχει κανει τα θαυματα που ακουω να λετε-λεσ-λεει 3 την ημερα περνω κ απλα λιγι δυναμη εχω παραπανω απο φλεβα τοιποτα αλλα ουτε κ παρενεργια περιμενω κ το novedex k yo plasmajet την αλη βδομαδα.

  21. #51
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by PILIOS

    2 εβδομαδεσ που χρισιμοπιω το halodrol μαζι με nanovapor κ προσ το παρον δεν μπορο να πο οτι εχει κανει τα θαυματα που ακουω να λετε-λεσ-λεει 3 την ημερα περνω κ απλα λιγι δυναμη εχω παραπανω απο φλεβα τοιποτα αλλα ουτε κ παρενεργια περιμενω κ το novedex k yo plasmajet την αλη βδομαδα.
    </blockquote id=quote>

    Καλα μην ακους γενικα τι λενε ... Μια μικρη αυξηση θα δεις στην δυναμη και αν κανεις και καλη διατροφη σιγουρα θα σε βοηθησεις να βαλεις λιγο κρεας παραπανο . Αλλα μην φανταστεις καμια τρελη αλλαγη ...

  22. #52
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default


  23. #53
    New Bodybuilder
    Join Date
    21-04-08
    Location
    .
    Posts
    0

    Default

    ρε παιδια περασε πολλυς καιρος απο το τελευταιο ποστ , κανα σχολιο κ απο καναν αλλον που το δοκιμασε????

  24. #54
    New Member
    Join Date
    29-11-09
    Location
    eretria, Greece.
    Posts
    32

    Default

    εγω το Halodrol δεν το εχω δοκιμασει, αλλα μου προτειανε οταν μου τελειωσουν οι steroles της UNIVERSAL να παρω το Halodrol της Gaspari...ομωσ ειμαι 20 χρονων 21 γινομαι τον Απριλιο!......κανει να το παρω?????.....

  25. #55
    New Bodybuilder
    Join Date
    08-01-10
    Location
    patra, Greece.
    Posts
    2

    Default

    Παιδια στο γυμναστηριο που παω πηρε ενας φιλος το halodrol liguigels με συνδιασμο κρετινη και τα αποτελεσματα ηταν σουπερ..πολυ φλεβα αλλα και ογκο.Λεω να το δοκιμασω!

  26. #56
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    19-06-07
    Location
    heraklion, greece, Greece.
    Posts
    34

    Default

    παιδια βρηκα αυτο για το Halodrol Liquigels
    Δοσολογία: Μπορείτε να λαμβάνετε το Halodrol Liquigels με δύο διαφορετικούς τρόπους. 3 υγρές κάψουλες μία φορά τη μέρα (αυτό προτιμούν οι περισσότεροι) ή 1 υγρή κάψουλα τρεις φορές την ημέρα.
    Ακολουθείστε ένα κύκλο με Halodrol για μια περίοδο από 6 έως 12 εβδομάδων ακολουθώντας ένα διάλειμμα 6 εβδομάδων.

  27. #57
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Σήμερα προμηθεύτικα το δικό μου για 6 εβδομάδες. Θα το πάρω βέβαια αργότερα για να είμαι για τα καλά στη γράμμωση (περίπου στην αρχή της 8ης βδομάδας), με 3 κάψουλες μια ώρα πριν την προπόνηση όπως ακριβώς λένε οι οδηγίες της συσκευασίας (οι παραπάνω του manolas είναι που δίνει το x-treme stores).

    Ο "κύκλος" θα είναι 8 εβδομάδων και ως εξής:

    Εβδομάδες 1-6: 3 κάψουλες Halodrol μια ώρα πριν την προπόνηση.
    Εβδομάδα 4η: 2 κάψουλες Novedex πριν τον ύπνο.
    Εβδομάδες 5-7: 3 κάψουλες Novedex πριν τον ύπνο.
    Εβδομάδα 8η: 2 κάψουλες Novedex πριν τον ύπνο.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  28. #58
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Σταυρο τον εχεις ξαναδοκιμασει στο παρελθον τον συνδυασμο αυτον?Δουλευει?Εχω ηδη αγορασει το νοβεντεξ μου αλλα αν δουλευει καλυτερα με haladrol ας του δωσω μια ευκαιρια,χαχα..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  29. #59
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Τον συνδιασμό αυτόν όχι. Το Novedex από μόνο του ναι, με πολύ καλά, πάρα πολύ καλά απότελέσματα και τις δύο φορές (τα έχω ξαναγράψει στο φόρουμ).

    Ο συνδιασμός SuperPump-Size On μου δούλεψε επίσης πολύ καλά (το άβατάρ μου π.χ. όπου είμαι 82 κιλά, +10 από τη γράμμωση, με κοιλικά και φλέβες), ενώ το Plasmajet ΔΕΝ δούλεψε καθόλου!!! Πεταμένα λεφτά το νιτρικό... Έτσι για να τα λέμε όλα...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  30. #60

    Default

    Το Halodrol επιστρεφει στην αγορα δυναμικα, ξεκινησε να πωλειται και επισημα απο την ιστοσελιδα της Gaspari Nutrition!

    Τα συστατικα:
    Attached Images Attached Images
    Μεγάλες Εκπτώσεις Συμπληρωμάτων Διατροφής <==== Πατήστε Εδώ!

    --------------------------------------------------
    - M.Sc.
    - ISSA BODYBUILDING Specialist
    - NSCA Certified Personal Trainer
    - NASM Certified Nutrition Coach


    "Να θυμάστε ότι αυτό που κάνετε είναι κάτι που ελάχιστοι άνθρωποι στον κόσμο έχουν τη δύναμη της θέλησης ή την αποφασιστικότητα να πραγματοποιήσουν. Χρειάζεται κάτι πολύ περισσότερο από τη σωματική μας δύναμη για να χτίσουμε και να σμιλέψουμε το σώμα μας. Χρειάζεται και μια τεράστια ποσότητα πνευματικής δύναμης, και αυτό είναι που οι υπόλοιποι άνθρωποι πραγματικά ζηλεύουν. Πάρτε το ως κοπλιμέντο, διότι ξεχωρίζετε μέσα σε ένα πλήθος ατόμων που μόνο ξέρουν να είναι ακόλουθοι."

    "Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

    "You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner


 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •